Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:

Tak to sis klidně mohl dát také nechat udělat a měl bys to ve finále levnější než totožný byt v rezidenci...


To bych na to musel mit penize... Sad Sad a ty konvektory asi asi neslo udelat, vzhledem k tomu ze to nebylo v nadstandartnich ukonech...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
co su podlahove konvektory?


Treba tady, at vis o co prichazis
http://www.itest.cz/kotle/minib_konvekt.htm
http://www.tzb-info.cz/kat/znacka/proterm/_i_konvektory.html
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Michal napsal:

Tak to sis klidně mohl dát také nechat udělat a měl bys to ve finále levnější než totožný byt v rezidenci...


To bych na to musel mit penize... Sad Sad a ty konvektory asi asi neslo udelat, vzhledem k tomu ze to nebylo v nadstandartnich ukonech...


přesně vo tom to je Very Happy
Když si ale uvážíš, kolik šetříš při stejném vybavení bytu v "Novém Zahradním městě" oproti "Rezidenci hostivař" nebo jak tomu říkají, tak já bych jinak nebral, než tak jak jsem se rozhodl.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak to ja bych taky nejradeji zakoupil uplne prazdny byt bez niceho za polovicni penize, ale na cem by CG pak vydelaval a budoval image a obchodni strategii.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
No tak to ja bych taky nejradeji zakoupil uplne prazdny byt bez niceho za polovicni penize, ale na cem by CG pak vydelaval a budoval image a obchodni strategii.

Tak to je dobrej nápad... Rolling Eyes

CG by ale rejžoval i na holobytě, o tom nepochybuj
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Všimli jste si, že od 1.3.2006 narostly všechny ceny (nepřibyl žádný "nadstandard") na NZM o cca 8 procent?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Všimli jste si, že od 1.3.2006 narostly všechny ceny (nepřibyl žádný "nadstandard") na NZM o cca 8 procent?


no, CG si uz nauctoval ten rocny urok Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Michal napsal:
Všimli jste si, že od 1.3.2006 narostly všechny ceny (nepřibyl žádný "nadstandard") na NZM o cca 8 procent?


no, CG si uz nauctoval ten rocny urok Very Happy


tak to se neboj, ten roční úrok hodí ještě k tomu...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je desne to cekani, kdyz vidim jenom tu diru ... podruhe uz bych to asi uz nedokazal tak dlouho cekat, vyhoda je ta, ze je forum a i v CG to funguje uz dobre...kdyz vzpomenu jak jsme objizdeli vsechny dodavatele a nikdo nevedel co a jaKč nam muze nabidnout, to bylo peklo....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


No jasně, dík. Byl jsem se tam dívat naposled přes cca 14 dny, od té doby přibyl plot...
Jinak už se mi rýsuje parkovací stání... Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


No jasně, dík. Byl jsem se tam dívat naposled přes cca 14 dny, od té doby přibyl plot...
Jinak už se mi rýsuje parkovací stání... Very Happy


hehe, chod ich spoza plotu kontrolovat a vykrikovat na nich aby ti to tam neuspinili Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 15:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Michal napsal:
JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


No jasně, dík. Byl jsem se tam dívat naposled přes cca 14 dny, od té doby přibyl plot...
Jinak už se mi rýsuje parkovací stání... Very Happy


hehe, chod ich spoza plotu kontrolovat a vykrikovat na nich aby ti to tam neuspinili Very Happy


dobrej nápad, že bych je tam dnes zašel trochu zbuzerovat???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ivča
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM-F

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teprve dnes jsem tady našla foto stavby F. Tak moc díky super mít zdokumentováno. Až zase půjdeš někdy kolem tak si na nás vzpomeň a pár nám jich udělej. předem děkujeme.
Jo a s Michalem se určitě potkáme u plotu. Nebo se tam spíš budeme střídat - někdo to tam hlídat musí !!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie IvčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Iv?a napsal(a):
Teprve dnes jsem tady našla foto stavby F. Tak moc díky super mít zdokumentováno. Až zase půjdeš někdy kolem tak si na nás vzpomeň a pár nám jich udělej. předem děkujeme.
Jo a s Michalem se určitě potkáme u plotu. Nebo se tam spíš budeme střídat - někdo to tam hlídat musí !!!


hehe, no jasne, vsak ja budem mat byt v Gcku takze to priebezne budem fotit
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Iv?a napsal(a):
Teprve dnes jsem tady našla foto stavby F. Tak moc díky super mít zdokumentováno. Až zase půjdeš někdy kolem tak si na nás vzpomeň a pár nám jich udělej. předem děkujeme.
Jo a s Michalem se určitě potkáme u plotu. Nebo se tam spíš budeme střídat - někdo to tam hlídat musí !!!


beru si noční
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Není to tak dávno, co přišli s "novou" lokalitou a mají rezervovánu/prodánu zhruba 1/3 z nově nabízeného množství bytů, to je rychlost ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


Tak na toto momentálně koukáme z balkonu. Jo, v neděli jsem viděla před rozestvěným domem policejní auto i s fotografem a obcházeli stavbu. Asi se tam něco dělo Sad Asi něco ne moc dobrého.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 17:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


Tak na toto momentálně koukáme z balkonu. Jo, v neděli jsem viděla před rozestvěným domem policejní auto i s fotografem a obcházeli stavbu. Asi se tam něco dělo Sad Asi něco ne moc dobrého.


mozno niekoho zabetonovali

vlastne ked to vidis z balkonu tak to mozes obcas odfotit ked sa to tam nejak vyrazne zmeni, nech vieme co sa tam deje

alebo by tam niekto mohol webcam spravit, to by bolo cool!
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 02:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
JoHnY napsal:
Na http://gallery.johny.sk/byt-090306 su nejake 4 fotky zo stavby F/G z dneska keby to niekoho (napriklad Michala) zaujimalo


Tak na toto momentálně koukáme z balkonu. Jo, v neděli jsem viděla před rozestvěným domem policejní auto i s fotografem a obcházeli stavbu. Asi se tam něco dělo Sad Asi něco ne moc dobrého.


Wink jo taky sem si všimnul stálo tam policejní a nějaký zásahový od bezpečnostní agentury spíš bych to tip na nějakej čores Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 08:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Není to tak dávno, co přišli s "novou" lokalitou a mají rezervovánu/prodánu zhruba 1/3 z nově nabízeného množství bytů, to je rychlost ... Rolling Eyes


tak na to jsem taky dost koukal Shocked
jsem zvědavej jak teď prodají ty byty v F, G a E, které jsou po zdražení od března 2006 jen o fous levnější než ty v rezidenci (při započítání stejného vybavení)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už jsem koukala že na neprodaném bytě u nás na patře je nabídka. pláneček, popis a cena
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Už jsem koukala že na neprodaném bytě u nás na patře je nabídka. pláneček, popis a cena
Tak to bude asi jejich nová prodejní taktika, protože na neprodaném bytě u nás v "B" je to samé. Jóóó, marketing....! Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 01:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Už jsem koukala že na neprodaném bytě u nás na patře je nabídka. pláneček, popis a cena

Very Happy jo u nás taky Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 08:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kdyby byly ty ceny o milion nizsi, urcite by se naslo zajemcu spousta a ani by to nemuseli na ty dvere vylepovat Smile Pocitam ze to, co je na letacich je (jako to bylo u nas) cena v hotovosti, ktera se pri vyuziti nabidky uverovani hbite vysplha o nejake to procento vys a k tomu se jeste pripocte vsimny za vyhradni pravo na garazovy stani Smile a hnedle je z toho pul mega nahoru ani chudaci nemrknou
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 21:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy tak sem dneska ze zvědavosti na procházce se psem šel k těm haldám co navážej ze základů za špárem a co nevidím další bezdomovci maj tam dokonce celý sídlo takže ty spodní baráky se taky maj na co těšit Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 21:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to potesi
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

každý barák musí mít svého správce, takže CG asi dělal nábor u hlaváku
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy tak sem dneska ze zvědavosti na procházce se psem šel k těm haldám co navážej ze základů za špárem a co nevidím další bezdomovci maj tam dokonce celý sídlo takže ty spodní baráky se taky maj na co těšit Rolling Eyes


Já jsem se tam před časem vydala do lesíku na procházku a rychle jsem nabrala zpátečku. Když jsem viděla letní byt bezdomovců a takový nepořádek kolem, upalovala jsem pryč.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no taky sem hned jak sem si jich všim vzal zpátečku ještě by třeba večer měli psíčkovou Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2