Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a nebo to někdo utrhne a máš po ptákách Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LANDIS
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 45
Založen: 9.8.2006
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2007, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
To je fakt hnus. Díky za upozornění Sad Já sice jezdím víceméně jenom přes "Na Groši", ale tam se taky vyskytuje spousta česky nehovořících týpků a zrovna dobbrý pocit z nich nemám..
Hele Landisi, nehlásil jsi to na policii? Já vím, že by to asi nepomohlo, ale člověk nikdy neví

Je fakt, že mě se taky stalo před asi 2 lety, že mě chtěli okrást - jela jsem tramvají 7 z Moráně směr Albertov a psala jsem smsku. Shodou okolností mi asi den předtím vyprávěla známá, že se jí něco podobného stalo v metru, tak jsem to měla v živé paměti, takže jsem si všimla, jak na mě koukají dva týpci, kteří byli evidentní socky ve špinavých hadrech od Vietnamců, ale hráli si s nějakým mobilem s barevným displayem, což v té době byla docela drahá záležitost. Ne že bych vypadala tak hrozně, že bych se jim nemohla líbit a proto na mě nemohli koukat, ale to jsem poznala, že je nezajímám já, ale můj mobil (sice ne barevný, ale taky na tu dobu dobrý - Nokia 6510, byla maličkatá s modrým podsvícením..). Jeden z těch týpků si stoupnul kousek před zastávkou nade mě jako že studuje trasu, já zbystřila a mobil jsem držela pořádně, jednak za šňůrku a taky jsem ho měla jakoby schovaný v dlani, jak byl malinký, tak to šlo. Když tramvaj zastavila a otevřely se dveře, ten týpek nade mnou rychle po mém mobilu hrábnul, ale nechytil ho - jen díky tomu, že jsem ho měla pevně v ruce. Ten druhý vyskočil z tramvaje a okamžitě běžel pryč, tenhle nade mnou taky rychle vyskočil a běžel, ovšem bez mobilu. Lidi kolem na mě koukali jak blázni a paní za mnou mi říkala, že jsem měla štěstí - to nebylo štěstí, ale připravenost. Od té doby jsem se asi rok bála v dopravním prostředku vůbec mobil vytáhnout a dodnes když píšu v buse smsku, držím mobil oběma rukama.. Pozor i na tohle Exclamation





Nehlásil, protože z vlastní zkušenosti vím, že to nemá cenu......
Alespoň teda v mém případě, nic, že bych musel vyhledat lékařské ošetření, se mi nestalo, taktéž mi nic nebylo odcizeno, takže PČR by ten případ stejně uzavřela s tím, že pachatel neznámý...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie LANDISZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2007, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To máš bohužel pravdu Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2