Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

podle diskuse to tu vypadá, že až všichni budete mít hotové kuchyně, tak uděláme "Tour de E" po kuchyních Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 14:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
podle diskuse to tu vypadá, že až všichni budete mít hotové kuchyně, tak uděláme "Tour de E" po kuchyních Smile


OK, beru - na tu tvoji kuchyň jsem obzvláště zvědavá, protože vypadá fakt úžasně Laughing
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsem zvědavý na tu PaDáKovu kuchyň a pak na tu vinotéku Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Taky jsem zvědavý na tu PaDáKovu kuchyň a pak na tu vinotéku Razz


berere na Tour i sousedy z Decka?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
ThomasPRG napsal:
Taky jsem zvědavý na tu PaDáKovu kuchyň a pak na tu vinotéku Razz


berere na Tour i sousedy z Decka?


Tak teoreticky můžeme udělat E-D tour, ne Very Happy ?
Já už jsem náhodou viděla Falezinu kuchyni a je moooc pěkná.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
kolysta napsal:
ThomasPRG napsal:
Taky jsem zvědavý na tu PaDáKovu kuchyň a pak na tu vinotéku Razz


berere na Tour i sousedy z Decka?


Tak teoreticky můžeme udělat E-D tour, ne Very Happy ?
Já už jsem náhodou viděla Falezinu kuchyni a je moooc pěkná.

Hlásím se taky na ten "kuchyňský poznávací výlet".PaDaKova kuchyňka s vinotékou mě láká Snad se mi povede udělat nějakou fotečku a přispěju i tou naší do místního "katalogu" Rolling Eyes
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 16:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To abychom si vyhradili tyden na tu "tour" Ale to nevadi ... Co sklenicky, budeme nosit svoje nebo dostaneme od hostitelu?
BTW: Ja sice nemam linku, ale uz tam mam espresso, odstavovac, lednici a stul plny sklenicek (hlavne na vino ), tak klidne muzeme udelat i predkolaudaci u me
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 20:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
To abychom si vyhradili tyden na tu "tour" Ale to nevadi ... Co sklenicky, budeme nosit svoje nebo dostaneme od hostitelu?
BTW: Ja sice nemam linku, ale uz tam mam espresso, odstavovac, lednici a stul plny sklenicek (hlavne na vino ), tak klidne muzeme udelat i predkolaudaci u me

Ok,jdeme do toho.Kdy tu předkolaudaci stvoříme?Vezmem vínečko,nějakou mňamku pro Boba a jdem na tu "kolaudační generálku".
Jen prosím uděl Bobovi kurz sebeobrany.Vzali bychom s sebou naše hodné, milé a mírumilovné kocourky... Mr. Green Cool
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 07:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
ThomasPRG napsal:
To abychom si vyhradili tyden na tu "tour" Ale to nevadi ... Co sklenicky, budeme nosit svoje nebo dostaneme od hostitelu?
BTW: Ja sice nemam linku, ale uz tam mam espresso, odstavovac, lednici a stul plny sklenicek (hlavne na vino ), tak klidne muzeme udelat i predkolaudaci u me

Ok,jdeme do toho.Kdy tu předkolaudaci stvoříme?Vezmem vínečko,nějakou mňamku pro Boba a jdem na tu "kolaudační generálku".
Jen prosím uděl Bobovi kurz sebeobrany.Vzali bychom s sebou naše hodné, milé a mírumilovné kocourky... Mr. Green Cool



Jééééé, já se taky hlásím na předkolaudaci, vezmu sebou taky lahvinku a něco pro Boba a pokud budeme tu tour pořádat i přes Falezu, vezmu sebou i mňamku pro chlupáče Guitar
Můžeme se stavit u mě, espressovač mám taky, skleničky taky a mísa na chipsy by se taky našla Wink
Ovšem pokud budeme pořádat tour v jeden den více objektů, doporučovala bych plastové nádobí, hahahaha..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 08:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Faleza napsal(a):
ThomasPRG napsal:
To abychom si vyhradili tyden na tu "tour" Ale to nevadi ... Co sklenicky, budeme nosit svoje nebo dostaneme od hostitelu?
BTW: Ja sice nemam linku, ale uz tam mam espresso, odstavovac, lednici a stul plny sklenicek (hlavne na vino ), tak klidne muzeme udelat i predkolaudaci u me

Ok,jdeme do toho.Kdy tu předkolaudaci stvoříme?Vezmem vínečko,nějakou mňamku pro Boba a jdem na tu "kolaudační generálku".
Jen prosím uděl Bobovi kurz sebeobrany.Vzali bychom s sebou naše hodné, milé a mírumilovné kocourky... Mr. Green Cool



Jééééé, já se taky hlásím na předkolaudaci, vezmu sebou taky lahvinku a něco pro Boba a pokud budeme tu tour pořádat i přes Falezu, vezmu sebou i mňamku pro chlupáče Guitar
Můžeme se stavit u mě, espressovač mám taky, skleničky taky a mísa na chipsy by se taky našla Wink
Ovšem pokud budeme pořádat tour v jeden den více objektů, doporučovala bych plastové nádobí, hahahaha..


no jestli ta Tour nebylo jen takove placnuti do voda, tak jsem pro
prihlasuju se do zavodu, jednu etapu muzeme udelat u me
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele, takže už máme několik účastníků a zastávek, hahaha:

Za Dčko tu je: kolysta, Faleza
Za Ečko: PaDaK (zřejmě nejdelší zastávka), ThomasPRG, vendy

To už máme 5 zastávek Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Hele, takže už máme několik účastníků a zastávek, hahaha:

Za Dčko tu je: kolysta, Faleza
Za Ečko: PaDaK (zřejmě nejdelší zastávka), ThomasPRG, vendy

To už máme 5 zastávek Very Happy


no jestli to budeme obchazet po svych a nebudeme jezdit vytahem, tak tu mame i vysokohorske etapy
docela by me zajimalo, jaky budou premie za prvni misto
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 09:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se chci svézt výtahem, hahahahahaha, když to normálně nemám
Prosim prosim Razz

Spíš ten přesun mezi E a D bude zajímavej, pokud u každého okusíme nějaký lahodný mok
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je super ... jen ještě musíme počítat s tím, že ne všichni máme byty přes půl "věže", tak abychom se vešli Ale kdyžtak to uděláme na etapy
Na jízdu výtahem se taky těším, hurááá
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
To je super ... jen ještě musíme počítat s tím, že ne všichni máme byty přes půl "věže", tak abychom se vešli Ale kdyžtak to uděláme na etapy
Na jízdu výtahem se taky těším, hurááá


Copak ty výtahem nejezdíš???

No je fakt, že exkurze po menších bytech bude asi prostorově náročnější, hahahaha. Jo, pokud ale uspořádáme tour dřív jak na začátku května, tak ještě u mě to bude bez kuchyně Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jezdím jen z/do garáže. Jinak do toho druhého patra to rychleji vyběhnu/seběhnu, než výtahem A dokud mi to klouby umožní, tak si rád takhle hodně zasportuji
Já jsem taky bez kuchyně, i bez návrhu, takže ... no problem?
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Jezdím jen z/do garáže. Jinak do toho druhého patra to rychleji vyběhnu/seběhnu, než výtahem A dokud mi to klouby umožní, tak si rád takhle hodně zasportuji
Já jsem taky bez kuchyně, i bez návrhu, takže ... no problem?


to nevadi, ze nemate kuchyn...
dulezity je, abyste meli neco do tech sklenicek
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Jezdím jen z/do garáže. Jinak do toho druhého patra to rychleji vyběhnu/seběhnu, než výtahem A dokud mi to klouby umožní, tak si rád takhle hodně zasportuji
Já jsem taky bez kuchyně, i bez návrhu, takže ... no problem?


Hahaha, tak to já mám aspoň ten návrh, jo a taky na zemi lepicí páskou olepené rozměry mojí budoucí kuchyně Very Happy

Sláva sláva sláva, ve středu ráno mi přijde instalatér od Metrostavu uříznout ty trubky, to abych si připravila nějaký ten úplateček, hahahaha..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to já mám neustálou zásobu ... Tekutiny je třeba doplňovat neustále ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Tak to já mám neustálou zásobu ... Tekutiny je třeba doplňovat neustále ...


No jo, ty máš vlastně pořádek "kdyby náhodou" a zásoby taky ze stejného důvodu, co, hahaha?

Já musím zásoby doplnit, což jsem stejně chtěla udělat, protože když si občas večer dám skleničku , tak se mi v prosinci nakupené zásoby už viditelně zmenšily Embarassed
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to ti závidím ... já jsem úplně nemožnej se k něčemu dokopat Sad Nakonec si koupím prkýnka a podobné věci a začnu doma kutit

Tak mě napadá - kdo má velkou terasu, že bychom tam mohli v létě dělat BBC party? A co balkony s přístupem z chodby, budeme tam moci normálně chodit? Snad jo ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Tak to ti závidím ... já jsem úplně nemožnej se k něčemu dokopat Sad Nakonec si koupím prkýnka a podobné věci a začnu doma kutit

Tak mě napadá - kdo má velkou terasu, že bychom tam mohli v létě dělat BBC party? A co balkony s přístupem z chodby, budeme tam moci normálně chodit? Snad jo ...


Já mám 14,5 m2 Very Happy Ale nade mnou jsou bohužel ještě 2-3 patra, tak nevím, co by na to říkali, ale teráska je moooc pěkná, to uvidíte při Tour de D,E
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2007, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tour plácnutí do vody nebylo - navrhuju domluvit se za Ečko na schůzi na konkrétním datu a pak hurá do toho Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2007, 21:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Můžu se taky vtírnout na tour DE ? Wink
Za to nabídnu grilovací párty na naší terásce až bude teplejší počasíčko Very Happy
Máme skoro 20m, tak se nás tam pár vejde a co na to sousedi nad náma? Budou čichat tu vůni grilovanýho masíčka
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.3.2007, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Můžu se taky vtírnout na tour DE ? Wink
Za to nabídnu grilovací párty na naší terásce až bude teplejší počasíčko Very Happy
Máme skoro 20m, tak se nás tam pár vejde a co na to sousedi nad náma? Budou čichat tu vůni grilovanýho masíčka


wow!
grilovaci party, to by bylo fajn
mam nalozit maso?
ja myslim, ze pokud mas kuchyn, a to urcite mas, tak se muzes pridat
dopisu Te na startovaci listinu
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.3.2007, 20:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
vaderka napsala:
Můžu se taky vtírnout na tour DE ? Wink
Za to nabídnu grilovací párty na naší terásce až bude teplejší počasíčko Very Happy
Máme skoro 20m, tak se nás tam pár vejde a co na to sousedi nad náma? Budou čichat tu vůni grilovanýho masíčka


wow!
grilovaci party, to by bylo fajn
mam nalozit maso?
ja myslim, ze pokud mas kuchyn, a to urcite mas, tak se muzes pridat
dopisu Te na startovaci listinu
Nooo kuchyň máme, sice prťavoučkou, ale útulnou
Ještě ale musíme ehm koupit nějaký ten gril. Ale než bude teploučku, určitě nějakej schrastíme.
Maso nakládat nemusíš, já něco připravím
Jestli ostatní souhlasí, tak nás tam klíďo připiš Very Happy
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2007, 06:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jasně, já souhlasím, aby se vaderka zúčastnila

citace:
ja myslim, ze pokud mas kuchyn, a to urcite mas, tak se muzes pridat



Ale já ještě kuchyň nemám, tak to se zúčastnit nemůžu?? Crying or Very sad Moje kuchyňka bude až někdy začátkem května

citace:
Máme skoro 20m, tak se nás tam pár vejde a co na to sousedi nad náma? Budou čichat tu vůni grilovanýho masíčka


No nad vámi přece bydlí ty pařmeni, tak budeme vonět jim Jen aby nám za trest nepřistála na hlavě nějaká flaška
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2007, 07:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:

Ale já ještě kuchyň nemám, tak to se zúčastnit nemůžu?? Crying or Very sad Moje kuchyňka bude až někdy začátkem května


A my to budeme dělat dřív než v květnu? Wink Už nějak plánuju na tři měsíce - s určitými řemeslníky to ani jinak nejde Sad
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2007, 07:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
vendy napsala:

Ale já ještě kuchyň nemám, tak to se zúčastnit nemůžu?? Crying or Very sad Moje kuchyňka bude až někdy začátkem května


A my to budeme dělat dřív než v květnu? Wink Už nějak plánuju na tři měsíce - s určitými řemeslníky to ani jinak nejde Sad


No tím líp Very Happy Aspoň bude snad i ta moje kuchyňka hotová..
A v případě pěkného počasí by se dalo spojit i s grilováním
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2007, 16:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Čus bus lidičky...
Tak jsem se po pár dnech navrátil z dálného severu a koukám, že se nám ta ED Tour pěkně rozjíždí.
Ono mi to tak trochu připadá, že to nebude ani tak "Tour", ale pěkná pařba Very Happy Very Happy Jen aby si na nás nestěžovali třeba ze 69ky když bude u "Vaderky" ta grilovací párty.To nevím jaké komando by na nás poslali, když tam člen výboru bude taky Very Happy
Mňo, nicméně jestli se to povede tak to bude super a jdem do toho.
"KUCHYNÍM ZDAR"
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2