Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
No ale musíte uznat, že mám slušivou noční košilku, hahahaha Embarassed


JJ Very Happy
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak už aspoň chápeš, proč se maluju
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Tak už aspoň chápeš, proč se maluju
Ne, to právě nechápu Wink
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

áááá vidím přihlášenýho Thomaseee
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hahaha, teď jsem koukala, že kromě PaDaKa jsme všichni účastníci Kuchyňské tour online!! Thomasi, žiješ? Razz
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsem koukala, že jsme tady skoro komplít Mr. Green


Naposledy upravil vaderka dne 10.4.2007, 10:44, celkově upraveno 1 krát.
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hele, aby jsme zas nedostali vyhubováno, že chatujeme
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsme v offtopicu, ne? Tak tady snad můžeme.. Aspoň doufám Embarassed
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoooj! Jsem tu ... jen si prolezu poslední příspěvky a hned se začnu svobodně vyjadřovat ... Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak se vyjádři, jak se ti líbila tour, haha - i když ty ses účastnil jen částečně
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tady to je jak někde na chatu Ale hezký! Kuchyňská tour byla super, alespoň co se týká závěrečné štace. Mohli byste mi poslat pár fotek, ať vidím, jak jste se bavili?
BTW: včera jsem začal s dopíjením vína, které zbylo ... ufff, bude to makačka, než to všechno vypiju
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No joo, ty vlastně nemáš od PaDaKa vypálené CD.. Ale třeba ho pro tebe taky má
Btw., díky za DVD, ještě jsem ho nestihla smráknout, ale snad se k tomu časem dostanu.

Jo, to já mám taky doma několik otevřených lahví a vzhledem ke vzpomínce na sobotu ještě navíc nemám na víno teď ani pomyšlení, haha, tak jsem zvědavá, jak ho dopiju
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neboj, ona se nějaká příležitost určitě najde.
Jinak jsme tu zůstaly samy dvě Shocked
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomase taky vidím online
Až budeš mít doma Peťu na hlídání kluků, tak mi můžeš přijít pomoctz to dopít Laughing
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Vendy: Jak jsi vůbec dopadla v ten pátek? Bylo nějaké pokračování "out"? Na DVD se mrkni, je to docela prima
A co ostatní? Co děcka Vaderky? Atd. atd. atd.
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

thomas: doufám, že ti to kluci doma moc nezdemolovali Rolling Eyes
jinak Vendy, já kdybych si dala přes den ještě víno, tak bych mohla jít rovnou do pelechu, ale za to bych třeba v noci nic neslyšela a trochu bych se vyspala Mr. Green
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jaké pokračování "out" myslíš? Laughing Jako jestli jsem vyrazila ještě někam dál? No díky bohu ne, haha, protože i tak jsem dopadla dooost blbě, Tomáše (Falezáka) jsem překecala, aby mi dal cigáro a to mi asi neudělalo v konečném efektu moc dobře
Takže jsem se nezúčastnila ani uklízecí akce v sobotu ráno.

A co Justin, jak se mu líbila akce? Doufám, že se až tak moc nenudil, když jsme se mu snažili aspoň trochu překládat co a jak (i když úroveň angličtiny po tom víně nebyla moc vysoká, hahaha) Embarassed
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já jsem hrozně kluky (Matyho a Kryštůfka) obdivovala, jak byli hodní - jsou to fakt zlatíčka, je vidět, že je máte dobře vychované, vždyť byli tak hodní a nic nezničili a vůbec.. To znám miliony dětí, po kterých to v bytě vypadá jako po náletu.. A kromě toho, že si pohráli s Falezinýma chlupáčema a u Thomase trošku rozebrali ten keramzit z vázy, tak byli hodní
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Oni si to kluci docela užili, doma pak padli hned do postele a chrněli.
No ten keramzit byl všude, chudák thomas Rolling Eyes
Kryštof měl od kocourka podrápaný ručičky a pořád doma chodil a chlubil se, že má bebí od kočičky Very Happy
Jsou to zlatíčka, ale na návštěvy s nima je to horor.
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jsou to fakt zlatíčka, i na té návštěvě - jak říkám, chovali se vzorně.. A je to roztomilý, že se Krištof chlubil, že má bebí od kočičky - jiný dítě by řvalo Laughing Jinak byla docela sranda, jak si mě oblíbil - pořád teto teto.. Jéé, já bych chtěla vlastní.. Jen najít toho tatínka No, myslím, že si ještě nějaký ten pátek počkám a o to to pak bude lepší, aspoň já tomu chci věřit, hahaha
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele, vůbec neee! Vše v pohodě ... nějaké blbé kamínky mě nerozhodí! A stejně přemýšlím, že tam nasypu bílé kamínky, to by mohlo být hezčí Jen se omlouvám za Boba, ale fakt bych nechtěl riskovat, že kousne ... ono mu je jedno, jestli hryže do mrkne nebo do prstu. Já ho mám v ruce jen, když ho čistím, a to max. minutu, takže je fakt trochu asociální.
To Vendy: Takže jsi nakonec nevydržela a to žváro sis dala, jo? Tys musela tedy vypadat!
Justin byl v pohodě, jsem rád, že si alespoň trochu pokecal. Mám vás všechny pozdravovat! My pak táhli ještě ven ... Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, však jsem vypadala, haha. Přísahám, že už nikdy, nikdy nebudu kouřit Laughing
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už se těšim, až najdeš toho tatínka a budeš mít toho prcka. Pak bude kuchyńská túra ještě větší
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to jsem zvědavý, jak to splníš! Ale pokud vydržíš, budeš hrdina
A pokud budeš mít děcko, tak to abychom si kvůli Tour pořizovali větší byty Razz Už takhle je to na hraně .. i když u těch nahoře je to jedno, tak se vejde celá školka Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak příští DE tour bude probíhat jen u paDaKa
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm, problém je, že vůbec netuší, jak bych do svého bytečku nacpala byť jen nějakého tatínka, natož pak ještě dítě. A taky si nejsem vlastně jistá, jestli bych dítě teď chtěla - když máme takové pěkné Tour, hahaha..

No, vydržela jsem půl roku, přesně po půl roce to byloé moje první (a věřím že na dlouhou dobu i poslední Wink ) cigáro a hrozně se za to nenávidím Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to bude radosti u PaDaKů Hlavně po svatbě s kopou dětí!
Vendy, nikam nespěchej ... teď jsi zadlužená až do důchodu Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teď si právě tatínka najít musí, aby za ní někdo tu hypošku splácel, ne?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Teď si právě tatínka najít musí, aby za ní někdo tu hypošku splácel, ne?


Tomu říkám správnej přístup, hahaha. Problém je, že já jsem takový to telátko, co věří na opravdovou lásku a nezajímají mě peníze Rolling Eyes Možná proto dopadám tak jak dopadám, hypošku mám fakt až do důchodu, haha.. No ale to asi většina z nás, ne? Sad
Ale my se nedáme, budeme platit jak mourovatý a klidně zařizovat postupně, ale hlavně že máme naše bytečky, ne? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tak, taky to máme na 30 let Rolling Eyes
Ale líbí se nám tady a bydlíme sami ve svém a to je k nezaplacení....
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2