Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 14:19  Předmět:  Kdy plánujete opravdu bydlet? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bylo mi dnes na CG řečeno, že se mohu nastěhovat kdykoliv po převzetí bytu a to i přesto, že kolaudační rozhodnutí ještě v tu chvíli nenabylo právní moci. ujišťovali mě, že případně nebudu jediná, kdo tak učiní.
A tak mne zajímá: jak to kdo plánujete?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já už jsem k nějakému jinému tématu psal, že s převzetím bytu ještě počkáme, až budou opraveny všechny závady a nedodělky, až teprve potom začneme s dalším, tj. necháme udělat kuchyň, vestavěné skříně, namontovat žaluzie, atd. ... Když tady padaly ty různě odhadované a vytvářené harmonogramy, vycházela mi druhá polovina února jako reálné datum pro postupné stěhování ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
že s převzetím bytu ještě počkáme, až budou opraveny všechny závady a nedodělky, až teprve potom začneme s dalším, tj. necháme udělat kuchyň, vestavěné skříně, namontovat žaluzie, atd. ...


No abyste se nestěhovali za půl roku, osobně myslím že nedodělky se budou pomalu dodělávat ještě dlouho....jenom nám poškrábané dveře opraví za 6-8 týdnů- dodací lhůta.

Takže já beru spacák a spím v bytě hned po předání, někdo musí střežit náš společný majetek před útoky z venku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 16:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
No abyste se nestěhovali za půl roku, osobně myslím že nedodělky se budou pomalu dodělávat ještě dlouho....jenom nám poškrábané dveře opraví za 6-8 týdnů- dodací lhůta.

Takže já beru spacák a spím v bytě hned po předání, někdo musí střežit náš společný majetek před útoky z venku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy
jasně, v případě těch nových dveří přihmouříme očko a přebíráme bez nich ... Wink To bychom se nestěhovali ani v březnu ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 17:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Banana napsal:
No abyste se nestěhovali za půl roku, osobně myslím že nedodělky se budou pomalu dodělávat ještě dlouho....jenom nám poškrábané dveře opraví za 6-8 týdnů- dodací lhůta.

Takže já beru spacák a spím v bytě hned po předání, někdo musí střežit náš společný majetek před útoky z venku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy
jasně, v případě těch nových dveří přihmouříme očko a přebíráme bez nich ... Wink To bychom se nestěhovali ani v březnu ... Smile

Teda já nevim, ale my jsme asi nějaká vyjímka - kromě jedný špatný dlaždice na terase a jedný uvolněný kliky u vnitřních dveří jsme nenašli NIC a to jsme to vzali hooodně důkladně.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2006, 22:33  Předmět:  Re: Kdy plánujete opravdu bydlet? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Bylo mi dnes na CG řečeno, že se mohu nastěhovat kdykoliv po převzetí bytu a to i přesto, že kolaudační rozhodnutí ještě v tu chvíli nenabylo právní moci. ujišťovali mě, že případně nebudu jediná, kdo tak učiní.
A tak mne zajímá: jak to kdo plánujete?


Jak už jsem psal tady tak nespěchám (ani nemůžu) a tak to vidím optimisticky na březen - duben.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 19.1.2006, 17:30  Předmět:  nastehovani Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

6.2 a taky musim hlidat nas spolecny majetek :DDD vecer budu sledovat kolik dalsich zoufalcu tam je ve spacaku Very HappyD pac zaluzie jeste nemame Laughing


btw my sme mely asi A4ku nedodelku, a veci jako prehozene dvere mezi obyvakem aloznici ci poskrabane onko nemyslim ze vyresi do 3 tydnu....
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.1.2006, 13:07  Předmět:  Re: nastehovani Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
... btw my sme mely asi A4ku nedodelku, a veci jako prehozene dvere mezi obyvakem aloznici ci poskrabane onko nemyslim ze vyresi do 3 tydnu....
Celou A4?!? Shocked Surprised Jaké byly ty závady a nedodělky povahy?!? případnou odpověď dejte prosím do tohoto diskuzního tématu.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maruna23
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: NZM "C"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2006, 19:35  Předmět:  Tak kdy se bude stěhovat a kdy se měžu příhlásit?? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem byl na první prohlídce a na další mám jít 6.2. - Doufám že nedodělky do této doby odstraní. Jinak byt papírově přebírám 4.2.
A chtěl bych se zeptat, CG mi potvrdil, že kol. řízení proběhne 20.1. 2006, tak jak to vypadá, a kdy by mohlo nabýt právní moci. - jestli nemáte někdo bližší info. A hlavně by mě zajímalo,

1)kdy se měžu do bytu přihlásit - až po kolaudaci ?? Nebo dokonce po zápisu na KÚ ?? poraďte mi sííím.
2)Taky by mě zajímalo, jestli už při přihlášení bude znám název ulice a číslo popisné.
3) Jinak odhad, kdy to "konečně" bude???


Díky za odpověď.

Mára.


Mimochodem - koupil jsem byt na NZM "C".
   OfflineOsobní galerie maruna23Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2006, 19:44  Předmět:  Re: Tak kdy se bude stěhovat a kdy se můžu příhlásit?? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maruna23 napsal(a):

1)kdy se můžu do bytu přihlásit - až po kolaudaci ?? Nebo dokonce po zápisu na KÚ ?? poraďte mi sííím.
2)Taky by mě zajímalo, jestli už při přihlášení bude znám název ulice a číslo popisné.
3) Jinak odhad, kdy to "konečně" bude???
"C".


1-az po kolaudaci a zapisu na katastr
2-na prihlaseni musi byt znam nazev ulice, jinak by nebylo kam se nahlasit viz.1
3-jo tak to nikdo nevi, pravomocne kolaudacni rozhodnuti tak cca za 4 tydny a zapis do katastru v Praze muze trvat az pul roku Sad Sad Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maruna23 napsal(a):
A chtěl bych se zeptat, CG mi potvrdil, že kol. řízení proběhne 20.1. 2006, tak jak to vypadá, a kdy by mohlo nabýt právní moci. - jestli nemáte někdo bližší info.
Podívejte se sem. Wink To místní šetření kolaudační komise bylo 19. 1. ...
maruna23 napsal(a):
Jinak byt papírově přebírám 4.2.
To je ale sobota! Oni jsou teď na centrále v sobotu?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Informace o nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí budu mít z první ruky, nebojte ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maruna23
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: NZM "C"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2006, 18:54  Předmět:  Byt - dokončení. Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

začátkem ledna v domě "C" při prohlidce nebyly namontovány ventily k topení, futra v bytě a další drobnosti... nevíte jestli už je toto v pořádku ?? Za týden by mělo být.. ale někdo tady psal, že mu zrušili schůzku, s tím, že ještě nemají závady odstraněny. Nevíte teda někdo jak tomu je ?? A ta kolaudace... béčko už je prý zkolaudované.... "C" nie ?? Smile)
M.
   OfflineOsobní galerie maruna23Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2006, 23:37  Předmět:  Re: Byt - dokončení. Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maruna23 napsal(a):
začátkem ledna v domě "C" při prohlidce nebyly namontovány ventily k topení, futra v bytě a další drobnosti... nevíte jestli už je toto v pořádku ??
M.


U mna 20.1. uz ventily a futra boli. Co chybalo, boli napr. koberce a nejaka drobna sanita v kupelni.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.1.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maruna23 napsal(a):
začátkem ledna v domě "C" při prohlidce nebyly namontovány ventily k topení, futra v bytě a další drobnosti... nevíte jestli už je toto v pořádku ??
To je divné, protože v tu dobu už to tam dávno mělo být ... Neutral
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 31.1.2006, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byli jsme se o vikendu podivat, jak pokracuji (mame byt v dome C) a stav zvenku je takovy, ze maji zaplocene predzahradky (nas se to tyka) a videli jsme oknem, ze uz mame i plovouci podlahu v kuchyni - koberce zatim nejsou. Chteli jsme zacatkem ledna termin na zjistovaci protokol a bylo nam receno, ze to neni hotove a ze to bude do konce ledna a pak at zavolame. Vcera jsme volali a termin na zjistovaci protokol mame az 22.2., takze to vypada, ze se budeme stehovat az buhvikdy.... Crying or Very sad
Videli jsme tam ale uz lidi jak si valej veci do domu B a tise zavideli...
Da se nastehovat, i kdyz nebudou opraveny vady zjistene v ramci zjistovaciho protokolu? Mate s tim nekdo zkusenosti? diky a vsem pevne nervy - zacina se to protahovat.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.1.2006, 15:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
... Videli jsme tam ale uz lidi jak si valej veci do domu B a tise zavideli...
Da se nastehovat, i kdyz nebudou opraveny vady zjistene v ramci zjistovaciho protokolu? Mate s tim nekdo zkusenosti? diky a vsem pevne nervy - zacina se to protahovat.
Bohužel, už to tady padlo několikrát, bytový dům B byl a je napřed téměř ve všech ohledech, včetně vydání kolaudačního rozhodnutí ... Neutral nastěhovat se samozřejmě dá i s těmi nedodělky a závadami, u nás to bude např. maličkost s poškrábanými zábradlími, která bude odstraněna až bude lepší počasí ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.1.2006, 20:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V bytovém domě B má kolegyňky známa byt a je prý už skoro nastěhovaná Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
...
Anonymní








PříspěvekZaslal: 1.2.2006, 21:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

plánujeme bydlet už od 17. února !!! prostě nám končí pronájem jinde,. A s tímhle odhadem se koketovalo u CG na podzim... Poslední dobou je v prostoru NZM poměrně hodně aut - osobní i dodávky (nábytek, studia, kuchyně, vestavby i elektro) takže to připravují asi i další. Dokonce večer pár oken už svítí.

Ale co když někdo přijde? Taková ilegalita...
V CG říkali že by to snad nikdo kontrolovat neměl... Hrozí něco za brzké užívání?
  
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.2.2006, 21:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... napsal(a):

Ale co když někdo přijde? Taková ilegalita...
V CG říkali že by to snad nikdo kontrolovat neměl... Hrozí něco za brzké užívání?


Jsem koukal a pár bytů už je nastěhovaných, v jednom mají u kuchyň. Za předčasné bydlení hrozí pokuta, pokud to někdo zjistí, ale myslím že jenom teoreticky Smile Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.2.2006, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za předčasné bydlení pokuta sice hrozí ale to tam přece nikdo nebydlí. Do pravomocné kolaudace každý jen hlídá svůj majetek Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.2.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a pravidelně větrá...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina mitchell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2005
Příspěvky: 63



PříspěvekZaslal: 2.2.2006, 11:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Po predani klicu uz mate klice, byt je vas. Do kolaudace by jste nemeli stavbu uzivat k bydleni, ale zcela teoreticky, kdyby uz fakt nekdo prisel, v 10 vecer zazvonil a kontroloval to, tak jak vam dosvedci, ze tam bydlite? Wink Kde je psano, ze nemuzete v pyzame s celou svou rodinou v 10 vecer vyuzivat casu do zkolaudovani k instalaci kuchyne, vetrani, instalaci obrazku... Wink
V Suchdole taky kolaudace vesla v pravni platnost az nejak pred 20. prosincem (termin dokonceni prvni etapy byl hlasen na 15.srpen!), ja osobne jsem tam 24 hod denne "instalovala" od 6.12. a co vim, tak se vecer svitilo tak v 80% bytu.
   OfflineOsobní galerie martina mitchellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.2.2006, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina mitchell napsal(a):
Kde je psano, ze nemuzete v pyzame s celou svou rodinou v 10 vecer vyuzivat casu do zkolaudovani k instalaci kuchyne, vetrani, instalaci obrazku... Wink


Laughing tak to uz hej
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 2.2.2006, 23:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja se planuju prestehovat nekdy koncem brezna Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.2.2006, 21:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo tak pyžamo ... To abych si nějaké přibalil ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.2.2006, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Jo tak pyžamo ... To abych si nějaké přibalil ... Smile


si si myslel ze budes instalovat kuchynu bez pyzama, co? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 20:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My "bydlíme" od 21.1. v B (prevzato, bez zavad [ale kdyz to tady ctu tak nevim, jestli jsem tak nenarocni, nebo jestli je objekt B o tolik lepsi nez A a C, nicmene je to tak], zkolaudovano, zaplaceno). Zaluzie jsme si nechali namontovat o den drive Smile. Ted mame regaly v komore, sedacku a kuchyn na ceste Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 22:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My bydlíme teprve 6tý den (dům B), ale bylo nám řečeno stavebním dozorem, že můžeme legálně bydlet již cca 23.1.2006.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 23:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A jak to vypada v B s nedodelky a stavebnim ruchem v dome. To v A,C se maka jako o zivot, vsude neporadek. Dvere stale otevrene....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2