Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no mě to byl včera měřit do chodby dvoje šoupačky jedny se zrcadlem půlená asi 7 regálů a druhá strana 2 tyče komplet i s montáží 14750 ale mám to přez kámoše
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetrSv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.1.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Banana napsal:
PetrSv napsal(a):
Pro ty, co ještě vybíraj firmu - měžu doporučit STAKO...


No my meli v merku take to STAKO ale...


a aku velku skrinu ste kupili a kolko to vyslo ak to nie je tajne?

U mě to bylo cca 120x260x70 cm,2-dvé?ový,s 1 zrcadlem,asi 10 polic,zadní stěna a ještě pár drobností a k tomu vedle asi 50x260 cm věšáková stěna se 3 policema. Celý to vyšlo asi na 18 tis. No, levný to asi nebylo, ale kvalita, myslím, perfektní.
   OfflineOsobní galerie PetrSvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:57  Předmět:  Vestavěná skřín Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem si objednal vestavěnou skřín do ložnice od firmy INDECO (OBI Stěrboholy) a jsem velmi spojen jak s přístupen při vyřizování smlouvy a se samotnou realizaci.

Do dvou dnů od podisu objednávky přišli technici zaměřit a za 14 dnů se již skřín montovala.

Rozměry skříně: šírka 3200 mm/ výška 2500 mm / hloubka 650 mm.
Skríň mě vyšla na 34.479,- Kč, dostal jsem 7% slevu díky tomu že má stavební spoření u lišky, jinak bych dostal 5% - karta CG.

Přikládám obrázek návrhu a fotky skutečného stavu:


indeco01.JPG
 Komentář:
Skřin ve skutečnosti
 Velikost:  44.41 kB
 Zobrazeno:  11739 krát

indeco01.JPG

indeco02.JPG
 Komentář:
Skřin ve skutečnosti
 Velikost:  47.16 kB
 Zobrazeno:  11739 krát

indeco02.JPG

indeco00.jpg
 Komentář:
Obrázek návrhu skříně
 Velikost:  220.42 kB
 Zobrazeno:  11739 krát

indeco00.jpg

indeco05.JPG
 Komentář:
Skřin ve skutečnosti
 Velikost:  144.34 kB
 Zobrazeno:  360 krát

indeco05.JPG

Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ta skříň vypadá moc pěkně.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 12:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky mame skrin od INDECA. Muzem jen a jen doporucit tuto firmu. Pokud si nekdo budete chtit objednavat, tak je lepsi objednat primo u pracovniku, kteri skrin montuji ci zameruji. Je to levnejsi nez pres prodejce. Neberou si provizi za zprostredkovani...
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 21:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdyby někdo přemýšlel nad Woodface, doporučuji podívat se na www.dotujeme.cz, tam vytisknout příslušný kupón pod znakem Woodface a po montáži vám na účet vrátí 10%. Nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti, ale technik od Woodface mi říkal, že je to naprosto běžné a funguje to. Tak jen takový poznatek...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
assacy
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2006, 18:27  Předmět:  zkusenosti s fi kamark Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Libila se nam nabidka od firmy kamark, odhad ceny skrine dxvxh 210x260x65 byl cca necelych 22 tisic. Chtel jsem se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s touto firmou? Diky za odpovedi
   OfflineOsobní galerie assacyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2006, 20:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To assacy: mame od firmy kamark uz jednu skrin v predsiny a jsme s ni moc spokojeni. I s pristupem jak na prodejne, tak s techniky pri zamerovani a pak i pri montazi. Ted budeme objednavat dalsi. Jedna skrin je 1,5x2,5x0,6 a stala 18tis a ta, co budeme objednavat, tak na tu mame rozpocet cca 23tis a rozmerove je 3,5x2,5x0,6. Jsou cenove dostupni i dostatecne kvalitni. Muzeme jen doporucit.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme s jejich dvěma skříněmi také spokojeni ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.8.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky už začínáme rozmýšlet kam co umístíme a zjišťuju, že prostor na normální skříň ne na míru bude asi dost málo. Rolling Eyes

Máte někdo udělanou šatnu z komory???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.8.2006, 20:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
taky už začínáme rozmýšlet kam co umístíme a zjišťuju, že prostor na normální skříň ne na míru bude asi dost málo. Rolling Eyes

Máte někdo udělanou šatnu z komory???


Ahoj, my ji mame jiz ve druhem byte a funguje to skvele. Prvni nam udelal deda jen dve tyce nad sebou do sten, krasne kovove, porizovaci cena 200kc:-) Do druhe jsme poridili nejen 2 raminkove tyce nad sebou, ale i stenu policek a poslouzila Ikea a jejich system ANTONIUS, porizovaci cena ca 1000kc, ovsem pridelani na stenu bych doporucila sverit nekomu opravdu zrucnymu, jinak hrozi, ze budou nosne tyce nakrivo a pak tam ty maximalne variabilni policky nebudou drzet:-)


komora1.jpg
 Komentář:
pohled na horni cast
 Velikost:  19 kB
 Zobrazeno:  11374 krát

komora1.jpg

komora2.jpg
 Komentář:
pohled na celek
 Velikost:  18.39 kB
 Zobrazeno:  11374 krát

komora2.jpg

komora3.jpg
 Komentář:
upevneni ke zdi ... lahudka B-)
 Velikost:  12.83 kB
 Zobrazeno:  11374 krát

komora3.jpg

Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2006, 10:51  Předmět:  Re: Vestavěné skříně/skříně na míru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Nemáte někdo už nějakou zkušenost příp. neplánujete nějakou množstevní akci co se vestavěných skříní týká? Question


Ahojky...my máme už dlouho vestavěnku v ložnici...Docela dost jsem kvůli tomu oběhal.Takže my jsme si objednali skříň od firmy STAKO (Holešovice)...návrh zdarma..když jsme se rozhodli ,že do toho jdeme, tak přijeli z firmy...zaměřili prostor a inkasovali 50 procent zálohu.Zbytek po dodání.Vše proběhlo jak mělo a za 14 dní od měření jsme měli skříň...krásnou a dobře funguje.Pro představu, to co mi naprojektovali ve Woodface za 61.000 jsem pořídil za 35.000....od 50.000 pak dávají slevu.To platí i když bych si objednával další.Drobnější sumy se sčítají,takže příště to přesáhnu a mám slevu...
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2