Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2007, 20:05  Předmět:  Kuchyňská tour II. Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, ze tour byla presunuta na leden, navrhuji datum 11.-13.1.08
vyjadrete se pls


Naposledy upravil kolysta dne 16.12.2007, 22:17, celkově upraveno 7 krát.
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2007, 07:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já se teda hlásím
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2007, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jdu taky do toho! Vcera nekdo rikal, ze by to slo po 20. zari ... musime se domluvit, za vikend nebo pracovni den. Pokud vikend, tak navrhuji hned ten 22. - 23. zari. Ja tu ten posledni, jak je svatek, nejsem...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2007, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, klíďo s tím víkendem souhlasím Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2007, 20:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak my se taky hlásíme, ale koukám, že to bude zase stará skvadra chacha
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2007, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jojo, klíďo s tím víkendem souhlasím Very Happy


Také souhlasíme a doufám, že se do tour přihlásí i nějací nováčci, ať můžeme "omrknout" další kuchyňky
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2007, 17:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ach jo, ten vikend jsem pro zmenu v Americe na konferenci Surprised(

takze zase beze me...

ale rikali jsme si s Petou, ze bychom mohli udelat slibovanou "raclette party" u nas - co takhle patek 31.8. nebo sobota 1.9. (to by tu jeste mohli byt i Vaderkovi, ne?)?


hlasi si nekdo? ;o)
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2007, 19:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano ano my jsme ještě tady tak se hlásíme Very Happy)))))))
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 07:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já tu nejsem, zítra odjíždím Crying or Very sad Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 08:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza tu je, ale Falezák nemůže - pracuje jako ďas. Tak se hlásím sama Sad , nevadí? Very Happy
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

moc pekne to sem vsichni pisete...
ale jedinej Tomas navrhnul datum a ostani nic!
tak sem pripiste, kdy se Vam to hodi, at vime, kdo tu kdy bude/nebude
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no a navic jsem ti to trochu zkomplikoval tou nasi raclette party (jsem linej zakladat novy topic Wink )

takze aby bylo jasno:

Kuchynska tour II - jsem pro o vikendu kolem 29.9. / nemuzeme o vikendu kolem 22.9.

Raclette party - bude patrne v patek 31.8. Pocitame zatim s Vaderkovymi, krasnejsi polovinou Falezy (ta muznejsi nam bude samozrejme moc chybet) a budeme oplakavat Vendy. Tesime se na to, ze se treba od kolysty, MabarCZ, ThomasPRG a ostatnich dozvime, zda dorazi Wink
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
Raclette party


za prve nevim co to je
za druhe me to urazi

PaDaK napsal:
Kuchynska tour II - jsem pro o vikendu kolem 29.9. / nemuzeme o vikendu kolem 22.9.


mame tedy navrh noveho data, co ostatni muzou 29.9.?

PaDaK napsal:
Pocitame zatim s Vaderkovymi, krasnejsi polovinou Falezy (ta muznejsi nam bude samozrejme moc chybet) a budeme oplakavat Vendy. Tesime se na to, ze se treba od kolysty, MabarCZ, ThomasPRG a ostatnich dozvime, zda dorazi Wink


a pri prilezitosti ceho se ta party vlastne kona?
nejak mi to unika...


Naposledy upravil kolysta dne 23.8.2007, 12:12, celkově upraveno 1 krát.
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 11:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nic proti, ale teď tu paDaK psal, že 22.9. se mu kuchyňská tour nehodí a ty navrhuješ 22.9. jako nové datu, to ses asi přehmát, ne?

Já můžu ZATÍM jak 22., tak 29.9., ale spíš bych byla pro toho 22.9., babička má pak oslavu 85 let a nevím, kdy jestli 29.9. nebo až 13.10., tak teda fakt nevím, jak se dohodneme, hahaha Mr. Green
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

uz jsem to opravil
to byla finta na zmateni nepritele
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 13:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:

za prve nevim co to je
za druhe me to urazi


Proste budeme jist syr Surprised)


kolysta napsal:

a pri prilezitosti ceho se ta party vlastne kona?
nejak mi to unika...


pri prilezitosti toho, ze vas zveme na kus rozpeceneho syra Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
kolysta napsal:

za prve nevim co to je
za druhe me to urazi


Proste budeme jist syr Surprised)


kolysta napsal:

a pri prilezitosti ceho se ta party vlastne kona?
nejak mi to unika...


pri prilezitosti toho, ze vas zveme na kus rozpeceneho syra Smile


aha, tak to jo
s dovoleni bych se prihlasil a potvrzuji ucast
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:

aha, tak to jo
s dovoleni bych se prihlasil a potvrzuji ucast

no vidis, tak to jsem si chtel precist Smile

ono je to tak trochu o tom, ze jsme se nemohli zucastnit grill party u Vaderku a chteli jsme vas videt u grilu...bude syr a veci do nej... pokud by chtel nekdo maso, tak se to da taky poresit - Raclette gril ma na sobe sutr, na ktery si to maso muzes polozit Smile - viz. napr. zde
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2007, 16:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
kolysta napsal:

aha, tak to jo
s dovoleni bych se prihlasil a potvrzuji ucast

no vidis, tak to jsem si chtel precist Smile

ono je to tak trochu o tom, ze jsme se nemohli zucastnit grill party u Vaderku a chteli jsme vas videt u grilu...bude syr a veci do nej... pokud by chtel nekdo maso, tak se to da taky poresit - Raclette gril ma na sobe sutr, na ktery si to maso muzes polozit Smile - viz. napr. zde


hehe, to je skoro to samy, co maj Vaderkovci
syr jsme si dole v tech lopatickach tavili taky
no uz se tesim
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2007, 07:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano ano, toto je raclette gril, který mají vaderkovic - ne podobný, ale stejný Very Happy
Já chci taky, bůůůůů..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2007, 19:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

31.8. můžeme, ale mám nočku, takže jen tak do sedmi...
jinak v tom září ještě nevim, co bude Very Happy)
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2007, 19:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

není problém udělat to v sobotu - takže Raclette party v soboru 1.9. - OK?
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2007, 20:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar a silu, particko U me je ted vsechno na pytel ... nejak mi nic nevychazi. V utery se dozvim, zda mi vyjde nova prace a pokud ne, asi utecu na tyden do Dubaje ... Takze dam vedet az v utery.
Co se tyka kuchynske tour, tak taky nevim ... mel bych byt v Anglii, ale taky to neni potvrzene haha Takze na me se moc nespolehejte a ja budu vzdy na posledni chvili informovat, zda se vetru na navstevu nebo ne
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2007, 22:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

1.9. by bylo super, ale nechci v tom dělat čurbes Mr. Green
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2007, 09:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
1.9. by bylo super, ale nechci v tom dělat čurbes Mr. Green


1.9. je to v pohode
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2007, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení, vše sice řečeno a vysvětleno, ale i tak v tom mám gulage Laughing
Nicméně mohu potvrdit pouze účast na kuch.tour II. a velmi rád se zůčastním.
1.9. na tu "rararerekleť party" nebo jakže se to jmenuje Laughing asi nedorazím Crying or Very sad Jak již psala má předrahá polovina, pracuju jako drak.
Ovšem naděje jak známo umírá poslední a jestli si navíc budeme s PaDaKem hrát zase na labužníky, tak se snad nechám přemluvit a zruším práci Laughing Laughing
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2007, 20:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
Vážení, vše sice řečeno a vysvětleno, ale i tak v tom mám gulage Laughing
Nicméně mohu potvrdit pouze účast na kuch.tour II. a velmi rád se zůčastním.
1.9. na tu "rararerekleť party" nebo jakže se to jmenuje Laughing asi nedorazím Crying or Very sad Jak již psala má předrahá polovina, pracuju jako drak.
Ovšem naděje jak známo umírá poslední a jestli si navíc budeme s PaDaKem hrát zase na labužníky, tak se snad nechám přemluvit a zruším práci Laughing Laughing
Přeci bys nedal přednost práci před labužírováním
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2007, 19:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdárek lidičky, tak jak už jsem psal, naděje neumřela a 1.9. na "rarare"prostě na tu párty dorazím Cool Máte radost? Shocked
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2007, 20:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
Zdárek lidičky, tak jak už jsem psal, naděje neumřela a 1.9. na "rarare"prostě na tu párty dorazím Cool Máte radost? Shocked
No to mám zas po náladě Shocked
Ba néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, jasně, že jsme všichni rádi
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2007, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

supeeer, bude nas vic nebude se bat jidla nic Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2