Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Já nevím, Honzo, ale vzhledem k velikosti mého a tvého bytu si nemyslím, že by se tam vešlo víc lidí než jaká byla minulá sestava. Takže pokud bude víc lidí než o max.2 víc než minule, tak se obávám, že ke mně se nevejdeme.


a kdo rikal ze jdeme ke me?
v kuchyni nic noveho, byt mam malej, cukrovi nepecu...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No počkej, ale pokud by se přidali lidi z Fka a Gčka, tak ti ještě tvůj byt neviděli
Leda že by se to udělalo tak, že by se ty minibyty jako je tvůj a můj jen prolítly, třeba u Falezáků a u Thomase by se pobylo krátce, u vaderkovic dýl - pokud budou opět chlebíčky, haha, no a končilo by se u PaDaKa nebo u Mabarcze? To beru
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já jsem zlikvidovala půlku sedačky, páč mi už lezla na nervy, takže u nás se bude sedět asi většinou na zemi
ale cukroví už snad do tý doby budu mít...objednala jsem ho u jedný pani, která ho dělá výborný a hlavně je domácí...já na to zatím nemám čas Sad
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gabriellla
Host
Host



Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: NZM F

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 17:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:

a Fko a Gecko nebude?
to se nikdo neprihlasil?
co Gabriela a JoHnY zbytek sveta?
a co na to Mirek Dusin?


Když už se ptáš, já bych se kuchyňské tour II. zúčastnila ráda, ale vzhledem k tomu, že naše kuchyň bude až v roce 2008, tak nevím, jestli to neodporuje pravidlům (= na ukončení kabelů ve zdi a dva vodoměry by se k nám asi nikdo nechtěl přijít podívat) Embarassed
A jak jsem tak z předchozí konverzace pochopila, noví členové asi nejsou moc vítáni
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie GabrielllaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 18:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gabriellla napsala:
kolysta napsal:

a Fko a Gecko nebude?
to se nikdo neprihlasil?
co Gabriela a JoHnY zbytek sveta?
a co na to Mirek Dusin?


Když už se ptáš, já bych se kuchyňské tour II. zúčastnila ráda, ale vzhledem k tomu, že naše kuchyň bude až v roce 2008, tak nevím, jestli to neodporuje pravidlům (= na ukončení kabelů ve zdi a dva vodoměry by se k nám asi nikdo nechtěl přijít podívat) Embarassed
A jak jsem tak z předchozí konverzace pochopila, noví členové asi nejsou moc vítáni
Noví členové jsou vítáni....neboj Wink
naopak nové členy vyhledáváme
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 18:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak ja budem mat kuchynu zajtra alebo pozajtra
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 18:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
tak ja budem mat kuchynu zajtra alebo pozajtra
no výborně
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Muzeme pak zakotvit u me... ale fakt bez cukrovi, nepecu, neumim to a hlavne me to nebavi. Takze nakoupim jenom nejaky chlebicky, vino se tu nejaky najde.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gabriellla
Host
Host



Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: NZM F

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 20:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Gabriellla napsala:
kolysta napsal:

a Fko a Gecko nebude?
to se nikdo neprihlasil?
co Gabriela a JoHnY zbytek sveta?
a co na to Mirek Dusin?


Když už se ptáš, já bych se kuchyňské tour II. zúčastnila ráda, ale vzhledem k tomu, že naše kuchyň bude až v roce 2008, tak nevím, jestli to neodporuje pravidlům (= na ukončení kabelů ve zdi a dva vodoměry by se k nám asi nikdo nechtěl přijít podívat) Embarassed
A jak jsem tak z předchozí konverzace pochopila, noví členové asi nejsou moc vítáni
Noví členové jsou vítáni....neboj Wink
naopak nové členy vyhledáváme


Super, tak od nás by předběžně dorazily dva kusy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie GabrielllaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 07:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Gabriella: to vůbec nebylo tak, že noví členové nejsou vítáni, naopak!! problém je jen v tom, že mých celkově 36m2, z toho 29 obyvatelných a zastavěných kuchyní a nábytkem není konstruováno na moc lidí, už minule to byl boj, bylo nás 8 nebo 9 + 2 minivaderčata a téměř jsme se nevešli Crying or Very sad , to samé je u kolysty - takže pokud přes můj byt pouze prolítneme nebo ho vynecháme, problém vůbec nevidím
Cukroví ale ještě určo nebude, to se chystáme s mamkou péct až právě ten víkend, ale klíďo připravím nějaké chlebíčky, a vínečko taky bude Drink
Teda pokud se zúčastním, což ještě stále není jisté.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
To Gabriella: to vůbec nebylo tak, že noví členové nejsou vítáni, naopak!! problém je jen v tom, že mých celkově 36m2, z toho 29 obyvatelných a zastavěných kuchyní a nábytkem není konstruováno na moc lidí, už minule to byl boj, bylo nás 8 nebo 9 + 2 minivaderčata a téměř jsme se nevešli Crying or Very sad , to samé je u kolysty - takže pokud přes můj byt pouze prolítneme nebo ho vynecháme, problém vůbec nevidím
Cukroví ale ještě určo nebude, to se chystáme s mamkou péct až právě ten víkend, ale klíďo připravím nějaké chlebíčky, a vínečko taky bude Drink
Teda pokud se zúčastním, což ještě stále není jisté.

...ty máš pořád nějaký problémy Vendelíne jeden.Naraž soudek a nezdržuj se... Twisted Evil Cool Very Happy Smile
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Vendy: ja myslim, ze tvuj byt je super na poradnou parbu Tedy hlavne v lete na terase Very Happy Jinak je fakt, ze se tam asi moc lidi nevejde Cool
Jinak bereme vsechny a nove lidi uvitame radi ... Koneckoncu prvni tour byla taky jeste u hodne lidi bez kuchyni, ze?
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkusím to trošku zrekapitulovat:
tour se bude konat v patek 14.12. - čas bude upřesněn

na startovní listině jsou zapsaní:

za dům D: vaderka, FALEZA, kolysta
za dům E: PaDaK, ThomasPRG, mabarcz, vendy
za dům F: Gabriellla
za dům G: trueman, JoHnY

na koho jsem zapoměl?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě jsi zapomněl udělat FAHRPLAN Very Happy

To Faleza: joo, my co pivo nepijem, soudky nenarážíme, takže kušuj Mr. Green
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Ještě jsi zapomněl udělat FAHRPLAN Very Happy


ten navrhnu, az budou jasny vsichni ucinkujici
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jooo, to beru Very Happy

Každopádně navrhuju byty 1+kk pouze projít, nikoliv v nich setrvávat déle
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Tak to jooo, to beru Very Happy

Každopádně navrhuju byty 1+kk pouze projít, nikoliv v nich setrvávat déle

Ty se přád bojíš, že budeš muset uklízet, viď? Very Happy Very Happy
To, že ty pivo nepiješ, neznamená, že já tam nebudu mít žádné připravené Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ma nekdo nejake specialni prani, co chce? Drink Vina mam dostatek (zitra si jedu pro kartonek Pinota, tak doufam, ze ho do mesice nevychlastam Very Happy ), a pak pro Falezaka a naseho predsedu Tullamorku Smile Jidlo bych nechal na nasich "neznych pohlavich", at se o neco postaraji ...
BTW: co deti, budou putovat taky? Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
zkusím to trošku zrekapitulovat:
tour se bude konat v patek 14.12. - čas bude upřesněn

na startovní listině jsou zapsaní:

za dům D: vaderka, FALEZA, kolysta
za dům E: PaDaK, ThomasPRG, mabarcz, vendy
za dům F: Gabriellla
za dům G: trueman, JoHnY

na koho jsem zapoměl?


My ještě nebydlíme...probíhá postupnéstěhování a je tam zmatek....ale k nám se taky můžeme kouknout..kuchyň už je na svém místě
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
vendy napsala:
Tak to jooo, to beru Very Happy

Každopádně navrhuju byty 1+kk pouze projít, nikoliv v nich setrvávat déle

Ty se přád bojíš, že budeš muset uklízet, viď? Very Happy Very Happy
To, že ty pivo nepiješ, neznamená, že já tam nebudu mít žádné připravené Twisted Evil Twisted Evil


Mezi námi, mě úklid toho mého krcálku zase tolik času nezabere, takže v tom to asi nebude Twisted Evil Very Happy
No když si ho přineseš, tak já ti ho na chvíli možná strčím do lednice
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2007, 21:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jestli to nikomu nebude vadit, dětičky budou muset putovat s námi, přece je neošidim o takovou událost
Jinak navrhuju, že by jsme to celý ukončili u Vendy a byli tam až do dvou do rána. Na terase prý bude dělat ohňostroj a nechala si domů nainstalovat pípu. Takže huráááá k Vendy
Uděláme hlasování Very Happy))
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2007, 08:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vy jste fakt magoři, haha. Víte co mi můžete?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2007, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Vaderka: Super nápad!! Very Happy
To Vendy: Rezervuj mi, prosím, místo na baru Laughing Cool
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 14:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Vy jste fakt magoři, haha. Víte co mi můžete


haha magoři? was ist das???

citace:
To Vaderka: Super nápad!!
To Vendy: Rezervuj mi, prosím, místo na baru


Na baru venkovním s výhledem na ohňostroj nebo doma přímo u pípy? Tanec
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele ty kozo, chceš abych se zase urazila? Twisted Evil
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.11.2007, 06:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jsem netušil, že jsi kvůli mě pořídila pípu Twisted Evil
...jo a dej mi prosím rezervačku vedle Toma na baru Metal Drink
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.11.2007, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
To jsem netušil, že jsi kvůli mě pořídila pípu Twisted Evil
...jo a dej mi prosím rezervačku vedle Toma na baru Metal Drink
Ty by ses kvůli tomuhle urazila? Tssss tak se přeci musíš pochlubit s novou pípou a s tim krásnym ohňostrojem ne?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 11:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nějak se mi tam připletlo to, co jsem nechtěla
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hej hola je tu nějak mrtvo, tak jak se těšíte?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Hej hola je tu nějak mrtvo, tak jak se těšíte?


ma pro vas novinku, pro nekoho spatnou, pro nekoho dobrou:
teto tour se nemohu zucastnit
uzijte si to beze mne
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2