Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Hej hola je tu nějak mrtvo, tak jak se těšíte?


Já se těším! Very Happy Hlavně na Drink Cool Předem říkám, že k jídlu nic nenabídnu, max nějaké "zdravé" chipsy apod. Embarassed
Ale napadl mě navíc k tomu svařák ... to nám bude pěkně zle, chacha :-p
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja uz mam aj fotky kuchyne, pozrite tu: http://gallery.johny.sk/byt-vselico
zacina to predposlednou fotkou na tej stranke a pokracuje to na dalsej strane este
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No hezký, JoHnY! Máš to všechno krásně sladěné.. Ty se účastníš Kuchyňské tour, předpokládám? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 15:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Svařák je fajn Drink
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Svařák je fajn Drink


Hele ty kozo, a uvidíme hrábě? Very Happy Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 17:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
vaderka napsala:
Svařák je fajn Drink


Hele ty kozo, a uvidíme hrábě? Very Happy Very Happy


Vy dvě mě bavíte, fakl ale ... Nevlézt sem párkrát za den, tak to v práci asi nevydržím
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 17:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Kolysta: Škoda, že nepůjdeš s námi ... holky ti alespoň pak dají "vejslužku" s cukrovím Razz
To Johny: Hmm, hezká kuchyň ... a jak tam má naklizeno ... Razz
To all: už se těším
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 08:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomasi, já ale ještě cukroví mít nebudu, protože jsem ho chtěla péct právě ten víkend, kdy je tour
Takže máte smůlu, hihihi
Pípa taky nebude, páč pivo bez cukroví není ono, haha - a cvlastně ke mě se vůbec nemusí, haha.. mile ráda přinesu občerstvení k Falezákům nebo k vaderkovic nebo k Thomasovi nebo jánevimkam
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Thomasi, já ale ještě cukroví mít nebudu, protože jsem ho chtěla péct právě ten víkend, kdy je tour
Takže máte smůlu, hihihi
Pípa taky nebude, páč pivo bez cukroví není ono, haha - a cvlastně ke mě se vůbec nemusí, haha.. mile ráda přinesu občerstvení k Falezákům nebo k vaderkovic nebo k Thomasovi nebo jánevimkam


Fakt nebude, jo? No teda ... ještě pouvažuji o účasti Razz Co třeba Michelská pekárna nebo Odkolek? Razz Very Happy Wink
Nicméně jak nad tím přemýšlím, tak u mě se taky moc lidí neposadí ... Ale patnáct se ich tam vejde na stojáka (to už mám vyzkoušené), takže jako někde na rautu ... Laughing
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 11:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jelikoz se tour zustacnim poprve, uvedte me do obrazu. Co je potreba jako vstupenku? Co za proviant a v jakem mnozstvi, jak to vubec chodi? Mam to vzit s sebou nebo to nechat u me doma? Jde se byt od bytu a vsude se chvilku zustane nebo se par bytu jenom prolitne a pak se nekde zakotvi? Jinak moje kuchyn je stale nedodelana... pockam nez prijedu do Prahy a pak to zacnu resit pres pravnika. Vsichni s korynou dobry zkusenosti, jenom opet ja mel smulu...
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Jelikoz se tour zustacnim poprve, uvedte me do obrazu. Co je potreba jako vstupenku? Co za proviant a v jakem mnozstvi, jak to vubec chodi? Mam to vzit s sebou nebo to nechat u me doma? Jde se byt od bytu a vsude se chvilku zustane nebo se par bytu jenom prolitne a pak se nekde zakotvi? Jinak moje kuchyn je stale nedodelana... pockam nez prijedu do Prahy a pak to zacnu resit pres pravnika. Vsichni s korynou dobry zkusenosti, jenom opet ja mel smulu...



popsal jsi to presne: nejake byty se prolitnou, nekde se zdrzime dele a pak se u nekoho zakotvi
jak bylo jiz napsano mnohokrat, funkcni kuchyn neni podminkou
tahle trachtace vznikla proto, abychom se jednak poznali a druhak aby Ti co kuchyn nemaji, mohli okoukat vychytavky u tech, co kuchyn maji
proviant nech u sebe - pije se vse co tece, krom medu a asfaltu
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 11:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ok. A co s jidlem?
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 11:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To kolysta: ale já mám med rád Very Happy)))
To mabarcz: jídlo neřeš, to obstarají holky Very Happy) Sami se o tuto důležitou funkci přihlásily Razz Very Happy Laughing U mě bude jen slané ... a možná něco sladkého pro děti (pokud jim to ovšem rodiče dovolí, co Vaderkovic? Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobra tedy... takze jenom litry vina a piva.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo Very Happy
Dohodne se sraz - minule byl tuším před garážema u D Very Happy Musí se udělat nějaká trasa - zatím to vypadá tak, že se půjde z D - nejdřív Falezáci, pak vaderkovic, pokud se nezůčastní kolysta, může se rovnou do asi G nebo F - to podle toho, kdo se bude účastnit, pak bych to jen prolítla u mě v E (ke mně se nevejde 10 lidí asi ani na stojáka, haha), pak u Thomase a končit se bude buď u PaDaKa (pokud se zúčastní?) nebo u mabarcze Very Happy
Jídlo je dobrovolné, pití povinné Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Trochu si to neumim predstavit... pokud se v kazdym byte bude jist a pit... jak pak budu v poslednich bytech vypadat?
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, v každém bytě padne jedna až 2 lahve, což je na počet osob poměrně málo no a zbytky se přenášejí.. no a na konci je veselo, haha.

Jo, a minule si každý měl vzít svoíji skleničku, je to fajn, protože se dá pít i po cestě a nikdo nikomu nic nerozbil
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
trueman
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 39
Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 395
Bydliště: NZM - G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Piti po ceste se mi libi K nam se vejde 10-12 lidi do jedny, par i do druhy mistnosti, nekoho muzeme soupnout do naseho komoro-sklepa (je hned vedle bytu) a kdo bude chtit mit vinko porad studene muze zustat na balkone a pripadne pri presunu dal rovnou skocit na chodnik aby nemusel prochazet bytem
Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie truemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojo, je to sranda. Minule jsme procházeli dokonce garážema, protože z D do E to jde, to bylo vůbec super
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 12:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm a jak budeme cestovat do Géčka? Se musím podívat, kde vůbec je No, my zase budeme vypadat ... Hlavně musíme dohlídnout na Vendy, aby zase nedělala kraviny:-P
BTW: to bychom to pak mohli jít s sobotu ráno vycvičit do BBC, co Vendy?
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No asi budeme muset chtě nechtě jít venkem Very Happy Gčko je to naproti mému vchodu, ty ostudo Embarassed
Nooo, pokud mi bude o něco líp než minule, tak já klidně půjdu - ale jsem zvědavá na tebe, hehe
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 09:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak já se z toho asi pose....dneska jsem dostala rozvrh a mám na ten den noční...takže v kolik hodin plánujeme začátek? Budu muset nejpozdějc v osm vypadnout do worku chjo Mad
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Si řekni šéfovi, ať ti to přehodí, ne, haha?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty jsi koza pitomá
Tak já mu to schválně navrhnu
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já nejsem žádná koza pitomá, já ti jen radím, aby ses mohla zúčastnit akce Guitar
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsi moje koza kozička pitomá pitomoučká
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jééééé, eštěěěěěě Embarassed
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mojééééééééééééé
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.11.2007, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

cau, patrne se akce zucastnime, bud jenom ja nebo i holky - ale nebojte, nejake piti bude a v Intersparu umeji taky docela dobre "varit" Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.11.2007, 22:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukám bando, že se to tady pěkně rozjíždí. Samé kozy a kozičky a to se mi líbí Twisted Evil
Hele Vaderka, koukej tomu svému usurpátorovi dát kudlu na hrdélko, protože bez tvých skvostných chlebíčků to nebude vono.... Cool
...a ty dortíčky hmmmmmm Wink
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2