Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2008, 16:37  Předmět:  Re: DPH Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dron napsal(a):
Ahoj,

mohu se zeptat, jestli vam do kupni smlouvy upravili cenu vzhledem k navyseni DPH, tj. nauctovali vam rozdil 4% navic kvuli zmene DPH?

Diky


my jsme byt zaplatili k 31.12.2007 a tim padem to mame za 5%... i kdyz u CG clovek nikdy nevi... Surprised/
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
harries
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2008, 00:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ewis: zmizelo to z nabidky komercnich nemovitosti, takze predpokladam ze uz to nekdo resi (bud primo CG nebo to fakt nekdo koupil). V katalogu JL2007 uvadeji ze restaurace tam ma byt do konce 2008 a welnes do konce 2009. Pochybuju ale ze to nekdo stihne... jeste tam neni ani cihla Smile Pevne ale doufam, ze to tam casem bude. Konecne mi odpadne posledni vymluva (ze mam fitko daleko) Smile

Dron: kvuli DPH se podepisuje dodatek. U mne se tykal jen finalniho doplatku cca 10.000,-
Kvuli DPH jsem zaridil platbu hypotekou pred koncem roku
   OfflineOsobní galerie harriesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2008, 09:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojte,
z dnešního dne mám info, že místní šetření ze stavebního úřadu by mělo být až začátkem června.
Zjišťovací protokoly budou sice sepisovány už v průběhu května, ale dříve než po místním šetření byt nikomu nepředají.
Máte stejné info, nebo se budeme zase lišit podle stavebního dozoru??

S DPH to máme stejné. Taky tam máme jen malý doplatek. Navýšení o 4% se týká jen nesplacené částky.
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dron
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2008, 16:23  Předmět:  Re: DPH Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky za odpovědi k DPH.


Naposledy upravil Dron dne 20.5.2008, 14:12, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie DronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dron
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2008, 16:31  Předmět:  Kolaudace Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, máte ve smlouvě, že kupujete "rozestavěný" nebo zkolaudovaný byt?


Naposledy upravil Dron dne 20.5.2008, 14:14, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie DronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2008, 07:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojte,
co se týče DPH, tak my jsme "pouze" zaplatili do konce loňského roku bez toho, že jsme sepisovali kupní smlouvu na "rozestavěný byt". Splnili jsme tak zákonný požadavek na DUZP a sníženou 5% daň. Tato varianta nám přišla rychlejší a splňovala požadavky a podmínky zákona v loňském roce.
Nechali jsme si cca 100tis. na doplatek v letošním roce, abychom měli nějaké finance ještě v záloze - kdyby něco. Zvýšení o 4% se nám počítají pouze z tohoto doplatku, což je zanedbatelné při ceně bytu.

V našem případě budeme kupovat od CG až zkolaudovaný byt.
Nevím, jak to mají třeba ostatní, ale my to máme takto.
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
harries
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2008, 20:29  Předmět:  nové názvy ulic Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mapku s názvy nových ulic naleznete tady:

http://www.pitkovice.eu/upload/news/full/nove_ulice.jpg
   OfflineOsobní galerie harriesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.5.2008, 20:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, dneska jsme se byli podívat jak to vypadá v Pitkovicích..rozhodně to ještě není hotové, v našem bytě ještě není ani položená podlaha ani tam nejsou dveře. jsem zvědavá, kdy se tam budem moct nastěhovat...jinak názvy ulic nic moc, mohli vybrat hezčí, nevím proč se musíme jmenovat po hřibech
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
harries
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2008, 12:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ewis: já to mám v Panském dvoře a podlahu taky ještě nemám. Přitom nechápu proč. Několik týdnů, možná měsíců je na stavbě klid (pokaždé když tam přijedu). Měli spoustu času a najednou jsou ve skluzu Sad
   OfflineOsobní galerie harriesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2008, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a vy to máte mít kdy hotové? řekla bych, že se budeme všichni stěhovat zároveň..
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dron
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2008, 09:41  Předmět:  Prohlášení vlastníka Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

z CG jsem dostal zprávu, že pro byty dokončované v červenci podali začátkem dubna prohlášení vlastníka na katastr.
   OfflineOsobní galerie DronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
harries
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2008, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ewis napsala:
a vy to máte mít kdy hotové? řekla bych, že se budeme všichni stěhovat zároveň..


Celý Panský dvůr má termín dokončení (podání žádosti o kolaudaci) duben. Což už uplynulo a pořád se mi nikdo s termínem předání neozval. Všichni najednou se určitě stěhovat nebudeme. Už jen pro to že nekolik málo lidí (stavební dozor) musí předat desítky bytů, řešit následné reklamace apod.
   OfflineOsobní galerie harriesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JPB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 5.5.2008
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2008, 18:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojda je tu nekdo z E? ja mam konkretne E10 Smile dneska sem volal Katrlikovi jak to vypada s prohlidkama a rikal, ze do konce tydne da dohromady zjistovaky a od pristiho tydne bude pres OIS vyzyvat k prohlidkam bytu a finalni predani odhadoval na cerven, tak sem zvedavej.. Smile
   OfflineOsobní galerie JPBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LucieBrožová
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 19.2.2008
Příspěvky: 6


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2008, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj jsme E 7 takže budeme bydlet kousek od tebe:)my jsme s Katrlíkem volali asi před 14 dny a říkal nám to co tobě, a stěhování odhadoval na začátek června....tak doufáme že to vyjde. Kdy ses tam byl naposledy podívat?Joo a ještě připojuju vzkaz pro Štefana Dušíka z E4, bohužel mi nejde na tvojí adresu odeslat email, ale každopádně už se na stěhování taky těšíme:)
   OfflineOsobní galerie LucieBrožováZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Štefan Dušík
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.5.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2008, 07:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Máme od p. Katrlíka presne tie isté informácie. Boli sme sa v Pitkoviciach pozrieť minulý týždeň, mám pocit, že to tam skoro nežije. Dokopy asi 5 robotníkov na celej stavbe. Tak neviem, začínam mať pocit, že budeme radi, ak sa nasťahujeme do konca leta ... Inak, samozrejme sa už nevieme dočkať. A zdravíme susedov z E7 a E10. Štefan a Monika z E4.
   OfflineOsobní galerie Štefan DušíkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LucieBrožová
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 19.2.2008
Příspěvky: 6


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2008, 19:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj taky zdravíme sousedy:)Teda s tim koncem léta si nás moc nepotěšil my pořád doufáme, že nám v červnu předaj klíče....Dneska jsme projížděli Pitkovicemi a byli jsme nadšení z toho jak to vypadá okolo domů, je vysázená tráva a zasazený stromky (třeba naproti v panskym dvoře zatim jenom rozhrnovali hlínu) a vypadalo to, že v těch domech co jsou nejblíž u silnice už nastoupily uklízečky takže už je to opravdu v konečný fázi....Když jste byli v Pitkovicích před tím týdnem co už jste měli v bytě hotovýho?koberce?dveře?nebo spíš lepší bude zeptat se co ještě nebylo hotovýho:)
   OfflineOsobní galerie LucieBrožováZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2008, 20:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Štefan Dušík napsal(a):
Ahoj. Máme od p. Katrlíka presne tie isté informácie. Boli sme sa v Pitkoviciach pozrieť minulý týždeň, mám pocit, že to tam skoro nežije. Dokopy asi 5 robotníkov na celej stavbe. Tak neviem, začínam mať pocit, že budeme radi, ak sa nasťahujeme do konca leta ... Inak, samozrejme sa už nevieme dočkať. A zdravíme susedov z E7 a E10. Štefan a Monika z E4.

ahoj, my jezdíme do Pitkovic skoro každý týden a vždycky se tam hodně pracovalo, tak asi byli zrovna všichni na obědě, když jste tam byli vy Laughing
(nebo se spíš dodělával vnitřek).ted bydlím taky v bytě od CG na NZM, ale je nás tu hodně na jednom místě, Pitkovice jsou menší a snad budou i klidnější see you v červnu!
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2008, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojte, my jezdime do Pitkovic také každý týden (někdy i častěji) a můžu potvrdit, že se na stavbě pracuje. Co se týče interiéru, tak nám v polovině dubna chyběly jen dodělávky obkladů (listely, okolo zásuvek) v koupelně a zábradlí. Věci jako dveře, dlažba na terase byly hotové. Podlahy si budeme dělat sami.

Zítra jsem měli jít na první předpřejímku, ale museli jsme to z důvodu nepřítomnosti v Pze posunout o týden, tak doufám, že je to dobré znamení, že v červnu ty klíče skutečně dostaneme!!???

Pak napíšu, jak jsme dopadli, jak to proběhlo a snad i bližší info o předání.
Kdyby měl někdo tu předpřejímnku v tomto týdnu, tak se prosím podělte o zkušenosti.
Zatím ahojky a snad to už doklepeme brzy do konce. Smile
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2008, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, tak já zítra napíšu, jak jsme dopadli. potkala jsem kamarádku sousedku z NZM a ta říkala, že po zjištovací prohlídce to už jde rychle, na vady se přichází až postupně, ale CG to prej všechno hned řeší a rychle opraví. jim nešla elektrika a praskaly zdi. my tady v tomhle bytě nemáme žádné vady, akorát se nám udělala malá prasklina nad kuch. linkou a od té doby vůbec nic.
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2008, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, tak dneska jme byli na té prohlídce zjištování vad. já jsem si myslela, že to už bude komplet hotové a jenom řeknu tohle je takové a tohle makové, ale v této fázi to ještě být hotové nemusí..ale je to ve stavu, kdy už to jde zkolaudovat(25.4). s p. Katrlíkem tam byl ještě jeden pán a společně jsme tem sepsali zjištovací protokol. bude se tam ještě něco dodělávat, všechno co už tam je vypadá dobře, akorát máme škrábanec u kliky od okna, ale to jde prý rozleštit. jinak to vypadalo fajn.další prohlídku máme za 14 dní. a to by snad už mohlo být hotové kromě podlah, které se dělají až uplně na konec. koncem června se na 99% stěhujem! jinak v okolí se budou stavět další lokality, protože CG koupil celé pole, na kterém ležíme i to co je naproti.
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2008, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

?? kolaudovat (25.4.) ??? - to už přece bylo!?
Doufám, že to není až 25.6.
A ještě je rozdíl - místní šetření a vydání kolaudačního rozhodnutí.
A teď nevím, co je kdy.
Nevzpomeneš si něco blíž? Protože na tom záleží následné předání.
Díky
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ewis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: nzm ted, pitkovice za chvilku

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2008, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pardon, spletla jsem se-25.5., ale nevím jestli to bude místní šetření nebo co- v tom se nevyznám. prostě tam přijde nějaký uředník
Lev Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie ewisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2008, 20:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to je super, to vypadá na místní šetření. Jen je to v neděli!!??
No, uvidíme.
Na základě místního šetření se pak vydává kolaudační rozhodnutí, kt. nabývá právní moci - pokud nejsou nějaké závažné vady.
Díky moc a doufám, že to klapne.
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JPB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 5.5.2008
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2008, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojda, tak jsem dneska volal Katrlikovi, jak to vypada s predprejimkou Ecka a rikal, ze se zacne az behem pristiho tydne a mozna az jeste ten dalsi tyden... pritom mi minuly tyden tvrdil, ze by to melo probehnout uz tento tyden

jak ste na tom ostatni s prohlidkami bytu (teda jestli uz vubec nekdo zacal Smile jsou tam nejake zavazne problemy?
   OfflineOsobní galerie JPBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Štefan Dušík
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.5.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 09:15  Předmět:  Sluby sa slubuju ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je fakt "vyborna" sprava. Ja som sa rozpraval s Katrlikom stvrtok 22.5. a slubil mi, ze do piatku posle informacie o prehliadkach E-cka. Samozrejme nic neposlal a teraz este toto. Zacinam si byt isty, ze moj dost pesimisticky odhad, ze byvat budeme niekedy v srpnu sa naplni ...
   OfflineOsobní galerie Štefan DušíkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
elfina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Pitkovice

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojte,
tak my už máme předpřejímku za sebou s tím, že máme A4 (na PC) závad. Některé jsou drobné, některé estetické, ale byly tam i neupevněné trubky ve stupačce, z armatury kapala voda.. Podotýkam, že jsem sebou měla stavební dozor (já bych našla snad jen 5závad) a od Centralu nebudeme mít podlahy.
Zatím nefungují zásuvky, tak nešla vyzkoušet, zda funguje elektrika a venkovní rolety.
Jo, a voda taky netekla.

Co jsme se bavili, tak dosud nejsou hotové podlahy v žádném domě. Čeká se na poslední chvíli před předáním, aby se nezničili.

Dle stavebního dozoru mají být 2 vlny místních šetření. Dům D ho bude mít 5.6. a po něm je možné byt převzít - pokud chcete a budete mít vyřízený předávací protokol na Pankráci.
My budeme čekat na odstranění závad, protože se tam vystřídá ještě fůra profesí. Termín odstranění závad máme v polovině června.

Ještě maličkost - nezapomeňte zkontrolovat poškrábání oken!!!, sklepy (pokud máte), nechávají je dost stranou. Jsou součástí bytu a budete podepisovat Zjišťovací protokol ze závěrečné prohlídky za vše. My tam máme pěkně mokré zdi.

Tak hodně štěstí při Vašich přejímkách.
   SkrytýOsobní galerie elfinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
harries
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

elfina: Muzete nekam vyvesit seznam tech chyb, pokud to neberete osobne... A pripadne kontakt na stavebni dozor co jste si pozvala? Rad bych byl bud pripraveny, nebo mel nekoho kdo uz vi co hledat Smile
   OfflineOsobní galerie harriesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JPB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 5.5.2008
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jen by mi jeste docela zajimalo jakym zpusobem se budou predavat spolecne prostory objektu... chodby, kocarkarna atd., aby treba nebyly poskzeny obklady, dlazby... az budu mit prejimku, tak se na to pana kolegy zeptam

a taky jsem si vsim jedne dulezite veci, jak jsem procital ostatni fora tady na webu... je asi docela dulezity se jit podivat na stav meridel ve spolecne kotelne nejlepe s odbornikem, protoze se udajne CG bude snazit na nas jako budouci uzivatele nechat nauctovat naklady za teplo a zkousky, ktere byly provede jeste behem staby Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie JPBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pitkovice.cz
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 14:55  Předmět:  Pitkovice.cz Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

www.Pitkovice.cz v provozu! Díky portálu www.novezahradnimesto.net za inspiraci.
   OfflineOsobní galerie Pitkovice.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JPB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 5.5.2008
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.5.2008, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak tohle mi prislo predchvili mailem...

Vážený kliente,
byl Vám změněn Stavební dozor na Stanilas Kurejko, Ing. na vašich OIS k vašemu případu č. xxxx

Hned sem panovi volal a jevi se hodne vlaznej a nez se vymacknul, tak sem skoro usnul Rolling Eyes

Rikal, ze behem dneska by mel poslat na maila kdy ma probehnout prohlidka na E, ale na muj dotaz jestli to to bude pristi tyden se tvaril trosku rozpacite Sad
takze nechapu tenhle tah CG, pri predavani zmenit dozora, budi to ve me trosku obavy a nejistotu...
   OfflineOsobní galerie JPBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2