Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 09:15  Předmět:  Osobní internetové stránky a zamezení vstupu po určité době Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem minulý čtvrtek při tom papírovém předání bytu na centrále CG zjistil, že člověku by měl být zamezen přístup na osobní internetové stránky cca 14 dnů po uhrazení všech jeho závazků ... Tak by mě zajímalo, co tím chtěl "básník říci" a co to pro nás znamená ... Jako komunikační prostředek jsou stránky neocenitelné, tedy alespoň pro mě, no a pochybuji, že už bychom jich v budoucnu nevyužili ... Confused


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 16:02, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mozno je to nejaky hacker contest, kto sa tam dostane aj po zamedzeni tak moze komunikovat nadalej
alebo treba nezaplatit
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 11:02  Předmět:  Re: Osobní internetové stránky a zamezení vstupu po určité d Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Tak jsem minulý čtvrtek při tom papírovém předání bytu na centrále CG zjistil, že člověku by měl být zamezen přístup na osobní internetové stránky cca 14 dnů po uhrazení všech jeho závazků ... Tak by mě zajímalo, co tím chtěl "básník říci" a co to pro nás znamená ... Jako komunikační prostředek jsou stránky neocenitelné, tedy alespoň pro mě, no a pochybuji, že už bychom jich v budoucnu nevyužili ... Confused

To je zajímavé, mě zas řekli, že budu přes os. stránky vyzvána k přihlášení elektřiny (v papírech stojí, že jsme povinni přihlásit to do 14-dnů od převzetí bytu, což bez adresy dost dobře nejde, tak proto)... Dozor tvrdil, že na stránkách budeme normálně fungovat.... Mají v tom sami z?ejmě tak trochu zmatek... Embarassed
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 11:18  Předmět:  Re: Osobní internetové stránky a zamezení vstupu po určité d Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
... To je zajímavé, mě zas řekli, že budu přes os. stránky vyzvána k přihlášení elektřiny (v papírech stojí, že jsme povinni přihlásit to do 14-dnů od převzetí bytu, což bez adresy dost dobře nejde, tak proto)... Dozor tvrdil, že na stránkách budeme normálně fungovat.... Mají v tom sami zřejmě tak trochu zmatek... Embarassed
nejdříve to nešlo zjistit u nikoho, ač se osobní konzultantka pí Čermáková sebevíc snažila ... Nakonec uspěla až na IT, tzn. tyto parametry budou zadány do systému a prostě to tam člověka nepustí a basta ... nějak to nechápu, takovéto věci by přece měly být běžné, nic těžkého k řešení či rozhodování, navíc má CG zkušenost se Suchdolem a nebo přípotoční, tak proč se všechno děje takto zmateně?!? Shocked


Naposledy upravil Milan V. dne 19.4.2006, 10:06, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mohu potvrdit, dnes jsem se pokoušel dostat do Osobních stránek a už mě to tam nepostuli, po několika pokusech zadat heslo se objevila hláška neznáme číslo uživatele.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

??? Tak to je divné - mě stránky normálně fungují (tedy jak to vidím, tak asi brzo přestanou. (a uhrazeno mám cca 2 měsíce...) Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já mam také uhrazeno již nějakou dobu cca 2 měsíce, možná je to krok CG jak omezit možnosti kontaktu nespokojených klientů.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky potvrzuju... že už mě tam neznají... Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo - chvíli to trvá, než se všem zaměstnancům CG v systému objeví, že už máš zaplaceno komplet. Dál už je nezajímáš, jako klient jsi svoje splnila.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I já, včera jsem se ještě nalogoval, dnes už ne! Mad Jasně, že se jedná o zcela záměrné ustřižení komunikačního kanálu ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ŠMEJDI!!!!!!!!!!!!!!!!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
No jo - chvíli to trvá, než se všem zaměstnancům CG v systému objeví, že už máš zaplaceno komplet. Dál už je nezajímáš, jako klient jsi svoje splnila.


Jojo, náš zákazník, náš pán... co?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Freddie napsal:
No jo - chvíli to trvá, než se všem zaměstnancům CG v systému objeví, že už máš zaplaceno komplet. Dál už je nezajímáš, jako klient jsi svoje splnila.


Jojo, náš zákazník, náš pán... co?


nj, klasika ... jinak jestli je to do 14 dnu, tak me taky asi co nevidet odstrihnou Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
Freddie napsal:
No jo - chvíli to trvá, než se všem zaměstnancům CG v systému objeví, že už máš zaplaceno komplet. Dál už je nezajímáš, jako klient jsi svoje splnila.


Jojo, náš zákazník, náš pán... co?


nj, klasika ... jinak jestli je to do 14 dnu, tak me taky asi co nevidet odstrihnou Rolling Eyes


U mne jim to trvalo cca 2 měsíce, spíš si myslím že je reakce na naše požadavky
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, aby jim nechodily ty ošklivácké dopisy. Nevím, co si to vymýšlíme. Pche. Ještě máme fax, vlastní e-maily a poštu Cool
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm. tak jsem to zkusila a ještě jsem se dostala..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja taky potvrzuju, ze jsem se tam dostala a zaplaceno mam od ledna. Dneska mi prislo dokonce mailem avizo, ze mam v osobnich strankach zpravu - byla o nazvech ulic.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já mám zaplaceno od 3.1.2006 a pořád se tam ještě dostanu
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

platili jsme začátkem ledna 2006 a přístup nám zatím odepřen nebyl. Teď jsem to zkoušel a CG mě pustil... Shocked
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba to berou postupně, ty "problémové kusy" vzali jako první ... Very Happy
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Jojo, náš zákazník, náš pán... co?


Ne, Niko - náš zákazník, naše dojná kráva.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak sem teda si taky problémovej kousek, páč se tam nedostanu. Sad
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
citace:
Jojo, náš zákazník, náš pán... co?


Ne, Niko - náš zákazník, naše dojná kráva.


nas zakaznik, nas pandrlak
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
nas zakaznik, nas pandrlak

Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Třeba to berou postupně, ty "problémové kusy" vzali jako první ... Very Happy


Jo to jsem mi kteří jim pořád pišem a chceme od nich informace na které máme právo.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Milan V. napsal(a):
Třeba to berou postupně, ty "problémové kusy" vzali jako první ... Very Happy


Jo to jsem mi kteří jim pořád pišem a chceme od nich informace na které máme právo.
Přesně tak, tak ho raději odstřihneme, aby to neměl tak lehké s tím stěžováním si ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, pořád máme spoustu dalších "kanálů" Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 21:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak hlásím pořád se mohu přihlásit Very Happy heč Laughing
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 22:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Me uz to nejde od rana. At si trhnou!
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 08:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vcera vecer jsme se jeste prihlasili. Dnes rano jiz ne. Sad
A to nam vcera poslali informaci o ulici a cislu orientacnim. Smile))
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2