Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 14:29  Předmět:  Re: Aerobic Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dolphine napsal:
Cviceni by bylo fajn, jen musim nejak zajistit hlidani pro mimco. Zatim cvicim doma, ale neni to ono, potrebovala bych si dat trochu vic do tela, i kdyz kolotoc kolem miminka je taky pekna posilovna
magrata


hehe uz som sa zlakol ze dolphine zmenil pohlavie Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 17:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jem jsem se pred dvema lety ozenil a nezaviram sessiony v browseru
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Také jsem se chtěla zeptat na cvičení aerobiku někde blízko. Ta ZŠ zatím nevím, kde je, a když jsem štrádovala na nákupy, tak jsem viděla jen velkou reklamu na BBC centrum. Musím prozkoumat, jaké služby nabízejí. Ale když jsem ty cvičící figury na strojích viděla přes sklo, jak civí třeba zrovna na mě, tak se mi to moc nelíbilo.


ZŠ není tak úplně nejblíž, ale dojít se tam dá... Za Intersparem kolem hřiště, pneuservisu, přes lávku přes botič a už jsi tam. Aerobik se cvičí v pondělí a ve čtvrtek od 20 hodin, chodí tam normální ženský ze sídliště, cvičitelka usměvavá, prostě není to BBC, kde každý má značkový trikot a super postavičku... Cena je 50,- Kč což je taky dobré.

BBC nabízí kromě služeb fitka i saunu, solárko, mají stránky na http://www.solariumbbc.cz/index.phpčid=1

Plavecký bazén autobusem 154. Bazén UK hostivař v bruslařské ulici 25 x 12,5 m., je tam taky sauna. Tel.: 272 082 235

(informace od manželky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 20:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
citace:
Také jsem se chtěla zeptat na cvičení aerobiku někde blízko. Ta ZŠ zatím nevím, kde je, a když jsem štrádovala na nákupy, tak jsem viděla jen velkou reklamu na BBC centrum. Musím prozkoumat, jaké služby nabízejí. Ale když jsem ty cvičící figury na strojích viděla přes sklo, jak civí třeba zrovna na mě, tak se mi to moc nelíbilo.


ZŠ není tak úplně nejblíž, ale dojít se tam dá... Za Intersparem kolem hřiště, pneuservisu, přes lávku přes botič a už jsi tam. Aerobik se cvičí v pondělí a ve čtvrtek od 20 hodin, chodí tam normální ženský ze sídliště, cvičitelka usměvavá, prostě není to BBC, kde každý má značkový trikot a super postavičku... Cena je 50,- Kč což je taky dobré.

BBC nabízí kromě služeb fitka i saunu, solárko, mají stránky na http://www.solariumbbc.cz/index.phpčid=1

Plavecký bazén autobusem 154. Bazén UK hostivař v bruslařské ulici 25 x 12,5 m., je tam taky sauna. Tel.: 272 082 235

(informace od manželky
Moc děkuji tobě i tvé ženě za vyčerpávající informace. Hned si to někam zapíšu. Mrkla jsem na web BBC. To je snobárna, a ještě navíc nevkusná. Zkusím otestovat tu školu a případně (dle možností) doplnit plaváním. nějak jsem ztratila kondičku a já ty endorfiny k životu prostě potřebuju. A zima už je dlouhá. Snad mě měj drahý pochopí a někdy přijde dřív ze zaměstnání a pohlídá to naše zlatíčko.

Jo, a magrat... přemluvíme nějakého obětavého taťku
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 20:19  Předmět:  Diky za info Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravime Pavla a manzelku a dekujeme za vycerpavajici informace o sportovnich aktivitach.
magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 20:27  Předmět:  Klub odlozenych zen Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Greticko,
pokud chodi tvuj manza domu v podobnych vecernich hodinach jako ten muj, v takovem pripade navrhuji zalozit klub odlozenych zen
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 20:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Magrat,

já se odložit ad acta nenechám, i když to tak bývá. A proto naopak založíme klub samostatných žen. Ale co potom mužské ego? Musíme to dělat rafinovaně a s láskou Razz

Koukám, že jsi taky on-line. Jinak asi ostatní "odpočívají"
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 21:13  Předmět:  Sobota vecer Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky me trochu prekvapilo, ze jsme tu samy. Ale je sobota a lidi jsou asi na horach nebo koukaj na olympiadu. My mame pocitac vedle telky, takze stiham jednim ockem i Tv, ted bezi Gladiator, tak se jdu chvili divat.
Hezky vecer preje magrata
Jo ten klub samostatnych zen zni rozhodne lepe, take si nepripadam odlozena
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Inak Fitness BBC moc nedoporucujem hlavne kvoli ich pristupu k zakaznikovi. Viackrat sa u nich stalo, ze nalakali klientov na super akciu a potom "pocas hry" zmenili podmienky tak ako sa im pacilo. Napr. vyrobili bodove karty, ktore sa dali nabit 4000 korunami za 30% zlavu zo vstupneho tusim 120 Kc. O par mesiacov zdvihli ale vstupne zo 120 na 200 Kc a este k tomu si kazdy musel povinne odkupit kluc za 300 Kc, a nakoniec to zaklincovali uplnym zrusenim 30% zlavy (umoznili iba dobitie 2000 Kc za 20% zlavu). A vlozene peniaze neumoznuju uz vratit! Vysledok: na zaciatku si clovek dobil 4000 Kc s tym, ze bude chodit do fitka za 90 Kc, ale o par mesiacoch ma z toho uz cenu 140 Kc, s povinnostou zaplatit 300 Kc "za nic", inak pride o vlozenych 4000 Kc do karty. Dobre, ze?

Naopak plavaren na Bruslarskej je moc dobra, pekna a cista. Bohuzial je pomerne malokedy a nepravidelne otvorena pre verejnost, takze si to radsej treba telefonicky overit (bol som tam vsak naposledy pred 2 rokmi, tak mozno za tu dobu sa uz nieco zmenilo).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 20:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no tak v bazénu v bruslařský sem byl naposled na základní škole Cool
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 17:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky,
jsem tady poprve a jen tak by me zajimalo,jestli se tu planuje i hromadne venceni pejsku . Nikoho tam zatim nebudu znat, takze bych byla celkem vdecna za nejakeho psiho kamarada pro nasi slecnu Very Happy
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 18:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No nevím zda bude tvoje slečna kamarádit s našim psem, ale zkusit se to může (máme jack rusell terier jsou mu 2 roky)... miluje psí slečny tak uvidíme ... Laughing
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hlavne ty pejsky vencete jinde nez na travnicich kolem domu, toho jsem si na Budejarne uzil az az. Nic teda proti pejskum...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 21:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlas, snad tam budou i takové ty pytlíky na výtrusy...
A k tomu čistotní obyvatelé, aby to tam za chvíli nevypadlo jak na jednom velkym záchodě. Taky jsem to zažil Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 23:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cool myslim že tohle neni o psech ale o lidech a co nemám rád sám nedělám ted bydlíme v nuslích a příde mi úplně samozdřejmí si po pesovi uklidit bohužel jak koukám tak většině lidí to je asi za těžko rozhodně nejsem příznivce přehovněnejch trávníků a nemám rád když mi v tom pes lítá Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jája napsala:
No nevím zda bude tvoje slečna kamarádit s našim psem, ale zkusit se to může (máme jack rusell terier jsou mu 2 roky)... miluje psí slečny tak uvidíme ... Laughing


Mame 14-ti mesicni vymaracku, tak snad si ti dva blazni budou rozumet.
Doufam, ze tam bude vice pejsku na delsi prochazky Wink
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2006, 23:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
Souhlas, snad tam budou i takové ty pytlíky na výtrusy...
A k tomu čistotní obyvatelé, aby to tam za chvíli nevypadlo jak na jednom velkym záchodě. Taky jsem to zažil Sad

Po pejskovi si vzdycky uklizime,ale nevim jak to tam bude se sackama.... Rolling Eyes
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No sacky tam skoro urcite aspon zo zaciatku nebudu, velmi by som sa divil keby to bolo inak, tak sa pripravte, ze si budete musiet sacky zobrat so sebou Smile

Inak tu na Vinohradoch kde som teraz je situacia v tomto velmi zla, bohuzial vsetky pekne parciky, co tam su, su jedno velke psie WC Sad A kedze niektori sa neunuvaju dokonca ist so psom ani do travy, cesta po chodniku obcas pripomina beh cez prekazky... (napriek tomu, ze si clovek dava sebelepsi pozor, aj tak to obcas "schyta", vdaka comu si o chvilu "sprijemni" zivot cistenim topanok Smile ).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 11:53  Předmět:  Budejarna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky Mustangu,
nenavstevoval jsi nahodou fialovy vzdelavaci ustav v miste bydliste - gymnazium Budejovickač
Ja ho absolvovala, ale za jeho nefialove ery.
magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mirii napsala:
jája napsala:
No nevím zda bude tvoje slečna kamarádit s našim psem, ale zkusit se to může (máme jack rusell terier jsou mu 2 roky)... miluje psí slečny tak uvidíme ... Laughing


Mame 14-ti mesicni vymaracku, tak snad si ti dva blazni budou rozumet.
Doufam, ze tam bude vice pejsku na delsi prochazky Wink


Necháme se překvapit... Very Happy
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 16:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mirii napsala:
PavelH napsal:
Souhlas, snad tam budou i takové ty pytlíky na výtrusy...
A k tomu čistotní obyvatelé, aby to tam za chvíli nevypadlo jak na jednom velkym záchodě. Taky jsem to zažil Sad

Po pejskovi si vzdycky uklizime,ale nevim jak to tam bude se sackama.... Rolling Eyes


No my taky a sáčky holt budem muset zatím kupovat Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale jinak se mi líbí, jak se to tu posunulo od dětí k psům ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 00:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak někdo si pořizuje psa místo dítěte, tak nakonec proč nerozvíjet i ty psy, že...?
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 10:38  Předmět:  Re: Budejarna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
Ahojky Mustangu,
nenavstevoval jsi nahodou fialovy vzdelavaci ustav v miste bydliste - gymnazium Budejovickač
Ja ho absolvovala, ale za jeho nefialove ery.
magrata


ne ja jsem prisel do Prahy jako "naplava" pred mnoha lety, davno po skole. Na Budejovicke jsem mel jen jeden z mnoha pronajmu v rade.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.2.2006, 21:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Tak někdo si pořizuje psa místo dítěte, tak nakonec proč nerozvíjet i ty psy, že...?

Vzhledem k memu veku je pes vhodnejsi, nez dite Very Happy
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.2.2006, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mirii napsala:
Gentleman napsal(a):
Tak někdo si pořizuje psa místo dítěte, tak nakonec proč nerozvíjet i ty psy, že...?

Vzhledem k memu veku je pes vhodnejsi, nez dite Very Happy


Laughing no jestli ti je třeba 16 tak určitě jo Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2006, 00:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Mirii napsala:
Gentleman napsal(a):
Tak někdo si pořizuje psa místo dítěte, tak nakonec proč nerozvíjet i ty psy, že...?

Vzhledem k memu veku je pes vhodnejsi, nez dite Very Happy


Laughing no jestli ti je třeba 16 tak určitě jo Very Happy

16?Kdeze lonske snehy jsou Laughing
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2006, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No když se tak dívám do tvého profilu tak předloňské no .... Laughing u nás už by to bylo horší počítat ... Embarassed Wink

Yanek: ... já nevědela, že ti bylo 16 ,když jsme si pořídily pejska
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2006, 17:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jája napsala:
No když se tak dívám do tvého profilu tak předloňské no .... Laughing u nás už by to bylo horší počítat ... Embarassed Wink

Yanek: ... já nevědela, že ti bylo 16 ,když jsme si pořídily pejska


No tvych 28 taky neni zrovna vysoky vek , i kdyz k diteti uz je to jen kousek Laughing
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.2.2006, 18:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

fuha, debata o veku sa rozbehlač
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2