Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem, děkuju vám za přání a držení palců!Je to moc pěkné vědět, že ačkoliv se ještě všichni neznáme, dokážeme podle napsaných slov podepsaných přezdívkami soucítit i dobré i zlé věci ostatních. Doufám, že to tak bude dál - pak tu bude moc příjemné bydlet. Tak ač se vám (nám) tu příjemně bydlí již teď. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Romča
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 38
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie: strašně moc gratuluju!! Držím palečky ač probíhá těhotenství hladce, bez problémů a nevolností! Budeš u porodu?? Já jsem strašně ráda, že jsem tam přítele měla - byla to pro mě velká psychická podpora a navíc jsme se nad Vanesskou mohli rozplývat hned oba dva najednou.
Rak Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie RomčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

romča: Ahoj, díky, díky moc!! U porodu budu, to je jasné! Když už všechno musí oddřít moje lepší a krásnější polovička, tak moje malé přispění bude (je) všemožná péče včetně této asistence. Rozplývat se určitě budu strašně moc, už teď mám v práci problémy se soustředěním a myslím jen na mrňouska, kterému je teď zatím stále nejlépe ze všech. Jinak já tobě přeju pěkné dny v NZM! Ostatními tématy ve fóru se probírej opatrně, abys nedostala depresi. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Romča
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 38
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie: Tak to je super! Tak už dopředu přeju pevné nervy - ta má druhá polovička to zvládla dobře, ale já být jako asistence u porodu ..brr.. nic pro mě, to už možná radši zase na tom hekajícím místě! Very HappyUžijte si moc to rostoucí bříško (nejkrásnější stejně bude jako vlnící se Very Happy a hlavně toho klidu doma!
Rak Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie RomčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 15:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Ahoj Freddie,

hned jsem na tu radostnou událost nereagovala, protože jsem si chtěla nechat čas, tu novinku uzrát, a navíc, jak víš, tak poslední dva týdny nám doma daly zabrat. Snad už bude lépe, i dny se prosvětlují, tak jsem si vyhradila čas Vám oběma (třem) napsat.

Je to ZÁZRAK. Je to krása, je to převeliké štěstí a požehnání, které se nedostne všem. drobečkovi (jo, máte nějaké "pracovní" jméno pro fazolku v bříšku?) tluče srdíčko, a to je první velký styčný bod v té pouti těhulkovstvím. První trimestr budete mít už brzy za sebou a pak Vás potká ten druhý, který je krásný. začne se hýbat bříško a ty budeš dostávat kopance. Tvé maličké již bude hmatatelné. Pak budete hladit bříško a mrňousek se bude natáček, jak mu to bude příjemné. A v posledním trimestru přijde předstartovní horečka A samozřejmě nakonec - koruna všeho - přijde zázrak fyzického zrození. Když jsem poprvé viděla svou holčičku, bohužel až se zpožděním, musela jsem se jí představit. Ale poznala mě. Byla tak malinkatá, drobounká a sladká. To všechno Vás čeká a já Vám to moc přeju. Pak si svoje milátka odvezeš domů a až poneseš drobečka v sedačce porodnicí a lidi budou koukat, budete ten nejpyšnější pár. A ve svém hnízdečku budete tvořit takovou živoucí dynamickou buňku.

Takovéhle zázraky se stanou třeba jen jedenkrát za život. Musíme si je chránit a opatrovat. Moc na Vás tři myslím.

A po svém těhotenství, kdy mi těsně před doktoři tvrdili, že nemůžu mít děti a čekala mě operace, věřím o to víc na zázraky.

Dávejte na sebe pozor A hlaď bříško, co to půjde. A foť.


Ahoj Greti,

díky za krásné povídání - už se na to všechno strašně těšíme! Rád slyším, že už jste i vy v pořádku!! Pracovní jméno je Nezbedník, protože jeho nezbednosti si budeme ještě dloooooouho užívat O jméno, kterým jej vybavíme do světa, vedeme zrovna debaty.
Všechny tyhle věci jsou zázračné - o to víc, že to nejsou kouzla a čáry, ale příroda a svět kolem! aspoň na chvíli nemusím myslet na nepříjemnosti a povinnosti, ale zabývat se něčím tak skromně jedinečným, jako je malý človíček. Zatím všichni zdrávi zůstávejte! Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 23:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
romča: Ahoj, díky, díky moc!! U porodu budu, to je jasné! Když už všechno musí oddřít moje lepší a krásnější polovička, tak moje malé přispění bude (je) všemožná péče včetně této asistence. Rozplývat se určitě budu strašně moc, už teď mám v práci problémy se soustředěním a myslím jen na mrňouska, kterému je teď zatím stále nejlépe ze všech. Jinak já tobě přeju pěkné dny v NZM! Ostatními tématy ve fóru se probírej opatrně, abys nedostala depresi. Fr.


strašně moc ti přeju, abys mohl zažít ten krásný okamžik, kdy se narodí tvé dítě .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Sean.cz: Ahoj, díky!Já budu kolem termínu na sebe strašně opatrný , abych pak u porodu mohl být a uvítali bychom dě?átko na svět oba dva.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono je to komplikovanejsi .. ale nebudu to rozvadet. Proste ti preju, aby vse probehlo tak, ja jste si naplanovali .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Sean.cz - je mi to jasné. rozvádět to určitě nebudeme - maximálně někdy někde mimo....ale i tak: DÍKY!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 20:33  Předmět:  Letní čas Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy, zvláště krásné sympatické mamči Nicol, magratu a Marušku

Už jsme tu zapadaly (maminky) prachem, tak zase grafomansky přisp?ju. Víkend byl u nás velmi hektický, ale zvláště příprava dopisu předtím na CG zabrala dost času. V pátek a v sobotu jsem odkráčela do práce. Cesta v sobotu ráno za tmy (to již nesvítí pouliční osvětlení) byla měamkovní. Centrum Prahy příšerné, metro příšerné a v tramvaji jsem cestovala se samými zahraničními dělníky. Pak jsem potkala pár nechutných ožralů, a co dělali na ulici, nemohu ani zveřejnit. Až když jsem přišla do kanceláře, cítila jsem se v relativním bezpečí a klidu. Najednou mě přepadl beznadějný pocit, zda se takovéto chování a přesila těchto lidí nezačíná stávat normou, a zda někdo na MHMP nezaspal dobu. Na lačno jsem zůstala až do pozdního odpoledne. Pro jistotu.

Také se nám změnil čas. Protože jsem mamka novicka, tak jsem byla zvědavá, jak bude zvládat moje zlatíčko tento rozdíl. překvapilo mě, že večer bývá hodně unavená o hodinu dříve, tzn. ve stejný čas na hodinách jak zimního, tak letního času. Ráno vstává stejně. Spíš na mě houká z postýlky. Nesmím mrknout ani okem. To už máme za sebou první kolo ranního krmení. V neděli dopoledne jsme vyrazili do nákupního centra v chodově. připravujeme velkou rodinnou událost, a tak se sháněly potřebné věci. Ovšem naše zlato bylo jiného názoru a raději se polilo od hlavy až k patě vodou, resp. uvolnil se závit flašky. Já si jako na potvoru zapomněla náhradní věci a až ve třetím obchodě jsem sehnala body její velikosti, aby jí drželo u krku. Do toho neplánovaně přijel měj otec, na jehož narozeniny jsem zapomněla, a při přebalování jsem koordinovala Seana.cz, který ještě zůstal v obchodě a svého otce. Malou jsme zabalili do deky a bez kalhot a punčoch dovezli domů. To už tu čekal měj otec-oslavenec. Doma celkem nic k jídlu, ale nějaký oběd jsem vymyslela a uvařila. Když odjel a malá se prospala, vyrazili jsme dokončit, co jsme dopoledne započali. Pak jsem se ještě musela stavit v práci. V sobotu jsme výletničili také.

Na stres jsem zvyklá, improvizovat taky. Jenže někdy je všeho až moc, propadám depce, že nejsem vzorná hospodyňka, protože spíš řeším problémy třetího světa a filozofická témata, než abych denně předkládala teplou večeři a měla vzorně naklizeno. Byla jsem ráda, že Sean.cz vyrazil v sobotu trochu se pobavit se sousedy. A potěšil mě, že přišel v tak rozumnou dobu domů.

Máte to prosím, někdo podobně s tím nestíhánímě

P.S. A kdybyste tušili, co nám po měsíci CG odpověděl na naši stížnost, tak to snad až příště. Zase jim napíšu. Jen nevím, zda je upozornit na tu zásadní gramatickou chybu Wink

Pak jsem vyhodnotila socio-psychologický vzorek našich spolubydlících.


A ještě něco, my mamky jsme nepotřebovaly na seznámení "face à face" ani hospodu, ani alkohol Very Happy Jsme skvělé a úžasné a musíme se stále chválit. Máme za co.

Tak, nad námi snad už dovrtali. mějte krásný večer.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky mamky,
taky moc vsechny zdravim!
S tim "nestihanim" jsem na tom asi podobne, prioritu ma nas broucek, pak nasleduji teple vecere a naklizeny bytecek. Nekdy stihnu vsechno a treba i neco dobreho upect, nekdy varim k veceri chleba se syrem.
Jinak manza dorazil ze strazu taky celkem brzo, sel totiz domu se Seanem.cz
Jo a deska to vrtani fakt stalo za to, pred barakem byla Koryna, Indeco ...
Preji take krasny a nicim neruseny vecer
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 00:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj holky a mamči obzvláště. Moc vám všem přeju vaše radosti. I když potom zbývá méně času na ostatní, ten drobeček rozhodně stojí za to. A ono to jde i tak, i když srdce občas posteskne nad neúplně uklizeným bytem, že by večeře mohla být i teplá. Ale o tom to tak úplně není.
Abych řekla pravdu trošku závidím tu pomoc a oporu co máte ve svých polovičkách. měla bych se stydět, ale byt taky není uklizený, k večeři se nějak odbudu. Holt je tu práce, starosti s bytem, všechny práce kolem a není se o tu haldu povinností s kým podělit.
Ale co, je tu krásně. A jsem moc ráda za ty sousedy co mám. Jak za ty, co jsem už poznala, tak za ty které určitě brzo poznám přeji všem nádherné chvilky, ač už strávené při čemkoliv.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 08:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojte, s tym neporiadkom je to normal, aj ked sa snazim upratovat vzapati za mnou pochoduje cata rozhadzovacov v zlozeni - Nikolka Very Happy Takze upratujem iba narazovo, az ked sa v obyvacke neda pohnut a aj slalom je dost obtiazny, kedze uz vsetky hracky zo svojej izby preniesla tam... A halda pradla na vyzehlenie sa hrozitansky zvacsuje pretoze s malou to nejde zehlit a ked spi tak sa snazim si vydychnut aj ja, a tak potom raz za cas zehlim 3-4 hodky Embarassed
Ale naozaj to stoji za to, ved v osemnastich sa mala osamostatni a potom bude na upratovanie casu dost Wink
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co sa tyka toho vrtania, nad nami byva akysi architekt a ten to tu chce asi cele prekopat - uz par dni vrta a vrta, ale keby ste to poculi, neviem, co to ma, ale ako keby to robil zbijackou! Obcas narazi na kov, to je mnamkovy zvuk... Aj dnes - dala som malu spat a tak za 10 minut to zacalo Sad Zatial teda spi, len ja som s nervami na konci...
Pomoooc!!!!
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
A co sa tyka toho vrtania, nad nami byva akysi architekt a ten to tu chce asi cele prekopat - uz par dni vrta a vrta, ale keby ste to poculi, neviem, co to ma, ale ako keby to robil zbijackou! Aj dnes - dala som malu spat a tak za 10 minut to zacalo Sad Zatial teda spi, len ja som s nervami na konci...
Pomoooc


To znám. U nás v domě se vrtá denně. Celý den a pak ještě večer. Myslím, že bychom měli uspořádat 1.6. dětský den a tam všem dětičkám předat vyznamenání za statečnost. Ale co bude s námi rodiči?

My se zpravidla dočkáváme jen úšklebků. Ale na každého jednou dojde. Na to dám ruku do ohně.

Jsem s vámi. Naše se zatím drží a spinká.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:

To znám. U nás v domě se vrtá denně. Celý den a pak ještě večer. Myslím, že bychom měli uspořádat 1.6. dětský den a tam všem dětičkám předat vyznamenání za statečnost. Ale co bude s námi rodiči?

My se zpravidla dočkáváme jen úšklebků. Ale na každého jednou dojde. Na to dám ruku do ohně.

Jsem s vámi. Naše se zatím drží a spinká.


Dakujeme, Nikolka to tiez zatial zvlada. Ono je to ale priamo nad jej izbickou - takze asi dlhe trvanie to nebude mat Sad
Ja by som s nou isla aj von nech sa vyspi, ale zatial je stale chora, a to ten spanok potrebuje dvojnasobne!
Najradsej by som mu isla vynadat, ale je mi jasne, ze to nepojde, kedze je den a tak ma o to viac ide vnutorne slak trafit
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zkus se tedy třeba jen zeptat, na jak dlouho to vrtání mají. ač víš, jak dlouho se budeš nervovat. My to tak (ve vší slušnosti) děláváme.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ani nevím, že Nikolka je nemocná. To se ta rýma tak rozjela, nebo se přidal ještě jiný bacil?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, v piatok, po vrtani od rana som sa bola okolo 12 na to opytat a bolo mi povedane ze este hodku, co zhruba aj splnil. Ale chodit ho tam prudit kazdy den sa mi velmi nechce, oni by potom mohli nahodou zacat padat tazke veci na zem a dupat sa tiez da slusne... Sad
A ryma prerastla do kaslania, teplotu nema, ale tu mava zriedka. Pani doktorka vcera povedala, ze by to malo cele prejst tak do 10-14 dni od zacatia, takze mame este tak do konca tyzdna... Som zvedava ako to dopadne, uz tak vynechame 2x plavanie Sad
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 13:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeee, uz je ticho!
Ticho lieci Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojda maminy! S tim uklidem si hlavu fakt nelamte. Moje kamaradka ma holcicku o rok starsi nez je nas prcek a jeste kdyz jsem byla tehotna a bytecek mela uklizeny jak klicku, tak ona vzdycky prisla, mrkla a prohlasila: vsak ono na vas taky dojde!!! A.... doslo!! Jak pise Nikol - hromada pradla na zehleni malem vetsi nez Everest a v obyvacim pokoji hromada hracek a mezi tim nekde zakutane to nase dite - hlavne na nej neslapnout .
To Lenkai: Ty bydlis taky v prizemi, ze jo? (myslim, ze jsi to nekde uz psala) my jsme taky v prizemi od dveri vpravo. Snad se nekdy taky potkame Very Happy
Jo a dneska se hodlam naprosto prekonat a udelam teplou veceri. Posledni jsme meli,.. no ani si to nepamatuju Embarassed
Takze se vsichni mejte krasne!
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie: třeba jo. když už bydlíme na stejném patře. Teda ted jsi mne udělala chutě.. asi vypadnu z práce dřív a ukuchtím něco dobrého
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nooo, u nas budou kureci platky zapecene s nivou a zeleninovy salat. Ale kdyby to tak chtel nekdo ukuchtit. Jo a jeste jeden napad: ve sparu je pizerka Leonardo da Vinci - je vyborna, uz jsme ji zkouseli. V klidku si tam clovek muze zavolat a objednat, co chce (menu je na netu www.leonardodavinci.cz) a pak si pro to dojit a je to bez prace a jeste s prochajdou! Maji i spoustu dalsich dobrot, kdyby nekdo pizzu nerad
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marie: Hm.. to vůbec nezní špatně Napadly mne palačinky s masovou náplní. Tak uvidíme Very Happy O té pizzerce jsem už slyšela. Prý dobrá .-)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo tak palacinky - teda ty bych si dala taky, ale s pudinkem a cokoladickou. Jezis ja budu muset jit neco snist. Delas mi fakt chute! Very Happy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jejda.. Tak to jsem nechtěla.. Tak já tě někdy pozvu na pudinkové a s čokoládou .-)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to je dobry.. banan uz to spravil, byl spravne sladkej jsem si pochutnala
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mňam.. No musela jsem si taky udělat alespoň kafčo Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj maminky , nemluvte prosím o jídle, nebo zbaštím monitor!!!! Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nazdar tatko! Nech si chutnat, ale jestli ti muzu doporucit, tak bych volila neco stravitelnejsiho Very Happy)
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2