Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 14:52  Předmět:  Cedule vedle výtahů s upozorněním Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

K výtahům a nové ceduli vedle nich mám zcela určitě nejvíc co říct já, proto jsem založil nové téma ... kuchyňské studio nám dělalo v pondělí a úterý linku, přičemž onen incident, po kterém se cedule objevila se stal v pondělí ráno ... přijelo studio se svým stěhovákem, který začal všechny části stěhovat k nám do bytu, pouze některé, které nemusel brát na záda kurtama a posléze po schodech, ponechal vedle výtahů, aby se pak odvezly najednou ... Podotýkám, že všechny věci byly důkladně zabalené v bublinkové fólii a kartónovém papíře, navíc jsem celou dobu s tímto člověkem běhal nahoru a dolů, aby se něco nepoškodilo a nastěhování komponent tak proběhlo hladce ... během chvíle se objevil stavbyvedoucí UNISTAVu p. Jurásek, který začal v době mé kratičké nepřitomnosti "tepat" onoho stěhováka, že ty výtahy jsou pouze osobní, aby v nich nic nevozil, že něco akorát poškodí ... Pak jsem se objevil já a na ubohý argument p. Juráska, že "oba výtahy jsou osobní", jsem kontroval, že mi byl byt CGem prodáván s tím, že jeden výtah je osobní a druhý nákladní, tudíž je možné v něm stěhovat běžné věci a že my rozhodně nestěhujeme nějakou stavební suť apod., což jsem pochopitelně několikrát viděl od jimi najmutých pracovníků ... On, že prý nechce dělat problémy, tak jsem mu řekl, že "já osobně mám na nepoškozeném výtahu stejný zájem, jako x dalších majitelů bytů v domě" ... ručím osobně za to, že během DVOJÍHO stěhování drobných věcí, typu šuplíků, poliček, atd. výtahem NEDOŠLO K ŽÁDNÉMU POŠKOZENÍ VÝTAHU, u přemís?ování jsem byl přítomen! Chvíli poté se objevila ona cedule ... Jelikož takové věci nemám v oblibě, odchytl jsem stavební dozor CG p. Šípala a zeptal se ho, jak to s těmi výtahy je, jestli jsou oba skutečně pouze osobní a nebo jeden osobní a druhý, větší, je nákladní ... Ten mi to potvrdil a sdělil, že JEDEN VÝTAH V domě JE OSOBNÍ A DRUHÝ JE NÁKLADNÍ! ... Tomuto já říkám neseriózní jednání UNISTAVu v podobě p. Juráska ... měli si pohlídat zjevná poškození od stavebních dělníků v době, kdy tam ještě žádní lidé nebydleli a ne teď otravovat takovýmto nevybíravým způsobem majitele bytů ...


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 15:01, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V dome C jsou dva vytahy, ale vzdycky se mi podarilo privolat jen jeden. Druhy jsem jeste nevidela fungovat. Rolling Eyes ...a ted pro zmenu nejezdi zadny, protoze je strikaji. Idealni pri stehovani, ze? Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 16:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je sila, taktiez som bol doteraz v tom, ze z dvoch vytahov je jeden osobny a druhy nakladny a ze ten zakaz pouzivania na stahovanie sa vztahuje samozrejme iba na ten osobny vytah (to samozrejme neznamena, ze nakladny sa moze znicit a ze je v nom mozne prevazat naklad, ktory vytah poskodi, ale pokial by islo naozaj o cisto osobny vytah, nesmelo by sa v nom naozaj prevazat nic okrem osobnych veci, t.j. nesmel by si clovek napr. nalozit na vozik nakup z Intersparu alebo 4 svietidla a ist s nim do vytahu, pretoze to uz bude povazovane za naklad, i ked rozmery nakladu na voziku budu 30x30x10 cm...).

Mimochodom, v budove C podla vyjadrenia stavebneho dozoru je "osobny" vytah vypnuty zamerne, kvoli mnozstvu pohybujucich sa roznych robosov a individui a stale otvorenym vchodovym dveram, t.j. aby nedoslo k jeho poskodeniu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ještě dodám, že ten větší, nákladní výtah, má uváděnou nosnost 1000kg ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 17:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když budu zacházet do důsledku, tak mi nějaký stavbyvedoucí nemá co zakazovat, abych ony výtahy, za které jsem si zaplatil, nepoužíval ke stanoveným účelům ... Takže z tohoto vyvozuji, že se jedná o ceduli, která platí pouze pro stavebení dělníky, ne pro nás majitele bytů ... To už by pak totiž byla ze strany UNISTAVu přímo nehorázná drzost ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 17:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No zase na druhou stranu, zatim doslo k predani bytu a ne spolecnych prostor, a za vsechno co se tam ted ponici je zodpovedny UNISTAV, takze se snazi ochranit to pred znicem....

Ono to predani tech bytu se deje brzo, co znam praxe od jinych devepoleru, tak predavaji byt az kdyz je dum kompletne hotovy, coz je dost dlouho po kolaudaci, kamarad dostal byt az za pul roku od kolaudace, byl nastvany uz myslel ze ho nedostane ale zase na druhou stranu nemel tyto problemy a stavebni firma take ne...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechci tady rozpoutávat nějakou jiskřivou diskuzi, chápu, že UNISTAV dosud nepředal společné prostory, které se snaží všemožně chránit před poničením, ale nikdo mi, jako majiteli bytu v domě nemůže zakázat, abych výtahy používal ... V tom jsme doufám za jedno ... To, že UNISTAV výstavbu nestíhá a protahuje se jim nebo že smlouvy s CG jsou termínově nastavené tak, jak jsou, to je pochopitelně věc druhá ... Jsem opravdu zvědavý, jak se bude vyvíjet výstavba domě, které staví METROSTAV, když už teď jsou 3měsíce napřed oproti plánu ... Myslím a jsem o tom přesvědčený, že i tam bude vše klapat mnohem lépe ... Wink Tvrdím to a stále tvrdit budu, UNISTAV si vzal příliš velké sousto v podobě výstavby Suchdola a dvou velkých domě na NZM najednou ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 17:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Inak, u nas v dome C nedavno pribudol na vytahoch napis "Zakaz pouzivania vytahu pracovnikmi stavby pod pokutou 10000 Kc" (presne znenie si nepamatam, ale bolo to v tomto zmysle). Myslim, ze toto ovela rozumnejsie vystihuje podstatu problemu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 18:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Jsem opravdu zvědavý, jak se bude vyvíjet výstavba domů, které staví METROSTAV, když už teď jsou 3měsíce napřed oproti plánu ... Myslím a jsem o tom přesvědčený, že i tam bude vše klapat mnohem lépe ... Wink


Jelikož jsem z domu D, který staví Metrostav, samozřejmě budu referovat jak se situace vyvíjí Laughing


Naposledy upravil Suzan dne 15.2.2006, 18:38, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 28.12.2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Prosek B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 18:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak zjistim ktera firma stavi domu na Proseku?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie matyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 18:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
maty napsal:
Jak zjistim ktera firma stavi domu na Proseku?


Na stránkách CG napravo je INFO PRO DODAVATELE - POPTÁVKOVÁ ?ÍZENÍ 2005 a tam se najde kdo staví, kterou lokalitu. Na Prosek domy A,B byla podepsána smlouva o dílo se spol. SEFIMOTA, a.s.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 18:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Suzan napsala:
citace:
maty napsal:
Jak zjistim ktera firma stavi domu na Proseku?


Na stránkách CG napravo je INFO PRO DODAVATELE - POPTÁVKOVÁ ?ÍZENÍ 2005 a tam se najde kdo staví, kterou lokalitu. Na Prosek domy A,B byla podepsána smlouva o dílo se spol. SEFIMOTA, a.s.

Jéééé, já jsem chtěla napsat, že je to vlevo, jak je vyhledávání, virtuální prohlídky apod. No nic, omlouvám se za zmatení Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 28.12.2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Prosek B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 18:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
citace:
maty napsal:
Jak zjistim ktera firma stavi domu na Proseku?


Na stránkách CG napravo je INFO PRO DODAVATELE - POPTÁVKOVÁ ?ÍZENÍ 2005 a tam se najde kdo staví, kterou lokalitu. Na Prosek domy A,B byla podepsána smlouva o dílo se spol. SEFIMOTA, a.s.


Dik, nemate nahodou nekdo nejake zkusenosti s touto firmou? Co jsem doposud vypozoroval tak se mi zda se to je solidni spolecnost.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie matyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 21:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zpátky k tématu - cedule nikomu přece nebrání používat výtah. Už vidím jak na mě chce někdo "pokutu" protože je tu cedule. Razz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2006, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Zpátky k tématu - cedule nikomu přece nebrání používat výtah. Už vidím jak na mě chce někdo "pokutu" protože je tu cedule. Razz

Presne to je muj nazor. Cool
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud je ta cedule určena pro stavební dělníky, pak je tam v pořádku, už tam ale měla být od počátku ... Kdyby to náhodou měla být cedule pro nás vlastníky, pak se budu opakovat - byla by to neskonalá drzost ze strany p. Juráska, resp. UNISTAVu ... Jsem zvědavý, jak budou se stejným úsilím odstraňovat poškození a znečištění v těch výtazích, které je nemalé ... Confused

Spíše mě udivuje a velmi znepokojuje, že mi p. Jurásko s klidnou tváří lhal do očí a tvrdil, že oba výtahy jsou osobní, a proto bychom v nich neměli nic stěhovat ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no v A-cku (vychod) to uz vyriesili... oba vytahy su od vcera prelepene paskou a odstavene Sad
inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 14:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
no v A-cku (vychod): inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...

Dobré vědět. Není také známo kdy ho hodlají opět vypnout?! Dnešní ráno mě to zastihlo v koupelně... docela nepříjemné sprchovat se téměř po tmě... Confused
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 15:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
no v A-cku (vychod) to uz vyriesili... oba vytahy su od vcera prelepene paskou a odstavene Sad
inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...
Co si to vůbec dovolují, znefunKčnit výtahy?!? Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 17:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
willy napsal:
no v A-cku (vychod): inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...

Dobré vědět. Není také známo kdy ho hodlají opět vypnout?! Dnešní ráno mě to zastihlo v koupelně... docela nepříjemné sprchovat se téměř po tmě... Confused
Mad

snad uz ho znovu vypinat nebudu, elektromery uz su namontovane, tak uz podla mna nie je dovod
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2006, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
willy napsal:
no v A-cku (vychod) to uz vyriesili... oba vytahy su od vcera prelepene paskou a odstavene Sad
inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...
Co si to vůbec dovolují, znefunKčnit výtahy?!? Evil or Very Mad


Shocked no dělat z lidí blbce to by jim šlo člověk to kupuje jako totální V.I.P nejžádanější lokalitu v praze ale jak koukám a čtu opak je pravdou veškerej slibovanej nadstandart je bud na prd nebo neni vůbec Evil or Very Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 00:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Milan V. napsal(a):
willy napsal:
no v A-cku (vychod) to uz vyriesili... oba vytahy su od vcera prelepene paskou a odstavene Sad
inac akurat namontovali elektromery a zapli prud...
Co si to vůbec dovolují, znefunKčnit výtahy?!? Evil or Very Mad


Shocked no dělat z lidí blbce to by jim šlo člověk to kupuje jako totální V.I.P nejžádanější lokalitu v praze ale jak koukám a čtu opak je pravdou veškerej slibovanej nadstandart je bud na prd nebo neni vůbec Evil or Very Mad


mhm,. myslím že v žádné tiskové zprávě neuvádějí že výtahy taky budou jezdit. a navíc co bychom za ty peníze chtěli, ne?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasná věc, vždyť jsme jim dali "jen" přes 30tis. Kč/m2 bytu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale uznejme, jsou moc pěkné, hezká barva ta šedá...
a takhle když nejezdí nám vydrží mnohem déle
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Jasná věc, vždyť jsme jim dali "jen" přes 30tis. Kč/m2 bytu ...


tak to mas nejaky levny, nam to vychazi na 42. A to nepocitam klientske zmeny - my uzavirali smlouvu jeste na Standard, ne Luxus - v cene fujtajxl kachlicky se sitotiskem, koberec lepenej primo na beton, otresny vnitrni dvere a kovovy futra, bez bezpecnostnich dveri, bez datovych rozvodu v cene, ...

Samozrejme do vypoctu nepocitam parkovaci stani (respektive cenu i s parkovacim stanim delim podlahovou plochou bytu), protoze to je jaksi v cene a stejne neni muj majetek - mam jen vylucne pravo uzivani - stejne jako treba balkon.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 10:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dostal jsem totiž množstevní slevu ... Wink Bane, přesně jsme to nepočítali, tisíc sem, tisíc tam, takže to pochopitelně nebude 30tis., ale více ... Jestli jsi četl předchozí příspěvky, musíš vědět, že já podepisoval smlouvu mezi vůbec prvními zákazníky CGu na výstavbu bytu ... Nechci se ale zbytečně odklánět od tématu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 12:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak som sa dnes dozvedel nieco noveho o vytahoch. Kedze sme dnes stahovali kuchynu v C-cku po schodoch, vcelku som sa zaujimal o to, preco vytahy nejazdia, a to jednak u p. Voheru z Unistavu (pravdepodobne stavbyveduci pre budovu C, i ked presne to neviem), ktory na dotaz iba sucho prehlasil, "kym ich investor nepreberie, vytahy jazdit nebudu". Tak som zavolal "investorovi", cize CG, ktory prislubil, ze vytahy preberaju dnes doobeda a okolo 11-tej by uz mali zacat fungovat.

Takze vyzera to tak, ze CG az do dnesneho dna vytahy od Unistavu vobec neprebral (aspon teda v budove C), co potom vysvetluje ten strach Unistavu o to, aby v nich klienti nieco neposkodili - a preto Unistav vytahy radsej vypol. Nehodlam sudit, kto je za to vinny (z pohladu klienta mi je to jedno a dolezite je, ze vytahy nejazdia, hoci by jazdit davno mali), len objasnujem, ako sa veci maju...

Inak, aby som iba nekritizoval, musim povedat, ze s p. Voherom z Unistavu mam celkom dobru skusenost. Vcera sa mi boli pozriet na zle serizeni dveri a nakoniec sme behom chvilky vyriesili skoro vsetky zavady, ktore som v byte mal, vratane vymeny poskrabanych okien (zvysok vyriesime dnes).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to buď rád Luboši, že ti všechno odstranili během chvíle, nám se to táhlo několik týdnů a kdyby člověk neměl dovolenou na realizaci kuchyně, kdy se odstranilo velké množství závad, ještě by se to asi táhlo dál ... Confused A to ještě není všemu konec ... Evil or Very Mad To je ale trochu mimo téma ...

Já chápu, že UNISTAVu se nelíbí, že by měl výtahy někdo ničit a je jedno, jestli to jsou majitelé bytů, kteří se stěhují do svých bytů a nebo stavební dělníci ... Mimochodem jestli chtějí předávat výtahy v domě A v takovém stavu, jako jsou teď, tak to je celkem troufalost ... Confused

Se stavbyvedoucími UNISTAVu jsem měl do tohoto týdne také ty "lepší" zkušenosti, než došlo na "lámání chleba", teď už mám jiné mínění ... Confused To už je ale na jinou diskuzi ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobry den, Lubosi, v NZM-C ty vytahy nove strikali, tak asi proto nejezdily - a CG je nejspis musel znovu prebrat. Kazdopadne skvela zprava je, ze budou jezdit odpoledne a o vikendu. Taky se chystame neco stehovat... Tak si drzme palce Very Happy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2006, 16:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim Martina, tak bohuzial realita je taka, ze dnes o 14:00 vytahy este nepremavali. Takze je otazka, kedy budu a ci to vobec bude cez vikend. Este ze sme sa dnes na tie vytahy nespoliahali... Neutral
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2