Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 09:49  Předmět:  Elektrický proud a elektroměry/Přihlášení k odběru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, že ještě nejsme nastěhovaní, byli jsme rozčarovaní, že když jsme o víkendu zajeli do bytu, nešel proud ... Vy, co už bydlíte, jak to tedy v současné době je a jak to vypadá s těmi elektroměry?!? V týdnu jsem viděl, že je montovali, už je někdo přihlášený na odběr?!?


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 15:02, celkově upraveno 2 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byl jsem včera na inspekci a elektroměry jsou (alespoň budova A východní strana) namontovány.


elektromery.jpg
 Komentář:
Elektroměry
 Velikost:  74.23 kB
 Zobrazeno:  34242 krát

elektromery.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No a šel vám proud nebo ne?!?!? Question Nebo CG čeká, až se přihlásíme k odběru, aniž by nás upozornil, že např. za dva dny budou montovat elektroměry a abychom počítali s tím, že potom už musíme odebírat proud běžným způsobem, jinak nám nepůjde?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemám ponětí - nemám ještě klíče a převzatý byt.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 11:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To mi nikdo není schopný odpovědět, jestli už má proud přihlášený a nebo, že o víkendu normálně svítil?!? Shocked
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 11:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som o vikendu v dome C normalne svietil, prud ale prihlaseny nemam (so stavebnym dozorom sme sa totiz dohodli, ze nam daju hromadne vediet, bud hromadnou smskou alebo emailom... v kazdom pripade, ze nam daju vediet, takze sa o to nestaram).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My normálně proudujeme. Jen v min. týdnu to vyplnuli 2x ráno, když právě montovali ty elektroměry. Od té doby proud jde normálně.
přihlášeni stále nejsme, páč to visí na adrese. Poslední zpráva od dozora je, že nás vyzvou přes os. stránky.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 11:39  Předmět:  elektromery Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsme z bloku B, elektrina sice obcas nejde, ale jinak celkove ano,
elektromery nainstalovane nejsou a dle informace stavebniho dozoru
budeme informovani, az budou osazeny, abychom se prihlasili k odberu.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teď jsem mluvil se stavebním dozorem, při montáži toho elektroměru nechali vyhozený hlavní jistič, takže ten proud nám v bytě ani jít nemohl ... Rolling Eyes někteří řemeslníci ho prý po namontování elektroměru nahazují, někteří ne ... Tato varianta mě tedy nenapadla, moje hloupost ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dnes dopoledne (cca v 9:15) jsem se vracela i s malou a kočárkem z pochůzek a nešel ani el. proud, ani tedy výtah. Potkala jsem člověka z firmy dvořák a údajně se jedná o montáž elektroměrů (?). Podotýkám bez předchozího upozornění. Takže jsem čekala, až někdo půjde kolem a pomůže mi s kočárkem. Navíc už potřetí máme objednané kuchyňáře.

Spustila jsem opravdu naštvaně na celé patro, že už to není ze strany CG možné, zavolala stavební dozor, že potřetí ty řemeslníky odvolávat nebudu!!! naštěstí proud tedy asi po půl hodině zapli.

Nikdo z nich si neuvědomuje, co je to za stres s malým dítětem, když mu ani nemůžete ohřát jídlo a uvařit vodu na mlíčko. nehledě k tomu, že s tím zpravidla nefunguje ani topení.

Už si snad budu den co den vodu předvařovat do termosky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No upřímně vůbec ti to nezávidím ... nedokážu si představit fungování v těchto polních podmínkách i jenom sama se sebou natož s mimčem ... přeji pevné nervy a nám všem přeju ač už vše funguje co nejdřív tak jak má a můžem se ... Tanec
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 14:22  Předmět:  proud Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den vespolek, jsem na tomto webu poprvé, nevěděla jsem o něm. mně ve středu v B montovali kuchyn a v průběhu celého dne zhasli aspon 5x, jednou dokonce na hodinu a pul. naštěstí hoši byli vstřícní a dokončili to ještě ten samý den - asi v 7 večer. ještě nejsem nastěhovaná, ale zdá se mně být v bytě poměrně zima, hlavně v koupelně. Jak jste na tom vy ostatní? Zdravím Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 14:54  Předmět:  Re: proud Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
Dobrý den vespolek, jsem na tomto webu poprvé, nevěděla jsem o něm. mně ve středu v B montovali kuchyn a v průběhu celého dne zhasli aspon 5x, jednou dokonce na hodinu a pul. naštěstí hoši byli vstřícní a dokončili to ještě ten samý den - asi v 7 večer. ještě nejsem nastěhovaná, ale zdá se mně být v bytě poměrn? zima, hlavně v koupelně. Jak jste na tom vy ostatní? Zdravím Milena
To vám teda nezávidím, ještěže byli montéři vstřícní ...

Docela by mě zajímalo, co stojí za těmito pravidelnými výpadky ... To už přece není normální ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 15:55  Předmět:  Re: proud Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
Dobrý den vespolek, jsem na tomto webu poprvé, nevěděla jsem o něm. mně ve středu v B montovali kuchyn a v průběhu celého dne zhasli aspon 5x, jednou dokonce na hodinu a pul. naštěstí hoši byli vstřícní a dokončili to ještě ten samý den - asi v 7 večer. ještě nejsem nastěhovaná, ale zdá se mně být v bytě poměrně zima, hlavně v koupelně. Jak jste na tom vy ostatní? Zdravím Milena


V stredu bohuzial vypinali prud skoro stale, v C-cku to bolo napodobne. Sad

Co sa tyka tepla, u mna v byte problem nie je, prave naopak - stupen 3 (prostredny) uz hreje na asi 24-25 stupnov (odhadom), co je teda o dost viac, ako som bol zvyknuty u starych WAWiek v predoslom byte Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
wayn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 57
Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 26
Bydliště: Nové Zahradní Město A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 20:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podle mých posledních informací z CG, se budou veškeré služby přehlašovat až začne fungovat správce a domu bude přidělena adresa. Odporuje to ujednáním ve smlouvě ale je to tak. přehlašovat se bude, až CG vyzve! Uvidíme jestli je to pravda a nebo opět scestná informace.

CG DNES NAPSAL:
otázka přihlášení odběru el. energie se dořeší až obdrříme číslo popisné, které je vázané na vydání právní moci kolaudačního rozhodnutí. Všechno teď závisí na stavebním úřadě, kdy nám ho vydají. Obratem Vám ho zašleme na Vámi uvedenou adresu, kterou jste nám uvedl při předání. Co se ostatních poplatků týče, je potřebné chvíli vyčkat než začne fungovat správcovské firma, která Vás o všem bude podrobně informovat.
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie waynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 08:38  Předmět:  elektromer Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera nam rovnez nesel proud, predevcirem sel-
otevrel jsem elektrorozvodnou skrinku a zjistil, ze nekdo
(pry z rozvodnych zavodu) odpojil proud.
Tak pres stavebniho dozora nekdo prisel a ty draty zase pospojoval.
Eletromer tam stale ale neni.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 09:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

wayn napsal:
Podle mých posledních informací z CG, se budou veškeré služby přehlašovat až začne fungovat správce a domu bude přid?lena adresa. Odporuje to ujednáním ve smlouvě ale je to tak. přehlašovat se bude, až CG vyzve! Uvidíme jestli je to pravda a nebo opět scestná informace.

CG DNES NAPSAL:
otázka přihlášení odběru el. energie se dořeší až obdrříme číslo popisné, které je vázané na vydání právní moci kolaudačního rozhodnutí. Všechno teď závisí na stavebním úřadě, kdy nám ho vydají. Obratem Vám ho zašleme na Vámi uvedenou adresu, kterou jste nám uvedl při předání. Co se ostatních poplatků týče, je potřebné chvíli vyčkat než začne fungovat správcovské firma, která Vás o všem bude podrobně informovat.
Pokud všichni podrobně sledujete diskuzní téma o kolaudaci, tak víte, že tvrzení "Všechno teď závisí na stavebním úřadě, kdy nám ho vydají." není až tak úplně pravda, protože stavební odbor Úmě Praha 10 byl připraven ho vydat klidně před x týdny zpátky, ale "něco" k tomu jaksi chybělo ...

Jinak, skutečně jsme měli vypnutý hlavní jistič, který nebyl po namontování elektroměru znovu nahozen ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak nekdo muze jen tak odpojit proud? To si prece nemuzou dovolit! Chapu, ze zapomenou nahodit jistic, to se muze stat. Ale odpojit draty?!?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Jak nekdo muze jen tak odpojit proud? To si prece nemuzou dovolit! Chapu, ze zapomenou nahodit jistic, to se muze stat. Ale odpojit draty?!?


Proc by nemohli? kdyz nebudete platit tak vas taky odpoji a nikdo se vas ani nezapta. A pochybuji ze nekdo uz platil nejakou elektrinu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Jak nekdo muze jen tak odpojit proud? To si prece nemuzou dovolit! Chapu, ze zapomenou nahodit jistic, to se muze stat. Ale odpojit draty?!?
Pokud k tomu nebyly objektivní důvody, neměli by ... To je stejné jako s těmi výtahy, kdy hrozí pokutou za stěhování např. skříní v nákladním výtahu ... Confused Jinak ty jističe prý nechávají nenahozené schválně ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
martina napsala:
Jak nekdo muze jen tak odpojit proud? To si prece nemuzou dovolit! Chapu, ze zapomenou nahodit jistic, to se muze stat. Ale odpojit draty?!?


Proc by nemohli? kdyz nebudete platit tak vas taky odpoji a nikdo se vas ani nezapta. A pochybuji ze nekdo uz platil nejakou elektrinu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Nikdo sice neplatil, ale za to člověk v převzatém bytě nemůže, že ještě nebyly namontovány elektroměry, aby tak mohl řádně platit ... při zařizování bytu k bydlení člověk určitě proud potřebuje, nehledě na to, že v domě B už je zkolaudováno, takže ti lidé tam bydlí právoplatně a aby jim byl vypínán proud, to už tak v pořádku není ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A víte jistě, že B už je zkolaudováno??
Signál televize nejde, každou chvíli nejde proud, elektroměry nejsou nainstalaovány, vrata od garáží se neotevírají--- nezdá se nám, že by už B bylo zkolaudováno
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja se pri predavani dost divil ze jde elektrika, praxe je spise takova ze nejde a clovem musi bezet na PRE a milostive se prihlasit k odberu a cekat nebo davat uplatky aby to zapojili co nejdrive Very Happy . Ja bych se rozhodne nepodivoval jak je mozne ze mi v dome C nekdo vypina elektriku, kdyz je uplne jasne, ze to neni jen tak bez duvodu... a spis bych byl rad ze muzu mesic provozovat byt bez elektromeru:D
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A víte jistě, že B už je zkolaudováno??
Signál televize nejde, každou chvíli nejde proud, elektroměry nejsou nainstalaovány, vrata od garáží se neotevírají--- nezdá se nám, že by už B bylo zkolaudováno
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wayn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 57
Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 26
Bydliště: Nové Zahradní Město A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Protože se někdy také pohybuji na stavbách, tak vím, že je to velmi těžké. Stavbu provádí nekolik stovek subdodavatelů a pracovníci na stavbě podléhají svým šéfům. Pokud pracovník zapojující elektroměry má příkaz od svého šéfa, že má nechat elektroměry vypnuté, nebo na to zapomene, protože nepředpokládá, že v domě někdo bydlí(správně ani neměže, protože kolaudace nenabyla právní moci) tak potom stavební dozor běhá a dává věci do původního stavu. Podle mého mínění to není záměr, ale ignorance subdodavatelů.
příklad: Montážní firma na garážová vrata slíbí stavebnímu dozoru odstranění závady do večera a když si druhý den stěžuji, že vrata stále nefungují, tak na mě stavební dozor jen nevěřícně zírá, protože už považuje situaci za vyřešenou. Tyto urgence už trvají tři týdny. Je to boj stavebního dozoru se subdodavateli.
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie waynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že pokud nikdo nemáme v rukou pravomocné kolaudační rozhodnutí, které by nám měli všem zaslat poštou, tak můžeme akorát tak doufat, že proud půjde a být rádi, že výtah jezdí, topení topí a kvitovat, že už můžeme jezdit do garáží a...a...a... prostě dokud to nemáme, nemáme tam bydlet. Hotovo. Sama bydlím už druhý týden a to že občas vypnou proud nebo nejede výtah se mi samozřejmě nelíbí, taky mi to už několikrát zkomplikovalo situaci a nesouhlasím s tím, ale to je asi tak všechno co s tím můžu dělat! To si tady spousta lidí tak nějak pořád neuvědomuje. Nebo vy snad už někdo máte kolaudační rozhodnutí?????? Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kolaudacni rozhodnuti nemame, ale neminim si uvedomovat,
ze spousta veci nefunguje, jak ma a ze ani oficialne nemuzeme bydlet, protoze neni rozhodnuti... Nevim jak Vam, ale nam
slibovali, ze se budeme stehovat 15.12. 2005 I smlouva byla tak sikovne napsana, ze jsme tomu verili. Kdyz jsme pak pozadovali zaplaceni
penale za nedodrzene terminy, tak nam bylo receno, ze jsme spatne
pochopili formulace ve smlouve a ze 15.12.05 byl termin, kdy CG preda byt ke koaudaci- coz splnili a ze tedy nemame na co si stezovat.
A na CG nam pak pri predavacim protokolu tvrdili, ze kolaudace bude do 14 dnu hotova- takze dalsi mylny udaj. Stran TV signalu nam stavebni dozor uz pred treni tydny tvrdil, ze je to otazka par dnu Takze si vse uvedomujeme az moc dobre- je to neucta k zakaznikovi- za takove penize !!! a nemuzu byt spokojeny a uvedomovat si- co vlastne??
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám už stavební dozor ohledně signálu TV na maily už ani neodpovídá. včera, když nešel proud (a museli vědět, že někdo se v tom bude vrtat) jsem je upozornila, že potřetí ty kuchyňáře neodvolám, což by znamenalo, že bychom požadovali náhradu. Firma není pražská, takže i jízdné by bylo vysoké.
naštěstí vše dali do pořádku.

Dále nás čeká bourání koupelny a nové obklady a další nedodělky, co se týče obložení dveří. A stále se musíme připomínat, stále kombinovat a překopávat pracovní rozvrhy, hlídání dítěte a to jen proto, že někdo nezkontroloval, zda něco funguje. Jak se to zjistí při zjišťovací prohlídce? Trochu se na to asi zapomnělo i z naší strany, ale to už si člověk přijde jak policajt. očekávala jsem kvalitu a ne lepení děr.

A já už z toho mám vážně nervy na pochodu. Acho jo.


Naposledy upravil greticka dne 21.2.2006, 11:43, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
Kolaudacni rozhodnuti nemame, ale neminim si uvedomovat, ze spousta veci nefunguje, jak ma a ze ani oficialne nemuzeme bydlet, protoze neni rozhodnuti... Nevim jak Vam, ale nam
slibovali, ze se budeme stehovat 15.12. 2005 I smlouva byla tak sikovne napsana, ze jsme tomu verili. Kdyz jsme pak pozadovali zaplaceni
penale za nedodrzene terminy, tak nam bylo receno, ze jsme spatne
pochopili formulace ve smlouve a ze 15.12.05 byl termin, kdy CG preda byt ke koaudaci- coz splnili a ze tedy nemame na co si stezovat.
A na CG nam pak pri predavacim protokolu tvrdili, ze kolaudace bude do 14 dnu hotova- takze dalsi mylny udaj. Stran TV signalu nam stavebni dozor uz pred treni tydny tvrdil, ze je to otazka par dnu Takze si vse uvedomujeme az moc dobre- je to neucta k zakaznikovi- za takove penize !!! a nemuzu byt spokojeny a uvedomovat si- co vlastne??

Tak to nám bylo dopředu řečeno (a ze smlouvy to je také zcela zřejmé), že termínem 15/12/2005 to teprve začíná. Penále by bylo možné vymáhat pouze pokud by stavba nebyla připravena pro kolaudační řízení. To CG dodržel. Bylo nám také řečeno, ač počítáme tak min. měsíc na kolaudaci. čili jsme počítali, že se nejdřív v únoru stěhujem, takže to vyšlo jak mělo. nemůžu říct, že by nás někdo klamal.

TV signál je posílen, jak tu již včera nebo předevčírem někdo psal a kormě toho - pokud nemáme v bytech bydlet, myslím, že požadavek na silnější příjem je nyní přinejmenším irelevantní.

Jediné co chybí je to rozhodutí, to stále nemáme.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jsou uz jine veci vec smlouvy a kolaudace, to je vec CG a toho ze kdyz jsme podepisovali smlouvu, tak jsme si poradne neprecetli co v ni je napsany. A ted si tady stezujeme na to, co jsme podepsali!!

A to se divim, ze v B taky nic nefunguje?Myslel jsem, ze B bylo v pohode a napred i s kolaudaci.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2