Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Díky moc za informace. Potvrdilo mi to jen, co jsem si myslela a že tedy čekám správně Cool
Kdo si počká, ten se dočká ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím. Také jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem potkal v utery SD a ten mi rovnou předal potvrzení o odečtu energie, podepsal jsem stav a bylo mi řečeno, že pokud adresa není přidělena, nemusím tam chodit a nemusím se bát, že mě odhlásí. nicméně jsem včera šel na PRE a bez problémě si to přepsal na sebe. Fígl je v tom, jak říkal Luboš, že korespondenční adresu jsem uved jinou. Ale nedělají vůbec potíže, velice rádi Vám se vším poměžou a následné přepsání fakturační adresy a adresy samotného odběrného místa (zatím je to tak, jak to mate na těch nových přihláškách) není vůbec problém.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 22:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme prebirali byt ve ctvrtek a bylo nam stavebnim dozorem receno jeste pockat, nez dostaneme i ulici...to by melo byt kolem 25.3. Takze pockame a uvidime Very Happy
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

SOuhlas. tak yjsme si už převzala od stavebního dozoru papíry pro PRE. Bylo mi řečeno že to mám přehlásit tuším do 4. dubna. A až po tom co bude známá adresa.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
SOuhlas. tak yjsme si už převzala od stavebního dozoru papíry pro PRE. Bylo mi řečeno že to mám přehlásit tuším do 4. dubna. A až po tom co bude známá adresa.


... ulice neni a nebude, cili prehlasit elektrinu na sve soucasne bydliste, protze jsme nuceni tou lhutou 14 dni, chapu to dobre?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Roxy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 43
Založen: 28.3.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: NZM A

brazil.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
lenkaii napsala:
SOuhlas. tak yjsme si už převzala od stavebního dozoru papíry pro PRE. Bylo mi řečeno že to mám přehlásit tuším do 4. dubna. A až po tom co bude známá adresa.


... ulice neni a nebude, cili prehlasit elektrinu na sve soucasne bydliste, protze jsme nuceni tou lhutou 14 dni, chapu to dobre?


No to by mě taky zajímalo, lhůtu mám už dáááááááááááááávno pryč, a stav. dozor také řekl at pockam, nez bude adresa. Ale zatim nic nevypnou a prisla my domu i prefakturovana elektrika od CG, takze si mylsim ze prehlaseni neni nutne, PRE vystavi fakturu CG a CG to preposle nam, takze to tak asi muze fungovat take.
Lev Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie RoxyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
lenkaii napsala:
SOuhlas. tak yjsme si už převzala od stavebního dozoru papíry pro PRE. Bylo mi řečeno že to mám přehlásit tuším do 4. dubna. A až po tom co bude známá adresa.


... ulice neni a nebude, cili prehlasit elektrinu na sve soucasne bydliste, protze jsme nuceni tou lhutou 14 dni, chapu to dobre?


Nuz, stale plati to, co som napisal tu, aspon teda ja osobne zatial nic neprehlasujem.

Btw., Hypnotoad je cool a Futurama tiez Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja to byl vcera prehlasit na PRE v Jungmance. Prihlasili mi to na docasnou adresu, ale rovnou mi rekli, ze az budu mit regulerni adresu, tak to budu muset prehlasit jeste jednou .. d8-\
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak ta ulice snad časem bude, tak proč tam chodit to přehlašovat 2x ? Zatím to platí CG a ti o tom problému s ulicí musí vědět.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
tak ta ulice snad časem bude, tak proč tam chodit to přehlašovat 2x ? Zatím to platí CG a ti o tom problému s ulicí musí vědět.
Už to tady padlo, musel jsi podepisovat stav elektroměru, takže to CG už ani platit nemůže ... Nebo jsi ho snad ještě nepodepisoval?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
danielv napsal:
tak ta ulice snad časem bude, tak proč tam chodit to přehlašovat 2x ? Zatím to platí CG a ti o tom problému s ulicí musí vědět.
Už to tady padlo, musel jsi podepisovat stav elektroměru, takže to CG už ani platit nemůže ... Nebo jsi ho snad ještě nepodepisoval?!?
To jo, ale přefakturovávají to tam. A já mám na nějakém předávacím papíru, že to musím přehlásit do nějakého termínu - ale od chvíle, kdy bude přiděleno ?.p. a název ulice.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teď nějak nechápu, prostě to CG nezaplatí, protože tu elektřinu nespotřebovali ... přehlášená není, je tam uvedený CG, ale ty budou chtít ty peníze zpátky, takže se ozvou/ozývají a posílají dopisy/faktury/upomínky ... Takhle jsi to myslelač!? Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tak, asi nám to budou dál přefakturovávat, ale o přihlašování jsme mluvili, že je to nutné udělat až po tom přidělení ... každopádně to neodpojí.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, tak teď už si rozumíme ... Wink

danielv psal o tom, že to "platí CG", proto jsem předtím napsal to, co jsem napsal ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Aha, tak teď už si rozumíme ... Wink

danielv psal o tom, že to "platí CG", proto jsem předtím napsal to, co jsem napsal ...
Ahááá, tak teď už to chápu taky... ty o koze a já o voze ... Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já to chápu tak, že CG dostane od PRE fakturu za březen (na CG je pořád napsaný elektroměr) a nějak se mnou vyřeší zaplacení té faktury.
Bydlím od 8.3 ( proběhlo předání bytu a podpis stavu elektroměru) , takže oni platí do 8.3. a já zbytek.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
já to chápu tak, že CG dostane od PRE fakturu za březen (na CG je pořád napsaný elektroměr) a nějak se mnou vyřeší zaplacení té faktury.
Bydlím od 8.3 ( proběhlo předání bytu a podpis stavu elektroměru) , takže oni platí do 8.3. a já zbytek.
přesně tak to chápu i já.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no třeba my jsme zatím elektromery neprevzali, nepodepsali.
bydlime od unora, jak poznam kolik bylo na elektromeru pred
jeho zapojenim ? duvěřovat CG/PRE se mi moc nechce...
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 08:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

btw informace z uctarny CG: castky do 200,- neprefakturovavaji, protoze by se ufakturovali .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 08:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
no třeba my jsme zatím elektromery neprevzali, nepodepsali.
bydlime od unora, jak poznam kolik bylo na elektromeru pred
jeho zapojenim ? duvěřovat CG/PRE se mi moc nechce...


Pri odectu dostanes i kopii predavaciho protokolu sepsaneho technikem PRE, kde je vychozi stav na meridle.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prubezny dotaz: nikdo jste jeste elektriku neprihlasovali, dokud nam neprideli ulice, je to tak? Uz me zacina stvat, ze pokud clovek nesleduje tyto stranky, tak nevim NIC!!Sad
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no mi jo hned ten den co nám předali byt půl hodiny na pre a hotovo Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my sme tiez uz prihlaseni, akonahle nam CG dal papiere o ich odhlaseni...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja nehodlam nikam chodit dvakrat, nemam na to cas. Jestli neco chteji, at mi teda zavolaji, uz mam CG PLNY ZUBY!
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prehlaseni eletriny uspesne, pani v PRE Vladimirova byla mila, ochotna a novou adresu nebylo treba, chtela vedet parcelni cislo a adresu trvaleho bydliste.

Dohodli sme se na minimalnich zalohach (prozatim je lepsi nedoplatek nez ohromny preplatek) a na platbach jednou za 4 mesicice.
- Zaloha bude stanovena po prvnim odectu, ktery bude v cervnu. Do te doby muzu vesele spotrebovavat energii a platit az potom.

Program mam d02 a ceny jsou nejake divoke, zvlast je "za odbern misto" pak je za jistic a pak je za kilowatu. Asi to znate, nema smysl skenovat

Jinak je treba vyplnit takovy veliky tmavo modry formular (A3 po rozlozeni, prupisna kopie) predtim nez pujdete k okenku.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alkonie, diky za info, prosim Te polopaticky pro me: potrebuju teda ty 2 formulare, co jsme dostali pri predavani bytu+zminovany A3 formular? jeste neco? mam problem s vyplnenim i tech 2Sad kolik casu jsi tam Na Hroude stravil???
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 13:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Alkonie, diky za info, prosim Te polopaticky pro me: potrebuju teda ty 2 formulare, co jsme dostali pri predavani bytu+zminovany A3 formular? jeste neco? mam problem s vyplnenim i tech 2Sad kolik casu jsi tam Na Hroude stravil???


Na hroudu nechodit (ja tam byl, a byl sem vypoklonkovan) tam nikdo nic vypisovat nebude, je treba jit na prodejni misto.
- dulezity je vzit si ssebou "zadost o ukonceni" a odecet stavu "zapis os tavu medii" od CG
- modry formular A3 je k dostani na tom PRE miste, a staci vyplnit adresy a jmena, zbytek s vama udela prijemna pani za prepazkou (moje byla prijemna)
- neni potreba ten kopirovany dokument co byl ve zlte slozce.
- podivali se i na rozhodnuti o prideleni cisla popisneho

trvalo to zhruba 20minut vcetne cekani ve fronte
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky, kde je to prodejni misto?Smile
a co to rozhodnuti o prideleni cisla popisneho???
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe: Jedno je v Jugmanově ulici, Palác Adria. U vlezu do metra B, Můstek
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tady o tom miste na Jungmannove ulici se uz diskutovalo, tusim, ze nekoho z NZM uz odtamtud vypoklonkovali Crying or Very sad
tusim, ze misto, kde se daji vyridit formality s PRE, visi zaramovano u kazdeho vchodu, hned pod kontaktem na KO Poradenstvi Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2