Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 14:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
dcom napsal:
zoe napsala:
Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.


no ja jsem se tam minulej tejden nedostal, ale zejtra uz tam nabehnu ... co budou chtit vsechno za papiry? staci jenom ten vyplnenej formular?


Musíš mít s sebou tu odhlášku, cos dostal od stav. dozoru při převzetí bytu (paní na informacích ti tam doplní čísla, která chybí) a pak musíš vyplnit takovou A3, se kterou mi taky ochotně pomáhala paní na informacích. V Jungmance je to v 1 patře.


ok ... treba se tam zejtra potkame Wink


Jojo, jako včera na obědě Very Happy
Já tam asi budu muset zítra místo oběda Sad Takže budu hladem Sad


Tak jsem tam byl a úspěšně jsem přehlásil na adresu Mikanova 3251/5 ... paní povídala, že jsem první z našeho vchodu a že tu adresu musí založit do systému. Měl jsem s sebou rozhodnutí o přidělení č.p. a to jí stačilo.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja uz tam byla minuly tyden, taky jsem byla prvni z naseho vchodu Mikanova 11 a papir z Magistratu tam meli, tak at nekecaji, ze to musi dat na Pracskou, jak tu nekdo viz vyse zminoval....
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 16:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S elektroměrem jsem měla taky potíže.Už ho mám sice přepsaný na sebe,ale chtěli potvrzení,že ulice existuje a chybělo mi razítko na formuláři,co nám dal CG.Když jsem do CG volala,že si pro něj přijdu,bylo mi sděleno,že mám jít do jiné kanceláře.Vyšlo to až v Jungmanově,ale s patřičným komentářem na adresu CG.Asi jsou moc oblibení. Laughing
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 16:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Amelie napsala:
S elektroměrem jsem měla taky potíže.Už ho mám sice přepsaný na sebe,ale chtěli potvrzení,že ulice existuje a chybělo mi razítko na formuláři,co nám dal CG.Když jsem do CG volala,že si pro něj přijdu,bylo mi sděleno,že mám jít do jiné kanceláře.Vyšlo to až v Jungmanově,ale s patřičným komentářem na adresu CG.Asi jsou moc oblibení. Laughing


no me pro změnu řekla, že mám špatnej formulář a musel jsem tam vyplnit jinej co mi dala
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim, tak zitra jdu taky do Jungmanovky prihlasit odber elektriny. Muzete mi, prosim poradit, ktery tarif jste zvolili a kolik budete mesicne platit ? Z tech tabulek mi to neni uplne jasne... Diky moc za odpoved.
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 22:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zvolila jsem tarif D02d.. Z těch pro domácnosti je to ten pro větší odběr. A kolik chceš platit zálohu si zvolíš
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 23:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
zvolila jsem tarif D02d.. Z těch pro domácnosti je to ten pro větší odběr. A kolik chceš platit zálohu si zvolíš


jo ja jsem dal taky D2 ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vcera jsme byli ve Vladimirce, jakmile jsme rekli, ze jsme z CG, tak se te pani postavily vlasy na hlave...okamzite nam sdelila, ze to bude trvat 1 hodinu a ze to dela teprve po druhe....kdyz jsme ji rekli, ze je tam novych 500 bytu, mela ocividne radost...jinak po 1 hodine ok, mame prepsano... Smile
tarif d2
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, taky přidávám zkušenosti... byla jsem přepsat v Jungmance v úterý, na slovo CG jsou tam alergický všichni, ale pani byla fajn, pohotově a ochotně - papírově odmontovala elektroměr a zase ho znovu papírově přimontovala... odněkud z velkejší "kóje" se ozvalo "Velenovského", takže mi bylo jasné, že i tam někomu vstávaly vlasy hrůzou na hlave Smile
Když nepočítám čekání, trvalo to cca půl hodiny, takže ne až tak strašné.
A tarif taktéž d2.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 07:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jojo, taky přidávám zkušenosti... byla jsem přepsat v Jungmance v úterý, na slovo CG jsou tam alergický všichni, ale pani byla fajn, pohotově a ochotně - papírově odmontovala elektroměr a zase ho znovu papírově přimontovala... odněkud z velkejší "kóje" se ozvalo "Velenovského", takže mi bylo jasné, že i tam někomu vstávaly vlasy hrůzou na hlave Smile
Když nepočítám čekání, trvalo to cca půl hodiny, takže ne až tak strašné.
A tarif taktéž d2.


no já jsem šel na řadu hned, ale i tak jsem tam strávil víc jak půl hodiny ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetrSv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.1.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to se musím taky podělit o zážitek. Já byl v Jungmance. Paní byla příjemná a ochotná, nicméně u jednoho lejstra prohlásila, že je to k ničemu, u druhýho řekla, že je mi to taky na ho*** a skončila veeeeelkou kritikou na CG, když zjistila, že na papír o odhlášení dali jen 3x stejný razítko a ještě to nebyl originál. Že to byla kopie, to by ještě šlo, ale bez podpisu a datumu ani náhodou. Takže nakonec řekla, ať jim to jdu omlátit o hlavu a přinesu to od nich podepsaný. Druhej den jsem nakráčel s podepsaným lejstrem, ale zase jsem narazil na nějakou "Máňu z výčepu". To byl rozhovor jak v nejdál zapadlý putice. Když jsem se nakonec ještě zeptal na možnost přístupu ke svým datům přes Internet (uznávám, že jsem to neměl dělat), byla úplně mimo. Později jsem ještě zjistil, že vyplnila špatně korespondenční adresu (i když byla stejná), ale to už je detail, snad to pošťačka pochopí. Hlavně, že to mám převedený
   OfflineOsobní galerie PetrSvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
dnes jsem v pobocce Adria prehlasil elektrinu na Mikanova 7.
Ulici v systemu jeste nemaji, slo to prepsat, nicmene tam pry nejak zustala strasit ta Pracska jako odberne misto.

Mate nekdo CSOB ucet ? Pouzil jsem prime inkaso a v pripade CSOB je na letaku uvedeno jine cislo uctu (17303403/0300) nez pro ostatni banky.

Plachtu A3 jsem vyplnovat nemusel - stacil formular A4 na zmenu(elektromery uz pry jsou zaregistrovane).

Mám účet v ČSOB a bez problémov mi už 2x zinkasovali zálohu... Pri zriadení inkasa cez Internet banking som použil to číslo účtu, ktoré uvádzaš...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak my uz jsme take prehlaseni. Povidal manzel, ze bez problemu. Vse OK. Byl v Jungmance a pani pry kdyz videla Central Group, sly na ni mrakoty:-)) Myslim, ze kazdy dalsi z NZM to bude mit uz jen lepsi. Uz to budou pani urednice umet a snad brat i s humorem.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 15:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Tak my uz jsme take prehlaseni. Povidal manzel, ze bez problemu. Vse OK. Byl v Jungmance a pani pry kdyz videla Central Group, sly na ni mrakoty:-)) Myslim, ze kazdy dalsi z NZM to bude mit uz jen lepsi. Uz to budou pani urednice umet a snad brat i s humorem.


hehe ... mozna by pro nas meli v PRE vyclenit jednu urednici, ktera by byla specialne vyskolena
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to neni vubec spatny napad, meli by to jednodussi. A ze nas jeste bude dost a dost Very Happy.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 16:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
to neni vubec spatny napad, meli by to jednodussi. A ze nas jeste bude dost a dost Very Happy.
No, mě když to přehlašovali, tak paní za okénkem říkala, že mnohem jednodušší by bylo, kdyby to CG udělal hromadně, že by to bylo jednodušší pro PRE i pro nás... jenže pro CG už tolik ne Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Marie napsala:
to neni vubec spatny napad, meli by to jednodussi. A ze nas jeste bude dost a dost Very Happy.
No, mě když to přehlašovali, tak paní za okénkem říkala, že mnohem jednodušší by bylo, kdyby to CG udělal hromadně, že by to bylo jednodušší pro PRE i pro nás... jenže pro CG už tolik ne Smile


taky si myslim ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
Marie napsala:
to neni vubec spatny napad, meli by to jednodussi. A ze nas jeste bude dost a dost Very Happy.
No, mě když to přehlašovali, tak paní za okénkem říkala, že mnohem jednodušší by bylo, kdyby to CG udělal hromadně, že by to bylo jednodušší pro PRE i pro nás... jenže pro CG už tolik ne Smile


taky si myslim ... Wink
Bohužel... už ze spousty případů víme, že navíc neudělají zadarmo vůbec nic Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
Marie napsala:
to neni vubec spatny napad, meli by to jednodussi. A ze nas jeste bude dost a dost Very Happy.
No, mě když to přehlašovali, tak paní za okénkem říkala, že mnohem jednodušší by bylo, kdyby to CG udělal hromadně, že by to bylo jednodušší pro PRE i pro nás... jenže pro CG už tolik ne Smile


taky si myslim ... Wink
Bohužel... už ze spousty případů víme, že navíc neudělají zadarmo vůbec nic Sad


no jo ... melouny už maj v kapse, tak co by se starali ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 09:11  Předmět:  Přihlášení elektriky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem včera odpoledne také absolvoval přepsání elektriky V Jungmance.
Když jsem řekl, žr jdu přepsal elektriku od CG, tak se paní za přepážkou je zasmála.

Přepis proběhl bez problémů, byl jsem tam cca 45 minut, jediné co mě chtěla bylo rozhodnutí o přidělení ulice a čísla popisného, což jsem sebou neměl. Měl jsem jenom papír o přidělení čísla popisného, ale nakonec to něvadilo.

Paní byla velmi příjemná a stejně jako všichni jsem dostal tarif d02.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byl jsem tam cca před týdnem, včera ještě ten elektroměr přišel zkontrolovat technik PRE a dal mi dva útržky - jeden pro CG (to se asi má nějak dopravit do CG) a jeden pro mě. Teprve po té kontrole je to prý definitivně přepsané.

Drobný problém zůstává v adrese odběrného místa, kde zůstala ta Práčská(nechtěli to přepsat bez rozhodnutí o nové ulici). Nicméně fakturační adresu mám Mikanova.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
Byl jsem tam cca před týdnem, včera ještě ten elektroměr přišel zkontrolovat technik PRE a dal mi dva útržky - jeden pro CG (to se asi má nějak dopravit do CG) a jeden pro mě. Teprve po té kontrole je to prý definitivně přepsané.

Drobný problém zůstává v adrese odběrného místa, kde zůstala ta Práčská(nechtěli to přepsat bez rozhodnutí o nové ulici). Nicméně fakturační adresu mám Mikanova.


Teď jsem ještě koukal na smlouvu a já tam mám adresu odběrového místa Mikanova 11/3250.

Ještě jednou jsem koukal na dokumenty, které máme k dispozici a rozhodnutí o přidělení ulice je v dokumentu, který je v sekci Soubory > Rozhodnutí státních/místních orgánů > Rozhodnuti o prideleni nazvu ulic a čísel popisných
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
danielv napsal:
Byl jsem tam cca před týdnem, včera ještě ten elektroměr přišel zkontrolovat technik PRE a dal mi dva útržky - jeden pro CG (to se asi má nějak dopravit do CG) a jeden pro mě. Teprve po té kontrole je to prý definitivně přepsané.

Drobný problém zůstává v adrese odběrného místa, kde zůstala ta Práčská(nechtěli to přepsat bez rozhodnutí o nové ulici). Nicméně fakturační adresu mám Mikanova.


Teď jsem ještě koukal na smlouvu a já tam mám adresu odběrového místa Mikanova 11/3250.

Ještě jednou jsem koukal na dokumenty, které máme k dispozici a rozhodnutí o přidělení ulice je v dokumentu, který je v sekci Soubory > Rozhodnutí státních/místních orgánů > Rozhodnuti o prideleni nazvu ulic a čísel popisných


Vypadá to, že každý úředník má své vlastní řešení. Viz tady to vlákno.
Jinak to rozhodnutí jsem dostal už i poštou od CG, ale není to ověřené, takže otázka, jak to úředníci berou vážně. U kopie návrhu na vklad mi na úřadu P10 řekli, že bez originálu razítka mi to nemohou uznat.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ja když jsem tam byl někdy minulej tejden tak jsem taky ještě neměl ty ulice, stačilo to číslo popisný a mám i elektroměr psanej už na ulici ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já se taky přidám se svojí zkušeností. Byl jsem ve čtvrtek v Nuslích, po oznámení, že chci přehlásit elketroměr a jsem od CG se paní jen odevzdaně pusmála, trochu jsme spolu probrali společnost CG, vysvětlila mi co a kde v tom formuláři vyplnit. Ani tam nebylo moc lidí, tak mi hned dala lísteček k okýnku, tam mi další docela milá paní řekla vše ostatní, co potřebuji vědět a asi za 25 minut jsem odcházel. Žádný dokument o přidělení ulice nebo čísla popisného jsem nepotřeboval. Jen jak jsem stál u toho okýnka a čekal na hotovou smlouvu, zaslechl jsem od vedle slova CENTRAL GROUP, tak jsem zbystřil a tam byl nějaký zoufalec, který měl pouze nějaký papír, bez čísla elektroměru, tak ho slušně vypoklonkovali. Takže příhlášení k odběru mě docela příjemně překvapilo...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Tak já se taky přidám se svojí zkušeností. Byl jsem ve čtvrtek v Nuslích, po oznámení, že chci přehlásit elketroměr a jsem od CG se paní jen odevzdaně pusmála, trochu jsme spolu probrali společnost CG, vysvětlila mi co a kde v tom formuláři vyplnit. Ani tam nebylo moc lidí, tak mi hned dala lísteček k okýnku, tam mi další docela milá paní řekla vše ostatní, co potřebuji vědět a asi za 25 minut jsem odcházel. Žádný dokument o přidělení ulice nebo čísla popisného jsem nepotřeboval. Jen jak jsem stál u toho okýnka a čekal na hotovou smlouvu, zaslechl jsem od vedle slova CENTRAL GROUP, tak jsem zbystřil a tam byl nějaký zoufalec, který měl pouze nějaký papír, bez čísla elektroměru, tak ho slušně vypoklonkovali. Takže příhlášení k odběru mě docela příjemně překvapilo...Very Happy


No možná, že je tam práve CG už tak známej, že už ani ty potvrzení o ulici nechtěj Very Happy Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 03:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je možný, nicméně jsem fakt rád, že jsem nemusel kvůli nějaké kravině běžet do CG a zase někdy zpátky. Ale je fakt, že úředníci PRE už musí mít z CG i špatné sny...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 09:14  Předmět:  faktura od PRE -> CG -> ja Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přišla mi už faktura od CG na doplatek elektřiny - PRE to naúčtovalo CG od data předání bytu (8.3.) do data kontroly technikem PRE (3.5).
CG to přefakturovalo mně.
Předpokládám, že další faktura už přijde přímo mně, protože dnem té kontroly elektroměru jsem se stal vlastníkem.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
MKDD napsal:
danielv napsal:
Byl jsem tam cca před týdnem, včera ještě ten elektroměr přišel zkontrolovat technik PRE a dal mi dva útržky - jeden pro CG (to se asi má nějak dopravit do CG) a jeden pro mě. Teprve po té kontrole je to prý definitivně přepsané.

Drobný problém zůstává v adrese odběrného místa, kde zůstala ta Práčská(nechtěli to přepsat bez rozhodnutí o nové ulici). Nicméně fakturační adresu mám Mikanova.


Teď jsem ještě koukal na smlouvu a já tam mám adresu odběrového místa Mikanova 11/3250.

Ještě jednou jsem koukal na dokumenty, které máme k dispozici a rozhodnutí o přidělení ulice je v dokumentu, který je v sekci Soubory > Rozhodnutí státních/místních orgánů > Rozhodnuti o prideleni nazvu ulic a čísel popisných


Vypadá to, že každý úředník má své vlastní řešení. Viz tady to vlákno.
Jinak to rozhodnutí jsem dostal už i poštou od CG, ale není to ověřené, takže otázka, jak to úředníci berou vážně. U kopie návrhu na vklad mi na úřadu P10 řekli, že bez originálu razítka mi to nemohou uznat.


Zdravim, moje zkusenost je velmi dobra. Elektromer mam prepsany zpetne k datu posledni fakturace CG. Nepotrebovala jsem k tomu zadna potvrzeni o ulici a cislu domu. Pouze dokumenty dodane CG tj. dokument o odhlaseni a fakturu, kde mi prefakturovali spotrebu od prevzeti bytu do konce brezna, kdy byl odecet. Pani na prepasce byla velmi prijemna a bylo to asi tim, ze jsem byla jeji posledni zakaznik v teto firme Smile Rekla bych, ze se kvuli ulici a cislu popisnemu rozcilujeme nespravnym smerem. V tomto kontretnim pripade je chyba v mestskem urade, ktery nebyl schopen rychleji pridelit cislo popisne a o ulici rozhodoval dost dlouho. Ostatne co bychom chteli od uredniku, ktere si platime z nasich dani Razz
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2