Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2009, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Petradof napsala:
Hledám pediatra v okolí Zahradního města. Máte někdo zkušenosti s MUDr. Vladěna Jonášová v Poliklinice Zahradní město? Nebo nějaký jiný typ?
Děkuji za reakce


Výborná lékařka, s dětmi umí jednat (i s puberťáky, se kterými se nijak nemazlí a možná proto ji berou), nikdy se mi nestalo, že byl nějaký problém (ať v péči, nebo v jednání). Navíc dětský kardiolog. Dcera u ní byla od 2 let, když v 18 letech přecházela k obvodní pro dospělé, tak z toho byla špatná.
Saša
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2009, 11:17  Předmět:  MUDr. Burdová Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Potvrzuji otřesnou zkušenost s Dr. Burdovou. Zastupuje teď naši Dr. během prázdnin. např. dnes jsme na doporučení z FNKV měli mít s naší 1,5 roku starou dcerou kontrolní vyšetření krve a ona ho odmítla udělat, že není potřeba, když se její zdravotní stav tak zlepšil. Okamžitě jsme jeli do nemocnice na kontrolu a vyšetření, kde ho udělali bez řečí a dohodli se, že na další kontrolu pojedeme rovnou tam.

A to jsme k ní šli původně s horečkami 40, které trvaly už 4 dny a ona nás odeslala domů, že je to LEHKÁ viróza. Stav se naší malé zhoršil, takže jsme druhý den naklusali znova a konečně udělala aspoň základní krevní test CRP, který ukazoval silný zánět. Antibiotika nezabírala, tak nás nakonec milostivě doporučila do nemocnice!!!! Po osmi dnech čtyřicítek.

A druhá dcera s těžkou anginou k ní musela na kontrolu.

Jo, a že by začala ordinovat ráno přesně? kde žijete? kafčo, chi chi, chA CHA půl devátá to jistí. nemusím snad zdůrazňovat, co to bylo za nervy.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
katrovka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Mattioliho 11, NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2009, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gretičko, mám dotaz - k jaké doktorce normálně chodíte a jste spokojeni? Předem díky za odpověď.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie katrovkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2009, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mno, jestli není už pozdě Tak Dr. Spurná, ale kamarádky k Dr. Schůtové - viz inzerce na nástěnce v domě.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JaninaK
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 1.9.2009
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2009, 13:33  Předmět:  Lékaři na poliklinice Zahradní město Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím.

Nedávno jsem se nastěhovala do Jabloňové ulice na Zahradním městě a časově mi nevychází dojíždět za lékaři do místa mého trvalého bydliště kvůli preventivním prohlídkám, akutním onemocněním apod.
Nemá někdo z vás přímý telefonický kontakt na nějaké vámi ověřené praktické lékaře pro dospělé, zubaře a gynekoložky na poliklinice Zahradní město? Uvítala bych i informaci, zda příjímají nové pacienty, abych tam nešla zbytečně.

Předem děkuji za odpověď.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JaninaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sian
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 10.9.2009
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2009, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím,
právě jsem se zaregistrovala a s hrůzou čtu příspěvky o MuDr. Burdové. Původně jsme se s ní též domlouvali, že k ní přihlásíme prcka, až se narodí, ale nakonec kvůli její dovolené jsme se přihlásili k MuDr. Chládkové. Tak by mě zajímalo, jestli s ní máte někdo nějaké zkušenosti?? Předem díky za reakce
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie sianZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
paskaond
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 5.10.2010
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.10.2010, 16:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Jelikož bydlíme na Zahradním městě a máme malé dítě, které jsme z neznalosti místních doktorů zaregistrovali u MUDR. Evy Burdové (Poliklinika Zahradní město), tak vás rodiče varuju před totou doktorkou - za 7 měsíců života našeho synka zatím stihla udělat několik "kiksů", takže nám jiní doktoři (rehabilitační, atd.) doporučili (nařídili) změnit. P.S.: ta její sestra je taky super....


Ja jsem chodil k Burdove od mala a nemel jsem s ni nikdy problem. Tak bych to tak cerne s ni nevidel Wink
   OfflineOsobní galerie paskaondZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2