Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 01:31  Předmět:  Nocni klid Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, je to banalita, ktera by mezi slusnymi lidmi mela byt samozrejma .. ale jak je videt, a bohuzel hlavne slyset, tak tomu tak neni .. d8-(

Vazeny pane ci pani, zatloukat neco o pulnoci je neslusne!!!
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja se jen pridavam, tolik sprostych slov co vcera vecer, uz jsem dlouho nerekl ...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ten byt se nam nepodarilo identifikovat, ale myslime ze se jednalo o prizemi. Jiz jednou jsme tam tukali. Diky tomu jsme se vubec nevyspali, vcetne naseho ditete. Dekujeme :-[

BTW. V Nemecku by takovy clovek ihned obdrzel do schranky upozorneni. Tam se nesmi hlucet ani s TV ci hudbou pres den, ani pes tam nesmi casto stekat. Mozna i proto mohou tamni nechavat sve garaze otevrene a nic se jim neztrati.

Buran zustane buranem a ani vnejsi pozlatko na tom nic nezmeni.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, slyšel jsem to, když jsem se kolem půlnoci vracel domů a dost mě to překvapilo. Asi si dotyčný myslí, že když je zatím jen pár obydlených bytů, tak to nevadí, hm...
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

koukám, že se tu ozývají i lidé z B.. tak nevím něco jsem zaslechla na Ccku.. človíček začal těsně před půlnocí něco vrtat.. tak nevím, kde to bylo. I když mě to znělo hoodně z dálky
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 22:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v B-cku to u nas v 5. patre znelo jako dunive rany v rytmu, jako kdyz se pokladaji parkety, dve bouchuti, pomlka, 4-5 bouchnuti, dlouha pomlka, ze by nekdo delal ve crvrt na jednu podlahu se mi ale moc verit nechce
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 23:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukam, ze nejsme jedini, kdo s tim maji tak trochu problem - vcera v dome A o pul dvanacte v noci bylo slyset bouchani... Shocked Evil or Very Mad Ovsem tezko lokalizovat odkud to jde, pri tom mnozstvi bytu, ze...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je ale dost hloupá sranda ze strany těch lidí ... Mad teď se proti tomu člověk moc bránit nemůže, ale v momentě, kdy bude to společenství vlastníků, otevřeně vystoupím proti všemu, co bude mimo meze sousedské slušnosti a tolerance - venčení psů na námi placenými plochami zeleně v okolí domů, hulvátské rušení nočního klidu, zajíždění stěhovacích aut až před dům a přitom ničení trávníku, atd. ... Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jen malá poznámka.. je fakt že ty auta zajíždějí až před dům.. bohužel někde ty přístupové cesty jsou udělané tak, že se tam dodávka má problémy vytočit.. Myslím, že CG s tím mělo trošku počítat a ty cesty udělat tak aby se tam dalo zajet.. i třeba pro hasiče v případě požáru. Ale souhlas. Ti co tam najíždějí by měli dbát aby nepoškodili jak "zeleň" tak obrubníky. Heslo dne je tolerance. jinak se tam při tom počtu bytů za chvíli pobijem...
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uplny suhlas, nocny klud medzi 22:00-6:00 by sa rozhodne mal dodrzovat a som sa za razne zakrocenie proti kazdemu, kto ho dodrzovat nehodla. Najlepsie hned v zaciatkoch, pretoze skusenost mi hovori, ze drviva vacsina ludi si iba neuvedomuje, ze ich pocut a svojim spravanim rusia inych, a pokial sa im to dostatocne jasne da najavo, nemaju problem sa podla toho do buducnosti zariadit.

Inak, sami mame vozik, ktory pri prevazani na dlazbe robi bohuzial dost velky ramus. Kedze sa nam v sobotu stahovanie zvysku veci trochu pretiahlo (cca do 23:00), poslednu varku veci sme po 22:00 neviezli vozikom, ale vyniesli ich rucne. O to viac nas potesilo prave spominane "vrtanie", ktore spomenula Lenka a ktore bolo pocut aj u nas, i ked slabo. Je dolezite si uvedomit, ze zelezobetonom sa tieto zvuky siria velmi dobre,takze povodca problemu moze kludne byt na druhom konci domu...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 12:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele vozík, tak už vím kdo ho má.. Very Happy jojo ten na dlažbě dělá rámus. Very Happy Ono te´dka člověk s vrtáním a stěhováním musí počítat. Beru to i tak.. Sama jsme se stěhovala taky navečer. I když pravda do toho mého přízemku se dalo v pohodě všechno dostat ručně .-) Po té 22 hodině bych očekávala trošku ohleduplnosti. nepočítám s tím že by v tuhle dobu pracovali dělníci, takže hluk je pak na obyvatelích. Jinak souhlas že se tím železobetonem šíří zvuk skvěle.. bydlela jsme do teď v paneláku a tam to snad bylo i o maličko lepší Very Happy)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Musím říct, že jsem dlouho váhala s příspěvkem do jakékoliv diskuze, ale noční zvuky v domech mě opravdu vyburcovaly. Bydlíme v ačku a v sobotu v noci na nás hystericky řvala vrtačka. evidentně někdo bez příklepu chtěl pokořit zeď a fakt mu to nešlo.

Ale nejde pouze o vrtání a klepání. Co např. fakt, že se každý tváří, že bordel před svýma dveřma neudělal on sámě Napadí mě třeba piliny v přízemí, které se potom roznášejí po celém domě, protože se jim nedá prostě vyhnout. Všude se válející kartony apod.

Ach jo, slušnost a ohleduplnost nám asi opravdu chybí. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga: no ty piliny a kartony a tak djou hodně za dělníky stavby.. prostě to nechají na chodbě a neuklidí. zatím nápravu sjednal vždycky stavební dozor.. Teda dokud se tam zase něco nedělalo a nezůstal po dělnících bordel..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasne, chapu, ale ne vsechno bych svalovala jenom na delniky. Nicmene jsem dost rada, ze byly pristaveny kontejnery a už je to aspoň venku trochu víc v pohodě.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Musím říct, že jsem dlouho váhala s příspěvkem do jakékoliv diskuze ...
proč?!? Copak to tu není pro nás nebo si myslíte, že byste neměla čím přispět?!? Já myslím, že svou troškou do mlýna může úplně každý ... Stále je spousta věcí, o nichž se můžeme navzájem informovat a pomoct si ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale jo, je. Já vím. Ale občas mi to přijde až moc kritické. Máme i spoustu pozitivních zkušeností a o těch se tady moc nepíše.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Hele vozík, tak už vím kdo ho má.. Very Happy jojo ten na dlažbě dělá rámus. Very Happy

No, len dufam, ze si to teraz neodnesiem za vsetky voziky, ktore sa po dome prehanaju
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 01:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím,to už jsem předestřel v ohleduplnosti....
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak včera začal nějaký "milý" soused na východě A vrtat v devět večer a přestal v půl jedné dnes ráno. Evil or Very Mad Z vedlejšího bytu to nebylo, ale muselo to být hodně blízko nás. Zase jedna noc na nic... Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A byl za ním někdo? On by třeba přestal. určitě musím působit na ostatní všelijak, ale když vím, odkud hluk jde, tak tam zazvoním.

Nejlepší je soused u nás na patře, co miluje hlasitou hudbu. Ten už ani neotvírá. naštěstí hudbu ztlumil. Bohužel se to opakuje, a tak nevím, zda čekat na schůzi SVJ nebo si s ním promluvit. Mám ale hrůzu z toho, že až mě uvidí, bude mít ze mě jenom legraci.


Naposledy upravil greticka dne 2.5.2006, 10:37, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
A byl za ním někdo? On by třeba přestal.

Snažila jsem se zjistit odkud to jde, ale bez úspěchu. Zbývá jen doufat, že dotyčný sobec už má všechno přivrtané a dá pokoj...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Toto už mě vážně štve ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To leika: Aha, to je hnus. To taky známe. Akustika a nesení zvuku je velmi zkreslené.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera som sa kvoli tomu blbcovi v A-čku tiež poriadne nevyspal. To je maximálna bezohľadnosť...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Včera som sa kvoli tomu blbcovi v A-čku tiež poriadne nevyspal. To je maximálna bezohľadnosť...

No jasně, vždyť jsi dva nebo tři byty vedle nás.
Přišel jsi na to odkud to jde?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tohle je fakt síla, chápu že někdo muže po 22.00 hod dostat neodolatelnou touhu přidělat obrazek, ale vrtat do 01.hod to je síla, podle mě se dá v noci celkem dobře zjistit kdo to je, jelikož svítí! A pak mu ukázat Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Tohle je fakt síla, chápu že někdo muže po 22.00 hod dostat neodolatelnou touhu přidělat obrazek, ale vrtat do 01.hod to je síla, podle mě se dá v noci celkem dobře zjistit kdo to je, jelikož svítí! A pak mu ukázat Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bane, tuto "fintu" jsem zkoušela a svítilo se všude možně... Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
willy napsal:
Včera som sa kvoli tomu blbcovi v A-čku tiež poriadne nevyspal. To je maximálna bezohľadnosť...

No jasně, vždyť jsi dva nebo tři byty vedle nás.
Přišel jsi na to odkud to jde?

Na to som bol moc lenivy, aby som opustil byt a zistoval to... Dal som si 2 piva a potom som uz nejako zaspal...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ten chlápek už ten obrázek přidělává asi 2 měsíce Mad určitě to je v prvním patře.... je to nějakej noční pták.... snad už se zklidní
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 19:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Leika napsala:
willy napsal:
Včera som sa kvoli tomu blbcovi v A-čku tiež poriadne nevyspal. To je maximálna bezohľadnosť...

No jasně, vždyť jsi dva nebo tři byty vedle nás.
Přišel jsi na to odkud to jde?

Na to som bol moc lenivy, aby som opustil byt a zistoval to... Dal som si 2 piva a potom som uz nejako zaspal...

Tak uvidime jaka bude tato noc... Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2