Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 09:07  Předmět:  Psí záchod Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prosím majitele pejsků, aby nedělali z prostoru mezi bytovými domy psí záchod!
Pokud se překonáte a uděláte se svým mazlíčkem pár kroků navíc, můžete ho bezpečně, hygienicky a nekonfliktně vyvenčit třeba v "přírodě" za domem B. I on z toho jistě bude mít větší radost Sad

děkuji.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Toho sa dost bojim. Tam kde byvam teraz tak za domom kde byvam je taky pas "travy" medzi chodnikom a parkoviskom ktory skor pripomina minove pole. A vlastne aj ten chodnik...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera okolo osmé večer se jeden vyvenčil naproti pod oknem u sousedů. A páníček si toho asi nevšiml. No jo, byla tma.

A to hned vedle mělo být v budoucnu dětské hřiště???? Evil or Very Mad
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm, tak vidim, ze uz je to tady. Mam psi rada, ale od te doby, co bydlim v Praze se muj pohled na vec dost zmenil. Kdyz se nam narodil syn a ja jsem s nim zacala kazdy den chodit ven - skoro vzdy do stejneho parciku (jiny u nas neni), tak posadit se na nejakou lavicku byl cin opravdu hodny pouze pro otrle povahy - ten smrad,..... Sad No a o tom, co jsem si nekdy privazela domu na koleckach kocarku ani nemluve. Pripojuji se timto k zadosti, aby byli majitele psu natolik slusni a po svych milaccich si uklizeli. Neni to zase takovy problem. Kdyz se chce, tak jde vsechno.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 10:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono to bohuzel neni jen o tom, co se da uklidit ex-post. Me osobne vadi i "obcurane" zdi, konkretne sokl u vjezdu do garazi B. Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se také připojuji, ale ne s žádostí, ale přímo upozorněním, protože takhle tedy ne, přátelé! Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je fakt prasarna!!!!pokud nekoho uvidim tak at se me nepreje! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Chapu ze v Karline nebo Zizkove vzhledme k povaze obyvatel je to nevyhnutelne ale tady, to je fakt sila!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 11:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pejsky mám moc ráda, ale NESNÁŠÍM, když se po nich neuklízí. Jedna z nejhorších věcí = šlápnout do ho.... Shocked Doufám, že tam budou časem nejen kontejnery na tříděný odpad, ale také koše se sáčky pro pejskaře a hlavně, že dotyční je budou používat. Exclamation
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zatím mám dojem, že víc pejsků je z okolních domů než z těch našich. Potkávám lidi, kteří jsou vyvenčit pejsky a přicházejí ze Zahradního města. Místo našich domů byla dlouhá léta louka a zahradnictví - příroda na pár kroků. A teď tam mají zástavbu, ale stejné zvyky. Nevím co s tím. Snad jen odvahu a pokaždé majitele upozornit.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To, co jsem viděla já, byl majitel pejska odsud, který už už v té zimě spěchal zase do tepla domova Evil or Very Mad

Ale o víkendu se to tu pejskaři jen hemžilo.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, možná by částečným řešením byly odpadkové koše pro pejskaře?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kose - nekose je to proste prasecarna nejvetsiho kalibru, nikdo at se nevymlouva na to ze nejsou kose, muze to hodit do popelnice nebo do kose doma, jak nekoho uvidim at si me nepreje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koše můžou pomoci, ale ti lidé co mají psy a venčí je se přece nepohybují jen v oblastech, kde ty koše se sáčky jsou. Tak jednou mám psa, tak musim nosit něco sebou, ne? To je stejný jak s tim vrtáním po nocích žejo... akorát tohle je víc vidět.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 17:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Kose - nekose je to proste prasecarna nejvetsiho kalibru, nikdo at se nevymlouva na to ze nejsou kose, muze to hodit do popelnice nebo do kose doma, jak nekoho uvidim at si me nepreje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vidím to naprosto stejně! Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jenze..., nenavist plodi nenavist, silna slova nepomuzou. Umim si predstavit, ze na to pomuze vyhlaska (a ta asi i existuje) ale jen tehdy, kdyz na dodrzovani bude nekdo dohlizet a to jeste jen tehdy, ze ho tam bude videt. To je prilis mnoho cinitelu, ktere tezko ovlivnime... Pak je taky mozno vyvesovat cedule, ale to taky nepomaha Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak teď naprosto souhlasím zase já. upozorňování a koše - jinou kombinaci nevidím. Myslím, že radikální řešení plodí jenom další zlo a naschvály.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co takhle trávníčky u domů alespoň oplotit nízkým plůtkem a dát tam ceduli? Už jsem toto provizorní řešení viděla.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I když já bych byla i proto, aby se nainstaloval do garáží a k vchodovým dveřím kamerový systém. Ale to je asi utopie.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
I když já bych byla i proto, aby se nainstaloval do garáží a k vchodovým dveřím kamerový systém. Ale to je asi utopie.
Když jsem podepisoval smlouvu s CG, někdy před více než dvěma lety, mělo to být v rámci "standardního vybavení" a výstup měl být v obýváku v TV ... Confused Už jsem to tu někde zmiňoval ... Já bych byl také pro, abychom se na něčem podobném v rámci společenství vlastníků dohodli a pořídili to, alespoň lépe využijeme možností těch datových rozvodů, když už je tam máme ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 19:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
greticka napsala:
I když já bych byla i proto, aby se nainstaloval do garáží a k vchodovým dveřím kamerový systém. Ale to je asi utopie.
Když jsem podepisoval smlouvu s CG, někdy před více než dvěma lety, mělo to být v rámci "standardního vybavení" a výstup měl být v obýváku v TV ... Confused Už jsem to tu někde zmiňoval ... Já bych byl také pro, abychom se na něčem podobném v rámci společenství vlastníků dohodli a pořídili to, alespoň lépe využijeme možností těch datových rozvodů, když už je tam máme ... Wink


No lenze to je zas o tom ze keby ten vystup mal k dispozicii kazdy tak by si nemal problem nahravat to 24 hodin denne a potom analyzovat kto kedy prichadza a odchadza a kedy sa da najlepsie vykradnut ktory byt. A nemusel by to byt ani nikto z majitelov, stacilo by keby si niekto niektory byt prenajal...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já vím, pamatuji si, že už jsi se k tomu tady jednou vyjadřoval, toto by muselo být nějak lépe vyřešené ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 23:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no mi měli sebou na zkoušku hafana v sobotu a byli sme ho venčit na poli pod bečkem a i na tom poli sme i to sebraly akorád večer sem vyběhla vyhodit krabice a neměla sebou pytlik ale do 5 minut sem si to došla uklidit jinak sme zatím žádnýho psa nevyděli
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Spolek pro příjemné soužití s pejsky si Vás dovoluje srdečně pozvat ke shlédnutí stálé expozice psích hromádek. Tato nachází se mezi budovami A a B ve směru ke stavebním buňkám. Pro obrovský zájem jest otevřeno 24 denně, konec výstavy nebyl prozatím stanoven. Vstup zdarma.

Expozice jest neustále doplňována, každý den jsou k vidění nové exponáty.


WC.jpg
 Komentář:
 Velikost:  12.54 kB
 Zobrazeno:  32950 krát

WC.jpg



Naposledy upravil MUSTANG dne 12.4.2006, 10:23, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, tak to teda nic moc ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pěkná ostuda vážení majitelé pejsků zde (a nejen zde) hromadících. Nemyslíte?
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vladi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.4.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:10  Předmět:  lejna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rozhodně se připojuji k prosbě vytrvale upozorňovat majitele psů, kteří si kalení svých malých otrokářů nevšímají. Já tak činím a čekám u lejna do té doby, než ho majitel (psa) nesebere. Jejich zuřící výrazy nelze přehlédnout - jen je s podivem, že jim samotným to nevadí. Je to opravdový hnus jít se projít ven a zahájit tak slalom mezi lejny. Evil or Very Mad
PROSÍM BUĎME VYTRVALÍ!!!!!!!!!!!!!
S díky, Vlaďka
   OfflineOsobní galerie vladiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Spolek pro příjemné soužití s pejsky si Vás dovoluje srdečně pozvat ke shlédnutí stálé expozice psích hromádek. Tato nachází se mezi budovami A a B ve směru ke stavebním buňkám. Pro obrovský zájem jest otevřeno 24 denně, konec výstavy nebyl prozatím stanoven. Vstup zdarma.

Expozice jest neustále doplňována, každý den jsou k vidění nové exponáty.


Omg! primo pod nasima okny, tak tone, chce to cedulku na dvere a nastenky a pak represivni akce, jako napriklad "rizeny odstredl ve volierach" Twisted Evil
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ačkoliv sem majitel psa bohužel asi jeden z mála slušnejch sám nemám rád když je všude nasr... musim říct že když vydim jak majitel po psovi neuklidí dost mě to se.. protože právě kůli takovejm se ostatní koukaj blbě i na mojeho psa ale věřte že mi ho venčíme na poli pod béčkem nebo chodíme přez botič do sadu a i tam si to uklidíme tohle většinou dělaj ty majitelé co maj psa na parádu celej den doma a 3x denně vyvečit na 5 minut před barák Rolling Eyes do ted sme bydleli v nuslích a rozhodně to nechci mít tady tam už nebylo na trávníku jediný místo bez ...
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pak se pejskari nemůžou divit, že se na jejich miláčky lidé dívají jako na bóbika, co by na talíři vyjímal líp. Oni ti pejskové na tom talíři těch ho**n nadělaj míň .. d8-(
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takze jak k tomu pristoupime, cedulky do kazdeho vhcodu? V prvnim kroku cedulky treba vtipne ci s nadsazkou? Navrhy textu?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2