Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
Milan V. napsal(a):
O případném úklidu může ze své moci klidně rozhodnout výbor, protože by se nejednalo o nějakou horentní částku ... Je pravda, že se k tomu budeme muset nějak postavit a to jednotně, myslím tím všechny výbory domů v lokalitě ...


Souhlas, mělo by se to řešit jednotně, vždyť je to jedna lokalita s trávníky téměř vedle sebe. Nicméně stejně by to byla škoda, kdyby se najímala a platila jakási forma v záležitosti, která by měla jít svépomocí.
Ten pytlík může mít každý pejskař u sebe a bylo by to zadarmo.
Jde jen o to, jestli budou chtít
V tom máš naprostou pravdu, já to myslel spíš tak, že kdyby už mělo být uklízeno, tak o tom může rozhodnout výbor(-y) sám(-y), nemusí čekat na další shromáždění SVJ jednotlivých domů ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
Vonka napsal:
..

Ale abych uvedl venceni na spravnou miru. Stejne pokazde kdyz jdete ven, tak prvni co pes udela je, ze vykona svou hlavni potrebu hned na nejdblizsi zatravnene plose. Takze to stejne vzdy odnese travnik hned u domu..


Nejsem sice majitel psa, ale myslím si , že to není pravda a že to je účelový argument. Překvapuje mne, že jiní majitelé psů tutu smyšlenku nevyvrátili a ponechali nás, ostatní, abychom si to mysleli. Ptal jsem se několika pejskařů a shodně mi potvrdili, že pes nevykonává hlavní potřebu na první ploše, kam vyběhne, ale tam, kde se to naučí. A když se to naučí doma, naučí se to i venku. Je to o tom, jak psa vychováme. A také o pohodlosti majitele, jít s ním někam dále. Pes má svá teritoria, ale to teritorium si teprve nachází. Jsme zde všichni noví a tak vychovávejte své psy tak, aby jejich teritoriem nebyly skromně zatravněné plochy kolem domů. Nemíním být tolerantní v tom duchu, že by mi mělo být lhostejné močení psů na trávnících kolem domu a nemíním být špionem, který sleduje, zda ten či onen pán psa bobky nesebral. Není to vůbec o omezování procházek se psy kolem domů, jak zde psala Mirii. Jde tu jen o jejich vyměšování. Jak psal Yanek, je tu
"džungle", která by snad unesla to jejich močení. Sbírání výkalů ve městě bych považoval za samozřejmé kdekoliv.


Nepořádek po pejcích není jen venku, ale i uvnitř. Už jsem o tom psala jinde, takže se nebudu opakovat. Nevím, proč bychom měli všichni platit za úklid po psech a už vůbec nechápu, proč není součástí evidence obyvatel i poznámka, zda žije v domácnosti i zvíře. Myslím, že pak by přestal být i problém s ptáky na balkóně nebo čůrajícími pejsky na hlavní dveře. Problémy se zvířaty se opakují stále dokola, takže pokud s tím opravdu chceme něco udělat, tak bude nutné doplnit i stanovy o pár povinností, protože tento problém domovní řád nevyřešíSad
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 16:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Stanovy jsou udělané tak, že domovní řád, ve chvíli kdy je schválen se stává jejich nedílnou součástí se stejnou právní platností. Very Happy)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 12:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neco k tematu...
http://www.novinky.cz/domaci/radnice-sokuje-vykalovym-klipem_94963_3d6s4.html
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 12:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prý to je u nás v lokalitě čím dál lepší ... Mad Jsem zvědavý, jestli za chvíli to dojde tak daleko, že někteří lidé nechají toho svého mazlíčka vykálet hned vedle vstupních dveří, aby to neměli moc daleko zpátky ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Háňa napsala:
neco k tematu...
http://www.novinky.cz/domaci/radnice-sokuje-vykalovym-klipem_94963_3d6s4.html


no vidim ze niekto bol rychlejsi ako ja, akurat som to sem chcel pastnut
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 13:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ja taky, fakt dobrej klip...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
A ja taky, fakt dobrej klip...

a poučný...
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 16:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak, snad se někomu v té jeho makovičce rozsvítí, že ne každý musí být šťastný, když narazí na "produkty" jeho mazlíčka ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 20:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Háňa napsala:
neco k tematu...
http://www.novinky.cz/domaci/radnice-sokuje-vykalovym-klipem_94963_3d6s4.html


no vidim ze niekto bol rychlejsi ako ja, akurat som to sem chcel pastnut


hehe ... mě to dneska přišlo mejlem a taky jsem přemejšlel, že to sem pastnu Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 21:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Prý to je u nás v lokalitě čím dál lepší ... Mad Jsem zvědavý, jestli za chvíli to dojde tak daleko, že někteří lidé nechají toho svého mazlíčka vykálet hned vedle vstupních dveří, aby to neměli moc daleko zpátky ... Confused


Evil or Very Mad no ne prej začíná bejt přehovníno všude a psy se venčej hned u vchodovejch dveří naferovku no hold jakej pán takovej pes když si koupim psa tak se o něj starám a ne že ho vystrčim za dveře a hurá domu Evil or Very Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vladi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.4.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 08:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...asi nepomuze nic jineho, nez konfrontovat majitele, kteri nechaji sveho psa vykalit na nevhodnem miste, primo na miste a to jasne a zretelne. Kdyz holt nekteri lide nemaji rozum, soudnost nebo esteticke citeni, musime si dotycne pohlidat.
   OfflineOsobní galerie vladiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 21:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen aby nehlídal jen jeden (promiňte ten výraz) blbec. Své zkušenosti mám ;-/
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem konečně na livingu dohledala tvojí "webgárdeňáckou" adresu, protože už jsem jí zapoměla.
Omrkla jsem znovu kuchyň a vypadá opravdu moc moc hezky...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2006, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ajéééé! Dala jsem příspěvek do špatné diskuze. Patří to samo do kuchyní!!!
Sorry.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.12.2006, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prosím obyvatele domu B, vchodu 3248/11, aby nenechávali své pejsky močit ve společných prostorech uvnitř domu. Buďte prosím tak laskaví, a pokud už se vašemu pejskovi taková věc povede, ukliďte to.

Dnes jsem našel označkovaný roh mezi výtahem a schodištěm směrem nahoru ve 2. patře.


22-12-06_01.jpg
 Komentář:
 Velikost:  29.01 kB
 Zobrazeno:  17853 krát

22-12-06_01.jpg

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.12.2006, 16:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nový zahradní psí záchod: dům B, vchod 3248/11 - prosím pejskaře, aby z domu nedělali latrínu pro psy a pokud mají potřebu vidět psí "potřebu", ať si jí vystavují ve svém bytě.


PC271142.jpg
 Komentář:
jaký pán takový pes, jaký pes takový trus
 Velikost:  83.58 kB
 Zobrazeno:  296 krát

PC271142.jpg

PC271143.jpg
 Komentář:
větší hnus je už jen na hlavním nádraží III
 Velikost:  62.37 kB
 Zobrazeno:  294 krát

PC271143.jpg

PC271144.jpg
 Komentář:
větší hnus je už jen na hlavním nádraží II
 Velikost:  79.13 kB
 Zobrazeno:  288 krát

PC271144.jpg

PC271145.jpg
 Komentář:
větší hnus je už jen na hlavním nádraží I
 Velikost:  50.79 kB
 Zobrazeno:  297 krát

PC271145.jpg

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2