Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 07:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak vam nevim, mozna uz mi z toho hrabe, ale na chodbe domu B u vchodu 11, u schranek, tesne vedle rohu do chodby k Davidovi je na podlaze neco, co napadne pripomina zaschlou louzicku. Totez venku pred vchodovymi dvermi na rohu mezi schodistem a bezbarierovym pristupem.


louzicka.jpg
 Komentář:
 Velikost:  16.5 kB
 Zobrazeno:  26002 krát

louzicka.jpg



Naposledy upravil MUSTANG dne 16.5.2006, 17:57, celkově upraveno 2 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Takze jak k tomu pristoupime, cedulky do kazdeho vhcodu? V prvnim kroku cedulky treba vtipne ci s nadsazkou? Navrhy textu?
"majitele psu, splachujete doma zachod? Věrime, ze ano, a tak prosime uklizejte si i o po svem milackovi" Jinak psy mam rada, moc, od malicka jsem s nejakym vyrustala a stvou me jejich nezodpovedni panickove a panicky. Prave proto, ze vim, co vsechno vlastnit psa obnasi, jsme si ho sami neporidili a jen si pujcuju obcas jednoho od rodicu.
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když to je právě ono, předpokládám, že se to týká lidí, kteří sem nechodí a tak si to nemohou přečíst ... Z tohoto důvodu tu byl ten návrh na cedule nebo něco jiného, co by je upozornilo na to, že nejsme všichni neteční a nejde nám jen o to svoje ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám takový dojem, že si k nám chodí vyvenčit i lidé z okolí.. No a podle obsahu velkooběmového kontejneru mám občas dojem, že nejen vyvenčit. Takže by to jednozančně chtělo nějaké cedulky.. Co zaúkolovat KO?
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes ráno jsme si s přítelkyní loužičky taky všimli, je to hodně smutné, nechápu jak to může paníček psa dopustit a když už se tohle stane, tak že to ani neuklidí. Nejsou to ovšem jen loužičky, je to i bahno ve společných chodbách Sad

Patrně jsou cedulky takovýmto majitelům zapotřebí, protože tu většina lidí už nechodí nebo zde nechodila vůbec. Pokud se takto budou spoléhat na úklidovou firmu, která to umyje 1xtýdně tak asi brzo začneme bydlet v hezkém bordelu Sad! Psi mám rád ale majitel se o něj musí starat, jsem pro nějakou oficiální formu upozornění vystavenou K.O.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jak se to pokuseji v obecne rovine resit radnice (a jine trefne clanky):
http://www.sestka.cz/index.php?clanek=1242
http://www.praha9.cz/?c_id=1281
http://www.petrhorak.cz/clanky/0404kose.htm
http://www.p10.cz/clanek.php?id=2625 Smile
http://www.p10.cz/clanek.php?id=3892
http://www.blisty.cz/2004/4/30/art17906.html

v podstate z toho vyplyva jedine, pejskari jsou znali problemu, ale na nektere bohuzel zabiraji az pokuty od strazniku. To je smutne. Straznici ale nemohou kontrolovat chodby v domech. Dale se muze stat, ze uklidova firma rekne, ze toto nebude uklizet, protoze to neni obvykly druh znecisteni vnitrnich prostor obytnych budov a nebo si pekne zazada o priplatek a jak si kazdy precte v jinem threadu - cena za uklid je uz dnes ozehavym tematem - tady muzeme udelat nejakou svou akci, ale muze ji taky udelat K.O. a jako majoritni vlastnik (se zretelem na prodejnost v inzerovane lokalite = navratnost investic) i CG. K samo-akci jsem skepticky...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

http://www.novezahradnimesto.net/fpost10713.html
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.6.2006, 20:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tohle je ta správná cedulka, narazil jsem na ni náhodou cestou na přehradu


P6140473.JPG
 Komentář:
 Velikost:  78.96 kB
 Zobrazeno:  458 krát

P6140473.JPG

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, tak s tim naprosty souhlas. To by snad mohlo zabrat.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 09:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing a pod to ještě dopsat
Laughing MUSTANG 32
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no jasne Smile ja se za to nestydim, ze mi to vadi. Ale asi sem jeden z mala - podle poctu lidi na sdlisti, poctu lidi na foru...


Nicmene zrovna ted to asi neni aktualni, protoze travniky rostou a ledacos se v nich ztrati = neni videt, coz pro nektere lidi znamena, ze problem uz neexistuje a brali by to jako zbytecne pruzeni. Nic to neprinese (krome potencialnich konfliktu). Az bude treba, vim kde tu cedulku hledat
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych tu ceduli zasadila hned a klidně tam podepíšu svou holčičku. Jen to bude krapánek delší Very Happy) vzhledem k jejím dvěma křestním jménům
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 21:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
no jasne Smile ja se za to nestydim, ze mi to vadi. Ale asi sem jeden z mala - podle poctu lidi na sdlisti, poctu lidi na foru...


Nicmene zrovna ted to asi neni aktualni, protoze travniky rostou a ledacos se v nich ztrati = neni videt, coz pro nektere lidi znamena, ze problem uz neexistuje a brali by to jako zbytecne pruzeni. Nic to neprinese (krome potencialnich konfliktu). Az bude treba, vim kde tu cedulku hledat



Wink neboj ač mám psa i mě to drtí klidně se tam taky podepíšu to měl bejt vtip ne narážka Wink jo jinak nejseš ty ten cyklista z bečka ?
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 06:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

offtopic: no kolo sice mam, ale vyvencit v okoli jsem ho byl zatim jen parkrat, takze spis asi myslis nekoho jinyho. Ja jsem tady taky uz jednoho potkal, mel "pestry dres s napisy" a nalestene kolo Smile. Nakonec tohle se da povazovat za nase rodiny foto, tak poznas jestli jsi me/nas uz nekdy zahlidl: http://www.cryzyy.net/2006/ostas/photos/photo26.jpg
Kolem sidliste to po praci nema cenu ani vybalovat a vikendy ted travime vic v Ikeach/Bauhausech/... nez na kole Sad


Naposledy upravil MUSTANG dne 3.7.2006, 07:25, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 12:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

souhlas, vikedny mame taky natolik prakticke, ze mi uz 3 tydny stoji doma nove kolo a od e doby jsme nikam nevyrazili Crying or Very sad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 13:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já dráždim kolo na přehradu do petrovic kolem hájů na přehradu z druhý strany přez lesopark na košík a zpátky dá to pěknejch 7 kiláčků před spanim ideál .
jo tak já měl taky namysli toho ciklistu v drezu
já mám tohle kolo i když ted mám dole blatníky tohle je focený v pitkovicích když sem jel do průhonic taky pěkná cyklostezka jenom už jí nejedu po tejdnu co pršelo Laughing


P6020007.JPG
 Komentář:
 Velikost:  100.12 kB
 Zobrazeno:  368 krát

P6020007.JPG

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jee, tad yjsme vcera byli a skoncili jsme nekde v uhrinevsi, super vylet Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prosim, abyste uz nepridavali prispevky s cyklistickou tematikou do tohoto tematu Smile

Diky Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem v sobotu načapal staršího chlápka, jak venčí psa na trávě u domu A, zrovna jsme jeli autem kolem, tak jsem si nenechal ujít příležitost, zastavil jsem a něco mu skrze otevřené okénko k celé záležitosti řekl ... Tvrdil mi, že ten pes jenom čůrá a že pokud zrovna nečůrá, on všechno uklízí ... Co mu má na to člověk říct ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
prosim, abyste uz nepridavali prispevky s cyklistickou tematikou do tohoto tematu Smile

Diky Smile

sorry, presunem se jinam Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Tak jsem v sobotu načapal staršího chlápka, jak venčí psa na trávě u domu A, zrovna jsme jeli autem kolem, tak jsem si nenechal ujít příležitost, zastavil jsem a něco mu skrze otevřené okénko k celé záležitosti řekl ... Tvrdil mi, že ten pes jenom čůrá a že pokud zrovna nečůrá, on všechno uklízí ... Co mu má na to člověk říct ... Confused


A on tam byl bobek od toho psa nebo ne?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Milan V. napsal(a):
Tak jsem v sobotu načapal staršího chlápka, jak venčí psa na trávě u domu A, zrovna jsme jeli autem kolem, tak jsem si nenechal ujít příležitost, zastavil jsem a něco mu skrze otevřené okénko k celé záležitosti řekl ... Tvrdil mi, že ten pes jenom čůrá a že pokud zrovna nečůrá, on všechno uklízí ... Co mu má na to člověk říct ... Confused


A on tam byl bobek od toho psa nebo ne?
Právě, že nebyl, tvrdil, že vše po svém psovi uklízí a že zrovna v ten moment čůrá ... Nečekal jsem, abych se přesvědčil, ale ještě než jsme stačili vylézt ze zaparkovaného auta, ten pán byl i se psem ten tam, vzal to pryč rychlostí blesku mezi domy A a C ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

uprime, obcurany travnik neni o nic vic hygienicky nez "obkakany". Vim, ze toto se sebrat neda, nicmene si z pohledu nemajitele psa myslim, ze se s pejskem da jit mimo plochu mezi obytnymi domy nebo jejich nejblizsi okoli. Kdyz clovek vydrzi do doby, nez dojde na WC, proc by to nemohl vydrzet pejsek - a urcite je tak i naucen, pokud je pres den "veznen" v byte - musi pockat, az se panovi chce ho jit vyvencit. Pro me jsou proste obcurana schodiste, obrubniky, sokly, chodniky, znacky, stojany lamp uplne stejne odpudive.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedé, co se čerstvě nastěhovali do přízemí vedle nás, to řeší po svém - nechávají kálet své dva psy (velká doga a ještě jeden menší kousek) na předzahrádku, ze které to po určité době odklízí ... Smile

Mimo téma - také bude zajímavé soužití těchto dvou psů se sousedčiným klidným psíkem, která bydlí hned vedle, takže psi mají mezi sebou jen ten plůtek ... Už se to u nás občas i poštěká ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v sobotu pred polednem na chodniku pred vchodem B/11 nadherne rozslaply, mirne oschly (asi uz tam chvili lezel) vystavni exemplar impozantnich rozmeru. Bravo
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
uprime, obcurany travnik neni o nic vic hygienicky nez "obkakany". Vim, ze toto se sebrat neda, nicmene si z pohledu nemajitele psa myslim, ze se s pejskem da jit mimo plochu mezi obytnymi domy nebo jejich nejblizsi okoli. Kdyz clovek vydrzi do doby, nez dojde na WC, proc by to nemohl vydrzet pejsek - a urcite je tak i naucen, pokud je pres den "veznen" v byte - musi pockat, az se panovi chce ho jit vyvencit. Pro me jsou proste obcurana schodiste, obrubniky, sokly, chodniky, znacky, stojany lamp uplne stejne odpudive.


Jste asi nikdy nemel psa, co? Co prvniho si myslite, ze pes udela pokud vybehne ven. Bych Vas chtel videt, kdybyste pres 9 hodin drzel moč, jestli byste si jeste potom odbihal kilometr nekam na pole vykonat potrebu!!! Rolling Eyes
A navic pes si pote znackuje teritorium a to mu proste nezakazete. A tech par kapek, co sem tam hodi na nakou znacku, z toho se snad nezblaznite, ne?
Proto bych se v tomto o obcuravani vubec nebavil. A pokud jde o vykaly, tak je samozreme nutne je bezpodminecne odklizet. Myslim, ze to neni takovy problem. I kdyz az budou u nas take odpadkove kose se sacky, tak to bude jednodussi... Ale i ted se daji prinest z vrchu ze ZM..
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to teda prrrr, kdo nema na psa cas a nemuze mu venovat nalezitou peci, nebo prostor, kde muze pes bez panickovy pritomnosti existovat normalnim zpusobem, nema psa mit. Pokud ho tedy ma, ma se starat o to, aby po nem nic nezustavalo a neznecistovalo okoli a uz vubec ne vnitrni prostory domu.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mustang: přesně tak!

Vonka napsal:
citace: Co prvniho si myslite, ze pes udela pokud vybehne ven. Bych Vas chtel videt, kdybyste pres 9 hodin drzel moč, jestli byste si jeste potom odbihal kilometr nekam na pole vykonat potrebu!!!
Ale my nejsme psi a náš život si řídíme! Bohužel řídíme život i těm zvířatům, kterym tohle asi né zrovna vyhovuje...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
tak to teda prrrr, kdo nema na psa cas a nemuze mu venovat nalezitou peci, nebo prostor, kde muze pes bez panickovy pritomnosti existovat normalnim zpusobem, nema psa mit. Pokud ho tedy ma, ma se starat o to, aby po nem nic nezustavalo a neznecistovalo okoli a uz vubec ne vnitrni prostory domu.


... naprostej souhlas ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasim s uklizenim po psech a pokud se to stane uvnitr, tak je samozrejmosti to po nem uklidit. Ale bavit se o zakazu moceni psu na travnik je absurdni a trapne... Az mi ukazete psa, ktery moci na povel, potom to naucim toho sveho taky! A mozna se jeste spolecne dostanem do Guinnessovy knihy rekordu...
Nekde si nejdriv zjistete a prostudujte chovani psu a pak tady laskave rozdavejte chytracke rady...
...timto koncim diskuzi o moceni psu!!!
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2