Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:03  Předmět:  Poměrová digitální měřidla na topení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

přijde mi, že tato "měřidla" jsou dost na nic. Myslíte, že do budoucna by šlo se případně dohodnout a vyměnit je za skutečná? např. kapalinová, kdy by z Pražské teplárenské chodili jejich lidi, zapsali stavy a vyúčtovali, co jsme skutečně protopili?

Jak se na to díváte vy? přijde mi, že si akorát někdo zase namastí kapsu. Nebudu jmenovat.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak to myslite? To jsou dobra meridla, lepsi nez ty kapalinove, tyhle jsou mnohem lepsi ve vsech ohledech. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A to jste slyšel kde? I když mně tykání nevadí Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Jak to myslite? To jsou dobra meridla, lepsi nez ty kapalinove, tyhle jsou mnohem lepsi ve vsech ohledech. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


No jasně, než čuchat výpary z kapalinových měřidel...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ta čísla mají údajně pouze nějakou poměrnou výpovědní hodnotu, kterou si propočítá kdo? CG? resp. správce? můj názor mi potvrdili lidi od fochu. Tohle schovávání za nějaká čísla mi prostě nevoní.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A propos, my s těmi kvalitními kapalinovými neměli nikdy žádný problém a teplárna zaslala jasné vyúčtování.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Ta čísla mají údajně pouze nějakou poměrnou výpovědní hodnotu, kterou si propočítá kdo? CG? resp. správce? můj názor mi potvrdili lidi od fochu. Tohle schovávání za nějaká čísla mi prostě nevoní.


Radší bys voněla k výparům z kap. měřáků????
Shocked Exclamation Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nikdy mě jejich vůně nezasáhla Pokud mluvíme o tom samém Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Nikdy mě jejich vůně nezasáhla Pokud mluvíme o tom samém Laughing


asi mluvíme o tom samém, viděl jsem takovou (ne)pěknou reportáž v TV o kapalinových měřidlech tepla...ta kapalina se přece někam musí odpařovat...někdo to pak dýchá...zvlášť by tě to mělo zajímat, když máš malé dítě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

BTW: pro ADMINS jeden oftopic: asi by to chtělo upravit tento nadpis komentářů: "greticka napsal", zvlášť když si každý může specifikovat jestli je žena nebo muž; nebo už i zde zasáhla mocná ruka emancipace???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:58  Předmět:  Re: poměrová digitální měřidla na topení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
přijde mi, že tato "měřidla" jsou dost na nic. Myslíte, že do budoucna by šlo se případně dohodnout a vyměnit je za skutečná? např. kapalinová, kdy by z Pražské teplárenské chodili jejich lidi, zapsali stavy a vyúčtovali, co jsme skutečně protopili?

Jak se na to díváte vy? přijde mi, že si akorát někdo zase namastí kapsu. Nebudu jmenovat.


Možná nerozumím proč měnit měřidla. Pokud budu vědět že jedna jednotka na měřidle znamená x tepla které stojí y Kč tak je důležité že měří a je jedno jak je provedeno.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 16:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja tu reportáž viděl taky, nechtěl bych ty kapalinové ani náhodou.
Jinak k těm propočtům, ač se to měří ryskou nebo digitálně,
stejně zaplatíme teplárně 100 procent tepla.
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Ta čísla mají údajně pouze nějakou poměrnou výpovědní hodnotu, kterou si propočítá kdo? CG? resp. správce? můj názor mi potvrdili lidi od fochu. Tohle schovávání za nějaká čísla mi prostě nevoní.


poměrnou hodnotu k čemu? Nejsem expert na měření tepla ale podle mě se měří teplota v čase a pak se převede na jednotku tepla (joule) - nevím jak ale digitální měřidlo by to mělo zvládnout samo.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 17:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

buď mi to tedy někdo vysvětluje blbě a tvrdí něco o proměnné, která nemá vlastně žádnou hodnotu, nebo mi to moje IQ vysokoškoláka prostě nebere.

zřejmě se bude jednat o nedorozumění? jak bych byla ráda:-) Prosím, pokud se tu najde někdo, komu CG vysvětlil srozumitelně, kolik co znamená a v jakých intervalech a za jakých podmínek se "věc" spouští, pošlete mi to třeba i na SZ.

Tu reportáž jsem neviděla:-( Jinak bych byla asi proto, aby se ryska zobrazovala digitálně Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 17:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nějakou hodnotu to mít přeci musí - jinak by to tam nemuselo být. ještě nebydlím a tak mi nikdo nic nevysvětloval a vycházím čistě z logiky věci že pokud jakékoliv měřidlo má k něčemu být tak jeho naměřená hodnota musí mít nějakou hodnotu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 18:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
BTW: pro ADMINS jeden oftopic: asi by to chtělo upravit tento nadpis komentářů: "greticka napsal", zvlášť když si každý může specifikovat jestli je žena nebo muž; nebo už i zde zasáhla mocná ruka emancipace???


to nie je tak jednoduche ono je to povodne anglicky, resp. nemecky software
zatial som to spravil tak ze sa tam pise napsal(a)
mozno sa to podari aj tak ze to bude robit podla toho co si kto zvolil v profile
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 21:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nějaké povídání je zde: http://www.ista.cz/index.php/cz/artčid=737
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 23:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rád bych vědel paní grétičko, kde berete ty údaje o tom, že digitální měřidla jsou špatná? Pokud Vám to někdo tvrdí bez dalších informací a vy to tady prezentujete tak to není rozhodně nejlepší řešení.

Dovolte tedy abych vám popsal v krátkosti funkci těch měřidel. Základní pořadavek je ten, aby se náklady na topení rozpočetli mezi nájemníky. K tomu účelu není fér počítat absolutně spotřebu každého radiátoru(každý by si zaplatil to co protopí). například proto, že byt se dost silně vytápí okolní stěnou, slunečním svitem atd..proto se zavádí poměrové rozpočítání (60/40 nebo 50/50atd..) , vzorec a způsob na to je velmi složitý a nemá cenu ho rozebítat, je to dáno normou a eliminuje co možná nejvíce tyto další vlivy.

Poté nastává otázka měření tepla v každém bytě?, jsou dva způsoby:

1. odpařovací měřidlo
2. digitální měřidlo

Situace je takové, že odpařovací měřidlo odpařuje látku(zdraví škodlivou) v závislosti na okolní teplotě, z toho tolik látky se odpaří, se dá určit kolik se protopí, ale nemůžeme eliminovat vliv okolí, tj. například máme byt na jih, v létě nám tam praží slunce a tak se nám v létě vesele odpařuje látka jako bychom vytápěli na 45C, naproti tomu byt na sever má chládek a tak se mu nic neodpařuje ani v létě. To není jistě fér, že?Ale odpařovací měřidla to bohužel lépe neumí. A bohužel praxe není taková, že by někdo po skončení topné sezony přišel a měřidlo odmontoval a zapsal údaj.

Digitální měřidla využívají nejmodernější technologii, tj. mají teplotní čidlo + další obvody, které eliminují tyto nežádoucí vlivy na minimum (buď má měřidlo 2 čidla a měří teplotu radiátoru a okolí = rozdíl vyhodnotí nebo se prostě na léto měřidlo automaticky vypne a neměří). Toto čidlo také neodpařuje škodlivé látky do okolí. Výhodou je, že se nemusí po dobu životnosti vyměňovat. tj asi 10LET.

Pokud mi grétičko dokážete svým vysokoškolským vzděláním oponovat budu velice rád. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 23:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
BTW: pro ADMINS jeden oftopic: asi by to chtělo upravit tento nadpis komentářů: "greticka napsal", zvlášť když si každý může specifikovat jestli je žena nebo muž; nebo už i zde zasáhla mocná ruka emancipace???


tak uz to funguje
a ak niekto nema v profile ci je muz alebo zena tak sa napise napsal(a)
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 08:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Rád bych vědel paní grétičko, kde berete ty údaje o tom, že digitální měřidla jsou špatná? Pokud Vám to někdo tvrdí bez dalších informací a vy to tady prezentujete tak to není rozhodně nejlepší řešení.

Dovolte tedy abych vám popsal v krátkosti funkci těch měřidel. Základní pořadavek je ten, aby se náklady na topení rozpočetli mezi nájemníky. K tomu účelu není fér počítat absolutně spotřebu každého radiátoru(každý by si zaplatil to co protopí). například proto, že byt se dost silně vytápí okolní stěnou, slunečním svitem atd..proto se zavádí poměrové rozpočítání (60/40 nebo 50/50atd..) , vzorec a způsob na to je velmi složitý a nemá cenu ho rozebítat, je to dáno normou a eliminuje co možná nejvíce tyto další vlivy.

Poté nastává otázka měření tepla v každém bytě?, jsou dva způsoby:

1. odpařovací měřidlo
2. digitální měřidlo

Situace je takové, že odpařovací měřidlo odpařuje látku(zdraví škodlivou) v závislosti na okolní teplotě, z toho tolik látky se odpaří, se dá určit kolik se protopí, ale nemůžeme eliminovat vliv okolí, tj. například máme byt na jih, v létě nám tam praží slunce a tak se nám v létě vesele odpařuje látka jako bychom vytápůli na 45C, naproti tomu byt na sever má chládek a tak se mu nic neodpařuje ani v létě. To není jistě fér, že?Ale odpařovací měřidla to bohužel lépe neumí. A bohužel praxe není taková, že by někdo po skončení topné sezony přišel a měřidlo odmontoval a zapsal údaj.

Digitální měřidla využívají nejmodernější technologii, tj. mají teplotní čidlo + další obvody, které eliminují tyto nežádoucí vlivy na minimum (buď má měřidlo 2 čidla a měří teplotu radiátoru a okolí = rozdíl vyhodnotí nebo se prostě na léto měřidlo automaticky vypne a neměří). Toto čidlo také neodpařuje škodlivé látky do okolí. Výhodou je, že se nemusí po dobu životnosti vyměňovat. tj asi 10LET.

Pokud mi grétičko dokážete svým vysokoškolským vzděláním oponovat budu velice rád. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Zdravím a přeji dobré ráno:-)

Svým příspěvkem jsem vůbec nechtěla militantně brojit (ani zbrojit ) Však jsem žádala někoho, kdo je v obraze o lepší vysvětlení, než ten výkřik, který nám byl sdělen stavbou a mocinky děkuju.

Pokud to u nás bude fungovat jak říkáte, jsem zase o fous klidnější. Jen kdybychom neměli půl topení studené, že? A zavzdušněné není.

Jééé, a oponovat se nechystám. Nebyl to vůbec prvotní záměr.

pěkný den.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 08:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:

... Jen kdybychom neměli půl topení studené, že? A zavzdušněné není...


Tak to vůbec není špatně, naopak - přesně takto fungují termoregulační ventily. Nejhorší je když člověk pořád vypíná a zapíná ventil, tak jak byl zvyklý z paneláku - tímto způsobem se nejvíc protopí. Ideální je nastavit ventil a čekat na jaké teplotě se ustálí teplota v pokoji, když nám tato teplota vyhovuje, tak se tak nechá ventil nastavený celou topnou sezónu, ventil sám vypíná nebo zapíná topení, aby udržel požadovanou teplotu. Když nám nevyhovuje teplota, tak samozřejmě musíme nastavit ventil na takovou teplotu, kterou požadujeme, ale potom už na něj NESAHAT Exclamation
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:

tak uz to funguje
a ak niekto nema v profile ci je muz alebo zena tak sa napise napsal(a)


great Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 09:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
greticka napsala:

... Jen kdybychom neměli půl topení studené, že? A zavzdušněné není...


Tak to vůbec není špatně, naopak - přesně takto fungují termoregulační ventily. Nejhorší je když člověk pořád vypíná a zapíná ventil, tak jak byl zvyklý z paneláku - tímto způsobem se nejvíc protopí. Ideální je nastavit ventil a čekat na jaké teplotě se ustálí teplota v pokoji, když nám tato teplota vyhovuje, tak se tak nechá ventil nastavený celou topnou sezónu, ventil sám vypíná nebo zapíná topení, aby udržel požadovanou teplotu. Když nám nevyhovuje teplota, tak samozřejmě musíme nastavit ventil na takovou teplotu, kterou požadujeme, ale potom už na něj NESAHAT Exclamation


Nemáme poprvé tyto ventily a musím přiznat, že topenáři, kteří tu byli, našli "problém" trochu jinde, a rozhodně netvrdili, že tohle je zcela v pořádku. výhřevnost nic moc. To sem už ale nepatří.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:

Nemáme poprvé tyto ventily a musím přiznat, že topenáři, kteří tu byli, našli "problém" trochu jinde, a rozhodně netvrdili, že tohle je zcela v pořádku. výhřevnost nic moc. To sem už ale nepatří.


tak to je asi úplně jiný problém...BTW kde ten problém našli, docela by mě to zajímalo Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám takový dojem, že se o tom smí jen šuškat:-))) Poslali jsme žádost o vysvětlení. Až budu vědět víc, dám vědět.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Mám takový dojem, že se o tom smí jen šuškat:-))) Poslali jsme žádost o vysvětlení. Až budu vědět víc, dám vědět.


no a ty jsi z toho šuškání nic nezaslechlač
Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechci šířit poplašné zprávy. Že by teplárna nastavila jiný poměr cirkulace a teploty vody???
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To se serizuje na vyměnikove stanici tyto veci, je to otazka regulace topne soustavy... Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 10:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes som sa rozpraval so stavebnym dozorom o tom, ako sa to bude prepocitavat, takze to akurat zhrniem.

Pocitadlo na radiatoroch nam bolo zapnute od 1.3., cize od tohto datumu sa pocita to, co sme pretopili. Celkovu fakturu za cely dom bude dodavatel tepla posielat spravcovi a ten potom podla hodnoty na konkretnych bytovych meracoch bude rozpocitavat skutocne naklady vlastnikom bytov.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 11:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže do 01.03. jdou náklady za CG - pochopil jsem to dobře Question
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2