Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky se hlásím mezi bydlící majitele... taky mě za to ale nikdo nechválil Confused
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 13:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No docela mam taky strach, protoze ma kamoska bydli v novostavbe od Ekospolu v Mecholupech a behem prvnich 14 dnu, kdy tam bydlela, jim vykradli v garazi hafo aut a pak se zjistilo, ze to delali lidi, kteri bydleli v pronajatem byte, ty veci nasli u nich!!! DOCELA SILA, ze??!!! Sad
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 13:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
No docela mam taky strach, protoze ma kamoska bydli v novostavbe od Ekospolu v Mecholupech a behem prvnich 14 dnu, kdy tam bydlela, jim vykradli v garazi hafo aut a pak se zjistilo, ze to delali lidi, kteri bydleli v pronajatem byte, ty veci nasli u nich!!! DOCELA SILA, ze??!!! Sad
To teda ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem našla už včera ve schránce nabídku pronájmu nějakého 1+kk v našem domě i s parkovacím stáním.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nika. no myslím, že takových nabídek bude asi spousta.. už se to tu probíralo.. Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
honzick
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 39
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Nové Zahradní Město "A"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem,

tak i ja se hlasim k bydlicim majitelum na NZM, a to presne od 1.2.2006.. Cool
Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie honzickZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

i já se hlásím k bydlícím majitelů od 22.2. 2006.
Mirek
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 20:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím, i my s přítelem hodláme v bytě bydlet a nepronajímat, ale jelikož jsme z déčka tak si ještě nějaký ten čas počkáme. Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
pepino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 26.2.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 22:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja uz bydlim od 15.2. v Acku a chtel jsem se zeptat, jestli netusite, kam zmizelo ta lavicka mezi terasama. Byl to podle me fajn napad, ale netrval moc dlouho
Býk Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie pepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 22:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hlásím se k bydlícím majitelům od 14. 2.
Lukáš
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bydlím od 8.3. ve 4.patře C, zatím jsem mnoho sousedů neviděl
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 18:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pepino napsal:
Ja uz bydlim od 15.2. v Acku a chtel jsem se zeptat, jestli netusite, kam zmizelo ta lavicka mezi terasama. Byl to podle me fajn napad, ale netrval moc dlouho


to jsem byl zrovna doma Smile odvezla ji firma co ji instalovala, poradne ji namorit a dolakovat pry do 14 dnu bude zpet. - bydlime take v acku a to v prizemi ve vychodnim koute
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2007, 00:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
Zdravím, i my s přítelem hodláme v bytě bydlet a nepronajímat, ale jelikož jsme z déčka tak si ještě nějaký ten čas počkáme. Rolling Eyes


take se hlasim k bydleni a take jsem z déčka
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2007, 12:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky uz tu bydlim - v Ecku, huraaa A asi tu zustanu do te doby, nez vyhraju ve Sportce a prestehuju se do lepsi "civilizace"
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stefanplt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 28


macadonia.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2007, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já od 30. prosince bydlím v Déčku, eh, tedy nepřetržitě střežím svůj majetek.
   OfflineOsobní galerie stefanpltZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 08:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I my hodláme trvale bydlet v D, ale po kolaudaci. Zatím nemáme nůž na krku.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
I my hodláme trvale bydlet v D, ale po kolaudaci. Zatím nemáme nůž na krku.

kolaudace nabyla právní moci dne 21.12.06, CG teď bude rozesílat info
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
Sasa napsala:
I my hodláme trvale bydlet v D, ale po kolaudaci. Zatím nemáme nůž na krku.

kolaudace nabyla právní moci dne 21.12.06, CG teď bude rozesílat info


WOW!
takze uz bydlim "legalne" Very Happy
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
Suzan napsala:
Sasa napsala:
I my hodláme trvale bydlet v D, ale po kolaudaci. Zatím nemáme nůž na krku.

kolaudace nabyla právní moci dne 21.12.06, CG teď bude rozesílat info


WOW!
takze uz bydlim "legalne" Very Happy

no my střežili majetek již od 24.11. - od převzetí bytu.

Jinak čísla popisná by snad měla být do měsíce
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jsem rad, ze uz taky bydlim legalne ... od 28. listopadu Very Happy)
Zhruba pred 14 dny jsem posilal na CG dotaz ohledne nabyti pravni moci kolaudace a doted bez odpovedi. A jelikoz mi posta chodi na tri adresy, uz bych to potreboval sjednotit a zatim ani nevim, v jake ulici bydlim a nevi to ani stavebni dozor ... Uz se tesim na novou obcanku Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Tak to jsem rad, ze uz taky bydlim legalne ... od 28. listopadu Very Happy)
Zhruba pred 14 dny jsem posilal na CG dotaz ohledne nabyti pravni moci kolaudace a doted bez odpovedi. A jelikoz mi posta chodi na tri adresy, uz bych to potreboval sjednotit a zatim ani nevim, v jake ulici bydlim a nevi to ani stavebni dozor ... Uz se tesim na novou obcanku Very Happy)


nechci Ti kazit radost, ale kolaudace zde zminena se tykala domu D
ale jiste to nevim, dneska jdu na CG neco reklamovat, tak se poptam...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V pohode ... u nas pry byla kolaudace na dve casti, proprve pry neprosly nejake obrubniky pred domem, ale pak jo. Takze nabyti pravni moci u nas by melo byt v obdobnem terminu, jako u vas BTW: Decko je vedle Ecka v ulici Mikanova podel Pracske? Videl jsem tam dlouhou dobu jiz nejake obyvatele Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
V pohode ... u nas pry byla kolaudace na dve casti, proprve pry neprosly nejake obrubniky pred domem, ale pak jo. Takze nabyti pravni moci u nas by melo byt v obdobnem terminu, jako u vas BTW: Decko je vedle Ecka v ulici Mikanova podel Pracske? Videl jsem tam dlouhou dobu jiz nejake obyvatele Very Happy)


jojo, to je presne ono
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A bydlite nekde v cca druhem patre s okny na Ecko resp. na travu a ne na silnici?
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
A bydlite nekde v cca druhem patre s okny na Ecko resp. na travu a ne na silnici?


bohuzel ne, koukam primo na Pracskou a druhym oknem na dum C
proc?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je me to napadlo, protoze jsou obcas cucel z okna a v Decku uz byl taky nekdo na svatky vcetne vanocni vyzdoby. Tak jsem byl potesen, ze v tech novych a nezkolaudovanych bytech nejsem sam
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Určitě ne.. KOukám na vchod Dčka do velenovského. Každou chvíli tam stojí nějaké auto s nábytkem a podobně. myslím, že se ten váš dům slušně plní
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Určitě ne.. KOukám na vchod Dčka do velenovského. Každou chvíli tam stojí nějaké auto s nábytkem a podobně. myslím, že se ten váš dům slušně plní


Ja bydlim v Ecku ... ale kolem Decka jezdim a fakt kazdou chvili vidim, jak se tam nekdo stehuje ...
U nas v dome vim o sousedech vedle me a nade mnou, jinak nic ... abych se tam tak jeste zacal bat Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 18:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
V pohode ... u nas pry byla kolaudace na dve casti, proprve pry neprosly nejake obrubniky pred domem, ale pak jo. Takze nabyti pravni moci u nas by melo byt v obdobnem terminu, jako u vas BTW: Decko je vedle Ecka v ulici Mikanova podel Pracske? Videl jsem tam dlouhou dobu jiz nejake obyvatele Very Happy)


tak kolaudace domu D je skutecne k 21.12., dum E k 22.12.
vcera pozadali magistrat o prideleni cisla popisneho pro oba domy, coz by melo byt do 14 dnu
toto mi alespon dnes potvrdil CG na osobni schuzce
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak kolaudace domu D je skutecne k 21.12., dum E k 22.12.
vcera pozadali magistrat o prideleni cisla popisneho pro oba domy, coz by melo byt do 14 dnu
toto mi alespon dnes potvrdil CG na osobni schuzce

apropo, ptam se starousedliku, jak je to pak s postou?
mam na mysli to, ze schranky jsou za dvermi, tudiz nekdo musi dat poste cip/klic.
a ten nekdo je kdo?
CG?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2