Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem ještě napsala na magistrát Prahy 10 jestli se něco pohnulo s druhou cestou. Uvidíme. A zmínila jsem i tu dopravní nehodu.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Ale na tom dokumentu jsou dětská hřiště zakreslena před domy A a C.
Ano, však také ta hřiště tam měla být. Wink Asi jsi to myslel jinak než já, tj. že na obrázku jsou. Já to myslel tak, nejsou nikde jako součást rozhodnutí o umístění stavby.

lenkaii napsala:
zajímavá je i ta zeelná plocha toho našeho sídlišťátka. je zhruba tak jak si pan soused staví plot. Takže už tenkrát věděli, že pozemky jsou jen těsně kolem domů a vizualizace byla jen výplodem faktazie tvůrce.
Také jsem si přesně tohoto všiml. Confused

JoHnY napsal:
A co je to na tom plane to "oregano" a "safran"? este tam toho je viac ale na tom jpgcku to nevidiet
Tak se skutečně domy v určité fázi projektu nazývaly, takže to byla Bazalka, Oregáno, atd., potom se přejmenovaly lapidárně na A, B, C ... Smile


Naposledy upravil Milan V. dne 12.6.2006, 14:12, celkově upraveno 2 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
MKDD napsal:
JoHnY napsal:
A co je to na tom plane to "oregano" a "safran"? este tam toho je viac ale na tom jpgcku to nevidiet


To budou krycí jména, kvůli utajení

Podle dokumentu to je popis domu, např.
- Oregáno - jméno domu
- 95 - počet bytů
Ok, takže u nás v Bazalce 230... Jsme mohli mít i podstatně hezčí jméno ulice... Very Happy


heh tak to ja budem byvat vo Fenikli 95 hned vedla stoky A3
Taky dobrá adresa...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
velky.zly.hacker
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pánoé návrháři se poučili z předchozích nezdarů a nejen že pořídili elektrickou kytaru, ale navrhy lokalit už pamatují na všechno to, co u nás není. Věci jako videotelefon, hriste se ukazuje jako bezne Evil or Very Mad


radlice.jpg
 Komentář:
uz maji místa na tříděný odpad
 Velikost:  132.81 kB
 Zobrazeno:  477 krát

radlice.jpg

Radlice-Ploty -24-4-2006.zip
 Komentář:
cele dwg lokality

Soubory
 Soubor:  Radlice-Ploty -24-4-2006.zip
 Velikost:  1.75 MB
 Staženo:  462 krát
   OfflineOsobní galerie velky.zly.hackerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmmm, skoda ze pan Martinek neprojektoval i NZM Sad
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z toho jsem také moc rád ... Confused Mám takový pocit, že v našem případě selhaly příslušné úřady, protože měla být celá lokalita lépe naprojektována ... Tenkrát jsem byl rád, že se všechny ty připomínky vypořádávaly velmi rychle, s drobnými úpravami projektu, ale s odstupem času se na to dívám jako na negativum ... Sad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pokud si dobře pamatuju plánek NZM, tak tam místo na kontejnery je. na jižním konci budovy G, která je momentálně ještě rozestavěná
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 12:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
pokud si dobře pamatuju plánek NZM, tak tam místo na kontejnery je. na jižním konci budovy G, která je momentálně ještě rozestavěná


To je na takovej pocet baraku docela spatny, ale Sad
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hledám dál, ještě jsem objevila jedno na východním rohu B, kde je zatím oraniště. A heleme se, jedno mezi G a F a jedno by mělo být mezi A a C vedle vjezdu do garáží. Tak to nechápu, proč tam nestojí. Chtělo by to novější plán.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

velky.zly.hacker napsal(a):
pánoé návrháři se poučili z předchozích nezdarů a nejen že pořídili elektrickou kytaru


co? aku elektricku gitaru? Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
velky.zly.hacker napsal(a):
pánoé návrháři se poučili z předchozích nezdarů a nejen že pořídili elektrickou kytaru


co? aku elektricku gitaru? Very Happy

Ale jedna písnička ze šedesátých let. mimo jiné zazněla ve filmu Pelíšky. "poučen z minulých nezdarů sestrojil elektrickou kytaru" Very Happy Smile
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aha Very Happy
ja uz som myslel ze nam chce CG usporiadat koncert Laughing
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 13:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

noo hraje minimálně mě na nervy docela hezky
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.6.2006, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Došla mi odpověď na dotaz ohledně druhého vjezdu do lokality. Bohužel nepříliš uspokojivá.

Vážená paní,
speciálnímu stavebnímu úřadu doposud nebyla žádost o vydání stavebního povolení pro druhý výjezd na ul. Práčskou doručena.

S pozdravem
odbor dopravy a energetiky

garant tématu
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2006, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aktuální situace (budoucím generacím) Smile


P7170845.JPG
 Komentář:
 Velikost:  120.25 kB
 Zobrazeno:  26685 krát

P7170845.JPG

P7170846.JPG
 Komentář:
 Velikost:  103.48 kB
 Zobrazeno:  26685 krát

P7170846.JPG

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 07:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, po teto ceste se chodi v podpadkach "vyborne". Uz se nemuzu dockat zimy, az se zas budu klouzat pozadu dolu:(
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 07:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Jo, po teto ceste se chodi v podpadkach "vyborne". Uz se nemuzu dockat zimy, az se zas budu klouzat pozadu dolu:(
Já doufám, že se celá věc podaří rozhýbat do té míry, že do této zimy už bude realizováno napojení na Práčskou ul. i s navazujícími chodníky a přechodem ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 08:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
zoe napsala:
Jo, po teto ceste se chodi v podpadkach "vyborne". Uz se nemuzu dockat zimy, az se zas budu klouzat pozadu dolu:(
Já doufám, že se celá věc podaří rozhýbat do té míry, že do této zimy už bude realizováno napojení na Práčskou ul. i s navazujícími chodníky a přechodem ...


No jo, jenze ten chodnik bude(jak jsem pochopil) v miste toho napojeni, coz je uplne mimo, takze to stejne moc nic neresi Shocked Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 08:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No svým způsobem buďme rádi, že tam bude to druhé napojení. je to přeci jen na půli cesty ke kruháku.. A CG chápu, zase ušetří za kus pozemku
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
No jo, jenze ten chodnik bude(jak jsem pochopil) v miste toho napojeni, coz je uplne mimo, takze to stejne moc nic neresi Shocked Shocked Shocked Shocked
Je pravda, že původní varianta s chodníkem přes zeleň v SZ rohu lokality se realizovat nemá ... V této chvíli se těžko najde nějaká páka na CG, aby dostál všemu, co ve svých materiálech před vydáním různých stavebních povolení a rozhodnutí uváděl ... Uvidíme, co přinesou další jednání, určitě to nenecháme ležet ladem, to si dovolím s klidným svědomím tvrdit za všechny výbory ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Odpověď pana Štěpky, hlavního stavebního dozora lokality na dotaz ohledně druhé přístupové cesty:

1. Jaký je stav realizace druhého vjezdu do lokality? Při množství lidí,
kteří již bydlí a provozu způsobenému stavbou dalších domů je jeden vjezd
nedostatečný a byl již jednou zcela zablokován dopravní nehodou.

Zatím monitorujeme dopravní situaci a prověřujeme celkové dopravní řešení.
Definitivní rozhodnutí o celkovém řešení padne v září tohoto roku.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je dost podobná odpověď jakou od nich dostávám cca od února Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme pana Štěpku dneska pozvali na schůzi výboru a komise C, tak pokud dorazí, snad z něho vytáhneme něco víc...
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

doufám, že se něco dozvíte a nenecháte si to pro sebe, dneska jsem se tam po mokrém svahu zas pěkně sklouzla.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže žádné dobré zprávy ohledně dalšího výjezdu z lokality. CG to sice papírově vyřizuje, ale pokud neuznají, že kapacitně jeden výjezd nedostačuje, do realizace se nepohrnou. Takže se musíme spojit a bombardovat a bombardovat. Jinak všechny plánované domy by se měly dostavět do prosince 2007. Čili ještě rok a kousek na staveništi.
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2006, 13:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je nová informace - odkud to je? Já jsem získal takové že podmínkou kolaudace dalších bytových domů je vybudování vjezdu na Práčskou včetně napojení k zastávce Topolová pro pěší. To jsem získal na úřadu pro Prahu 10 odbor stavební před cca dvěma měsíci.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2006, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
To je nová informace - odkud to je? Já jsem získal takové že podmínkou kolaudace dalších bytových domů je vybudování vjezdu na Práčskou včetně napojení k zastávce Topolová pro pěší. To jsem získal na úřadu pro Prahu 10 odbor stavební před cca dvěma měsíci.


Tak v tom případě na tom odboru každý říka něco jiného. Neboť já jsem od nich získal informaci o tom že by se ta druhá přístupová cesta vybudovat měla, ale CG zatím nějak nepodalo žádost o stavební povolení, nebo v něm byla nějaká chyba.
Rozhodně mi ale napsali že vybudování druhé cesty z lokality není podmínkou pro vydání jakéhokoliv rozhodnutí.
Takže až se bude CG chtít tak možná tu cestu udělá, ale ... Sad

Zde link na jejich odpoveď
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
To je nová informace - odkud to je? Já jsem získal takové že podmínkou kolaudace dalších bytových domů je vybudování vjezdu na Práčskou včetně napojení k zastávce Topolová pro pěší. To jsem získal na úřadu pro Prahu 10 odbor stavební před cca dvěma měsíci.

Včera byl hlavní stavební dozor pan Štěpka na schůzi výboru a kk C a takhle to popsal. Bohužel o variantě že je ten výjezd podmínkou pro další stavebni povolení CG nemluvil. Mám to sice jen zprostředkovaně, neb jsem se včera neúčastnila, nicméně jsem pochopila, že pokud nevyvineme nějaký tlak, tak se realizovat nebude. Je to sice v projektu, ale nic CG nezavazuje vjezd vybudovat.
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pochopila jsem to vyjádření tak, že druhý vjezd bude, ale jestli bude tedka nebo až o dostavění celé lokality. Rozhodnout by se mělo zhruba v době, kdy se začnou předávat domy D a E. Což je zhruba září 2006. A ještě dodal, že to není oficiální stanovisko CG, ale jeho osobní názor. Že konečné rozhdnutí je jen a pouze na managementu CG.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.8.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, nechcem strasit, ale zo skusenosti vieme, ze co CG vyslovene nemusi, to neurobi. Neutral
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2