Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 07:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mám zase trochu iný problém, za posledný týždeň som čakal 2 balíky, pričom ani raz som si nenašiel oznámenie v schránke (adresa bola správne a schránku mám označenú). Ešteže som vedel, že tie balíky čakám a išiel som si pre nich na poštu iniciatívne sám. Neviem si ale predstaviť, že mi príde pošta (doporučená, balík,..) a oni mi ani len nenechajú oznámenie v schránke - to je fakt nezodpovednosť zo strany pošty...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 08:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě už přísli dva doporučený dopisy a pro oba jsem měl ve schránce oznámení že jsou na posště ve Šparu
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, na těch dopisech, co patří jinam je Mattioliho č.p. 3248 (myslím /19), což by mělo být Bčko. Přesto je to u nás v 3250/18. Takže ve špatné adrese to nebude.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v C-zapad 3251/7 lezi dopis adresovany do 3251/5 - bohuzel ten vchod se schrankami uvnitr. Je otazka kde tu ztracenou postu shromazdovat.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem volala na poštu do Malinové. Mluvila jsem s velmi ochotnou paní, která říkala, že pokud doručovatel nenajde jméno na schránce, neměl by tam dopis vůbec nechat a že už vůbec by se nemělo stát, že nechá nezařazené dopisy na úplně jiné adrese.
Děkovala za informaci a prý sjedná nápravu... tak uvidíme, jestli se to bude ještě opakovat, nebo nám bude pošta chodit, jak má...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Mě už přísli dva doporučený dopisy a pro oba jsem měl ve schránce oznámení že jsou na posště ve Šparu

Dopisy mi chodia v pohode, problém je s tými balíkmi, ktoré rozváža asi nejaký iný poštár (priamo z pošty 106) a ja mám podozrenie, že ich teda ani nerozvážajú...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


jojo, o tom tu už byla řeč. Já viděla i toho druhého. Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet myslím, že ani moc nepřemýšlí, protože vždy otráven, jen aby byl pryč...ani nepozdraví nebo se nezeptá Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
v C-zapad 3251/7 lezi dopis adresovany do 3251/5 - bohuzel ten vchod se schrankami uvnitr. Je otazka kde tu ztracenou postu shromazdovat.


jaký tam je jméno?
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mne dneska prisel prvni dopis na Velenovske 3251/1 Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 08:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem včera opět označila A-východ. Ostatní vchody A jsou v pořádku. Tak snad to zase nějakou dobu vydrží. Jednoho dne nám ty ulice doufejme označí oficiálně...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem nesoudila, psala jsem jen sve postrehy - a je tam: nechci zevseobecnovat.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Ja jsem nesoudila, psala jsem jen sve postrehy - a je tam: nechci zevseobecnovat.

Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkkk napsala:
Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky.


Evikkku, inteligentní třeba bude, ale sociální inteligenci nemá žádnou. To bys ho musela "zažít" osobně To nebylo nic proti této skupině lidí obecně. Stačilo ho pozorovat při práci

Souhasím s Maruškou Very Happy))
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
evikkkk napsala:
Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky.


Evikkku, inteligentní třeba bude, ale sociální inteligenci nemá žádnou. To bys ho musela "zažít" osobně To nebylo nic proti této skupině lidí obecně. Stačilo ho pozorovat při práci

Souhasím s Maruškou Very Happy))
Přesně tak, není to o tom, jak ten člověk vypadá nebo kolik mu je, ale asi to má opravdu "dost na háku", když je mu naprosto jedno, že poštu, která patří na jinou adresu bez problémů nechá v jiném domě... to v pořádku není.
Když jsem včera do Bčka nesla tu špatně doručenou poštu, potkala jsem tam ve vchodu lidi, co říkali, že taky běžně roznáší poštu, která k nim nepatří...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že u schránek, ke kterým je přístup zvenčí, je důležitější především jejich vnější označení, dovnitř by se pošťák vůbec neměl dostat. Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="greticka"]
evikkkk napsala:
Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky.


Evikkku, inteligentní třeba bude, ale sociální inteligenci nemá žádnou. To bys ho musela "zažít" osobně To nebylo nic proti této skupině lidí obecně. Stačilo ho pozorovat při práci

Souhasím s Maruškou Very Happy))[/quot

O.k. ale treba nemel zrovna svuj den...Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="evikkkk"]
greticka napsala:
evikkkk napsala:
Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky.


Evikkku, inteligentní třeba bude, ale sociální inteligenci nemá žádnou. To bys ho musela "zažít" osobně To nebylo nic proti této skupině lidí obecně. Stačilo ho pozorovat při práci

Souhasím s Maruškou Very Happy))[/quot

O.k. ale treba nemel zrovna svuj den...Smile
To snad nemyslíš vážně... když to dělá pořád? Zajdi do kteréhokoliv vchodu a najdeš tam poštu, která tam vůbec nepatří! A to není ojedinělé... ale děje se to pořád!
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="Nika"][quote="evikkkk"]
greticka napsala:
evikkkk napsala:
Marie napsala:
baliky myslim posta uz davno nevozi, jen ti do schranky daji papir, ze ten balik je na poste a ze si ho mas prijit vyzvednout. K dopisum na jine adrese: i u nas C-vychod cas od casu nejaky dopis byva. Nekolikrat jsem videla postaka, ktery do NZM nosi postu - nechci zevseobecnovat - ale skoro se nedivim, ze je v tom takovy chaos. Chlapec je zjevne mlad, na hlave drediky a v hlave???? tot otazka. Ale nadsen nevypada nikdy.


Nezlob se ale nechapu jak muzes nekoho soudit podle toho zda nebo ma nebo nema dredy na hlave?I ten s tema dredama muze byt vice inteligentni nez uplne normalni clovek.A ze je mlad?A co preci,ma to jako brigadu,a za ten chaos si tak trochu muzeme sami.Schranky zvenci jsou jeste malo popsane,ale zevnitr jsou podle meho dost popsane jmeny...Takze chyba se mohla naskytnout u tech jedincu co maji jmena jen z jedne strany schranky. Smile

Evikkku, inteligentní třeba bude, ale sociální inteligenci nemá žádnou. To bys ho musela "zažít" osobně To nebylo nic proti této skupině lidí obecně. Stačilo ho pozorovat při práci

Souhasím s Maruškou Very Happy))[/quot

O.k. ale treba nemel zrovna svuj den...Smile
To snad nemyslíš vážně... když to dělá pořád? Zajdi do kteréhokoliv vchodu a najdeš tam poštu, která tam vůbec nepatří! A to není ojedinělé... ale děje se to pořád!


Ja se svou postou nemam absolutne zadny problem....
Brala bych to trochu s nadhledem,uz jenom proto,ze je to novy bytovy komplex,nove adresy tudis si i oni museji zvyknout na nove prirustky mezi zabehnuty system dorucovani posty.Neni to nic kvuli cemu by se clovek mel tolik rozcilovat. Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mladyital
Upozornění : 1
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Nové Zahradní město

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Poštu klidně ať roznáší i opice, jen když bude dobře vycvičená a bude to dělat správně. Pan vedoucí pošty v Malinové se nad problémy směje jak sluníčko, ale prd udělá. Pár doporučených dopisů se vrátilo odesílateli, pár normálních se ztratilo, ale problémy se řeší, ha, ha, ha. Objektivně je to teď už lepší, i obchodní balík přivezli autem až před vchod. No, státní pošta.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie mladyitalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, na jednu stranu je to pravda, ale horší bude, až někomu nedorazí něco důležitého jen proto, že se ten důležitý dopis válí někde v rohu úplně jiného domu ... Sad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky se nerozčiluju... ale když ve špatném baráku připíchnou na nástěnku výzvu k vyzvednutí doporučeného dopisu... asi se to ten člověk těžko dozví... a myslim, že ty "přenašeče z jednoho baráku do druhého" to taky za čas přestane bavit.
Ta paní z pošty říkala, že dokonce objížděli baráky, aby věděli, kde je která nová adresa...
... nehledě k tomu, že ten mladík ... který to má sice jen jako brigádu ... je za to placenej... tak bych předpokládala, že bude svoji práci dělat trochu zodpovědně.
A možná, že teď ti chodí pošta v pohodě, ale až budeš čekat něco důležitého... s tímhle přístupem doručovatele... to určitě nepřijde... a to bude asi trochu pozdě na nějaké řešení.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mladyital
Upozornění : 1
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Nové Zahradní město

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zrovna jdou dredy s poštou, kolem A po trávníku, kouří a odhazuje vajgla do trávy. Kdo mu chce dát do držky, teď je u schránek v A, pak se přesune do C.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie mladyitalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mladyital
Upozornění : 1
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Nové Zahradní město

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak nikdo. Poškrábal se na zadku a spokojeně zmizel.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie mladyitalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
danielv napsal:
v C-zapad 3251/7 lezi dopis adresovany do 3251/5 - bohuzel ten vchod se schrankami uvnitr. Je otazka kde tu ztracenou postu shromazdovat.


jaký tam je jméno?


přenesl jsem to ráno do správné schránky - zatím ještě můžu svým čipem ze 7 do 5
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
dcom napsal:
danielv napsal:
v C-zapad 3251/7 lezi dopis adresovany do 3251/5 - bohuzel ten vchod se schrankami uvnitr. Je otazka kde tu ztracenou postu shromazdovat.


jaký tam je jméno?


přenesl jsem to ráno do správné schránky - zatím ještě můžu svým čipem ze 7 do 5


ok, no já jsem to včera zkoušel a taky se ještě dostanu, ale kdoví jak dlouho ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomáš K.
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.5.2006
Příspěvky: 3


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mně přijde tak polovina dopisů Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomáš K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 08:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomáš K. napsal:
mně přijde tak polovina dopisů Sad


To vazne ?! Shocked A podarilo sa Ti tu druhu polovicu najst/lokalizovat? Skoncila na poste, alebo sa uplne stratila?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zbn
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 22.2.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně celkem dopisy chodí, někdy se zpožděním, ale jde to.

Trošku jen nechápu systém balíků/doporučených dopisů: Velký balík na dobírku jsem si nedávno běžel vyzvednout na poštu do Malinové. Minulý týden ale doporučený dopis na mě čekal na poště pod Intersparem.

Jakou máte zkušenost s tím, která pošta je nám vlastně příslušná? Osobně bych samozřejmě preferoval poštu pod Intersparem (menší vzdálenost, příznivější otevírací doba), ovšem podle směrovacího čísla bychom měli "správně" patřit do Malinové.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie zbnZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2