Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Zavazne sa zucastnim zoznamovacieho stretnutia 1.4.2006 o 19:00

ano
75%
 75%  [ 12 ]
nie
25%
 25%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 16


Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
. so postele jsem se dostala asi ve 4... a dneska v práci spím... Shocked


Ty jo, tak to se dobre vydarilo...i kdyz rana ty jsou krusny to je prave ten problem, nasledky druheho,tretiho dne.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nika napsala:
. so postele jsem se dostala asi ve 4... a dneska v práci spím... Shocked


Ty jo, tak to se dobre vydarilo...i kdyz rana ty jsou krusny to je prave ten problem, nasledky druheho,tretiho dne.
No, jenže já v půl osmé měla domluvenou brigošku u kolegyně a malovaly jsme až do poledne... myslela jsem si, že to doženu večer... ale potkala jsem Jáju s Yankem a zakecali jsme se tak, že nás rozpustila až průtrž mračen Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
No, jenže já v půl osmé měla domluvenou brigošku u kolegyně a malovaly jsme až do poledne...
Tak to bych asi umřel ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo jo ...já měla včera štěstí skoro na všechny ... po obědě fefíkovi pak Davida a nakonec večer Niku ... hned je to příjemnější jít ven s naším psím šmudlou Wink ...a o dospávání s naším šmudlou si můžu jenom nechat zdát dneska mě vzbudil v 7 ...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Nika napsala:
No, jenže já v půl osmé měla domluvenou brigošku u kolegyně a malovaly jsme až do poledne...
Tak to bych asi umřel ... Smile
Taky asi umřu... a když náhodou ne... zase přijdu na seznamovací sraz Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jája: nojo, ale stejně ti závidím tu dovolenou... hned bych ji brala taky! Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki: neumirej, kdyz ti pribyla ta lavicka byla by to skoda Very Happy
ale obdivuju te jak si mohla jeste brigadnicit, ja byl schopnej az ve 4 odpoledne
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve 4? To už mě zase honila sestřenice po chodově, protože potřebovala něco nakupovat... já to vážně nemám lehký... Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki: soucitim s tebou Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki: soucitim s tebou Wink
Usínám až dneska v práci... včera to kupodivu bylo celkem OK Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
david napsal:
niki: soucitim s tebou Wink
Usínám až dneska v práci... včera to kupodivu bylo celkem OK Cool


mam nastesti dneska dovcu ale je to uz lepsi, vcera sem ale byl dost nepouzitelnej Embarassed
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty taky? Jája říkala, že má dovču... tak jsem jí to záviděla... tak teď vám závidím oběma Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 15:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nazavid vono to neni stejne nic moc, chtelo by to celej tejden Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy já mám zejtra celej tejdem mi vzali záplavy Sad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy já mám zejtra celej tejdem mi vzali záplavy Sad
Tak to vás zase určitě s Jájou někde potkám Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
YANEK napsal:
Very Happy já mám zejtra celej tejdem mi vzali záplavy Sad
Tak to vás zase určitě s Jájou někde potkám Very Happy


Very Happy to nevim pudem zase večer na přehradu s hafem tak zkouknu hospody kolem Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2