Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak teď už jsem tedy úplně mimo i já ... Shocked Takže nechají přeprogramovat čtečky, aby mohly být vydány další čipy, to je nějaké divné ... V tom bude zádrhel ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a pak vyvkrvacime na tom, ze budeme preprogramovavat vsechno zpet !!!
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rozumím tomu tak, že platí původní rozhodnutí CG. Pouze čipy, a pouze omezené v platnosti.

Je to jen můj pocit, že i většinový vlastník má dané povinnosti vůči ostatním? Nebo si hrajeme na totalitní monopol? A my jsme to stádo, které se musí neustále usměrňovat?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak jestli budou přeprogramovávat čtečky, tak to bude znamenat, že se každej dostane třeba jenom do svýho vchodu a zbytek se uvolní pro ostatní nově vydávaný čipy?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
No tak jestli budou přeprogramovávat čtečky, tak to bude znamenat, že se každej dostane třeba jenom do svýho vchodu a zbytek se uvolní pro ostatní nově vydávaný čipy?


Tak to přesně chápu i já.. Aby se uvolnilo místo při omezené kapacitě čteček, tak seberou možnost vstupu lidem, co v tom konkretním vchodu nebydlí, aby mohli dát další čipy těm, co tam bydlí. Takže budeme mít jen čip na vchod do svého vchodu a do garáže, a do garáže jen ty původní čipy. těmi novými se dostaneme už jen do svého vchodu.
Psal jsem výkonnému řediteli Novtnému i ostatním ve vedení, že si nepřeji, aby omezovali čtečky, že je to zásah do mých spoluvlastnicých práv, žádná odpověď mi nepřišla. Bude pak na společenství vlastníků, zda budeme ty čtečky reklamovat ( jako podhodnocené) nebo zda pak podáme hromadnou žalobu anebo se smíříme s tím, že čipem se dostaneme jen do svého vchodu a budeme si ty původní čipy (s kterými se dostaneme i do garáže) hlídat jako oko v hlavě, protože pokud je ztratíme, budeme si je muset dát přidělat (oni by pak museli naše číslo vymazat a přidělit nové) a to jistě nebude levné.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na společném postupu se musíme dohodnout na té schůzce příští středu, jinak to nevidím ... Pár lidí tady pořád mluví o založeném SVJ, ale do té doby si přece nemůžeme nechat všechno líbit, nějak se musíme bránit, i když jsme v nevýhodné pozici ... Pokud to celé dobře připravíme, jsme schopni z toho dostat maximum ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 15:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už na tom pracuju, ale není to jednoduché. Že Milane....Musí se dobře formulovat a hlavně mít oporu (když ne v zákoně, tak alespoň v nějakém rozhodnutí soudu).
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
Hokej to tedy je, ale mám pocit, že v něm zatím prohráváme.
Je to tím, že CG je většinový vlastník, zneužívá svého postavení a my nemáme vlastní společenství. K.O. zase vyhrálo výběrovou soutěž a tak si to s CG nechce rozházet....
Cituji z dnešního emailu od K.O.:

Dobrý den,
dnešního dne Central Group a.s. rozhodnul, že nesouhlasí s přiděláním a vydáváním klíčů.
Nyní dojde k přeprogramování čteček tak, aby bylo možné vydat další čipy.
Budeme Vás informovat.
S pozdravem
Lubomír Kmoch


Právě jsem volal na KO kdy si budu moci vyzvednout klíče a slečna pravila že hromadná objednávka se připravuje a klíče by měly být k dispozici do dvou týdnů.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem teď volala na KO, mluvila jsem s nějakou slečnou a ona to konzultovala s jinou slečnou a bylo mi sděleno, že čipy budou, ale neví se kdy, protože se vše posunulo tím, jak prodloužili termín na objednání a KLÍČE CG ZAKÁZAL.
Ptala jsem se jak se teda dostanu domů, když třeba vypadne proud nebo prostě přestane fungovat ta čtečka na čip a oni mi řekli, že je to dobrý dotaz a že ho pošlou na CG.
Maj v tom teda docela zmatek, Lubošovi řeknou termín a dokonce, že všechno bude a mě o pár minut později naprostý opak.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 12:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
manzele napsal(a):
Hokej to tedy je, ale mám pocit, že v něm zatím prohráváme.
Je to tím, že CG je většinový vlastník, zneužívá svého postavení a my nemáme vlastní společenství. K.O. zase vyhrálo výběrovou soutěž a tak si to s CG nechce rozházet....
Cituji z dnešního emailu od K.O.:

Dobrý den,
dnešního dne Central Group a.s. rozhodnul, že nesouhlasí s přiděláním a vydáváním klíčů.
Nyní dojde k přeprogramování čteček tak, aby bylo možné vydat další čipy.
Budeme Vás informovat.
S pozdravem
Lubomír Kmoch


Právě jsem volal na KO kdy si budu moci vyzvednout klíče a slečna pravila že hromadná objednávka se připravuje a klíče by měly být k dispozici do dvou týdnů.
To by si ale značně protiřečilo ... Myslím, že slečna v tom asi také tápe jako my ... Wink

Doplněno: Koukám, že už jdu se svou myšlenkoku s křížkem po funuse ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak hokej pokračuje! - jak jsem včera už říkala na schůzce - na tuto mojí objednávku:

Sent: Wednesday, May 10, 2006 4:26 PM
To: K.O.P.
Subject: RE: Nové Zahradní Město - informace: čipy
Importance: High

Dobrý den,
velice se omlouvám, ale propásla jsem včerejší termín. Původně mám objenáno 5 čipů a ráda bych k nim doobjednala 3 klíče.
Lokalita je Nové Zahradní město, dům ..., byt ...
Velmi děkuji předem za zprávu, zda-li mojí objednávku ještě přijímáte.


mi přišla včera tato odpověď:


From: Kmoch Lubomír [mailto:kmoch@koporadenstvi.cz]
Sent: Tuesday, May 23, 2006 2:33 AM
Subject: RE: Nové Zahradní Město - informace: čipy

Dobrý den,
budeme Vás informovat. Objednávku bereme na vědomí.
S pozdravem
Lubomír Kmoch


Z toho tedy usuji, že téma "klíče" ještě není úplně uzavřené.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 18:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Klíče nám nemohou dát ani teoreticky, co by děl ten, komu někdo před nosem zamknul klíčem a on má pouze čip ? šel by k bezdomákům
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 18:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
Klíče nám nemohou dát ani teoreticky, co by děl ten, komu někdo před nosem zamknul klíčem a on má pouze čip ? šel by k bezdomákům

ty klice by byly jen k otevirani dveri, ne k zamikani/odemikani..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 18:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to klíče umí ? hm,
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 21:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak, alespoň podle vyjádření KO na minulé schůzce nelze dveře klíčem zamknout.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 21:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Přesně tak, alespoň podle vyjádření KO na minulé schůzce nelze dveře klíčem zamknout.

To by taky jedině dávalo v situaci "chceš/nechceš klíč" smysl, že.... Metal
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda, když se o tom mluví. Fakt nevím. Vzpomněla jsem si na ta ten týden, kdy jsem se stěhovala. Dveře byly rozbité a nefungovaly na na chip. Vím, že je pak zavírala stavba.. a to tak, že nešly ani zevnitř otevřít.. Sad
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 08:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Tak hokej pokračuje! - jak jsem včera už říkala na schůzce - na tuto mojí objednávku:

Sent: Wednesday, May 10, 2006 4:26 PM
To: K.O.P.
Subject: RE: Nové Zahradní Město - informace: čipy
Importance: High

Dobrý den,
velice se omlouvám, ale propásla jsem včerejší termín. Původně mám objenáno 5 čipů a ráda bych k nim doobjednala 3 klíče.
Lokalita je Nové Zahradní město, dům ..., byt ...
Velmi děkuji předem za zprávu, zda-li mojí objednávku ještě přijímáte.



Uz tomu vubec nerozumim. V nabidce, kterou mam jeste v poste se pise, ze bude stat klic 100 Kc. Takze pokud uz nekdo zna cenu klice, tak nema cenu vubec diskutovat o tom, ze klice nedostaneme. Jinak musim opet prohlasit, ze si delaji legraci, ale na muj vkus je ji uz dost. Evil or Very Mad
mi přišla včera tato odpověď:


From: Kmoch Lubomír [mailto:kmoch@koporadenstvi.cz]
Sent: Tuesday, May 23, 2006 2:33 AM
Subject: RE: Nové Zahradní Město - informace: čipy

Dobrý den,
budeme Vás informovat. Objednávku bereme na vědomí.
S pozdravem
Lubomír Kmoch

Z toho tedy usuji, že téma "klíče" ještě není úplně uzavřené.
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No asi se jim to takhle povedlo, kdyz nam programovali omezeni cipu pro vstup, bych si tak tipla. Very Happy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Tomáš Kail
Aktuálně blokováni
K.O. Poradenství



Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 74


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
omlouvám se za zmatky a zdržování čipů. jednáme na žádost a příkaz CG a jejich dodavatelů stavby.
Tomáš Kail
   OfflineOsobní galerie Tomáš KailZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.7.2006, 16:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Od pátku už nefunguje průchod ani v domě A ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 08:19  Předmět:  Čipy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak se situace vyvíjí ohledně čipů?, byl jsem teď několik týdnů na dovolené a s úžasem jsem zjitil, že čipy nefungují, KO rozdává polofunkční čipy a výsledek je přesně ten, kterého jsem se obával, nemám přístup do celého vlastního domu a dům musím obcházet.
Máte někdo multifunkční čip?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nikdo, snad s vyjímkou KO nemá plně funkční čip. CG to vyřešilo tak, že na každý byt připadne jeden klíč, který umožní přístup do ostatních sekcí domu.
Osobně považuju řešení za zcela nevyhovující a budu se snažit zjednat nápravu. I když to vidím na boj s větrnými mlýny Sad
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 08:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak to je a myslím, že CG to tímto považuje za vyřešené ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže v podstatě čipy nejsou k ničemu, a CG ignoruje setkání výboru? Pokud je situace opravdu tak vážná, navrhoval bych čtečky vypnout a používat pouze klíče. Nebudu se zbytečně tahat ještě s čipem. Lepší by bylo pak např. celou kapacitu čtečky použít pouze na vjezd do garáže.
A kdo má vůbec na starosti správu těch čipů, kdo eviduje jednotlivá čísla čipů a jejich práva.
Kdo je dodavatel těch identifikačních zařízení?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 09:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja bych preferoval upgrade cipu na vlastni naklady SVJ a vyzadovat to na CG
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdybychom meli dokumentaci + dodavatele toho systemu, dalo by se mozna navrhnout i jina reseni.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No taky mě to napadlo. Udělat to na náklady SVJ a ponížit o to nějakou platbu CG.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ososbne si myslim, ze hadani k nicemu nevedlo, i pravni tlak ktery se nam podarilo postupne vyvinout neprinesl kyzeny vysledek ale klice...

Pokud se chceme zbavit neplnohodnotnych cipu a toho zatraceneho zvuku po precteni cipu, meli bychom asi jednat....
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 13:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

nevím, jestli nejdu pozdě - a ani si ¨nejsem jistý, do kterého topicu to napsat, kdyžtak pardon...
U čtečky při vjezdu do garáží domu B, čtečky u přechodových dveří z garáží k výtahu (asopň tedy v -2) a u čtečky do vchodu 15 je VYPNUTÝ zvuk. Takže sice není akustická kontrola, že přečtení čipu bylo správné, ale zase dlouhé pípnutí už nebude nikoho rušit. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2