Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Nika napsala:
Ahoj ženský, nechystáte se někdo příští týden do Špáru cvičit? Přidala bych se Smile


Laughing ne nechystáme ale když budeš chtím můžeš vzít kolo a ject se project Laughing
Moc děkuju za radu... Smile ... ale tebe jsem se vlastně ani neptala Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 12:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja urcite pujdu, jenom zatim nevim, ktery den:-) ale domluvime se Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
ja urcite pujdu, jenom zatim nevim, ktery den:-) ale domluvime se Very Happy
Super, tentokrát to už nevzdám... slibuju Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nazdar ženský... fotbalová horečka se blíží... neoprášíme zase slepičárnu? Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ninja
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Ninja
To mi bylo úplně jasný, že první kdo přijde, budeš zase ty, Ninjo!!! Pak sem má někdo chodit, když se tě všichni bojej Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo.. zase ta zahalená Arabka Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, já teda plánuju rovněž sledovat fotbal (to už jsem hlásila v sobotu), ale mezi vás určitě taky ráda zaskočím
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Háňa napsala:
Ahoj, já teda plánuju rovněž sledovat fotbal (to už jsem hlásila v sobotu), ale mezi vás určitě taky ráda zaskočím
Neboj... berem i sportovní faninky Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok, souhlasim s obnovou slepicarny, Mira mi vcera s tajemnym svitem v oku pripomnel, ze dneska je prvni vykop a tim padem s nim opravdu po nejaky cas nic nebude Sad tak dlouho jako mistrovstvi netrva ani olympiada, a tam se ty sporty aspon stridaji, takhle bude v TV porad jenom zeleno Wink
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hihi.. jen jedno nechápu. Všude říkají, že zelená je uklidňující barva. Tak proč, když je v televizi tak chlapi tak vyvádějí? Very Happy))
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Hihi.. jen jedno nechápu. Všude říkají, že zelená je uklidňující barva. Tak proč, když je v televizi tak chlapi tak vyvádějí? Very Happy))

protoze tu zelenou narusuje 22 silencu pobihajicich v barevnych trickach Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdybych kdysi nečetla Klapzubovu jedenáctku, tak ani nevim, kolik šílenců je ke hře potřeba. Když už i na titulní straně Hospodářských novin se píše o fotbale, tak mám pocit, že to bude významný (ovšem ne pro nás).
Dneska mě pobavila jedna věc z rádia - tak prej ženský koukaj na fočus kvůli tomu, že tam běhaj chlápci v trenýrkách Surprised nevim, co to bylo za průzkum, každopádně asi nemaj doma fotbalisty, jinak by jim ty trenýrky po tréninkách a zápasech nemohly připadat tak cool.
Jo a prej na to koukaj nejvíc ženský ve 20 a pak v 50, tak to se mě netýká a pak ani týkat nebude.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Kdybych kdysi nečetla Klapzubovu jedenáctku, tak ani nevim, kolik šílenců je ke hře potřeba. Když už i na titulní straně Hospodářských novin se píše o fotbale, tak mám pocit, že to bude významný (ovšem ne pro nás).
Dneska mě pobavila jedna věc z rádia - tak prej ženský koukaj na fočus kvůli tomu, že tam běhaj chlápci v trenýrkách Surprised nevim, co to bylo za průzkum, každopádně asi nemaj doma fotbalisty, jinak by jim ty trenýrky po tréninkách a zápasech nemohly připadat tak cool.
Jo a prej na to koukaj nejvíc ženský ve 20 a pak v 50, tak to se mě netýká a pak ani týkat nebude.


Asi nejsem normalni,ale fotbal me neskutecne bavi uz od detstvi.A s maminkou jsme se uz nemohly dockat MS...To se u nas nevari,neuklizi,nechodi do prace... Je to pro nas svatek.. Laughing Laughing Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo tak akci s trenkama jsem taky četla a taky nepochopila, ty trenky jsou většinou dost slizký i vypraný. Další debata by mohla být co nosit pod trenky:-)
Ale jinak se tam nějaký ty typy dá koukat i kvůli něčemu jinýmu než kvůli fotbalovým kvalitám Embarassed
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, mě to prostě nebere a nebere Smile
Tak co vymyslíme ženský... mohli bysme aspoň občas pořádat nějaký sedánky pro nefandící osazenstvo... pokud bude hezky, nabízim svojí zahradu...
Sice se z okolních oken bude ozývat řev, ale aspoň budeme na vzduchu Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
No, mě to prostě nebere a nebere Smile
Tak co vymyslíme ženský... mohli bysme aspoň občas pořádat nějaký sedánky pro nefandící osazenstvo... pokud bude hezky, nabízim svojí zahradu...
Sice se z okolních oken bude ozývat řev, ale aspoň budeme na vzduchu Cool

hm, to bude asi nejlepsi, ale vcera se pri zapase s USA v okoli nic nestandardniho neozyvalo, aspon myslim:-) ale bude hur Crying or Very sad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Nika napsala:
No, mě to prostě nebere a nebere Smile
Tak co vymyslíme ženský... mohli bysme aspoň občas pořádat nějaký sedánky pro nefandící osazenstvo... pokud bude hezky, nabízim svojí zahradu...
Sice se z okolních oken bude ozývat řev, ale aspoň budeme na vzduchu Cool

hm, to bude asi nejlepsi, ale vcera se pri zapase s USA v okoli nic nestandardniho neozyvalo, aspon myslim:-) ale bude hur Crying or Very sad
Čistě náhodou jsem sem zavítal ... Cool Smile Hele, ženský, představte si, že ten maník vedle nás začal s vrtáním chvíli před tímto megazápasem a čas od času něco vrtnul v průběhu zápasu ... Shocked Naštěstí jsem si ten zvuk upravil, jak bylo potřeba, takže jsem to přehlušil ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Předchozí příspěvek vysvětluje, proč já nemohla včera večer bejt doma a musela jít ven - úprava zvuku s komentářema ze strany diváka...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo... my obšlapovali Cčko, protože jsme tam označovali zvonky a musím říct, že občas se z oken ozvývaly zvláštní zvuky
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
andousek napsala:
Nika napsala:
No, mě to prostě nebere a nebere Smile
Tak co vymyslíme ženský... mohli bysme aspoň občas pořádat nějaký sedánky pro nefandící osazenstvo... pokud bude hezky, nabízim svojí zahradu...
Sice se z okolních oken bude ozývat řev, ale aspoň budeme na vzduchu Cool

hm, to bude asi nejlepsi, ale vcera se pri zapase s USA v okoli nic nestandardniho neozyvalo, aspon myslim:-) ale bude hur Crying or Very sad
Čistě náhodou jsem sem zavítal ... Cool Smile Hele, ženský, představte si, že ten maník vedle nás začal s vrtáním chvíli před tímto megazápasem a čas od času něco vrtnul v průběhu zápasu ... Shocked Naštěstí jsem si ten zvuk upravil, jak bylo potřeba, takže jsem to přehlušil ... Smile


Teda, barbar jeden...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda to si dovolil moc. Takhle rušit posvátnou chvilku. A propo.. Kdo že to hrál?? Twisted Evil
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 10:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
teda to si dovolil moc. Takhle rušit posvátnou chvilku. A propo.. Kdo že to hrál?? Twisted Evil
Jeje, Leni, tak teď jsi to asi po....
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jo... my obšlapovali Cčko, protože jsme tam označovali zvonky a musím říct, že občas se z oken ozvývaly zvláštní zvuky


jo jo můžu potvrdit ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 14.6.2006, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hm, to jsem fakt necekala ze i TADY budeme resit fotbal v takove mire Very Happy no atmosfera sportovniho svatku dycha fakt na vsechny Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.6.2006, 20:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, to víš...kde jsou pacienti, tam je fotbal...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.6.2006, 21:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hihi.. když je to všude kolem, to se prostě nedá být úplně stranou
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak nějak...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 11:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak co, baby... psychicky připravené na sobotu???
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 12:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já rozhodně. Odcházim na Muzejní noc.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2