Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Nika napsala:
JoHnY napsal:
no, takze co? pojdeme niekam rozjimat?
Zdá se mi, že Yanek asi dost váhá Cool, ale já jsem rozhodně pro! Very Happy


Laughing hele já ti taky zaváhám já du ale dondu až pozdějc mám do půl 8 než dovalim domu je 8 tak v půl 9 sem tam jako na koni Laughing


Ale všimnul sis, že jsme ti dali další šanci... a tys ji využil... Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
pockej niki ja myslel ze stejne nejlepsi ses ty, nebo ne? Wink


Embarassed Laughing No... když se to tak vezme Embarassed
Ale tahle ségra je nejlepší ze všech mejch séger a jediná je vlastní... ale vlastně jsme nejlepší obě... Embarassed Cool Asi tu začíná něco smrdět Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele, tak vy se k tomu nikdo nemáte...
... tak jestli dobře počítám - Yanek, Jája, Johny, já se ségrou, Fefíkovi 50 na 50, David, Alkonius... to je 9...

Takže jsem právě zarezervovala stůl v Karolíně (všímáš si Johny, jo???) a je to pro 10 lidí a paní tvrdí, že tam kdyžtak tak 4 další židle vmáčknem. Dneska se tam stavím zaplatit zálohu, tak doufám, že mě tam pak nenecháte jít samotnou...

Tady je link i s adresou: http://www.karolina.wz.cz/

Asi se pak sejdem někde zase v areálu. Rezervačka je na 19.00.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Karoliiiinaaaaaa! Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki- sikovna holka, nenecham te tam jit samotnou Smile , a kdyz jste nejlepsi obe tak jo Laughing
johny- moc se tesis treba te u sebe nenecha prespat heh
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Hele, tak vy se k tomu nikdo nemáte...
... tak jestli dobře počítám - Yanek, Jája, Johny, já se ségrou, Fefíkovi 50 na 50, David, Alkonius... to je 9...

Takže jsem právě zarezervovala stůl v Karolíně (všímáš si Johny, jo???) a je to pro 10 lidí a paní tvrdí, že tam kdyžtak tak 4 další židle vmáčknem. Dneska se tam stavím zaplatit zálohu, tak doufám, že mě tam pak nenecháte jít samotnou...

Tady je link i s adresou: http://www.karolina.wz.cz/

Asi se pak sejdem někde zase v areálu. Rezervačka je na 19.00.


uzasne Very Happy jeste dame vedet, jestli stihame Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika ta se nezda, ale to je holka sikovna. Asi ji ustavime predsedou kulturni komise NZM. Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nika ta se nezda, ale to je holka sikovna. Asi ji ustavime predsedou kulturni komise NZM. Shocked Shocked
Nevím, jestli budu chtít Very Happy dělám už totiž kulturního referenta všem svým kamarádům... ale když budu jenom předseda... tak to beru!!! Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vykonny predseda samozrejme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Vykonny predseda samozrejme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jo, tak to samozřejmě beru... jakej se za to bere plat Cool Cool Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki- sikovna holka, nenecham te tam jit samotnou Smile , a kdyz jste nejlepsi obe tak jo Laughing
johny- moc se tesis treba te u sebe nenecha prespat heh


Very Happy ja ju uz nejako presvedcim! Ninja
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 15:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
david napsal:
niki- sikovna holka, nenecham te tam jit samotnou Smile , a kdyz jste nejlepsi obe tak jo Laughing
johny- moc se tesis treba te u sebe nenecha prespat heh


Very Happy ja ju uz nejako presvedcim! Ninja
Jo, tak na to jsem se nezeptala... ale třeba to půjde... ale ta kukla bude muset dolů!!! Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 19:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing no karolínu si nenechám ujít tam vařej tak dobřeeeeee Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 20:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
JoHnY napsal:
david napsal:
niki- sikovna holka, nenecham te tam jit samotnou Smile , a kdyz jste nejlepsi obe tak jo Laughing
johny- moc se tesis treba te u sebe nenecha prespat heh


Very Happy ja ju uz nejako presvedcim! Ninja
Jo, tak na to jsem se nezeptala... ale třeba to půjde... ale ta kukla bude muset dolů!!! Very Happy


anata ga kono dojo no master desu ka! Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Wink jinak niky jestli chceš přispět na zálohu dej vědět Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 07:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Wink jinak niky jestli chceš přispět na zálohu dej vědět Wink
V phodě, díky moc... chtěli 500,-, tak do zítřejšího večera nebudu jíst Surprised))) a pak se rozšoupnu, až mi ji vrátěj Surprised)

Jen zítra mám dovču, takže se sem nedostanu. Navrhuju se zítra sejít zase mezi 18.30 a 18.40 na východním rohu Cčka (Yanku, ty dorazíš až tam, viď?) a vyrazit společně. Souhlasíte?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki - ano souhlasim
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

souhlas, teda pokud nam to vyjde Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
souhlas, teda pokud nam to vyjde Very Happy
Kdybyste se domluvili zítra nějak jinak, dáš mi prosím vědít na mobil, andy? Very Happy Děkuju moooc!
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 18:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Wink no já vyšlu jáju a dorazím pozdějš Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 08:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
andousek napsala:
souhlas, teda pokud nam to vyjde Very Happy
Kdybyste se domluvili zítra nějak jinak, dáš mi prosím vědít na mobil, andy? Very Happy Děkuju moooc!


jasnyyyy, vypada to, ze se objevime Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je super tak v 18:30 - 18:40 na rohu C Very Happy
... jo jsem domluvená s Nikou, že kdyby se něco měnilo napíšu jí nebo u mě zazvoní dneska ráno jsme se potkaly Laughing
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

predem avizuji moji zmenu, pac sem mej vcera nejaky trouble tak se tam objevim s moji nejvernejsi kamaradkou (francouzkou berli) tak se nedivte
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
predem avizuji moji zmenu, pac sem mej vcera nejaky trouble tak se tam objevim s moji nejvernejsi kamaradkou (francouzkou berli) tak se nedivte
Jak to? Včera večer ses jevil v obchodě jako standard... Nebo ses zranil o formu na beránka?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teto Ivanko: vcera sem byl prave uz mimo jen to vypadalo v pohode bo sem se opiral o vozejcek Crying or Very sad
a dostali ste voba hodne bodu a byli ste oznaceni jako sympaticti Razz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david: Sem si hned řikala, že ten nákupní vozejček neni jen módní doplněk
Těch bodů mám, předpokládám, víc než admin, jinak teda nehraju
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nevim kolegyne uz sla domu ale vecer to budu vedet bo sem ji poslal na nakup takze se po ceste domu u nich musim zastavit a tudiz se muzu pozeptat Laughing ale asi jo, jinak ji vyridim za az ji potkas tak ji nebo ji to z hlavy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jak jako sraz cislo 4? to jsem uz nejakej vynechal? no sakra Smile ale vecer uvidime, bud dojdeme nebo ne Smile
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.4.2006, 00:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Megadeeeeeth! Metal Metal Metal Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jak to vypadalo?!? Popište pro ty, co nemohli! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2