Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD: Super. V Céčku vyvěsím..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Tak jak jsem se na včerejší schůzce dohodli, bude označení zvonků probíhat hromadně. K tomu je zapotřebí mít informace co na kterém zvonku má být.

Připravil jsem tabulku pro jednotlivé domy, která se dá vyvěsit na nástěnku a každý si dopíše potřebné údaje.

Tabulka je připravena tak aby se dal tisknou vždy pouze jeden vchod daného domu, myslím že to bude lepší pro orientaci. Pro "B" to bylo vcelku "fuška" neboť čísla bytů na webu jsou hodně malinkatý.

Pokud k tabulce nebudou přípomínky, tak já osobně ji vyvěsím v "A", potom je zapotřebí dobrovolníky pro "B" a "C".

Poslední co je zapotřebí určit termín do kdy se mají udaje doplnuit. já osobně navrhuji 7.5. 2006 což je čtrnáct dní, poté by proběhlo první okolo označení zvonků ve spolupráci s KO.

super, díky za zprávu a zpracování tabulky. Jen maličkost - zvětšila bych výšku jednotlivých řádků, třeba u nás to budou dvě jména nad sebou a nevím, jak bych to tam čitelně dostala Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
MKDD napsal:
Tak jak jsem se na včerejší schůzce dohodli, bude označení zvonků probíhat hromadně. K tomu je zapotřebí mít informace co na kterém zvonku má být.

Připravil jsem tabulku pro jednotlivé domy, která se dá vyvěsit na nástěnku a každý si dopíše potřebné údaje.

Tabulka je připravena tak aby se dal tisknou vždy pouze jeden vchod daného domu, myslím že to bude lepší pro orientaci. Pro "B" to bylo vcelku "fuška" neboť čísla bytů na webu jsou hodně malinkatý.

Pokud k tabulce nebudou přípomínky, tak já osobně ji vyvěsím v "A", potom je zapotřebí dobrovolníky pro "B" a "C".

Poslední co je zapotřebí určit termín do kdy se mají udaje doplnuit. já osobně navrhuji 7.5. 2006 což je čtrnáct dní, poté by proběhlo první okolo označení zvonků ve spolupráci s KO.

super, díky za zprávu a zpracování tabulky. Jen maličkost - zvětšila bych výšku jednotlivých řádků, třeba u nás to budou dvě jména nad sebou a nevím, jak bych to tam čitelně dostala Wink


Velkost řádku není problém je ovšem důležité aby se obě jména vešla na zvonek, tak moc belké místo není.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Tak jak jsem se na včerejší schůzce dohodli, bude
Poslední co je zapotřebí určit termín do kdy se mají údaje doplnit. já osobně navrhuji 7.5. 2006 což je čtrnáct dní, poté by proběhlo první kolo označení zvonků ve spolupráci s KO.


Nechci byt rejpal ale ulice neni Matolliho ale Mattioliho Embarassed
ale to se tisknout nebude, jen ze pokud se to plete nám, co asi
ti ostatní
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
MKDD napsal:
Tak jak jsem se na včerejší schůzce dohodli, bude
Poslední co je zapotřebí určit termín do kdy se mají údaje doplnit. já osobně navrhuji 7.5. 2006 což je čtrnáct dní, poté by proběhlo první kolo označení zvonků ve spolupráci s KO.


Nechci byt rejpal ale ulice neni Matolliho ale Mattioliho Embarassed
ale to se tisknout nebude, jen ze pokud se to plete nám, co asi
ti ostatní
To je jen překlep, ostatní je správně ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
kahek2 napsal:
MKDD napsal:
Tak jak jsem se na včerejší schůzce dohodli, bude
Poslední co je zapotřebí určit termín do kdy se mají údaje doplnit. já osobně navrhuji 7.5. 2006 což je čtrnáct dní, poté by proběhlo první kolo označení zvonků ve spolupráci s KO.


Nechci byt rejpal ale ulice neni Matolliho ale Mattioliho Embarassed
ale to se tisknout nebude, jen ze pokud se to plete nám, co asi
ti ostatní
To je jen překlep, ostatní je správně ... Wink


Jo byl to překlep, ale jenom u domu "A", opravil jsem to dal jsem tam nové verzi, teď snad již bez překlepů
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tech 14 dni si myslim ze by melo stacit
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To MKDD: Mirku, jsi naprosto úžasnej. Počítala jsem, že to mám za úkol já, ale to by bylo až v pondělí. Mám toho teď až nad hlavu. Moc díky a máš u mě koláček

V pondělí to můžu v práci vytisknout a vyvěsit v B, pokud to tu žu nebude.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To MKDD: Mirku, jsi naprosto úžasnej. Počítala jsem, že to mám za úkol já, ale to by bylo až v pondělí. Mám toho teď až nad hlavu. Moc díky a máš u mě koláček

V pondělí to můžu v práci vytisknout a vyvěsit v B, pokud to tu žu nebude.


Pokud si pamatuji tak ty maš za úkol poté vystřhát a vystřihávat...
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
greticka napsala:
To MKDD: Mirku, jsi naprosto úžasnej. Počítala jsem, že to mám za úkol já, ale to by bylo až v pondělí. Mám toho teď až nad hlavu. Moc díky a máš u mě koláček

V pondělí to můžu v práci vytisknout a vyvěsit v B, pokud to tu žu nebude.


Pokud si pamatuji tak ty maš za úkol poté vystřhát a vystřihávat...


A byli jsme na stejné schůzce? O stříhání nevím. Myslela jsem, že se to vsune vcelku, ale klidně budu stříhat Cool
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vladi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.4.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

B můžu vytisknout i já, pokusím se dnes....
Vlaďka
   OfflineOsobní galerie vladiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
MKDD napsal:
greticka napsala:
To MKDD: Mirku, jsi naprosto úžasnej. Počítala jsem, že to mám za úkol já, ale to by bylo až v pondělí. Mám toho teď až nad hlavu. Moc díky a máš u mě koláček

V pondělí to můžu v práci vytisknout a vyvěsit v B, pokud to tu žu nebude.


Pokud si pamatuji tak ty maš za úkol poté vystřhát a vystřihávat...


A byli jsme na stejné schůzce? O stříhání nevím. Myslela jsem, že se to vsune vcelku, ale klidně budu stříhat Cool


Stihanim, myslim, az budeme mit jmena tak se budou tisknout "vizitky" na zvonky a ty se potom budou muset stříhat.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem v rachotě a tisknu pro dům B. Večer roznesu. Pí Kratochvílová už za "svůj" dům odevzdala a vhodila mi do schránky spolu se zákonem 72/1994 Sb. a článkem z časopisu Ekonom o nových stanovách SVJ. Budeme to posílat hromadně KO?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Jsem v rachotě a tisknu pro dům B. Večer roznesu. Pí Kratochvílová už za "svůj" dům odevzdala a vhodila mi do schránky spolu se zákonem 72/1994 Sb. a článkem z časopisu Ekonom o nových stanovách SVJ. Budeme to posílat hromadně KO?


Dali jsem čas do konce příštího týdne. Potom existuje několik možností jak to provést, vždy k tomu budeme potřebovat KO.

Jedna možnost je poslat na KO seznamy a zbytek budou řešit oni.
Další možnost je připravit vozotky na zvonky sami a poté spolupracovat s KO s fyzickou instalací, k tomuto kroku bychom ovšem potřebovali vědět velikost vizitky pro zvonek.

Napíšu panu Kmochovi, jak on si předastvuje hromadné označení zvonků.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 18:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V domě B jsem ve všech vchodech právě rozvěsila tabulku pro vyplnění označení zvonků. Pište, pište, pište
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 19:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc greticko. Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 08:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera jsem panu Kmochovi z KO poslal dotaz okolo hromadného označení zvonků, jak si představuje realizaci.

Zde je odpoveď:
Dobrý den,

pokud budete mít zájem, můžeme označení zvonků zajistit za dohodnutou cenu.

Označení zvonků většinou provádí elektro firma.

V případě, že s tímto budete souhlasit, veškeré další kroky již zařídíme.

S pozdravem

Lubomír Kmoch

K.O. Poradenství, s.r.o.


Na základě této informace jsem mu poslal další mail s doplňující otázko:
Dobrý den,

můžete mi prosím poslat, alespoň orientační cenu, pokud bychom si objednali označení zvonků elekro firmou.

Když to zjednoduším, tak potřebujeme rozměr vizitky na zvonku, a nějaký způsob jak k zvonkům dostat aniž by se poškodili. Pokud bychom dostali rozměr a byl nám ukázán způsob jak se ke zvonkům dostat, mohli bychom si označení provést vlastními silami. Nejsem si jist zda ostatní vlastníci budou ochodni za označení zvonků platit.

Díky za info.


Dostala se mi odpoveď, že zjistí orientační ceny, které pošle. |Je ovšem otázka zda označení zvonků neprovést vlastními silami.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Včera jsem panu Kmochovi z KO poslal dotaz okolo hromadného označení zvonků, jak si představuje realizaci.

Zde je odpoveď:
Dobrý den,

pokud budete mít zájem, můžeme označení zvonků zajistit za dohodnutou cenu.

Označení zvonků většinou provádí elektro firma.

V případě, že s tímto budete souhlasit, veškeré další kroky již zařídíme.

S pozdravem



Lubomír Kmoch

K.O. Poradenství, s.r.o.


Na základě této informace jsem mu poslal další mail s doplňující otázko:
Dobrý den,

můžete mi prosím poslat, alespoň orientační cenu, pokud bychom si objednali označení zvonků elekro firmou.

Když to zjednoduším, tak potřebujeme rozměr vizitky na zvonku, a nějaký způsob jak k zvonkům dostat aniž by se poškodili. Pokud bychom dostali rozměr a byl nám ukázán způsob jak se ke zvonkům dostat, mohli bychom si označení provést vlastními silami. Nejsem si jist zda ostatní vlastníci budou ochodni za označení zvonků platit.

Díky za info.


Dostala se mi odpoveď, že zjistí orientační ceny, které pošle. |Je ovšem otázka zda označení zvonků neprovést vlastními silami.



souhlas, myslim, ze bohate postaci ukazat nekomu system pristupu do zvonku a zbytek zvladneme sami. otazka je, jestli si i za tuhle "ukazku" nebudou chtit neco nauctovat Wink
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak se dostat ke zvonkům, to by měl zjistit p. Kail, takže potom si klidně můžeme udělat brigádu, nelíbí se mi, abychom zaplatili nějaké firmě pár tisíc za to, že přidají cedulky ke zvonkům ...

Koukal jsem se ráno, jak postupuje vyplňování tabulek a moc jmen tam tedy nebylo ... Rolling Eyes Tím je aspoň vidět, jak lidé ty nástěnky sledují. Sad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pokud si to dobre pamatuju, tak pan Kail rikal, ze se tam da dostat jednim imbus klicem.. to je pohoda Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 09:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také jsem ráno koukal na ty zvonky a je to na imbus.
Já bych počkal až pan Kmoch pošle cenovou nabídku abychom alespoň vědeli co taková služba může stát. Poté se spojíme s panem Kailem aby ukázal jak se zvonky otvírají a můžeme si udělat tu brigádu.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s vámi. Brigády se ráda zůčastním... navíc tempo, jakým tam jména přibývají si nejspíš vyžádá několikerý up-date, takže bychom pak mohli platit za označení zvonků několikrát? Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 09:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ví se něco blizšího o příjmu pošty ? Zatím nejsou domy stále označené orientačním a popisným číslem. Podařilo se už někomu přijmout tady poštu ?
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co jsem koukala ráno, tak Cčko východ, tak půlka lidí už zapsala..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Co jsem koukala ráno, tak Cčko východ, tak půlka lidí už zapsala..
Rada bych se taky zapsala,ale v B o.č 15 nic na nastence nevisi. Rolling Eyes
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 12:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
ví se něco blizšího o příjmu pošty ? Zatím nejsou domy stále označené orientačním a popisným číslem. Podařilo se už někomu přijmout tady poštu ?
nam uz prislo oznameni o ulozeni doporuceneho dopisu,a to dokonce na poste ve sparu
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
morten
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM A

uk.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
danielv napsal:
ví se něco blizšího o příjmu pošty ? Zatím nejsou domy stále označené orientačním a popisným číslem. Podařilo se už někomu přijmout tady poštu ?
nam uz prislo oznameni o ulozeni doporuceneho dopisu,a to dokonce na poste ve sparu


a ktery vchod jsi? protoze zapad a vychod maji schranky venku , kdezto sever je ma uvnitr
Býk Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie mortenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Amelie napsala:
lenkaii napsala:
Co jsem koukala ráno, tak Cčko východ, tak půlka lidí už zapsala..
Rada bych se taky zapsala,ale v B o.č 15 nic na nastence nevisi. Rolling Eyes


Do B jsem pověsila včera večer. Ve všech vchodech. Jestli někdo strhl, nemůžu sloužit informací. U nás v č. 11 stále visí a dokonce se zapsalo již pár prvních vlaštovek.

Ano, kdyby si obyvatelé nenechali na nástěnce líbit jen inzerci na pronájmy, možná by je i četli. Toť má včerejší zkušenost.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 14:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda.. to abych to radši ofotila.. než to někdo zničí... Ty reklamy mě štvou je jich tam víc než těch důležitých věcí.. a lidi je klidně věší přez ta důležitá oznámení. Koukala jsem že někdo u nás zabavil zápis z porady.. budu muset vytisknout a vyvěsit další
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska večer mrknu jak to vypadá v A, případně znovu vyvěsím Zápis z porady.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2