Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 2.7.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

když jsme u těch truhlíků, začínáme mít docela problém s tím, když truhlíky visí z teras ven a vydatně prší nebo je naši sousedi z hora zalévají. Voda s hlínou kapou na naši terasu kterou máme v přízemí a špína již z dlaždic nejde odstranit. Včera jsem to drhnul a bez úspěchu....Nebo jen sedíte venku a najednou na vas začně kapat voda s hlínou...to je dost nepříjemné... jsem zvědaví, zda-li se bude možno dohodnout z vrchními patry, aby když prší truhlíky schovaly dovnitř a když je zalévají, aby se alepoň podívali, zda-li pod nimi na terase někdo v přízemí nesedí....máte někdo podobnou zkušenost?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.7.2006, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
Lubos napsal:
Tiez ste si vsimli psa, ktory z bytu c. 88 v dome C cele dni na balkone a z bytu steka a steka? Je to obzvlast prijemne, hlavne rano ked tym pobudi ludi v celom vnutrobloku...



Myslím, že jsme si všimli asi všichni...Už s nimi mluvil některý ze sousedů? Mne to docela prudí.Nevadí mi občasný štěkot psa, ale když štěká celé hodiny?Nám to připadá, že byt je prázdný..a psa tam nechávají.Alespoň když pes štěká v bytě, tak ta ozvěna zní jako když je ta místnost prázdná....Co jim nechat vzkaz, nebo něco?....Na dveře, do schránky....


No tak s tim mam zkusenost v panelaku sousedka pode mnou zavira kazdej den psa a me budi zhruba o hodinu driv nez bych moh vstavat a kdyz odjede a skuci tam jeste vecer to je super...

A co na to rekla? "No a co mam s nim delat, ja mu to nevysvetlim" a na tohle jaksi neni zadna paka, takze pokud se ten clovek sprajcne tak je to dost problem Sad
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.7.2006, 20:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Páka na to je, protože sousedi by měli s přítomností psa souhlasit. Jinak lze podat podnět přestupkově komisi městské části. Ale to chce se k problému postavit čelem, odvahu a ne strkat hlavu do písku.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DV: přesně tohle sem si řikala, když si lidi ve vnitřku áčka začali dávat květináče vně balkónů - nevim, co tim sledujou, asi naháněj nějakej alpskej styl... nebo frustrace městskym životem...
mně by to bylo vůči těm v přízemí blbý, ale co můžeme po sobě chtít, když tady žijeme v KRÁLOVSTVÍ IGNORANCIE?! ... nás, co nám na bydlení záleží, včetně slušnýho a vstřícnýho soužití s ostatníma, je tady holt málo...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedi se zase předvedli:
- v pátek po 23:00 vrtání s příklepem - ten den zařizovali byt na konci naší chodby.
- v sobotu kolem 22:00 techno pěkně nahlas a 15 minut před půlnocí desetiminutovka zatloukání něčeho kladivem
- v neděli (včera) ve 22:35 techno. Nebylo na tom ani náznak ohledů k okolí - bylo to pěkně ohulený.

S technem mám typ na 2 byty (a to nepočítám ten, kde už jsem kdysi dávno zvonil). Už aby byl domovní řád.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to IVA: neboj sousedi nad vama zadny truhliky mit nebudou, neni to nas styl a starat se o kyticky me moc nebavi, maximalne zalit vodou, kdyz na to nezapomenu, uz takhle pry nam ty tuje co mame na balkone uschly, co jsem se doslechla Very Happy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Už aby byl domovní řád.
Přesně tak! Pokud se tohle nezarazí hned v počátku, bude to jen eskalovat, to jsou bohužel praktické zkušenosti jiných lidí z jiných domů ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My měli na terase taky svinčík, nevím co to bylo, každopadně to nejde s těch dlaždic dolů.... šel jsem za sousedem a ten dělal že nic neví....
Jelikož nad námi už nikdo jiný nebydlí, jasně jsem mu řekl svoje.
A naštěstí se to už neopakovalo....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 07:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Páka na to je, protože sousedi by měli s přítomností psa souhlasit. Jinak lze podat podnět přestupkově komisi městské části. Ale to chce se k problému postavit čelem, odvahu a ne strkat hlavu do písku.


Ja se tomu umim postavit, ale zajimalo by me jak by jsi to resila, kdyz s tebou mestsky urad nekomunikuje, protoze neni nic pachano.Je to pry to samy jako kdyby tam rvalo dite.

Takze jak mam postupovat?
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

93A: to já vim, že od vás je to v poho..
jen ty dole žijící se musí smířit s tim, že tu předzahrádku budou mít někdy "za trest".

zas je tu odklon od tématu, bacha, aby sem nepřišli admini jinak k těm zlodějům a nenechavcům - přála bych jim, aby si někdy domů odnesli to, co viselo na plotě ve vnitrobloku - taška s h.....a od psů
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak nám ty příspěvky admin přesunul (dokonce vim, keterej to byl!), ale teď to zas nedává smysl..
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 08:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
tak nám ty příspěvky admin přesunul (dokonce vim, keterej to byl!), ale teď to zas nedává smysl..
Nemá cenu řešit některá témata paralelně, když 90% obsahu je stejného ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
greticka napsala:
Páka na to je, protože sousedi by měli s přítomností psa souhlasit. Jinak lze podat podnět přestupkově komisi městské části. Ale to chce se k problému postavit čelem, odvahu a ne strkat hlavu do písku.


Ja se tomu umim postavit, ale zajimalo by me jak by jsi to resila, kdyz s tebou mestsky urad nekomunikuje, protoze neni nic pachano.Je to pry to samy jako kdyby tam rvalo dite.

Takze jak mam postupovat?


To není to samé jako řvaní dítěte. Máš jejich odpověď písemně? Pak bych se obrátila na nadřízeného; možná mrkla do vyhlášek a v neposlední řadě se dohodla s majitelem psa.

Moje mamka má psa, který nesmí v bytě ani štěknout, jinak je problém s domovníkem a psa by musela dát pryč. Proč to jinde jde?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kam bylo prosím téma předzahrádky a truhlíky ve výšších patrech přesunuto, abych mohl reagovat? diky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 10:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DV napsal:
kam bylo prosím téma předzahrádky a truhlíky ve výšších patrech přesunuto, abych mohl reagovat? diky
Původně se debata začala rozvíjet tady ... No a jelikož jsme se dostali od krádeže truhlíků s tůjkami až k ohleduplnosti ostatních, přesunul jsem to právě sem ...

Jinak, abys zjistil, jaká témata se diskutují naposledy, stačí se podívat do levého sloupečku na hlavní straně portálu, počet posledních diskutovaných témat jsem rozšířil na úctyhodné číslo 20 ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
počet posledních diskutovaných témat jsem rozšířil na úctyhodné číslo 20 ...


 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2006, 22:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Moje mamka má psa, který nesmí v bytě ani štěknout, jinak je problém s domovníkem a psa by musela dát pryč. Proč to jinde jde?

Ta fenka je este stena a asi sa dostava do veku, ked ju viac stve odlucenie. V nedelu som na susedu zvonila, ale nebola doma... A ked sme isli prec som ju stretla a hovorila jej, ze cele dni steka...

Ak si postupom casu zvykne, je to problem len na cas, ak nie, bude to velky problem...

Ja som nechavala psovi pustene radio alebo TV...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 02:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Sousedi se zase předvedli:
- v pátek po 23:00 vrtání s příklepem - ten den zařizovali byt na konci naší chodby.
- v sobotu kolem 22:00 techno pěkně nahlas a 15 minut před půlnocí desetiminutovka zatloukání něčeho kladivem
- v neděli (včera) ve 22:35 techno. Nebylo na tom ani náznak ohledů k okolí - bylo to pěkně ohulený.

S technem mám typ na 2 byty (a to nepočítám ten, kde už jsem kdysi dávno zvonil). Už aby byl domovní řád.


Chce to být nekompromisní..I když mi to je nepříjemný,tak už jsem musel jít krotit souseda a pomohlo to..ALe občas je slyšet někdo ze shora.Nemám chuť běhat po domě a zjišťovat,kdo to je...Co kdyby si každý zkrotil svého souseda?
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
MUSTANG napsal:
Sousedi se zase předvedli:
- v pátek po 23:00 vrtání s příklepem - ten den zařizovali byt na konci naší chodby.
- v sobotu kolem 22:00 techno pěkně nahlas a 15 minut před půlnocí desetiminutovka zatloukání něčeho kladivem
- v neděli (včera) ve 22:35 techno. Nebylo na tom ani náznak ohledů k okolí - bylo to pěkně ohulený.

S technem mám typ na 2 byty (a to nepočítám ten, kde už jsem kdysi dávno zvonil). Už aby byl domovní řád.


Chce to být nekompromisní..I když mi to je nepříjemný,tak už jsem musel jít krotit souseda a pomohlo to..ALe občas je slyšet někdo ze shora.Nemám chuť běhat po domě a zjišťovat,kdo to je...Co kdyby si každý zkrotil svého souseda?


... včera někdo jel s příklepem asi ve 22:30 ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pepino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 26.2.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.7.2006, 20:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Áčkaři z vnitrobloku, netušíte náhodou, kde tak strašně kňučí ten pes?? Chudák malej.
P.s: omlouvám se za sekci, ale vhodnější sem nenašel Cool
Býk Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie pepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.7.2006, 21:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pepino napsal:
Ahoj Áčkaři z vnitrobloku, netušíte náhodou, kde tak strašně kňučí ten pes?? Chudák malej.
P.s: omlouvám se za sekci, ale vhodnější sem nenašel Cool
Právě jsem to přesunul někam, kam se to víc hodí ... Nicméně také by mě zajímalo, odkud ten pes vyje/kňučí, očividně zůstal doma sám ... Doufám, že teď už pochopí i další, že takovéto zvuky jsou nad rámec "běžného" fungování a jelikož je to x-tou hodinu dnešního dne, přístup majitele mě, mírně řečeno, štve ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.7.2006, 21:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To už docela hraničí s týráním zvířete... a nejen sousedů
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.7.2006, 22:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pes vyje dál ... Mad Připadá mi, že to je odněkud ze západního křídla, takové druhé, třetí patro, ale mohu se samozřejmě mýlit ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm tak to už je ajitel hodně nezodpovědnej naco takovýho psa na ozdobu asi má já se cejtim špatně když ho necháváme samotnýho přez den když sme v práci
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2006, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud by to někomu tak strašně vadilo (a nejen o tom mluvil), měl by pořídit záznam. Pokud by se věc opakovala a se sousedem nebylo domluvy, musí se jednat jinde a jinou formou.

Soused byl asi někde venku. Už teď měl být upozorněn sousedem.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 07:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pes vyl asi do jedné do rána. Podle mě to šlo z Bčka, ale odkud, to bohužel netuším.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 08:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Pes vyl asi do jedné do rána. Podle mě to šlo z Bčka, ale odkud, to bohužel netuším.
Jsem si jistý, že to bylo od nás z domu A, dokonce i z té naší západní části.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevěř tomu... jsem kvůli tomu vylezla na terasu... šlo to z Bčka.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 07:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
ani pokud to bude travnik pod tvym/vasim oknem? Ono se to lehce prehlizi, kdyz to si toho dosyta uzivaji jen ti druzi.


hele to se dá utřít, já to tak dramaticky nevidim ..... víc mě serou jiné věci ....
1) magor co vrtá v neděli od osmi od rána
2) magor co má pocit že vytůrováním motorky ve 2 v noci pod mým oknem mě uvede do stavu blaženosti
3) idioti kteří v domě C parkují v -2 a když vyjíždějí tak nechápou, že při výjezdu platí přednost zprava (nějakej mamlas už mě tam málem nabořil)
4) debilní "lopaty", který přiožralý zevlujou po okolí a nemaj nic lepšího na práci než na mýho psa pískat, aby přebíhal silnici
5) CG, který asi nechápou že vysázet trávník neznamená rozsypat semena a vysrat se na to co se s tim stane

atd..

upravil Milan V.: příspěvek jsem přesunul do tohoto tématu, protože sice s tím původním souvisel, ale z drtivé většiny svého obsahu zapadá sem ... Wink
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 07:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
hele to se dá utřít, já to tak dramaticky nevidim ..... víc mě serou jiné věci ....
I když s tebou ve všem v předchozím příspěvku napsaném souhlasím, tvůj názor na psí lejna je hodně subjektivizovaný tím, že jednoho doma chováš ... Wink Nemám problém s tím, to jsi ostatně napsal, že majitelé po svém psovi uklidí ... Problém mám s tím, že budou zcela záměrně venčit toho svého psa na trávníku přímo okolo domů ... Jedná se sice o zeleň, ale rozhodně ten trávník není určený pro venčení zvířat jakéhokoliv druhu ... Navíc, když je plánováno, že by tam měla být v budoucnu nějaká dětská hřiště a měli by v bezprostředním okolí pobíhat psi, na to budu hodně alergický ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2