Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 14:47  Předmět:  POZOR! ZLODĚJ?!? - další diskuze k bezpečnostním opatřením Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Důležitá informace pro obyvatele NZM. Dne 14.4. v pátek mezi 23 – 24:00 hod se pokoušel někdo dostat k nám do bytu dveřmi. Dobývání trvalo cca. 10 minut. Jelikož jsem byl mimo Prahu a doma byla pouze žena (která měla pochopitelně strach) nepodařilo se nám identifikovat o koho se jednalo. Nemůžeme určit zda-li se jednalo o někoho v podnapilém stavu, který si spletl pouze dveře a nebo o skutečného zloděje. Případně o osobu, která si okopírovala během výstavby fabku a zkoušela to. Tu jsem naštěstí již vyměnil. Také bych chtěl upozornit na to, že vstupní dveře v bloku C jsou většinou otevřené a to i v noci. Pokud se je nenaučíme zavírat, může se nám stát, že už po pár týdnech bydlení v novém můžeme být vykradeni.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je desny a to ho manzelka nezalarmovala nebo nekontaktovala policii?
Jak probihalo dostavani se dovnitr?, je preci velky rozdil jestli se nekdo snazi v opilem stavu dostat do spatneho bytu nebo nejaky zlodej vyvine fyzicke nasili...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Policii jsme bohužel nekontaktovali. Nicméně nedošlo k poškození fabky jako takové. Pouze v okolí fabky je vše poškrabané. Proto píši, že nemůžeme přesně určit o koho se jednalo. Nicméně nepříjemný pocit už v nás zůstává. Nikdy se nám nic podobného nestalo.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shocked Tak hlavně, abychom se dalším podobným případům do budoucna vyvarovali nějakými bezpečnostními opatřeními ... Už jsem si několikrát všiml, že někteří lidé/obyvatelé, tedy ne dělníci, kteří šli před námi do domu, nechali otevřené dveře ... Celou dobu jsme tady žehrali, jak nám dělníci nechávají otevřené dveře, apod. a přitom třeba polovinu všech případů měli na svědomí sousedé ... Hrozné ... Ono by to chtělo, aby si každý u těch dveří počkal a přesvědčil se, příp. zavřel, protože teď už třeba u nás ty dveře samy nezavřou ... Sad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

milane - jestli ty dvere nebudou chtit nejak nastavit, protoze ja pokazdy kdyz du tak je dozaviram
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Shocked Tak hlavně, abychom se dalším podobným případům do budoucna vyvarovali nějakými bezpečnostními opatřeními ... Už jsem si několikrát všiml, že někteří lidé/obyvatelé, tedy ne dělníci, kteří šli před námi do domu, nechali otevřené dveře ... Celou dobu jsme tady žehrali, jak nám dělníci nechávají otevřené dveře, apod. a přitom třeba polovinu všech případů měli na svědomí sousedé ... Hrozné ... Ono by to chtělo, aby si každý u těch dveří počkal a přesvědčil se, příp. zavřel, protože teď už třeba u nás ty dveře samy nezavřou ... Sad


jo jo ... souhlas ... přece je v zájmu všech, aby se ty dveře zavíraly ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dveře zavírali ještě před pár dny sami ted již, ale nedovírají. Měli bychom si skutečně uvědomit, že něco podobné i horší se může stát každému z nás a dveře pokaždé za sebou zavírat.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To máte jak s těmi vjezdy a výjezdy do garáží. Navrhovalo se tady v jiném tématu, že nikoho nezabije počkat tu minutu než se za autem vrata začnou zase spouštět a všichni tím byli nadšeni - zatím jsem kromě sebe a mého přítele neviděla NIKOHO, aby to udělal.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Právě ze všech těchto důvodů bude co nejlepší se sejít v co největším počtu, třeba zrovna ve čtvrtek a probrat, co jen půjde ... Každý musí vědět, že ta rizika tady existují, i když nemá přístup na internet, nebo o tomto portálu neví ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leiko, ja to delam:)) Pekne cekam, az se za mnou vrata zavrou. Potbrzuju, ze to neni zadne zdrzeni a pro ten pocit to stoji za to.

A taky se primlouvm za to kontrolovat, jestli se vchodove dvere dovrely. Ja to delam. A taky to neni zadne zdrzeni.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dvere do garaze ani nevim kde jsou takze tam necekam minutu, ale podle obrovsky cedule co mame na skle nevim jakou lepici paskou jestli to neni ta agresivni ze vsichni mame za sebou kontrolovat jestli sou zavreny dvere tak delam a jeste se mi nic nestalo
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podla mna by bolo najlepsie zabezpecit aby sa tie dvere zatvarali tak ako maju, pretoze NIKDY sa vam nepodari naucit 100% ludi aby za sebou zatvarali a staci jeden clovek ktory to nerobi (alebo jeden ktory zabudne/ponahla sa/neviemco) a cela osveta je v tahu a zbytocna.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Leiko, ja to delam:)) Pekne cekam, az se za mnou vrata zavrou. Potbrzuju, ze to neni zadne zdrzeni a pro ten pocit to stoji za to.

Super, máš pochvalu
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
martina napsala:
Leiko, ja to delam:)) Pekne cekam, az se za mnou vrata zavrou. Potbrzuju, ze to neni zadne zdrzeni a pro ten pocit to stoji za to.

Super, máš pochvalu



Diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky se snažím vždycky ty dveře dovírat. a je fakt, že to poslední dobou jde zase vlemi špatně. nejde spoléhat na to brano. to to pouze přivře.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, já všude po sobě hlídám dovření dveře (garáže, vchod atp.), ale nevěřím, že by se někdy podařilo dosáhnout 100procentního spolehnutí, že to tak udělá každý. Mimochodem - nedávno si dělníci v domě B vyháčkovali řetěz u garážových dveří, takže i když se mechanizmus snažil, dveře byly stále otevřené. Naštěstí se to podařilo hned v zárodku objevit, kontaktovat stavebního dozora a věc se vyřešila. Když si představím, že se na mojí manželku někdo bude dobývat v noci, když nejsem doma, bere mě ďas. Lidičky, přemýšlejme o tom, co děláme a jaké by to eventuálně mohlo mít následky.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Borek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přátelé,
přestěhovali jsme se na NZM byt B 28. 1. 2006. Již 31. 1. 2006 se mám někdo vloupal do slepa, protože byl jako jediný uzamčený. Přestože nám bylo sděleno, že byt je pojištěn, podle CG se pojištění na sklepy nevztahuje.
Takže pozor na byty i na sklepy!

Borek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BorekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ví někdo proč do C pořád ještě chodí dělníci stavby ? Ten dům už je snad dokončený ne ?
V přízemí C už je vystěhovali, ale pravidelně ráno jsou dveře zajištěné proti zavření. Žádný majitel , který je alespon trcochu při smyslech, nezajistí vědomě dveře proti zavření, když odchází ráno do práce.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

je to ponaučení pro nás všechny. Nicméně když budou dveře fungovat jak mají a obyvatelé NZM budou mít zájem na tom,
aby se zde cítili v bezpečí. Je důležité o tomto tématu hovořit. Asi nepředěláme všechny, ale přece jenom pomoci to může.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
ví někdo proč do C pořád ještě chodí dělníci stavby ? Ten dům už je snad dokončený ne ?
V přízemí C už je vystěhovali, ale pravidelně ráno jsou dveře zajištěné proti zavření. Žádný majitel , který je alespon trcochu při smyslech, nezajistí vědomě dveře proti zavření, když odchází ráno do práce.

Podle mne dělníci ještě dodělávají některé byty, nedodělky, reklamace a tak..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Borek napsal:
Přátelé,
přestěhovali jsme se na NZM byt B 28. 1. 2006. Již 31. 1. 2006 se mám někdo vloupal do slepa, protože byl jako jediný uzamčený. Přestože nám bylo sděleno, že byt je pojištěn, podle CG se pojištění na sklepy nevztahuje.
Takže pozor na byty i na sklepy!

Borek


no byt je sice poisteny ale nie proti vykradnutiu, to si musis poistit zvlast ako poistenie domacnosti...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Borek napsal:
Přátelé,
přestěhovali jsme se na NZM byt B 28. 1. 2006. Již 31. 1. 2006 se mám někdo vloupal do slepa, protože byl jako jediný uzamčený. Přestože nám bylo sděleno, že byt je pojištěn, podle CG se pojištění na sklepy nevztahuje.
Takže pozor na byty i na sklepy!

Borek


no mně zase někdo od sklepní kóje odšrouboval ten čelní kryt zámku a koule (kryt tam nechal, šroubky ne)...
nevím: potřeboval šroubky, nebo se amatérsky pokoušel dostat do kóje? je fakt, že tam mám poklady: basu piva, víno a pětilitrovku beraních rohů... jejich ztrátu bych nepřežil!
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 16:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak je vidět, činí se různým způsobem a ať mi nikdo neříká, že v tom nemají prsty někteří dělníci a to, co se na ně "nabaluje" ... Mad

Dobře, toto bude také jedním z důležitých bodů čtvrteční schůze/jednání ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:

no mně zase někdo ... odšrouboval ... koule


Very Happy to som si nemohol odpustit, sorry za offtopic, ale strasne ma to pobavilo Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja mam v planu zitra koupit novou fabku a uz jsem dneska dokonce volal SV Agency aby mi prisli nastavit to zabezpeceni..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
no ja mam v planu zitra koupit novou fabku a uz jsem dneska dokonce volal SV Agency aby mi prisli nastavit to zabezpeceni..


a aj sa na nich napojis ci nie?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Cibi napsal:
no ja mam v planu zitra koupit novou fabku a uz jsem dneska dokonce volal SV Agency aby mi prisli nastavit to zabezpeceni..


a aj sa na nich napojis ci nie?

chtel bych to prodiskutovat s tim chlapikem, co prijde.. chtel bych, aby kdyby se tam nekdo vloupal, odeslalo to par SMS a zacalo houkat.. Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, na to budes asi ten GSM modul potrebovat...
a inac ta aktivacia od SV je zdarma?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no, na to budes asi ten GSM modul potrebovat...
a inac ta aktivacia od SV je zdarma?

jo, zdarma..

k tomu modulu: asi jo, ale jeste jsem to poradne nestudoval..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 20:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no, na to budes asi ten GSM modul potrebovat...
a inac ta aktivacia od SV je zdarma?


no me prijde manik na tu aktivaci ve ctvrtek - melo by to bejt zadara - je to psany v tech papirech co jsem dostal pri prevzeti ... co se tyce napojeni na PCO, tak se ho zeptam kolik za to chtej a na kolik by to cely vyslo, ale obavam se, ze levna zalezitost to nebude Rolling Eyes ... jinak vlozku jsem vymenil hned ten den co jsem byt prevzal ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2