Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki - promin
OK... ale příště už to nebude tak lehký Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki: tak se asi v sobotu opijem
dovolenou nedostanu takze az do patka muzu planovat
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki: tak se asi v sobotu opijem
dovolenou nedostanu takze az do patka muzu planovat
Stejně si myslím, že se určitě ještě někdo přidá... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki: tak se asi v sobotu opijem
dovolenou nedostanu takze az do patka muzu planovat


Laughing já dovolenou mám vod pondělí 14 dní to budou vejlety na kole dneska sem si cvičně dal uhříněves a z5 a čekal sem to horší ale až mě uvidíte venčit psa asi chodim jako kačer donald Laughing

jinak pá-so -ne večer můžu mám ranní Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 17:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
david napsal:
niki: tak se asi v sobotu opijem
dovolenou nedostanu takze az do patka muzu planovat


Laughing já dovolenou mám vod pondělí 14 dní to budou vejlety na kole dneska sem si cvičně dal uhříněves a z5 a čekal sem to horší ale až mě uvidíte venčit psa asi chodim jako kačer donald Laughing

jinak pá-so -ne večer můžu mám ranní Wink
No vida... tak nás bude víc... už jsme 4.
Tak zkusíme zamluvit zase nějakou hospodu... Karolína byla úžasná... ale na sobotu tam už asi místo neseženem... jedině, že by Jája využila známosti Smile
Jo, a dovolenou bych potřebovala taky... Confused ale na tom kole bych asi zdechla... za týden mě čeká pomoc při maratonu na horských kolech u nás... tak budu cyklistům prospěšnější než když se jim budu motat pod kola Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jeee, my budeme moct nejdriv v sobotu, jak do hospody, tak do kina Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
jeee, my budeme moct nejdriv v sobotu, jak do hospody, tak do kina Very Happy
Tak to je supr. Já v pátek taky nemůžu. Takže bysme mohli nějakou hospodu domluvit na sobotu. Zkusím zavolat do Karolíny, jestli mají volno, ale na kolik lidí to vidíte.... podle ohlasů je nás zatím 6 (zdravé jádro). Co u Adminů, jak to vypadá, teto Ivo nabo Milane?
Kino asi domluvíme teda někdy na příští týden, ne? Máme ty slevové kuponky a ve středu je normální vstupné v Hostivaři 99,- Tak co třeba ta středa 26.4.?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
andousek napsala:
jeee, my budeme moct nejdriv v sobotu, jak do hospody, tak do kina Very Happy
Tak to je supr. Já v pátek taky nemůžu. Takže bysme mohli nějakou hospodu domluvit na sobotu. Zkusím zavolat do Karolíny, jestli mají volno, ale na kolik lidí to vidíte.... podle ohlasů je nás zatím 6 (zdravé jádro). Co u Adminů, jak to vypadá, teto Ivo nabo Milane?
Kino asi domluvíme teda někdy na příští týden, ne? Máme ty slevové kuponky a ve středu je normální vstupné v Hostivaři 99,- Tak co třeba ta středa 26.4.?


stredy jsou blby, drahous ma zapasy Sad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak sem tady!
Kam nemůže admin, tam nastrčí bábu, takže já myslim, že by to v sobotu šlo!
Yanek: Ten kačer Donald mě pobavil!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 12:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sobota by zatím šla.. to bych se taky přidala Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 12:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok takze nekdo vymyslete kam v sobotu pujdem a muzou zacit pripravy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ta Karolína by byla dobrá!
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Ta Karolína by byla dobrá!


a ja jsem tam jeste nebyla Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Milan V. napsal(a):
Ta Karolína by byla dobrá!


a ja jsem tam jeste nebyla Very Happy
O důvod víc jít právě tam! Wink

Kolik nás teda bude a kdo se zhostí rezervace?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 16:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to zamluvené pro 10 lidí v Karolíně. Na sobotu v 19.00 na mě. Takže se sejdem zase mezi 18.30 a 18.40 na východním rohu C?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to kino domluvíme v sobotu v Karolíně, když tam budem všichni a pak to sem jen hodíme, když se bude chtít někdo přidat?
Jen si nejsem jistá, jestli kino ve Špáru hraje každý den Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 16:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika. supér: to bych měla stíhat. takže se těším..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se v sobotu večer vracím ze školení z Moravy, tak kdybych přijel jen trošku rozumně, přijdu rád. Snad se jako nováček mezi samými akcičkovými mazáky nebudu moc stydět. Odjíždím zítra brzy ráno, tak kdyby byla nějaká změna, může mi to prosím někdo hodit do zpráv? Ať to nemusím hledat v příspěvcích. Moc díky.
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 08:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Já se v sobotu večer vracím ze školení z Moravy, tak kdybych přijel jen trošku rozumně, přijdu rád. Snad se jako nováček mezi samými akcičkovými mazáky nebudu moc stydět. Odjíždím zítra brzy ráno, tak kdyby byla nějaká změna, může mi to prosím někdo hodit do zpráv? Ať to nemusím hledat v příspěvcích. Moc díky.
Jasně, hodíme... ale změna nebude... už jsem zaplatila zálohu Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 08:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také bych rád zůčastnil, pokud nenastanou neočekávána okolonosti.

Vejdu se ještě?
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Já se v sobotu večer vracím ze školení z Moravy, tak kdybych přijel jen trošku rozumně, přijdu rád. Snad se jako nováček mezi samými akcičkovými mazáky nebudu moc stydět. Odjíždím zítra brzy ráno, tak kdyby byla nějaká změna, může mi to prosím někdo hodit do zpráv? Ať to nemusím hledat v příspěvcích. Moc díky.

MKDD napsal:
Také bych rád zůčastnil, pokud nenastanou neočekávána okolonosti.

Vejdu se ještě?
Myslím, že se vejdou všichni a každého rádi uvidíme, nikomu hlavu neukousneme ... Cool

Takže se pomalu rýsuje Karolína, 18hod.. V tuto chvíli je to zamluvené.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

admine, neblbni, je to na 19:00
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
admine, neblbni, je to na 19:00
To ty ještě nevíš, že jsme se domluvili už na 18hod. ... To jsem ti doma nestihl říct ... Cool Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak to kino domluvíme v sobotu v Karolíně, když tam budem všichni a pak to sem jen hodíme, když se bude chtít někdo přidat?
Jen si nejsem jistá, jestli kino ve Špáru hraje každý den Sad


huraaa, my dorazime Very Happy kino ve sparu hraje kazdy den, zalezi ale na tom, co Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jake jsou informace srazu, v 18 nebo 19?abych tam nebyl hodinu sam Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to je super, mame na 90 procent (budeme vedet okolo 17:00 jestli jo nebo ne) zamluvenou karolinu pro 9 lidi od 18:00 od Jaja(y), a od niki na 19:00 pro 10 lidi, takze to pude Cool asi bysme meli zacit komunikovat i jinak nez jen tady z takovychto duvodu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bezva, takže se tam určitě vejdeme, už to totiž vypadá, že nás bude víc než těch 10 ks ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam v tom trochu hokej, v kolik a kde bude sraz, ještě jsem tam nebyl
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Mam v tom trochu hokej, v kolik a kde bude sraz, ještě jsem tam nebyl
Sraz bych dal před 18hod., řekněme 17:45, na rohu u domů A/C na severní straně.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
MKDD napsal:
Mam v tom trochu hokej, v kolik a kde bude sraz, ještě jsem tam nebyl
Sraz bych dal před 18hod., řekněme 17:45, na rohu u domů A/C na severní straně.


Pokud se nestane nic neočekávaného tak tam budu
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2