Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já v tom mám totální hokej ... a jsem z toho jelen Takže v kolik se sejdem kde?

Hlavně mě nenechte doma... mám tam tu zálohu Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tentokrát bych se stavila, pokud mi to vyjde, taky. Sice bych dorazila až tak nejdřív v devět, ale by snad nevadilo, což? Question Nebo už tam nebudete? Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Tak tentokrát bych se stavila, pokud mi to vyjde, taky. Sice bych dorazila až tak nejdřív v devět, ale by snad nevadilo, což? Question Nebo už tam nebudete? Wink
Jéje... to tam ještě určitě budeme Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Leika napsala:
Tak tentokrát bych se stavila, pokud mi to vyjde, taky. Sice bych dorazila až tak nejdřív v devět, ale by snad nevadilo, což? Question Nebo už tam nebudete? Wink
Jéje... to tam ještě určitě budeme Smile

Nevim proč, ale myslela jsem si to!
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já nevim, budu zejtra čekat asi doma a až někdo mávne, tak pudu Smile

Jinak s tim koncem se obávám, že zas budem zavírat hospodu, takže se nikdo nemusí obávat, že příde pozdě.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No... jen jsem zvědavá... jestli se tentokrát zase budou předvádět figurky... co, Davide??? Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Nika napsala:
Leika napsala:
Tak tentokrát bych se stavila, pokud mi to vyjde, taky. Sice bych dorazila až tak nejdřív v devět, ale by snad nevadilo, což? Question Nebo už tam nebudete? Wink
Jéje... to tam ještě určitě budeme Smile

Nevim proč, ale myslela jsem si to!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
No... jen jsem zvědavá... jestli se tentokrát zase budou předvádět figurky... co, Davide??? Very Happy


Jasně, David se chystá předvést figuru! Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 11:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neboj niki nenechame te doma, figurky nebudou nemam nic novyho nakreslenyho, a teta iva by nemela mit peci o moji figuru ja ji taky nemam
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 13:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
neboj niki nenechame te doma, figurky nebudou nemam nic novyho nakreslenyho, a teta iva by nemela mit peci o moji figuru ja ji taky nemam
Nejsi ty nějakej nabroušenej... takhle při pátku??? Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak kolik je zacatek, v 18.00?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ne nejsem, nemusim tady sedet a cekat jak dopadne hokej abych pustil prodej, to bylo psano s usmevem proto tam byl ten smajlik, debata o moji figure by ve me nevyvolala zadne negativni pocity bo vim ze na tom nejsem figurove nejlepe Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
ne nejsem, nemusim tady sedet a cekat jak dopadne hokej abych pustil prodej, to bylo psano s usmevem proto tam byl ten smajlik, debata o moji figure by ve me nevyvolala zadne negativni pocity bo vim ze na tom nejsem figurove nejlepe Laughing
Tak to jooo... už jsem se lekla Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Exclamation
Tak jsem zrovna mluvila s Jájou. Ta její rezervace ještě není potvrzená. Navíc oba zamluvené stoly jsou dost daleko od sebe. Ověřovat to bude znovu zítra okolo 16.30.
Takže jsme se domluvily, že hromadný odchod necháme na 18.30 - 18.40 opět na východním rohu Cčka a na místě obsadíme stůl buď jeden nebo oba.
Vyhovuje?
Exclamation
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 18:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak já v tom mám totální hokej ... a jsem z toho jelen Takže v kolik se sejdem kde?

Hlavně mě nenechte doma... mám tam tu zálohu Smile


Laughing Laughing niky já sem z toho taky YELEN Sad bohužel pište si mínus jeden yanek ne mě toho je nějak moc už dneska a zejtra makám od 9:15 do 19:30 a to už je na pokraji smrti tak já to vzdávám Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my dorazime asi pozdeji, mira se flaka nekde s firmou, ale rekla bych, ze za vama trefime Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 22:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja se tenhle vikend stehuju, takze se asi nezucastnim ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 09:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jak tak koukám tak asi bude stačit stůl zamluvený Niky maximálně se tam nacpe 13 lidí ... tak jak ? Mám nechat tu rezervačku mojí potvrzenou nebo až budu v půl páté volat jí mám zrušit ... jak psala Nika stoly jsou daleko od sebe a jak to tak čtu hodně lidí dorazí pozdejš ... jde o to abych to nenechala zamluvené a on si tam pak nikdo nešel sednout Rolling Eyes pak by mi asi spolužačka už nic nezařídila Embarassed a to si myslím že by byla škoda Very Happy Jinak čas srazu pořád platí 18:30 - 18:40 Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

budu se snažit na tu sedmou to stihnout. když tak bych přišla později.. Vyrážím tedka na výlet a doufám, že to kamarádi nebudou moc přehánět
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 13:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jája: Tak to teda zruš, uvidíme, kolik lidí přijde, myslím si, že víc, ale to kdyžtak nějak operativně vyřešíme ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 17:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...stalo se zrušeno už je tam jenom od Niky rezervačka Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 08:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... jojo... zase se to vydařilo...
Ještě jednou chválím kuchyň u adminů... ostatně je vidět... že je vše Hi-Tech Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki vydarilo ale ja zase nevidel tvoji lavicku
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, v Karolíně bylo dobře. Ani jsem nebyla načichlá kouřem, což je super. Jsem ráda, že jsem poznala nové tváře. Smile
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jj, zadařilo se... Už se těšim na příště!

Niki, dík za pochvalu, to víš, né každýmu se tyhle "studený laboratoře", který jsou neútulný, neosobní, ..., bez cetiček, výstavní keramiky, ..., líbí.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sraz byl fajn, nyní si už pod jednotlivými jmény umím představit i obličeje.
Kuchyň u adminů byla zajímavá
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Ahoj, v Karolíně bylo dobře. Ani jsem nebyla načichlá kouřem, což je super. Jsem ráda, že jsem poznala nové tváře. Smile


Jsem tam pod stolem zapomněl batoh, nastěstí jsem se tam vrátil a ještě tam byl, to byl teda nerváček. to se mi dřív stávalo až tak po 10 pivech... Sad Sad Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Leika napsala:
Ahoj, v Karolíně bylo dobře. Ani jsem nebyla načichlá kouřem, což je super. Jsem ráda, že jsem poznala nové tváře. Smile


Jsem tam pod stolem zapomněl batoh, nastěstí jsem se tam vrátil a ještě tam byl, to byl teda nerváček. to se mi dřív stávalo až tak po 10 pivech... Sad Sad Sad
No... jsme si všimli, že ses někam vypařil Smile ... a už jsme tě neviděli Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Leika napsala:
Ahoj, v Karolíně bylo dobře. Ani jsem nebyla načichlá kouřem, což je super. Jsem ráda, že jsem poznala nové tváře. Smile


Jsem tam pod stolem zapomněl batoh, nastěstí jsem se tam vrátil a ještě tam byl, to byl teda nerváček. to se mi dřív stávalo až tak po 10 pivech... Sad Sad Sad


To je veselý teda.... Shocked Ale hlavně, že to dobře dopadlo. Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki vydarilo ale ja zase nevidel tvoji lavicku


Hele... já ji ještě nikam nestěhuju

Když příště zamíří banda i ke mě... uvidíš jí... Wink
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2