Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 12:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bylo to moc fajn. příjemně jsem si zase pokecala.. A už se těším na další. .-)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 13:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
david napsal:
niki vydarilo ale ja zase nevidel tvoji lavicku


Hele... já ji ještě nikam nestěhuju

Když příště zamíří banda i ke mě... uvidíš jí... Wink


sem zvedavej Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak co, kedy zas bude nieco? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no tak co, kedy zas bude nieco? Very Happy


no ja jsem v sobotu nemohl, pac jsem stehoval ... pokud by bylo neco tenhle vikend tak bych se nezlobil Very Happy Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tenhle víkend bohužel asi poprvé vynechám... nicméně... budu na vás myslet Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
no tak co, kedy zas bude nieco? Very Happy


no ja jsem v sobotu nemohl, pac jsem stehoval ... pokud by bylo neco tenhle vikend tak bych se nezlobil Very Happy Wink


ja som tiez nebol, bol som v Bratislave...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tenhle víkend bohužel asi poprvé vynechám... nicméně... budu na vás myslet Cool


nj, co se da delat Crying or Very sad
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
Tenhle víkend bohužel asi poprvé vynechám... nicméně... budu na vás myslet Cool


nj, co se da delat Crying or Very sad
Jééé, dík Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 17:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

budeme nad tebou truchlit Drink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 19:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, bylo to vážně fajn a je vážně fajn si pod těmi nicky představit reálné obličeje, i když některé se až zase tak neliší...Very Happy Jooo, HI-TECH kuchyně u adminů je vážně výborná, ale až někdy zajdeme ke mně, uvidíte zase červené sedačky Very Happy Skutečně ne lucerničky, jen sedačky Very Happy Ostatně myslím, že mistrovství světa (obě) se blíží a dle obličejů tety Ivy při slově fotbal nebo hokej se stejně budeme možná přemisťovat po bytech pánského osazenstva NZM nebo najdeme nějaký sport bar:-))
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 21:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jj sobota šla ale já se za sebe omlouvám už sem byl fakt mrtvej po 11 hodinách v práci sem nepoužitelnej Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 19:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na tomto odkazu jsem vytvořil další téma aneb sraz VI. Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2