Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 22:05  Předmět:  Sraz VII
7.5.2006, 18:00
Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky všem, víkend se blíží a je tu další návrh na další sraz. Návrh zní Hospůdka Karolína v neděli v 18.00 (19.00?) hodin?
Kdo se přidáte?


Naposledy upravil Nika dne 3.5.2006, 18:31, celkově upraveno 1 krát.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 22:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Som tam!
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 22:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to už jsme 2... Ba ne, už je nás 5. David, Jája a Yanek jdou taky a na Fefiky a adminy spoléháme taky Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 07:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pri hezkem pocasi bych navrhovala udelat nejaky srazik venku. Moc bych se za to primlouvala neb bych opravdu rada poznala sve sousedy a "zname" tady z fora. Ale vecerni hodiny a hospudka mi bohuzel nevyhovuji, protoze bych se tam s kocarkem asi nevyjimala uplne nejlepe
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 07:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud se nestane nic neočekaváne tak se také přidám.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 08:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

O víkendu budu na bytě, takže se ráda připojím. Ať už k akci někde venku nebo v hospůdce.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobře, tak je zamluvená Karolína na neděli 7.5. od 18.00 pro 9 lidí (od 10 se tam musí běhat se zálohou), ale klidně nám zase přidají židle jako minule.
Koncem týdne zase domluvíme hromadný sraz.
Souhlas? Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tentokrat urco nejdeme, jedeme na sumavu a jsme pryc az do pondelka Wink
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Pri hezkem pocasi bych navrhovala udelat nejaky srazik venku. Moc bych se za to primlouvala neb bych opravdu rada poznala sve sousedy a "zname" tady z fora. Ale vecerni hodiny a hospudka mi bohuzel nevyhovuji, protoze bych se tam s kocarkem asi nevyjimala uplne nejlepe


Tak zkuste s mamčama něco navrhnout. Já bohužel ještě netuším, kde by se něco takového mohlo uskutečnit. Určitě se ale ráda zůčastním seznamovačky i s touhle "partou". Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK, takže zatím počítám 7 - já, Jája, Yanek, David, Johny, MKDD, Lenkaii.
Kdo dál? Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 12:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bohuzel pres vikend jsem mimo Prahu, kdyby se neco menilo dam vcas vedet..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bohuzel take budem pryc:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 16:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
OK, takže zatím počítám 7 - já, Jája, Yanek, David, Johny, MKDD, Lenkaii.
Kdo dál? Very Happy


tak ja bych mozna taky zasel Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud se vejdu také bych zašla..., ale bohužel o víkendu nebudu na NETu a tak bych potřebovala s určitostí vědět do pátku v kolik a kde bude sraz
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 17:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na 99% jdu A klidně se půjdu seznámit i s místními maminkami, tatínky a jejich ratolestmi někam odpoledne ven Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
Pokud se vejdu také bych zašla..., ale bohužel o víkendu nebudu na NETu a tak bych potřebovala s určitostí vědět do pátku v kolik a kde bude sraz


Pošlu ti tel. na sebe v soukromé zprávě, tak se mi v neděli odpoledne ozvi a já ti dám vědět, ju?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 17:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Super, tak to je nás už 10. Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ja se opet neseznamim ,cely vikend jsem mimo Prahu.Snad to priste vyjde!
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neboj, pri nasi frekvenci se prilezitost urcite najde jeste letos Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
neboj, pri nasi frekvenci se prilezitost urcite najde jeste letos Very Happy
Tak to každopádně Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jsem moooc rada.Su devcica z moravy a vikendy bud slouzim nebo me to tahne na ,,rodnou hroudu",ale rada uz bych poznala fajn lidicky co se neboji ozvat!
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
andousek napsala:
neboj, pri nasi frekvenci se prilezitost urcite najde jeste letos Very Happy
Tak to každopádně Very Happy


osobne se tesim, az si dachneme na te sumave, ale uprimne soudruzi, budete mi tento vikend chybet Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Nika napsala:
andousek napsala:
neboj, pri nasi frekvenci se prilezitost urcite najde jeste letos Very Happy
Tak to každopádně Very Happy


osobne se tesim, az si dachneme na te sumave, ale uprimne soudruzi, budete mi tento vikend chybet Very Happy
I ty nám... soudružko Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
andousek napsala:
Nika napsala:
andousek napsala:
neboj, pri nasi frekvenci se prilezitost urcite najde jeste letos Very Happy
Tak to každopádně Very Happy


osobne se tesim, az si dachneme na te sumave, ale uprimne soudruzi, budete mi tento vikend chybet Very Happy
I ty nám... soudružko Smile
Oprava... samozřejmě i VY nám... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Amelie napsala:
Tak to jsem moooc rada.Su devcica z moravy a vikendy bud slouzim nebo me to tahne na ,,rodnou hroudu",ale rada uz bych poznala fajn lidicky co se neboji ozvat!


Very Happy no já myslim že pár z nás už znáš Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Amelie napsala:
Tak to jsem moooc rada.Su devcica z moravy a vikendy bud slouzim nebo me to tahne na ,,rodnou hroudu",ale rada uz bych poznala fajn lidicky co se neboji ozvat!


Very Happy no já myslim že pár z nás už znáš Wink
Je pravda, že Yanka nemožno přehlédnout... viz jeho foto Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 00:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

K tomu se da dodat jen jedine-
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 06:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Amelie napsala:
K tomu se da dodat jen jedine-
Jojo Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Roxy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 43
Založen: 28.3.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: NZM A

brazil.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ani ja se asi neseznamim, jsme na vikend mimo Prahu Cool
Lev Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie RoxyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 22:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Suzan napsala:
Pokud se vejdu také bych zašla..., ale bohužel o víkendu nebudu na NETu a tak bych potřebovala s určitostí vědět do pátku v kolik a kde bude sraz


Pošlu ti tel. na sebe v soukromé zprávě, tak se mi v neděli odpoledne ozvi a já ti dám vědět, ju?

Jelikož mi do neděle cosi nepříjemného vlezlo Sad , vidím to tak, že bych (pokud to vše zvládnu) dorazila rovnou do Karolíny mezi 19.-20. hodinou
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2