Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 08:54  Předmět:  DĚKUJEME DEBILOVI - zničený obsah nástěnky v domě C Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Twisted Evil ZA NADPIS SE OMLOUVÁM ale tohle nejde jinak napsat Twisted Evil

ráno když sme šli venčit psa tak nástěnka v C východ byla celá prázdná a veškerý věci z ní ležely pod ní roztrhaný to je opravdu pěkný není nad to mít v baráku zakomplexovanýho vola
když už si ten dotyčnej chce něco ničit tak at si to dělá doma a neničí něco co slouží všem lenky je mi předem líto aspon sme to pozbírali a připíchli v celku na nástěnku mám i fotky ale jenom z mobilu tak až si nainstaluju bt šoupnu je sem


SP_A0176.jpg
 Komentář:
 Velikost:  95.55 kB
 Zobrazeno:  301 krát

SP_A0176.jpg

SP_A0177.jpg
 Komentář:
 Velikost:  129.93 kB
 Zobrazeno:  295 krát

SP_A0177.jpg



Naposledy upravil YANEK dne 7.5.2006, 09:07, celkově upraveno 2 krát.
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Twisted Evil ZA NADPIS SE OMLOUVÁM ale tohle nejde jinak napsat Twisted Evil

ráno když sme šli venčit psa tak nástěnka v C východ byla celá prázdná a veškerý věci z ní ležely pod ní roztrhaný to je opravdu pěkný není nad to mít v baráku zakomplexovanýho vola
když už si ten dotyčnej chce něco ničit tak at si to dělá doma a neničí něco co slouží všem lenky je mi předem líto aspon sme to pozbírali a připíchli v celku na nástěnku mám i fotky ale jenom z mobilu tak až si nainstaluju bt šoupnu je sem
Jo, tak to je hustý... smutný je hlavně to, že jsou tu lidi, který se snažej dělat věci pro druhý a pak se najdou blbci, který to budou ničit jen tak...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no je to hodně smutný já jenom doufám že ty papíry co na nich byli jména na zvonky už má doma někdo kdo dělá zvonky protože tohle tam už není Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm... bohužel... ty papíry se zvonkama tam bohužel asi zůstaly... teda... člověk se snaží a pak se objeví... ach jo...
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to je báječný to je ten dotyčnej ukrad to je mi leni líto chytit ho dostal hned do huby
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi nějaký chudáček, kterému jsem zničila jeho milovaný a drahocený inzerát.. je mi toho člověka líto..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Asi nějaký chudáček, kterému jsem zničila jeho milovaný a drahocený inzerát.. je mi toho člověka líto..


Sad jo tak přesně tohle říkala i jája že to je někdo komu se vyhodil inzerát Evil or Very Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo.. jdu to tam dát znova Sad at si lidi můžou psát ty zvonky znova
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Škoda že nemáme kamery, že? Fakt by mě zajímalo, co je to za člověka. Troufnu si říct, že by to mohl být navenek uhlazený slušňáček, který se bude rvát o každou korunku, aby měl co nejvíc penízek.

Už se těším, až se mu tohle jednání vrátí v jiné podobě. Lenko, je mi to líto.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
No jo.. jdu to tam dát znova Sad at si lidi můžou psát ty zvonky znova


Rolling Eyes to budou všichni nadšený Rolling Eyes

to bych k tomu připojil i proč Twisted Evil
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
lenkaii napsala:
No jo.. jdu to tam dát znova Sad at si lidi můžou psát ty zvonky znova


Rolling Eyes to budou všichni nadšený Rolling Eyes

to bych k tomu připojil i proč Twisted Evil
Copak ten člověk nechápe, že tak škodí i sám sobě???
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co jsem měla to jsem vyvěsila znova.. ted k tomu napíšu i nějaký komentář. Oběhla jsem i ostatní vchody.. tam je naštěstí vše OK
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

šikula leni jinak jak píše gretička ty kamery ještě budou chybět timhle to začíná
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Co jsem měla to jsem vyvěsila znova.. ted k tomu napíšu i nějaký komentář. Oběhla jsem i ostatní vchody.. tam je naštěstí vše OK
Doufám, že až půjdu večer sbírat naše vchody, nenajdu něco podobného...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě je tu maličká naděje, že ty tabulky má někdo momentálně u sebe.. Maličká, ale je...
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Heh, tak to musel byt daky oberchuj...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Heh, tak to musel byt daky oberchuj...
daky oberchuj? můžeš mi to přeložit? Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no něco jako obr kokot Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no něco jako obr kokot Laughing
Jo taaak... Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No vyřážím odpoledne na výlet s foťákem. Tak v ostatních vchodem nafotím ty dotazníky.. Kdyby ten oberchuj.. teda to je slovo... zaútočil znovu Very Happy)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak je hustý .... Leni pokud by jsi potřebovala mám doma vytisknutý zápis z komb. schůzky s KO a taky upoutávku na forum. Mobil ti na sebe posilam v SZ.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika: moc děkuju .. obojí jsem doma naštěstí měla.. Jediné co nemůžu nahradit je ta vyplněná tabulka se jmény. Měla jsem doma naštěstí čistou, ale ten čas, který lidé věnovali jejímu vyplnění je fuč Sad Zítra jsem to měla sebrat a udělat šttečky na zvonky, Bohužel ... odchytila jsme už pár lidí, kteří to znovu vyplnili. Poprosím všechny z Cčka, výcod, aby se znovu zastavili a vyplnili. A pokud tam někoho potkáte, tak ho na tu tabulku upozorněte. At se tam ty jména dají co nejrychleji dohromady.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

do kdy se to ma vyplnit? ja se na NZM dostanu az ve ctvrtek Sad
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 11:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak mi do soukromé zprávy napiš číslo bytu a co na ten zvonek chceš Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 12:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to je mi ale nabliti pratele Grc Grc Grc Grc Grc Grc Grc Grc Grc Grc
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemám slov ... Mad Narazit na toho člověka, asi bych se také neudržel jako YANEK ... Mad Můj bývalý kolega říkal "nakopat do šimpánu", tak to bych asi přesně udělal ...

Souhlasím s tím komentářem, proč se ty papíry musí vyplňovat znovu, připsal bych ho k tomu ...

U nás se někdo z firmy HAR na žaluzie, atd. snažil znesnadnit odstranění jejich reklamního materiálu tím, že ho přišpikoval přímo do toho dřevěného rámu ... Samo, že to šlo okamžitě dolů ... Od této firmy jsem už sundaval jejich reklamy potřetí, jsou vytrvalí ... Confused To ale samozřejmě nemá na to, co se stalo v C, to já jen tak naokraj ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neumim si ani predstavit, kdo a proc to udelal.
lenkaii: diky za akcni nahradu, uz jsem to vyplnila.
Je to skoda, prislo mi, ze do puvodniho formulare se zapsalo uz celkem dost lidi Rolling Eyes
Mimochodem, jak se vlastne ti vylepovaci reklam dostavaji do domu? To je nekdo pousti?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no šimni si že dveře občas pořád bývají otevřený např. při stěhování nebo tuhle někomu dělali kuchyn ve dveřích klín a nikdo nikde
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak teda ... co k tomu říct ... radši nic ... je blbý, že to roztrhal tu tabulku ... snad to tam lidi doplní ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2