Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 23:22  Předmět:  Síla GSM signálu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Docela mě překvapilo, že se tohle téma tady ještě neprobíralo. Vzhledem k tomu, že jsme dole, tak jsem očekával, že bude signál slabší, ale že to bude až tak špatný to jsem nečekal. Co se týče Vodafonu tam celkem problém není - signál je jenom nepatrně slabší - osciluje mezi čtyřmi a pěti "dílky". No ale T-Mobile - to je bída (viz. přiložený screenshot). Když jsem dělal ten screenshot, tak jsem měl mobil blízko u okna, takže signál byl trochu lepší, ale v podstatě signál osciluje přibližně mezi -85 dBm a -100 dBm což už je v podstatě ztráta signálu. Pro netechniky - na displeji tak jeden až dva "dílky". Občas se mi signál ztratí úplně - a to jsem ve druhým patře. Eurotel nemám, takže nemůžu posoudit.

Napadlo mě, že bych mohl vznést dotaz na T-Mobile jestli tady neplánujou zlepšit signál - vzhledem k tomu, že to je nová lokalita, bude tady přes 1000 bytů a zdaleka ne všichni, jestli vůbec někdo si nechá zavést pevnou linku, je to docela zásadní věc.

Jakej máte signál vy?
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 01:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, už jsem na T-mobile volala. Po 14 dnech mi přišla odpověď, že podle jejich techniků je signál v pořádku. Takže - házení hrachu na zeď.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdarec, ja uz jsem nekolikrat volal z bytu a bez problemu (mam taky t-mobile, na stav signalu jsem ale nekoukal).. a eurotel CDMA mi jde taky dobre a rychle..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
zdarec, ja uz jsem nekolikrat volal z bytu a bez problemu (mam taky t-mobile, na stav signalu jsem ale nekoukal).. a eurotel CDMA mi jde taky dobre a rychle..


hmm ... třeba z okna koukáš na BTSku ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U me s T-mobilem take zadna slava, volani v pohode ale zadna extras sila signalu to neni, to Eurotel je za plno Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mám Vodafone je to v pohodě, obcas není signal v garážích, ale tam mi to moc nevadí
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo u nas v Ccku je taky signal na Tmobile uplne spatny(slusne receno) Wink
Errortel fpoho....
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Napada mě, že čím víc lidí to na T-mobilu nahlásí, tím lépe. Snažila jsem se, ale .......prý je v této lokalitě signál v pohoděSad Bohužel se nám už parkrát s manželem stalo, že jsem se nemohli dovolat - resp. já myslel, že je třeba v metru, ale........45 min. asi ne. Prostě nedorazily smsky a ani se nedalo dovolat.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nás má i Vodafone špatný signál. během volání se hovor přesušuje záleží, kde momentálně stojíte. Špatně se nám také odesílají sms.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...
_________________
JoHnY


Naposledy upravil JoHnY dne 16.5.2006, 15:32, celkově upraveno 1 krát.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

B 19 Eurotel zvlada i vertikalni pohyb vytahem, sice kvalita hovoru poklesne ale hovor se mi neprerusil
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink


no ano... ake vlastne maju ceny? hlavne ze ake su tie pausalne poplatky by ma zaujimalo...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže. Právě jsem slabý signál opět nahlásila na T-mobile. Sama slečna operátorka mi sdělila, že čím víc lidí se ozve, tím to bude lepší........Je mi to líto, ale BUDE NÁS MUSET BÝT VÍC, KTEŘÍ VYTRPÍ ROZHOVOR SE SLEČNOU S INSTRUKCEMI V POČÍTAČI.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink


Inac to by chcelo nieco take ze ked si vonku pouzivas mobil a ked si doma tak to prepnes na ten domaci telefon... Lebo to je zas zbytocne, mat a platit dva telefony... Ale to uz je asi utopia
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 18:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcom napsal:
JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink


no ano... ake vlastne maju ceny? hlavne ze ake su tie pausalne poplatky by ma zaujimalo...


muzu ti naskenovat cenik
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 18:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
dcom napsal:
JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink


no ano... ake vlastne maju ceny? hlavne ze ake su tie pausalne poplatky by ma zaujimalo...


muzu ti naskenovat cenik


tak nascanuj please, urcite to bude zaujimat viac ludi, na strankach to nemaju
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 21:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcom napsal:
JoHnY napsal:
dcom napsal:
JoHnY napsal:
ako to tak sledujem, tak ked sa dokoncia aj dalsie domy a vsetci sa nastahuju tak to bude vesele... este si vsetci radi nakupime pevnu linku od t-systems...


no začínám o tom jejich VoIPu silně uvažovat ... a samozřejmě k tomu nějakej pořádnej HW SIP phone Wink


no ano... ake vlastne maju ceny? hlavne ze ake su tie pausalne poplatky by ma zaujimalo...


muzu ti naskenovat cenik


tak nascanuj please, urcite to bude zaujimat viac ludi, na strankach to nemaju


ok, ale az zejtra ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vasek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak jsem koukal jak staví ty nové domy tak se moc nedivím, že signál není nic moc. Ten železobeton je ideální Faradyova klec. My musíme telefonovat u okna. V předsíni nemáme signál téměř žádný.
Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vasek napsal:
Jak jsem koukal jak staví ty nové domy tak se moc nedivím, že signál není nic moc. Ten železobeton je ideální Faradyova klec. My musíme telefonovat u okna. V předsíni nemáme signál téměř žádný.


jj ... no v tom bude problem ... me poslali z T-Mobilu vyjadreni, ze signal je ok a ze to predaj nejakymu jinymu oddeleni a ze mozna pristi rok posilej ... no nicmene me vypadavaj hovory i kdyz jsem u okna a mam "dva dilky" ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Vasek napsal:
Jak jsem koukal jak staví ty nové domy tak se moc nedivím, že signál není nic moc. Ten železobeton je ideální Faradyova klec. My musíme telefonovat u okna. V předsíni nemáme signál téměř žádný.


jj ... no v tom bude problem ... me poslali z T-Mobilu vyjadreni, ze signal je ok a ze to predaj nejakymu jinymu oddeleni a ze mozna pristi rok posilej ... no nicmene me vypadavaj hovory i kdyz jsem u okna a mam "dva dilky" ... Rolling Eyes


V jakem dome nefunguje T-Mobile? Ja takovy problem nemam, bydlim v prizemi a signal mam vsude dobry, coz je az prekvapive Laughing
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já mám Eurotel a Ačko - přízemí - pohoda.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 15:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

meiram napsal(a):
dcom napsal:
Vasek napsal:
Jak jsem koukal jak staví ty nové domy tak se moc nedivím, že signál není nic moc. Ten železobeton je ideální Faradyova klec. My musíme telefonovat u okna. V předsíni nemáme signál téměř žádný.


jj ... no v tom bude problem ... me poslali z T-Mobilu vyjadreni, ze signal je ok a ze to predaj nejakymu jinymu oddeleni a ze mozna pristi rok posilej ... no nicmene me vypadavaj hovory i kdyz jsem u okna a mam "dva dilky" ... Rolling Eyes


V jakem dome nefunguje T-Mobile? Ja takovy problem nemam, bydlim v prizemi a signal mam vsude dobry, coz je az prekvapive Laughing


Cecko, sever ... druhy patro a ja mam prave ten vyklenek, takze tam by mel bejt teoreticky trochu lepsi signal, ale i tam mi padaj hovory ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Druhe poschodie a Vodafone - uplne v pohode... Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 15:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
Druhe poschodie a Vodafone - uplne v pohode... Smile


no Vodafone mam taky relativne v pohode ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ET v domě A, 5. nadzemní a s problémy - v bytě ještě jakž takž, ale na terase vůbec.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 19:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
meiram napsal(a):
dcom napsal:
Vasek napsal:
Jak jsem koukal jak staví ty nové domy tak se moc nedivím, že signál není nic moc. Ten železobeton je ideální Faradyova klec. My musíme telefonovat u okna. V předsíni nemáme signál téměř žádný.


jj ... no v tom bude problem ... me poslali z T-Mobilu vyjadreni, ze signal je ok a ze to predaj nejakymu jinymu oddeleni a ze mozna pristi rok posilej ... no nicmene me vypadavaj hovory i kdyz jsem u okna a mam "dva dilky" ... Rolling Eyes


V jakem dome nefunguje T-Mobile? Ja takovy problem nemam, bydlim v prizemi a signal mam vsude dobry, coz je az prekvapive Laughing


Cecko, sever ... druhy patro a ja mam prave ten vyklenek, takze tam by mel bejt teoreticky trochu lepsi signal, ale i tam mi padaj hovory ... Rolling Eyes


Ja bydlim acko jih, takze pres ulici v prizemi. Signal mam dobry po celem byte vcetne chodby a koupelny.
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 19:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Ahoj, už jsem na T-mobile volala. Po 14 dnech mi přišla odpověď, že podle jejich techniků je signál v pořádku. Takže - házení hrachu na zeď.


Uz jsem to resila s kolegy v T-M, Signal je dobry pouze v Pracske ulici. Zjistim u kolegu, kde je problem , kdy bude zlepseni a odpoved sem nekam vlozim.
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.7.2006, 00:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak sem zjistoval odkud mobil chyta vysilac a je to z Prazske ulice z Hostivare. U okna to jde, ale jak zajdu do bytu, signal strasne kolisa. To je T-Mobile.

Jinak podobne tady na zacatku fungoval i EuroTel. Ten ale uz zda se tady sit vychytal a ja mam vsude v byte signal plnej, kdykoliv a bez problemu se dovolam, bez vypadku ... super.

Jeste kdyby na tom maknul i T-Mobile Surprised(

Vodafone ma kolega a ten facha taky bez problemu ...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.7.2006, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin napsal:
Tak sem zjistoval odkud mobil chyta vysilac a je to z Prazske ulice z Hostivare. U okna to jde, ale jak zajdu do bytu, signal strasne kolisa. To je T-Mobile.

Jinak podobne tady na zacatku fungoval i EuroTel. Ten ale uz zda se tady sit vychytal a ja mam vsude v byte signal plnej, kdykoliv a bez problemu se dovolam, bez vypadku ... super.

Jeste kdyby na tom maknul i T-Mobile Surprised(

Vodafone ma kolega a ten facha taky bez problemu ...


no tak to je potom jasný ... Pražská je směrem na jih a já jsem na sever, takže mi stíní barák ... Rolling Eyes

btw. máš v telefonu servisní menu, že jo ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2