Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 11:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem posílal email na T-Mobile, slabší signál uznali - prý útlum až 90db, ale neznám "běžný" útlum, takže to je pro mne nic neříkající číslo. Ale v následujícím roce se zatím posílení vysílačů neplánuje. Přepošlou to prý marketingovému oddělení, které o výstavbě rozhoduje. Takže pište a pište stížnosti na info@t-mobile.cz, třeba se změny dočkáme. Jinak asi změním operátora Sad
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Tak jsem posílal email na T-Mobile, slabší signál uznali - prý útlum až 90db, ale neznám "běžný" útlum, takže to je pro mne nic neříkající číslo. Ale v následujícím roce se zatím posílení vysílačů neplánuje. Přepošlou to prý marketingovému oddělení, které o výstavbě rozhoduje. Takže pište a pište stížnosti na info@t-mobile.cz, třeba se změny dočkáme. Jinak asi změním operátora Sad


Já teda nevím, bydlím přímo přes trávník naproti v E a s T-Mobilem nemám ani nejmenší problém.. Signál silný i v koupelně.. Všude, tak nevím Rolling Eyes
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Proč to tak je nevím, ale to, že v mém bytě často vypadává zvuk a někdy se i hovor sám ukončí, je fakt.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je teda fakt, že já mám až abnormálně signál držící telefon. Tam kde ostatní nemají signál, mám aspoň 1 čárku a např. v metru mi naskočí signál ještě před tím, než se vjede do stanice
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Je teda fakt, že já mám až abnormálně signál držící telefon. Tam kde ostatní nemají signál, mám aspoň 1 čárku a např. v metru mi naskočí signál ještě před tím, než se vjede do stanice


jen pro zajimavost, co mas za telefon?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
jen pro zajimavost, co mas za telefon?


Nokia 7373
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
citace:
jen pro zajimavost, co mas za telefon?


Nokia 7373


hmm, divne
zrovna u tohoto typu bych to nepredpokladal
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Upřímně řečeno - já taky ne Embarassed
To je mobil na parádu a nějaké příliš dobré vlastnosti jsem od něj nečekala, ale byla jsem příjemně překvapena.. Možná je to tím, že když se odklopí kryt, má na délku cca 15 cm, což při integrované anténě může signálu pomoct
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mám teď signál -83 dBm (48%). Mám Vodafone na Samsungu E730. Bydlim v C-západ a okno mám do vnitrobloku (odjinud volat je nemyslitelné). Občas při hovorech nejdou slyšet celá slova, holt když řeším něco důležitého, chodím na balkón. Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a jak se ta síla signálu měří?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já na to používám program MOBILedit! Forensic.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
Já na to používám program MOBILedit! Forensic.


Aha, tak to asi nezměřím Crying or Very sad
Mě by totiž zajímalo, jestli to závisí třeba na tom, jestli má člověk byt směrem do vnitrobloku, jestli je blíž nebo dál od Práčské, jestli není třeba lepší signál blíž Intersparu atd Evil or Very Mad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To nevim, ale je tu dost mizernej i signál rádií ! Chtělo by to udělat něco jako NZM: Mapa signálů Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
To nevim, ale je tu dost mizernej i signál rádií ! Chtělo by to udělat něco jako NZM: Mapa signálů Very Happy


Rádio ještě nemám, takže to nemůžu posoudit. Ale docela by to chtělo nějak objektivně NZM zmapovat, ne jenom že někdo napíše: bydlím V E směrem k D, blízko Práčské, mám mobil ten a ten, operátora toho a toho a občas neslyším kousek slova Wink
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Tomandl16 napsal:
To nevim, ale je tu dost mizernej i signál rádií ! Chtělo by to udělat něco jako NZM: Mapa signálů Very Happy


Rádio ještě nemám, takže to nemůžu posoudit. Ale docela by to chtělo nějak objektivně NZM zmapovat, ne jenom že někdo napíše: bydlím V E směrem k D, blízko Práčské, mám mobil ten a ten, operátora toho a toho a občas neslyším kousek slova Wink


obecne radio i TV tu mas spatny signal - proto se za spol. TV anteny daval na vsechny objekty set-top-box a jeho signal je zpet prevaden do analog. signalu a pousten do bytu

co se mobilu tyka, tady ta plocha, kde ted stoji nase domy, bylo zahradnictvi
z toho vyplyva, ze operatori pri pokryvani tohoto uzemi anteny smerovali vsude, jen ne na pole
jakmile tu bude ix tisic lidi, zvedne se provoz na okolnich BTS a da-li buh tak mobilni operator zvedne pokryti a kapacitu v siti
je jasne, ze v domech, jako jsou tyto, je problem s zelezobetonovou konstrukci - stini to signal
co muzeme vsichni udelat je, ze budeme volat na infolinky operatoru a zadat o zlepseni vykryti teto oblasti
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 15:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
co se mobilu tyka, tady ta plocha, kde ted stoji nase domy, bylo zahradnictvi

..nehledě na to, že jsme v dolíku u Botiče..

Což si myslím, že bude ještě spíš důvod než to zahradnictví..

Btw., to zahradnictví se už boomu mobilních telefonů ani nedožilo!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
To nevim, ale je tu dost mizernej i signál rádií ! Chtělo by to udělat něco jako NZM: Mapa signálů Very Happy


noo, muzes pozadat Ceske radiokomunikace.
Maji takove sikovne auticko za nekolik mil. korun napechovane technologi
jsou schopni zmerit uplne vsechno Wink
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 16:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky mam T-mobile a obcas mam problemy.. asi pred rokem jsem jim psal zadost, zkusim to zase, kdyz je nas tu vic..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 22:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam Vodafone a jsem v pohode. Driv jsem tam pracoval a co si pamatuji, tak plany na posilovani signalu a staveni novych BTS maji rok dopredu. Ale docela daji na nove lokality a pripominky o slabem signalu taky berou .. takze pokud je na tom T-mobile podobne, tak prudte, prudte, prudte ... drzim pesti! Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mno, Vodafone i O2 ve věži jsou celkem v pohodě... v -2 v garážích teda O2 signál nemá, ale to bych celkem předpokládal Wink
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na T-mobile jsme již několikrát telefonovali a řešili s nimi špatný signál. Opakovaně nám bylo řečeno, že podle nich je signál v pořádku a chyba je v železobetonu. Chystáme se psát stížnost, nebˇoť jsme dlouhodobí zákazníci a nehodlají se s námi o celé věci vůbec bavit. Dokonce nám několikrát vypadl hovor, když jsme komunikovali s operátorem.
Máme docela obavy, neboť nemáme pevnou linku a já za chvíli zůstanu doma na mateřské, odkázaná na mobil, který funguje pouze na balkoně. Myslím, že řešením je bombardovat je stížnostmi na marketing a ředitelsví.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 11:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Na T-mobile jsme již několikrát telefonovali a řešili s nimi špatný signál. Opakovaně nám bylo řečeno, že podle nich je signál v pořádku a chyba je v železobetonu. Chystáme se psát stížnost, nebˇoť jsme dlouhodobí zákazníci a nehodlají se s námi o celé věci vůbec bavit. Dokonce nám několikrát vypadl hovor, když jsme komunikovali s operátorem.
Máme docela obavy, neboť nemáme pevnou linku a já za chvíli zůstanu doma na mateřské, odkázaná na mobil, který funguje pouze na balkoně. Myslím, že řešením je bombardovat je stížnostmi na marketing a ředitelsví.


jen poznamka, ale i kdyz telefonuju se stav. dozorem, ktery ma T-Mobile, tak hovor vypadava i kdyz je venku, natoz kdyz sedi ve staveb. bunce...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
... podle nich je signál v pořádku ... nehodlají se s námi o celé věci vůbec bavit ...


To je zajímavé, ke mně se chovali úplně jinak. Já psal email na info@t-mobile.cz (před pár dny) a slabý signál uznali a ačkoli posílení neslíbili, tak se alespoň tvářili, že to předají kompetentním místům, které by o posílení mohli rozhodnout.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jak to tak čtu - že jste to vy, tak já vás taky podpořím, i když jak už jsem psala, tak se signálem nemám sebemeší problém Razz
Zkusím napsat na ten mail.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:

To je zajímavé, ke mně se chovali úplně jinak. Já psal email na info@t-mobile.cz (před pár dny) a slabý signál uznali a ačkoli posílení neslíbili, tak se alespoň tvářili, že to předají kompetentním místům, které by o posílení mohli rozhodnout.


hehe, neprej si videt, jak probiha komunikace na techto linkach a kde konci slova o tom, ze to predaji kompetentním místům...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moc velké iluze si nedělám. Ale pořád je mi divný ten rozdíl mezi tím, že jednomu řeknou "to nás nezajímá, signál je OK" a druhému "o špatném signálu víme".
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Moc velké iluze si nedělám. Ale pořád je mi divný ten rozdíl mezi tím, že jednomu řeknou "to nás nezajímá, signál je OK" a druhému "o špatném signálu víme".


hodne zalezi na cloveku, se kterym mluvis...
jeden ti nabulikuje hory doly a pak to zahodi, druhy je poctivy a preda to dal nebo se alespon snazi
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2007, 17:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dokonce měli zastaralé mapy, na kterých nemohli najít novou výstavbu a musela jsem je navádět přes mapy.cz. Také řekli, že předají kompetentním,a le od té doby nic.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dtrcka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 4.9.2006
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.3.2007, 19:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Řešil jsem to v říjnu - T-Mobile mi sdělil, že o problému ví, ale v dohledné době neplánují posílit signál, tak jsem přešel k Vodafone a jsem spokojený. Bydlím v A sever
_________________
Není týden ten, abys nepotkal blbce každý den.
   OfflineOsobní galerie dtrckaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2007, 07:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dtrcka napsal(a):
Řešil jsem to v říjnu - T-Mobile mi sdělil, že o problému ví, ale v dohledné době neplánují posílit signál, tak jsem přešel k Vodafone a jsem spokojený. Bydlím v A sever


Já teda nevím, ale myslím, že měnit operátora není řešením. Já mám možná to štěstí, že se signálem nemám problém, ale i kdybych měla, tak bych to asi neřešila takhle radikálně Cool
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2