Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Proto jsem psal, že by možná stálo za pokus se sejít s někým dost vysokým (což Netolická a Novotný jsou, a navíc jsou oba odpovědní za styk s médii, tudíž při "jemném" upozornění na možnost mediální stížnosti může mít celkem zajímavý účinek) a nejdřív jě upozornit na nespokojenost obyvatel NZM (tedy těch asi 30, kteří se scházejí zde na fóru - a ještě jsem málem zapomněl na Mirka Dušína. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě jednou upozorňuji, jak už psal JoHnY, řešíme tuto věc ve veřejně přístupné sekci fóra, nechcete to přece jen přesunout?!? Wink

Jinak k té poznámce kaheka o upozorňování na kiksy - já s tím nemám problém, ostatně všechny mé negativní zkušenosti jsou i na tomto portálu, ale jde mi především o formu ... Jedna věc je informovat, druhá nabádat lidi, aby něco nedělali nebo dělali ... V tomto případě by to opravdu mohla být velmi snadná záminka k podání žaloby a to by bylo zbytečné, ne?!? Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dejme tedy dohromady ten seznam, až bude hotový
můžeme na poradě rozhodnout co s ním.
Navrhuji Minimálně zveřejnit na hlavní stránce.

Zatím se zde objevilo:

1.Po předání bytu okamžitě zaniká přístup na klientské stránky
2.Nebyl dodán kamerový systém
3.Chybou v projektu zatepleni jsou v bytech schody na balkon omezující užitnou plochu bytu
4.Čtečky čipů jsou poddimenzované, následkem je nedostatek čipů pro jednotlivé byty
5.Potíže s reklamacemi stavu okolí bytových domů (osvětlení, nádoby na odpad atp.).
6.Developer diktuje nesmyslně vysoké poplatky.
7.Visualisace lokality na web stránkách neodpovídají realitě.
8.Developerem vybraná a obyvateli draze placená úklidová firma pracuje velmi špatně.
UPDATE
9.Pojištení bytu na rok zdarma - lež
10. Ve společných prostorech chybí el. zásuvky - nemožnost strojového čištení.


Naposledy upravil kahek2 dne 18.5.2006, 20:07, celkově upraveno 3 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem pro skrytí, pokud tady máme vykoumat nějakou strategii proti CG, tak by nám do ní neměl nikdo nepovolaný vidět, ne?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Ještě jednou upozorňuji, jak už psal JoHnY, řešíme tuto věc ve veřejně přístupné sekci fóra, nechcete to přece jen přesunout?!? Wink

Jinak k té poznámce kaheka o upozorňování na kiksy - já s tím nemám problém, ostatně všechny mé negativní zkušenosti jsou i na tomto portálu, ale jde mi především o formu ... Jedna věc je informovat, druhá nabádat lidi, aby něco nedělali nebo dělali ... V tomto případě by to opravdu mohla být velmi snadná záminka k podání žaloby a to by bylo zbytečné, ne?!? Wink


Asi si stále nerozumíme, není důvod to schovávat do neveřejné části.
At potencionalni sousede vidí a čtou, jak CG slibuje a neplní.

Chtěl bych jen to, co mi patří, co CG slíbil... jestli se tady dívají, vůbec mi to nevadí. Vzkazuji tímto CG: dodejte KAMEROVY SYSTEM, nebo Vás budu pomlouvat uplně všude kam přijdu!!!


Naposledy upravil kahek2 dne 18.5.2006, 14:04, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2:
Dala bych tam i potíže s reklamacemi ve společných prostorách. viz třeba ty čtečky, ale třeba i zásuvky na chodbách.
Jo a to je další bod: Nedostatky v projektu neumožňují strojové čistění společných prostor.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také si myslím, že není důvod to dávat neveřejné sekce
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rozumíme si, ale jde o to, že když někam do novin dáš inzerát "NEKUPUJTE SI BYT OD CG!", můžeš za to být žalován, i když můžeš mít stokrát pravdu. Chceš kvůli tomu chodit k soudu?!? Já ne ... Wink

Doplněno: Dobře, právě jsem to přesunul do neveřejné sekce, vracím tedy zpátky do veřejně přístupné ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Rozumíme si, ale jde o to, že když někam do novin dáš inzerát "NEKUPUJTE SI BYT OD CG!", můžeš za to být žalován, i když můžeš mít stokrát pravdu. Chceš kvůli tomu chodit k soudu?!? Já ne ... Wink

Doplněno: Dobře, právě jsem to přesunul do neveřejné sekce, vracím tedy zpátky do veřejně přístupné ...



Ano, to je pravda, takový inzerát bych nemohl podat. A určitě by mi ho ani neotiskli. Ale heslo : Chcete koupit byt? nejdříve čtěte ....
To uz by slo ne ?

Nicmene klidne bych si ten transparent: NELIBI SE MI JEDNANI CG
vyvesil z mé terasy. Chapu ale sousedy, kteří třeba spokojení z CG jsou
a kterým by se takovy bilbord nelíbil.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ten transparent na tvé terase, to už je něco jiného, pokud na něm bude to, že se ti nelíbí jejich jednání, máš na to plné právo a už tě za to nikdo nemůže právně popotahovat, to je stejné, jako když sem napíšeš svou negativní zkušenost nebo to každému vykládáš na potkání ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARTIN ŘEČÍNSKÝ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: NZM C

seychelles.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 16:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

urcite zadny hesla proti CG kvuli zalobam. navrhuji celoplosnou reklamu na tyto stranky(např.cibi moc sikovne,inzerat v novinach-kupujete novy byt?,rady a zkusenosti (NE)spokojenych zakazniku ze stavebni firmou-anonce,blesk.prvni vytisky zaslat CG,aby si uvedomili ze se zacina neco dit,ze se ozvem.proti transparentu na soukrome terase nic nemam,doporucuji bez silnych hesel s adresou na stranky fora. Martin Vonka-to je opravdu husty,mozna skloubit s transparentem neni spatny,nebo az v druhe vlne(pritvrdit),kdyz CG nebude reagovat.
Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie MARTIN ŘEČÍNSKÝZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 17:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

K reklamacím společných prostor - mě napadá rozporovat kupní smlouvu, do půl roku je povinen prokázat prodávající, že předmět prodeje byl v pořádku, po 6 měsících je to na kupujícím... , ale teď si nejsem jistá zda toto spadá pod občanský zákoník a ochranu spotřebitele a zda by rozpor s kupní smlouvou byl něco platný, jelikož tyhle záležitosti prý většinou bývají ošetřené přímo ve smlouvě (dobu záruky si stanovuje zhotovitel...) a jsou řešeny trošku jinak než klasická reklamace
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 18:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Spadá. Na stavby je dokonce ze zákona záruka minimálně tříletá.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 21:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já řeším reklamace dnes a denně a od zkušenější kolegyňky vím, že se stavbama je to trošku jináč, není to jako běžné spotřební zboží a mám v tom malý nedostatek - co se těch staveb týče
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 08:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to trochu jinak než s běžným spotřebním zbožím ale spadá to v našem případě pod občanský zákoník - viz § 646 odst. 3 který praví:
(3) U zhotovení stavby je záruční doba tři roky. Prováděcí předpis může stanovit, že u některých částí staveb může být záruční doba kratší, nejméně však osmnáct měsíců.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 10:59  Předmět:  draft otevřeného dopisu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

návrh otevřeného dopisu zástupcům centralgroupu ve smyslu hodnej/zlej polda

Vážená paní/pane (nevim kdo)

jako obyvatelé Vaší lokality Nové Zahradní město si nesmírně Vážíme odvedené práce Vaší společnosti, vašich zaměstnanců a dodavatelů v době prodeje stavby a klientských změn. Bohužel v současné době se situace změnila, přístup Vaší firmy se vůči nám klientům zhoršil a pociťujeme ve snahách o krásné bydlení obecný nezájem.

My, obyvatelé, Vaši zákaznící chceme, aby Vámi navržené a postavené místo bylo skutečně lepším místem pro život aby investice měla kromě majetkového rozměru i ten rozměr duševní, a lidé zde byli šťastní a spokojení. Věříme, že mimo finančního zisku, byl i toto Váš cíl

Současnou situaci kdy systémy pro vstup do objektů jsou na hranici kapacity, ze strany Vaší společnosti hrozí omezení vlastnických práv z důvodu poddimenzování tohot systému v průběhu výstavby vnímáme jako nešťastnou a jsem připraveni se důsledkům bránit všemi dostupnými prostředky.

Naším cílem není jakkoliv poškodit Vás, či jméno Vaši společnosti, ale nekomunikativnost a odmítavá stanoviska k těmto opodstatněným žádostem situaci více přiostřuje. Několikrát jsme ukázali dobrou vůli se podobrém sejít, a stav diskutovat a pokusit se najít řešení přijatelné pro obě strany a ne pouze přijímat rozhodnutí "od stolu". Jsme rozhodně daleko tomu, hádat se soudně, či komunikovat přez právníky, jsme přece pořád Vaši klienti, zaplativší klienti, kteří jsou nespokojeni. ale ozývají se čím dál více rozhořčené hlasy. Mimo jiné i proto se dokončuje ve spolupráci s odborníky seznam projektových chyb, nedodělků, nesplněných závazků a problémů v lokalitě.

Tento seznam obsahuje již (??? 19 odstavců) a pokrývá problémy i jiných lokalit (naprř. Přípotoční) a vrhá poněkud jiný pohled na reklamní kampaň v konečném důsledku by mohl odradit potencionální zájemce o koupi bytů. I jeden jediný odrazený zákazník může znamenat potenciální ztrátu společnosti řádově výrazně vyšší, než je investice do budované lokality, investice do Vašich zákazníků. V konečném důsledku takto vynaložené peníze uspokojí více klientů než 1 velkoplošný billboard.

Ještě jednou ale chci zdůraznit, že není naším cílem jakoliv Váš poškodit, naším cílem je pomoci jeden druhému. Vy se můžete poučit při výstavbě dalších domů a vyvarovat se podobných problémků či nedodělků, a nakonec Vám uvědomění, zodpovědnost a důslednost přinese nejen více peněz ale především více spokojených klientů.

s pozdavem vaši zákaznící:
(a ted asi seznam podepsaných )
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 11:42  Předmět:  Re: draft otevřeného dopisu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
návrh otevřeného dopisu zástupcům centralgroupu ve smyslu hodnej/zlej polda

Vážená paní/pane (nevim kdo)

jako obyvatelé Vaší lokality Nové Zahradní město si vážíme odvedené práce Vaší společnosti, Vašich zaměstnanců a dodavatelů v době prodeje stavby a klientských změn. Bohužel v současné době se situace změnila, přístup Vaší firmy se vůči nám klientům zhoršil a pociťujeme ve snahách o krásné bydlení obecný nezájem.

My (obyvatelé a Vaši zákazníci) chceme, aby Vámi navržené a postavené místo bylo skutečně lepším místem pro život a aby investice měla kromě majetkového rozměru i ten rozměr duševní- aby zde lidé byli šťastní a spokojení. Věříme, že mimo finančního zisku, byl toto i Váš cíl.

Současnou situaci (kdy systémy pro vstup do objektů jsou na hranici kapacit a ze strany Vaší společnosti hrozí omezení vlastnických práv z důvodu poddimenzování tohoto systému v průběhu výstavby) vnímáme jako nešťastnou a jsme připraveni se důsledkům bránit všemi dostupnými prostředky.

Naším cílem není jakkoliv poškodit Vás, či jméno Vaši společnosti, ale nekomunikativnost a odmítavá stanoviska k těmto opodstatněným stížnostem a žádostem situaci více přiostřují. Několikrát jsme ukázali dobrou vůli se po dobrém sejít, stav diskutovat a pokusit se najít řešení přijatelné pro obě strany a ne pouze přijímat rozhodnutí "od stolu". Jsme rozhodně daleko tomu hádat se soudně, či komunikovat přes právníky, jsme přece pořád Vaši klienti (zaplativší klienti), kteří jsou nespokojeni. Ozývají se ale čím dál více rozhořčené hlasy. Mimo jiné i proto se dokončuje ve spolupráci s odborníky seznam projektových chyb, nedodělků, nesplněných závazků a problémů v lokalitě.

Tento seznam obsahuje již (??? 19 odstavců) a pokrývá problémy i jiných lokalit (např. Přípotoční) a vrhá poněkud jiný pohled na reklamní kampaň. V konečném důsledku by mohl odradit potencionální zájemce o koupi bytů. I jeden jediný odrazený zákazník může znamenat ztrátu společnosti řádově výrazně vyšší, než je investice do budované lokality a investice do Vašich zákazníků. V konečném důsledku takto vynaložené peníze uspokojí více klientů než 1 velkoplošný billboard.

Ještě jednou ale chceme zdůraznit, že není naším cílem jakkoliv Váš poškodit, naším cílem je pomoci jeden druhému. Vy se můžete poučit při výstavbě dalších domů a vyvarovat se podobných problémů či nedodělků, a nakonec Vám uvědomění, zodpovědnost a důslednost přinese nejen více peněz, ale především více spokojených klientů.

s pozdavem vaši zákaznící:
(a ted asi seznam podepsaných )



Pěkné.
Myslím, že jako varování by to mělo splnit svůj účel- ten dobrej a zlej polda je fajn nápad. Odeslal bych to přímo řediteli a výkonnému řediteli. Předpokládám, že by se k tomu přidal ten seznam chyb.
Dovolil jsem si pár "češtinských úprav". Nepsal bych, že si vážíme nesmírně jejich práce, ale jen vážíme / jako dobrej polda, který to nepřehání/ Smile
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 11:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alko, přijde mi to dobře napsáno, jen mi tam chybí konkrétní požadavek co od nich vlastně chceme. Nějaký limit pro osobní schůzku, do kdy čekáme, než se teda začneme bránit těmi "všemi dostupnými prostředky"...

Nebo jsem to přehlédla?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 11:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pravda, ten mi tan chybi, to uz se na porade schylovalo k tomu ze budu muset neco rikat. Este to tedy zkuste nekdo poupravit s tim, ze do 15.6. cekame se zverejnenim dopisu. Ja mizim na dalsi zbytecnou poradu, nesnasim ponedlky
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Alko,

já bych to měla na delší povídání a nechci tu zaclánět. Můžeš mě kontaktovat na icq, až budeš ready?

P.S. Musíme si ujasnit v prvé řadě, jak sladit otevřený dopis s požadavky v dopise, který se bude projednávat ve středu na schůzce.

Jsou dvě řešení:

1) poslat otevřený dopis s přílohou
2) poslat je zvlášť

Které bude lepší? A od toho by se měl odvodit duch a případná formulace a konkrétnost dokumentů. To si myslím já.

Jinak, děkuju za dopis. Také jsme zvažovali tuto formu. Chce to úpravy, ale podstatné je mít kostru, což je taková včelí dělnická práce
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
...Jsou dvě řešení:

1) poslat otevřený dopis s přílohou
2) poslat je zvlášť

Které bude lepší? A od toho by se měl odvodit duch a případná formulace a konkrétnost dokumentů. To si myslím já.

Jinak, děkuju za dopis. Také jsme zvažovali tuto formu. Chce to úpravy, ale podstatné je mít kostru, což je taková včelí dělnická práce


Využil bych formy, jakou předepsal Alkonius a k tomu přiložil přílohu závad a nedodělků.
Jde jen o to, že kdyby se to mělo podepisovat ve větším počtu lidí, bylo by možná dobré s tím otevřeným dopisem už přijít na tu schůzi ve středu
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Presne! Na poradu sem to chtel mit hotove....
Jeste vecer to projdu a postnu druhy draft
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Druhý draft, prosím o korekci/přeformulaci vloženého odstavce (tučně) nerad bych aby to vyznělo jako vydírání, pořád mám pocit že to spíše než návrhem zavání tím vydiranim.

Vážená paní/pane (nevim kdo)

jako obyvatelé Vaší lokality Nové Zahradní město si vážíme odvedené práce Vaší společnosti, Vašich zaměstnanců a dodavatelů v době prodeje stavby a klientských změn. Bohužel v současné době se situace změnila, přístup Vaší firmy se vůči nám klientům zhoršil a pociťujeme ve snahách o krásné bydlení obecný nezájem.

My (obyvatelé a Vaši zákazníci) chceme, aby Vámi navržené a postavené místo bylo skutečně lepším místem pro život a aby investice měla kromě majetkového rozměru i ten rozměr duševní- aby zde lidé byli šťastní a spokojení. Věříme, že mimo finančního zisku, byl toto i Váš cíl.

Současnou situaci (kdy systémy pro vstup do objektů jsou na hranici kapacit a ze strany Vaší společnosti hrozí omezení vlastnických práv z důvodu poddimenzování tohoto systému v průběhu výstavby) vnímáme jako nešťastnou a jsme připraveni se důsledkům bránit všemi dostupnými prostředky.

Naším cílem není jakkoliv poškodit Vás, či jméno Vaši společnosti, ale nekomunikativnost a odmítavá stanoviska k těmto opodstatněným stížnostem a žádostem situaci více přiostřují. Několikrát jsme ukázali dobrou vůli se po dobrém sejít, stav diskutovat a pokusit se najít řešení přijatelné pro obě strany a ne pouze přijímat rozhodnutí "od stolu". Jsme rozhodně daleko tomu hádat se soudně, či komunikovat přes právníky, jsme přece pořád Vaši klienti (zaplativší klienti), kteří jsou nespokojeni. Ozývají se ale čím dál více rozhořčené hlasy. Mimo jiné i proto se dokončuje ve spolupráci s odborníky seznam projektových chyb, nedodělků, nesplněných závazků a problémů v lokalitě.

Tento seznam obsahuje již (??? 19 odstavců) a pokrývá problémy i jiných lokalit (např. Přípotoční) a vrhá poněkud jiný pohled na reklamní kampaň. V konečném důsledku by mohl odradit potencionální zájemce o koupi bytů. I jeden jediný odrazený zákazník může znamenat ztrátu společnosti řádově výrazně vyšší, než je investice do budované lokality a investice do Vašich zákazníků.

Rádi bychom co nejdříve vešli do dialogu a hledali společné řešení tohoto palčivého problému.
Rádi bychom, tak učinili do 15.6.2006 zabránili zveřejnění a masové propagaci stránek tyto problémy popisující. Vstřícná iniciativa v tomto směru z Vaší strany zabrání i umělému zvyšování preferencí internetových stránek s tímto seznamem v našich i zahraničních vyhledávacích službách.
Po podobných aktivitách volá čím dál tím více nespokojených hlasů. Věříme, že v konečném důsledku vynaložené úsilí bude ve prospěch nás všech, uspokojí více klientů než 1 velkoplošný billboard a bude též výrazně levnější.


Ještě jednou ale chceme zdůraznit, že není naším cílem jakkoliv Váš poškodit, naším cílem je pomoci jeden druhému. Vy se můžete poučit při výstavbě dalších domů a vyvarovat se podobných problémů či nedodělků, a nakonec Vám uvědomění, zodpovědnost a důslednost přinese nejen více peněz, ale především více spokojených klientů.

s pozdavem vaši zákaznící:
(a ted asi seznam podepsaných )
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 17:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ake umele zvysovanie preferencii? optimalizacia pre vyhladavacie sluzby a zvysovanie popularity stranky
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Druhý draft, prosím o korekci/přeformulaci vloženého odstavce (tučně) nerad bych aby to vyznělo jako vydírání, pořád mám pocit že to spíše než návrhem zavání tím vydiranim.
...
Rádi bychom co nejdříve vešli do dialogu a hledali společné řešení tohoto palčivého problému.
Rádi bychom, tak učinili do 15.6.2006 zabránili zveřejnění a masové propagaci stránek tyto problémy popisující. Vstřícná iniciativa v tomto směru z Vaší strany zabrání i umělému zvyšování preferencí internetových stránek s tímto seznamem v našich i zahraničních vyhledávacích službách.
Po podobných aktivitách volá čím dál tím více nespokojených hlasů. Věříme, že v konečném důsledku vynaložené úsilí bude ve prospěch nás všech, uspokojí více klientů než 1 velkoplošný billboard a bude též výrazně levnější.


Ještě jednou ale chceme zdůraznit, že není naším cílem jakkoliv Váš poškodit, naším cílem je pomoci jeden druhému. Vy se můžete poučit při výstavbě dalších domů a vyvarovat se podobných problémů či nedodělků, a nakonec Vám uvědomění, zodpovědnost a důslednost přinese nejen více peněz, ale především více spokojených klientů.

s pozdavem vaši zákaznící:
(a ted asi seznam podepsaných )


Napsal bych to tak, aby pochopili, že již (díky Cibimu) vznikla internetová stránka, kde se na problémy upozorňuje. tedy:




Rádi bychom co nejdříve (v horizontu do konce měsíce května 2006 s ohledem i na
Vámi naplánované nastavení změny systému přístupových elektronických čipů do 31.5.06) vešli do dialogu
a hledali společné řešení těchto palčivých problémů. Na popud řady nespokojených klientů již vznikla
internetová stránka, upozorňující na problémy: http://www.centralgroup.info
Vstřícná iniciativa v tomto směru z Vaší strany zabrání zvyšování preferencí internetové stránky tím, jak bude docházet k její optimalizaci pomocí vyhledávacích služeb. Po podobných aktivitách volá čím dál tím více nespokojených hlasů. Věříme, že v konečném důsledku vynaložené úsilí bude ve prospěch nás všech a uspokojí více klientů než 1 velkoplošný billboard. Bude to též výrazně levnější.



Chceme zdůraznit, že naším cílem je Vás vyzvat ke spolupráci. Při výstavbě dalších domů se tak můžete vyvarovat podobných problémů a uvědomění, zodpovědnost a důslednost přinese nejen Vám větší zisk, ale především i více spokojených klientů, kterými si přejeme býti i my.

S pozdravem Vaši zákazníci:
(a ted seznam podepsaných )
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 07:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
Dejme tedy dohromady ten seznam, až bude hotový
můžeme na poradě rozhodnout co s ním.
Navrhuji Minimálně zveřejnit na hlavní stránce.

Zatím se zde objevilo:

1.Po předání bytu okamžitě zaniká přístup na klientské stránky
2.Nebyl dodán kamerový systém
3.Chybou v projektu zatepleni jsou v bytech schody na balkon omezující užitnou plochu bytu
4.Čtečky čipů jsou poddimenzované, následkem je nedostatek čipů pro jednotlivé byty
5.Potíže s reklamacemi stavu okolí bytových domů (osvětlení, nádoby na odpad atp.).
6.Developer diktuje nesmyslně vysoké poplatky.
7.Visualisace lokality na web stránkách neodpovídají realitě.
8.Developerem vybraná a obyvateli draze placená úklidová firma pracuje velmi špatně.
UPDATE
9.Pojištení bytu na rok zdarma - lež
10. Ve společných prostorech chybí el. zásuvky - nemožnost strojového čištení.

čtečky, zásuvky na chodbách, uklidová firma, to všechno je pravda ale v podstatě jsou to problémy které se dají vždycky nějak vyřešit, opravit nebo změnit, co ale vyřešit nepujde vůbec lehce je ten plot pod Béčkem, tam kde měla být cesta, zelen a lavičky,případně dětské hřiště, protože to závisí na vlastníkovi pozemku. A jestli CG tento pozemek nevykoupil uz při zahájení stavby, tak se nám asi nepodaří to změnit a budeme se muset koukat na cestu, která končí plotem a za plotem bude třeba hromada hnoje, co já vím.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 08:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi jo - ale je to cizí pozemek a i když se mi to nelíbí tak má majitel asi právo si pozemek oplotit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
Dejme tedy dohromady ten seznam, až bude hotový
můžeme na poradě rozhodnout co s ním.
Navrhuji Minimálně zveřejnit na hlavní stránce.

Zatím se zde objevilo:

1.Po předání bytu okamžitě zaniká přístup na klientské stránky
2.Nebyl dodán kamerový systém
3.Chybou v projektu zatepleni jsou v bytech schody na balkon omezující užitnou plochu bytu
4.Čtečky čipů jsou poddimenzované, následkem je nedostatek čipů pro jednotlivé byty
5.Potíže s reklamacemi stavu okolí bytových domů (osvětlení, nádoby na odpad atp.).
6.Developer diktuje nesmyslně vysoké poplatky.
7.Visualisace lokality na web stránkách neodpovídají realitě.
8.Developerem vybraná a obyvateli draze placená úklidová firma pracuje velmi špatně.
UPDATE
9.Pojištení bytu na rok zdarma - lež
10. Ve společných prostorech chybí el. zásuvky - nemožnost strojového čištení.


až na tu 9ku dobrý ... já teda mám byt pojištěnej ... přišla mi od CG pojistka od Generali ... pokud ti to nepřišlo tak se zkus zeptat ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bod 9 - pojistka ma duraz na rizika odcizeni nebo poniceni stavebnich materialu, uzavrena 17.3. v dobe kdy stavba byla dokoncena. Ucel zcela postrada smysl teto pojistky
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
kahek2 napsal:

9.Pojištení bytu na rok zdarma - lež


až na tu 9ku dobrý ... já teda mám byt pojištěnej ... přišla mi od CG pojistka od Generali ... pokud ti to nepřišlo tak se zkus zeptat ...

K bodu 9 - je to vážně lež - my dostali při prvním čerpání v prosinci 2005 jen tak mimochodem pojistku, která běží od sprna 2005. Stěhovat jsme se mohli nejdříve v únoru, tak kde je to teda na rok zdarma?! Hm?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2