Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 16:41  Předmět:  Přehlášení pevné linky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den všem, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s přehlášením původní telefonní linky (pevné) z místa bývalého bydliště do NZM. Já to zkusila už v půli března, sepsala jsem žádost, ale po měsíci, když jsem se šla zeptat jak je to daleko, řekli mi, že tam žádná není, asi ji prý někdo vymazal. I napsala jsem další žádost, načež mi přišel dopis z Telecomu, že pro technické problémy v místě se realizace protáhne. A tak čekám a čekám a čekám.....
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 16:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V naší lokalitě je problém, že pevné linky(na bázi VoIP) tu nabízí společnost T-Systems. Bude záležet na tom, jestli má tu má Český telecom svoji technologii a nebo jak ji je sem schopný dovést. Možná by stálo ža úvahu změnit operátora na T-Systems s přenesením telefonního čísla. Ale opravdu nevím, jak by dopadlo cenové porovnání obou operátorů.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 17:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Telecom tu nema draty
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 17:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
V naší lokalitě je problém, že pevné linky(na bázi VoIP) tu nabízí společnost T-Systems. Bude záležet na tom, jestli má tu má Český telecom svoji technologii a nebo jak ji je sem schopný dovést. Možná by stálo ža úvahu změnit operátora na T-Systems s přenesením telefonního čísla. Ale opravdu nevím, jak by dopadlo cenové porovnání obou operátorů.
no u mne je problém, že já patřím do skupiny neslyšících a proto mám od telecomu odpustěný paušál, nemůžu telefonovat a na pevné mám jen internet, takže pro mně je cenově výhodnější telecom. Ostatní operátoři pokud vím takové slevy nenabízejí a já nechci platit paušál za nic.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 17:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takze len kvoli internetu? A nevychadza ten internet od t-systems lacnejsie aj bez zlavy?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 18:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Před domem C je bedýnka s logem CT a i v dokumentech co mám se zmiňuje možnost připojení na síť CT. Víc zkušeností s tím ale nemám protože pevnou linku nepotřebuju.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 20:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
lenkaii napsala:
V naší lokalitě je problém, že pevné linky(na bázi VoIP) tu nabízí společnost T-Systems. Bude záležet na tom, jestli má tu má Český telecom svoji technologii a nebo jak ji je sem schopný dovést. Možná by stálo ža úvahu změnit operátora na T-Systems s přenesením telefonního čísla. Ale opravdu nevím, jak by dopadlo cenové porovnání obou operátorů.
no u mne je problém, že já patřím do skupiny neslyšících a proto mám od telecomu odpustěný paušál, nemůžu telefonovat a na pevné mám jen internet, takže pro mně je cenově výhodnější telecom. Ostatní operátoři pokud vím takové slevy nenabízejí a já nechci platit paušál za nic.

Internet od T-Systems vychází měsíčně na minimálně 475 Kč. Nepočítají se stažená data ani doba připojení. A je to nesrovnatelně rychlejší než modem. Takže možná stojí za to zvážit
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 22:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže ... telecom tady má "úrák" nebo-li Účastnický rozvadeč - to je ta "bedýnka" Wink ... mám ho přímo pod oknama ... viz. můj post zde:

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic276.html

jinak já jsem ani nezjišťoval za jak dlouho jsou schopný zavést linku, takže nevim ... každopádně já asi pudu do VoIPu od T-Systems, protože nehodlám platit žlutýmu ďáblovi 3,5 KKč za to že mi natáhnout těch pár metrů ranžíru od "úráku" do bytu a připojí ho na pásku a taky potom ty nekřesťansky drahý paušály. Takže data & voice over IP only
Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 22:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Takže ... telecom tady má "úrák" nebo-li Účastnický rozvadeč - to je ta "bedýnka" Wink ... mám ho přímo pod oknama ... viz. můj post zde:

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic276.html

jinak já jsem ani nezjišťoval za jak dlouho jsou schopný zavést linku, takže nevim ... každopádně já asi pudu do VoIPu od T-Systems, protože nehodlám platit žlutýmu ďáblovi 3,5 KKč za to že mi natáhnout těch pár metrů ranžíru od "úráku" do bytu a připojí ho na pásku a taky potom ty nekřesťansky drahý paušály. Takže data & voice over IP only
Wink Cool


ozaj nascanoval si potom ten cennik toho voip od t-systems? viem ze sme sa o tom bavili ale potom sa na to nejako zabudlo a ani v suboroch to nevidim
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 07:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Takze len kvoli internetu? A nevychadza ten internet od t-systems lacnejsie aj bez zlavy?

musím pocítat s každou korunkou, můj plat je sotva průměrný a tak volím variantu sice pomalejší, ale lacinější - aspon pro mně. Mám net v práci, takže se můžu občas podívat co je nového a večer už to tolik nepotřebuju, takže když mám odpuštěný paušál, platím tak stovku,dvě - a to mně žádný operátor nanabízí. Jo leda až bude v Praze net zdarma, nebo až budu v důchodu, tak přejdu jinam. Jinak přeložení linky mi telecom tvrdil, že bude zdarma. No snad se dočkám. Díky za informace.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 07:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my jsme take zadali o pevnou linku u Telecomu minuly mesic. Smlouvu jsme podepsali a potrebne technicke podminky pro instalaci nasi linky vytvori v terminu 30.5.2006. Tak by to nemel byt brzo problem.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 13:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcom napsal:
Takže ... telecom tady má "úrák" nebo-li Účastnický rozvadeč - to je ta "bedýnka" Wink ... mám ho přímo pod oknama ... viz. můj post zde:

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic276.html

jinak já jsem ani nezjišťoval za jak dlouho jsou schopný zavést linku, takže nevim ... každopádně já asi pudu do VoIPu od T-Systems, protože nehodlám platit žlutýmu ďáblovi 3,5 KKč za to že mi natáhnout těch pár metrů ranžíru od "úráku" do bytu a připojí ho na pásku a taky potom ty nekřesťansky drahý paušály. Takže data & voice over IP only
Wink Cool


ozaj nascanoval si potom ten cennik toho voip od t-systems? viem ze sme sa o tom bavili ale potom sa na to nejako zabudlo a ani v suboroch to nevidim


nj .. vidíš ... tak večer Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hodila som cennik do suborov
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.5.2006, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dik
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 11:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

právě jsem dostala dopis od známé, která pracuje na centrále telecomu, zjištovala stav mojí žádosti o přeložení pevné linky a napsala mi toto:tak jsem obvolala pár lidí a zjistila jsem následující : Všechno je ze strany Telecomu připravené, v baráku už máme kabely, ALE !

Central group si tam udělal v baráku svoje rozvody a naše kluky tam nechtějí pustit Sad Nikdo neví, co tím sledují, minulý týden proběhlo jednání

a snad už by se to mělo pohnout. Každopádně se můžeš se stížností obrátit na ně, protože nás nechtějí pustit do objektu ."
takže Central si osobuje právo mně nařídit jakého operátora mám používat a vnucuje mně T systém, který nechci, protože nemá žádné nabídky pro neslyšící. Musím jim napsat co si o tom myslím.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 12:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v extremnim pripade by se dalo zjistit u T-Systems, jestli by nemohli udelat individualni nabidku pro neslysici. Mozna proste jen nevedi, ze i takovi klienti chteji telefonovat


Naposledy upravil MUSTANG dne 6.6.2006, 13:43, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A to jako za predpokladu ze tam bude nekdo chtit TELECOM, tak nabehnou telecomaci do domu, rozvrtaji kde co a natahnout mu tam kabely? To se mi teda vubec nelibi. To bude hnus!! Shocked Shocked
Pochybuji, ze pujdou vyuzit stavajici rozvody T-systems, protoze na ty on asi bude mit vyhradni pravo a kdovi jak je to reseno..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 13:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
A to jako za predpokladu ze tam bude nekdo chtit TELECOM, tak nabehnou telecomaci do domu, rozvrtaji kde co a natahnout mu tam kabely? To se mi teda vubec nelibi. To bude hnus!! Shocked Shocked
Pochybuji, ze pujdou vyuzit stavajici rozvody T-systems, protoze na ty on asi bude mit vyhradni pravo a kdovi jak je to reseno..


jj ... no to by asi dopadlo tak, ze by si telecomaci privedli kabel k domu a pak by tam udelali po chodbach listy jak krava a tim by protahli jeden ranzir ... navic v dnesni dobe ja analogova lajna uplne k nicemu ... takze telecom nebrat Wink

... co se tyce toho, ze CG diktuje operatora ... mno ja si myslim, ze to neni problem ... pac T-systems tam zainvestoval svoji technologii uz behem vystavby a jakykoliv tahani siti uz v hotovym baraku by dopadlo presne jak jsem psal vyse ... takze tak

... navic problem by to byl pokud by T-systems nabizel nekvalitni predrazeny sluzby, ale takhle levnej kvalitni internet (hlavne dobra technologie - optika do domu, rozvody 100 mega metalika) jako mame tady zadnej jinej operator nenabidne (treba 100 megabit za nejakejch 16 stovek jsem zatim jinde nevidel) ...

... takze tak ... tim se rozhodne nezastavam CG ani T-systems, to je pouze konstatovani, jak se veci maji ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 13:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No taky bych Telecom nepodporoval ani nahodou, to je uplna neuvazenost, ja jsem zatim s T-systemem spokojene co se tyka internetu, i kdyz by mohl uz zase trochu zvednout rychlost u tech levnejsich tarifu Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nehlede na to, ze se u telecomu musi platit za cas takze pak muze bejt mesicni vyuctovani vyssi nez kolik stoji megabit od T ... a taky hlavne PPPckovy spojeni modemem pres analogovou lajnu jede maximalne 56 kilo coz je dneska totalne o nicem ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...


no dobre neplati pausal, ale stejne musi platit za cas, nebo ne? Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...


no dobre neplati pausal, ale stejne musi platit za cas, nebo ne? Wink
Tak to netuším... ale evidentně chce přehlásit svou pevnou linku u Telecomu a ne, abyste ji přesvědčovali, že je tu něco lepšího... chlapy... Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...

to je pravda, já mám z duvodu uplné hluchoty prominutý celý pausál, takze platím pouze za internet, protoze telefonovat skoro nemůžu. Navíc mám net v práci, takže doma ho používám celkem málo. Moje faktury za telecom delaly dríve tak maximálně 50-150 Kč. S T-systémem bych platila minimálně 500 nebo víc. Pro nic za nic platit se mně nechce. Navíc mně nikdo neupozornil, že bych v domě nemohla mít pevnou linku. A internet mít doma chci, navíc ani v byte natazený Tsystém možná ani nemám.Když jsem sepisovala smlouvu na byt, ptali se mně jestli chci vysokorychlostní internet, řekla jsem,že ne, že mně stačí telecom a spojení přes telefon. Takže v bytě mám jednu zásuvku na telefon s dvěma dírama a to je vše.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...


no dobre neplati pausal, ale stejne musi platit za cas, nebo ne? Wink
Tak to netuším... ale evidentně chce přehlásit svou pevnou linku u Telecomu a ne, abyste ji přesvědčovali, že je tu něco lepšího... chlapy... Smile


hehe ... no jo tak sorry .. sem se nejak rozjel ... ja to beru z odbornyho hlediska, takze uz v tomhle nedokazu bejt moc objektivni ... nehlede na to, ze jsem jeden cas u zlutyho dabla delal, takze moc dobre vim, jak to tam chodi ... Wink Cool Wink Wink Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...


no dobre neplati pausal, ale stejne musi platit za cas, nebo ne? Wink
Tak to netuším... ale evidentně chce přehlásit svou pevnou linku u Telecomu a ne, abyste ji přesvědčovali, že je tu něco lepšího... chlapy... Smile


hehe ... no jo tak sorry .. sem se nejak rozjel ... ja to beru z odbornyho hlediska, takze uz v tomhle nedokazu bejt moc objektivni ... nehlede na to, ze jsem jeden cas u zlutyho dabla delal, takze moc dobre vim, jak to tam chodi ... Wink Cool Wink Wink Wink
Jojo, pane Greene...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...

to je pravda, já mám z duvodu uplné hluchoty prominutý celý pausál, takze platím pouze za internet, protoze telefonovat skoro nemůžu. Navíc mám net v práci, takže doma ho používám celkem málo. Moje faktury za telecom delaly dríve tak maximálně 50-150 Kč. S T-systémem bych platila minimálně 500 nebo víc. Pro nic za nic platit se mně nechce. Navíc mně nikdo neupozornil, že bych v domě nemohla mít pevnou linku. A internet mít doma chci, navíc ani v byte natazený Tsystém možná ani nemám.Když jsem sepisovala smlouvu na byt, ptali se mně jestli chci vysokorychlostní internet, řekla jsem,že ne, že mně stačí telecom a spojení přes telefon. Takže v bytě mám jednu zásuvku na telefon s dvěma dírama a to je vše.


no ono datova zasuvka vypada skoro stejne jako ta telefonni ... akorat ty konektory jsou trochu "vetsi" ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
dcom napsal:
Nika napsala:
To je všechno hezký, ale to vyhovuje nám všem. Paní Milena asi ale - podle toho, co uváděla - má nejlevnější variantu u Telecomu - pro neslyšící... takže tyhle všehny argumenty jí asi moc nepomůžou...


no dobre neplati pausal, ale stejne musi platit za cas, nebo ne? Wink
Tak to netuším... ale evidentně chce přehlásit svou pevnou linku u Telecomu a ne, abyste ji přesvědčovali, že je tu něco lepšího... chlapy... Smile


hehe ... no jo tak sorry .. sem se nejak rozjel ... ja to beru z odbornyho hlediska, takze uz v tomhle nedokazu bejt moc objektivni ... nehlede na to, ze jsem jeden cas u zlutyho dabla delal, takze moc dobre vim, jak to tam chodi ... Wink Cool Wink Wink Wink
Jojo, pane Greene...


Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
no ono datova zasuvka vypada skoro stejne jako ta telefonni ... akorat ty konektory jsou trochu "vetsi" ...
podle mně je to klasická zásuvka na telefon plus PC rozhraní, je placatá, ne jako na fotce, co byla na webu někdy před měsícem. Telefon jde do ni zasunout s běžnou koncovkou i kabel PC. Houby se v tom vyznám.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
dcom napsal:
no ono datova zasuvka vypada skoro stejne jako ta telefonni ... akorat ty konektory jsou trochu "vetsi" ...

podle mně je to klasická zásuvka na telefon plus PC rozhraní, je placatá, ne jako na fotce, co byla na webu někdy před měsícem. Telefon jde do ni zasunout s běžnou koncovkou i kabel PC. Houby se v tom vyznám.


No telefonni konektor je RJ-11 a ma 4 piny, ethernet konektor (datova sit) je RJ-45 a ma 8 pinu ... tady je videt srovnani:

Image
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2