Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
david napsal:
Nika napsala:
Tak to je opravdu vyčerpávající odpověď...


d u want more?


no, it's enough


i hope so Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 15:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tý jo, tak David se někomu vyhybá a já nevim komu Surprised

A vůbec, přidejte se všichni, kdo byste rádi šli a třeba z toho máte divnej pocit, se toho nebojte, že se neznáme.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
nika:

a navic se chci vyhnout setkani s nekym na koho bych byl asi dost hnusnej


Asi chápu pomalu, ale nerozumím tomu... to je ale tvoje věc...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 15:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Tý jo, tak David se někomu vyhybá a já nevim komu Surprised

A vůbec, přidejte se všichni, kdo byste rádi šli a třeba z toho máte divnej pocit, se toho nebojte, že se neznáme.



Jasně, aspoň se poznáme... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 22:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Tý jo, tak David se někomu vyhybá a já nevim komu Surprised

A vůbec, přidejte se všichni, kdo byste rádi šli a třeba z toho máte divnej pocit, se toho nebojte, že se neznáme.


Laughing a když já sem stydlivej Crying or Very sad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 07:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, ráda bych dorazila, abych vás konečně viděla i na živo, takže jestli v sobotu neuvíznu někde s kolem ve škarpě, tak se mnou počítejte. Zatím mám net pouze v jobu, takže kdybyste sem mohli písnout v pátek přes den kde bude sraz... Díky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
teta IVA napsala:
Tý jo, tak David se někomu vyhybá a já nevim komu Surprised

A vůbec, přidejte se všichni, kdo byste rádi šli a třeba z toho máte divnej pocit, se toho nebojte, že se neznáme.


Laughing a když já sem stydlivej Crying or Very sad


Ále... nepovídej Laughing Embarassed
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 08:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Háňa napsala:
Ahoj, ráda bych dorazila, abych vás konečně viděla i na živo, takže jestli v sobotu neuvíznu někde s kolem ve škarpě, tak se mnou počítejte. Zatím mám net pouze v jobu, takže kdybyste sem mohli písnout v pátek přes den kde bude sraz... Díky


Budem se na tebe těšit Very Happy

Čas srazu se tu objeví nejpozděj zítra... slibuju Wink
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 19:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já budu pro změnu v Brně na AUTOTECu, tak kdyby měl někdo cestu kolem, klidně se stavte Very Happy Chytnete mě na expozici DAFu. A krom toho si tam zajdu i odvolit, takže si sobotní večer hezky užijte...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 21:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Já budu pro změnu v Brně na AUTOTECu, tak kdyby měl někdo cestu kolem, klidně se stavte Very Happy Chytnete mě na expozici DAFu. A krom toho si tam zajdu i odvolit, takže si sobotní večer hezky užijte...Very Happy

Rolling Eyes HMM škoda nákladáky to je moje Crying or Very sad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 08:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže kdo se ujme rezervace?!? Předpokládám, že to opět jistí Karolína! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já určitě - už mě tam asi znají Smile ... ale zatím je nás 7 a z toho 2 nevědí určitě... takže nevím, jestli má cenu rezervovat zase ten velkej stůl jako vždy, nebo nebýt megaloman a nechat to pro 7. Co myslíte? Aby nás tam pak už nebrali jako odstrašující případ Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Já určitě - už mě tam asi znají Smile ... ale zatím je nás 7 a z toho 2 nevědí určitě... takže nevím, jestli má cenu rezervovat zase ten velkej stůl jako vždy, nebo nebýt megaloman a nechat to pro 7. Co myslíte? Aby nás tam pak už nebrali jako odstrašující případ Smile
Ten větší stůl jako vždy, stejně se určitě ještě někdo najde ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Niki, já bych to s místama navíc nepřeháněla, stačí tak těch 8, ne?

Milane, sem zvědavá, jak to budeš zvládat, myslim, že se v sobotu večer hraje něco na Letný, tak když to dá Nika na sedmou, tak neuvidíš konec

Se teda dohodněte, v kolik byste chtěli jít.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK, otevírají v 11, takže tam můžu cinknout kykoliv... ale od kolika chcete teda jít?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mne je to jedno, ja mozem stale
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
OK, otevírají v 11, takže tam můžu cinknout kykoliv... ale od kolika chcete teda jít?


od 18:30?? Jen návrh, přizpůsobím se.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co rezervace na 19:00?

Srazili bychom se 18:45 mezi A a C.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, tak tenhle víkend je to asi problém. Protože jsem teď volala do Karolíny a mají vše plné. Mám si zavolat zítra kolem poledne, jestli to někdo zruší, ale nespoléhala bych na to. Sad Asi se něco děje Smile

Máte jinej nápad? Mě napadá jen pizzerie ve Špáru, nebo jestli je něco tam na křižovatce v té budově s bowlingem? Co?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Oslavujou volby, asi nějaká místní organizace Pizzerie ve Sparu nic moc. Co Piráti? Tam je zakouřeno, že? U bowlingu jsem viděla předzahrádku, ale o co jde, nemám potuchu.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Asi se něco děje Smile


volby? Very Happy

no nic ine asi nie je v okoli, ked ste taki lenivi ist niekam dalej Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Oslavujou volby, asi nějaká místní organizace Pizzerie ve Sparu nic moc. Co Piráti? Tam je zakouřeno, že? U bowlingu jsem viděla předzahrádku, ale o co jde, nemám potuchu.


u piratov sme boli minule a chytili sme akurat tych neochotnych casnikov, tam treba mat stastie a prist tam ked je tam ta druha partia a zafajcene tam ani velmi nebolo, praveze si pamatam ze som sa na druhy den cudoval ze tie veci co som mal na sebe niesu nasmradnute od dymu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak navrhuju zkusit tu Pizzerii ve Sportovním centru Na Groši http://www.nagrosi.cz/cz/pizzerie_cz.htm Co vy na to?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok. Alespoň otestujeme.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.....hmmm....já jdu na noční, takže mám peška....
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak máme rezervačku pro 8-10 lidí v Pizzerii Na Groši http://www.nagrosi.cz/cz/pizzerie_cz.htm na sobotu od 19.00 hodin. Tak jsem zvědavá.
Jen mě pobavilo, když se mě pán zeptal, jestli nejsem ta paní Maxová, která k nim chodí často s fanklubem Ali Amiriho... takže už to prasklo Embarassed
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 14:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak máme rezervačku pro 8-10 lidí v Pizzerii Na Groši http://www.nagrosi.cz/cz/pizzerie_cz.htm na sobotu od 19.00 hodin. Tak jsem zvědavá.
Jen mě pobavilo, když se mě pán zeptal, jestli nejsem ta paní Maxová, která k nim chodí často s fanklubem Ali Amiriho... takže už to prasklo Embarassed
Takže navrhuju sraz opět již tradičně na východním rohu Cčka v 18.45? Souhlasíte všeci? Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 14:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem mladší sestra Terezy Maxový a Amiri mi udržuje trávník kolem Rezidence Park Hostivař. Takže asi dostanu drink zdarma.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdybych nestíhala, dorazím rovnou do restaurantu. Každopádně se těším
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 15:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My taky Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2