Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co se tyce dopravy, chtela bych vsechny upozornit na nas zatim jediny kruhovy objezd. chodim kolem pesky dvakrat denne a videla jsem uz mnoho vytecniku, kteri nevahaji zkratit si cestu z NZM protismerem Mad ridici, davejte si pozor Exclamation
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska ráno tam stál náklaďák. Asi od stavby a to tak blbě, že to ani jinak než na druhou stranu nešlo Sad
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Dneska ráno tam stál náklaďák. Asi od stavby a to tak blbě, že to ani jinak než na druhou stranu nešlo Sad


jo jo taky jsem na to ráno koukal Exclamation ... btw máš pm Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co je zase pm?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Co je zase pm?
PM=SZ=soukromá zpráva. Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A to jsem si myslela, že ty nejsložitější a nejnesmyslnějí zkratky jsem zvládla u nás v práci.
Ale už je mi to jasné... private message, že? Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
A to jsem si myslela, že ty nejsložitější a nejnesmyslnějí zkratky jsem zvládla u nás v práci.
Ale už je mi to jasné... private message, že? Smile


tak tu mas studijny material http://www.geocities.com/SouthBeach/Lagoon/9819/acronyms.html
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 13:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
A to jsem si myslela, že ty nejsložitější a nejnesmyslnějí zkratky jsem zvládla u nás v práci.
Ale už je mi to jasné... private message, že? Smile


tak tu mas studijny material http://www.geocities.com/SouthBeach/Lagoon/9819/acronyms.html
Díky Smile ... mezi námi, po dlouhé době jeden z mála linků, které sem někdo dal, kterej nemám blokovanej našimi úžasnými kolegy...
Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemělo to být původně o dopravě na NZM?!? Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 21:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no tak dobře přiznám se na kole ho neobjíždim ale autem pokaždý poctivě Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2006, 18:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ted jsem zase videl jednu. Byla hodne blond, vic nez rizeni si vsimala mobilu a hura do protismeru
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 07:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... mělo to být o dopravě... Cool

... tak teda, já taky pokaždé poctivě objíždím celý kruhák... Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ráno se tam nějakej inteligent s tirákem postavil tak chytře, že zablokoval výjezd ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když jsem šel dneska ráno do práce tak jsem viděl tři experty kteří se neobtěžovali kruháč objet a suvereně to střihli přímo k semaforu.

Už jenom čekám až se tam kvůli těmto jedincům někdo srazí.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

spz-tky zkuste, projdeme vlastnika a vystavime ho sem
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nevim, pokud nekdo nereaguje na znacku "kruhovy objezd", mozna by se melo znaceni pred kruhakem doplnit o "zakaz odbocovani vlevo" a "prikazany smer jizdy". Pripadne zvolit model, ktery jsem videl v Tunisku = na kazdem kruhaci policajt... a nasledne se vlastne zvysi i zamestnanost, coz je v programu kazde politicke strany Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
nevim, pokud nekdo nereaguje na znacku "kruhovy objezd", mozna by se melo znaceni pred kruhakem doplnit o "zakaz odbocovani vlevo" a "prikazany smer jizdy". Pripadne zvolit model, ktery jsem videl v Tunisku = na kazdem kruhaci policajt... a nasledne se vlastne zvysi i zamestnanost, coz je v programu kazde politicke strany Smile


Myslím že značky nic nevyřeší, jedině restrikce. Pokud by tam byl ke kruháči postal policajt tak po ránu podle mne dost pokud vybere. A to jedině bude na tyto lidi platit
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 17:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

majitel auta 2AO-2692 by si měl přečíst, jak se chovat na kruhovém objezdu. Mám na mysli jeho průjezd dnes kolem cca v 18:00
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomáš Kail
Aktuálně blokováni
K.O. Poradenství



Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 74


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2006, 19:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den, bez mučení se přiznám. I já parkuji, kde je to možné. Někdy to zrovna parkoviště, nebo parkovací místo není, ale snažím se nikoho neomezovat a parkovat na parkovacích místech, pokud je to možné. I ten kruhový objezd si někdy zkrátím. pokusím se napravit.
Tomáš Kail
   OfflineOsobní galerie Tomáš KailZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ales
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: N.Z.M. C - zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 18:37  Předmět:  kruhak Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, potrebuju novy chladic a par veci (cely motor) Very Happy
takze uprimne, pokud potkam nekoho kdo si zkracuje
kruhak v protismeru, tak to do nej NAPALIM, a bude klid.

Takove veci me fakt stvou - kolik usetri casu? 10 vterin?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 18:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dnes jsem si vsiml, ze tam je nove i sipka jako vodorovna DZ a co myslite, jdu okolo z prace a do protismeru tam vlitla pani v sedivym BMW X3. Kolik uz by tam tech znacek musela mit? Moc se toho nebala, ta X-trojka v pohode rozsmelcuje i Superba nebo Passata. Jedinym resenim je policajt, a bodovej system...

Ackoli kdyz tak o tom premejslim, kdyz do nekoho vrazi a nebude to zrovna nejaky pidiauto, tak dostane po hube airbagama a mozna si pak nebude mit na co nasadit boty. Oni doktori taky potrebujou z nekoho zit...


Naposledy upravil MUSTANG dne 20.6.2006, 08:01, celkově upraveno 2 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 07:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
dnes jsem si vsiml, ze tam je nove i sipka jako vodorovna DZ a co myslite, jde okolo z prace a do protismeru tam vlitla pani v sedivym BMW X3. Kolik uz by tam tech znacek musela mit? Moc se toho nebala, ta X-trojka v pohode rozsmelcuje i Superba nebo Passata. Jedinym resenim je policajt, a bodovej system...


JJ, jestli je to ten terénní vůz, tak vím, o koho jde Vypadá to na pí sousedku z domu C z mezonetu. Chvilku, než jsem tě potkala, se chystala odjet. Má to takříkajíc "na háku".
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 07:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
JJ, jestli je to ten terénní vůz, tak vím, o koho jde Vypadá to na pí sousedku z domu C z mezonetu. Chvilku, než jsem tě potkala, se chystala odjet. Má to takříkajíc "na háku".


tim si nejsem jist, rano jsem to auto videl parkovat pred nasim vchodem. Odtud je to do C "strasna" dalka = asi 100 kroku pesky (ackoli po garazi to mozna nema min) Cool
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 08:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
greticka napsala:
JJ, jestli je to ten terénní vůz, tak vím, o koho jde Vypadá to na pí sousedku z domu C z mezonetu. Chvilku, než jsem tě potkala, se chystala odjet. Má to takříkajíc "na háku".


tim si nejsem jist, rano jsem to auto videl parkovat pred nasim vchodem. Odtud je to do C "strasna" dalka = asi 100 kroku pesky (ackoli po garazi to mozna nema min) Cool


Jestli SPZ začínala 6A2...tak je to ono...to je jedno; stejně to časem vyjde najevo.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přátelé přiznávám se, já si to taky zkracuju proti směru toho kruháčku. V životě by mě ale nenapadlo tam nějak vlítnout. Vždycky jedu skoro krokem a vjedu tam, jen pokud nic v protisměru nejede. Na svou obranu bych ale rád uvedl, že při stavbě druhýho věžáku stojí většinu dne náklaďák bránící v průjezdu a za druhé už jsem poblíž podobné stavby bydlel a v její blízkosti často docházelo k proražení pneumatik. Myslim, že to jsou dobrý důvody udělat občas přestupeček. Až bude všechno dodělaný, nebude mi jedna zatáčka vůbec vadit. Všichni se mějte, Radek
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 21:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
greticka napsala:
JJ, jestli je to ten terénní vůz, tak vím, o koho jde Vypadá to na pí sousedku z domu C z mezonetu. Chvilku, než jsem tě potkala, se chystala odjet. Má to takříkajíc "na háku".


tim si nejsem jist, rano jsem to auto videl parkovat pred nasim vchodem. Odtud je to do C "strasna" dalka = asi 100 kroku pesky (ackoli po garazi to mozna nema min) Cool


Very Happy jj tu paní znám už sem s ní i pokecal má totiž fenku jacka rassla Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 06:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Yanek: ano, jejich fenka je slyšet široko daleko Very Happy)) z terasy (a nejen z ní) se to pěkně nese
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 08:19  Předmět:  Další následky stavby Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukal jsem že se nějaký podle mne náklaďák neboť osobák by to asi nedokázal, nějak nevešel na kruháč a vzal přes značku.

Schválně jak dlouho bude stavbě trvat než to uvede do normálního stavu.


21062006006.jpg
 Komentář:
 Velikost:  343.17 kB
 Zobrazeno:  298 krát

21062006006.jpg

21062006005.jpg
 Komentář:
 Velikost:  530.73 kB
 Zobrazeno:  308 krát

21062006005.jpg

_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 08:38  Předmět:  Re: Další následky stavby Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Koukal jsem že se nějaký podle mne náklaďák neboť osobák by to asi nedokázal, nějak nevešel na kruháč a vzal přes značku.

Schválně jak dlouho bude stavbě trvat než to uvede do normálního stavu.


podle tý stopy to vypadá spíš na náklaďák ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2