Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 03:24  Předmět:  ORGASMY Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nikdy jsem si nemyslel, že budeme tak dobří sousedé,abychom mohli prožívat vaše orgasmy s Vámi. Díky naši anonymní , ale velmi hlasití sousedé za nevšední zážitky Very Happy
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

:-))))

(Zaslal: Dnes v 03:24) :-)))
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 16:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LOL ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 19:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
Very Happy))

(Zaslal: Dnes v 03:24) Very Happy)



Jooo...napsat jsem to chtěl. Ale tento čas není toho "řevu" , ale dřív jsem na noční neměl čas...Zatím zdarec..
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2006, 21:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing doufám že nebydlíš pod náma Mr. Green
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2006, 07:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak dneska ráno od 1 do 3 fakt báječný východ cečka dotyčná řvala z prominutim jako kráva takhle se mi blbě spí v tom dusnu a ještě poslouchat 3 hodiny tohle te vrchol a kolem 3 už sem z okna co se děje nekoukal sám
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ruprt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.4.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: zatím nevím

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2006, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě to vzbudilo a zprvu mě napadlo že snad někoho venku mlátí! vykouknu a sousedů veselo, poté nějaká slečna začala zlostně tleskat a volat bravo. No a tak nějak kolem té třetí hodiny po několikaterém opakování slovního spojení "já už nemůžu ty ku..o" zhasla opona. Tato pozdní premiéra se nesetkala s velkým ohlasem a tak doufám že hlavní aktéři si přečtou těchto pár řádků a show se nebude opakovat. Aspoň si zavřou okno, roubík by taky nebyl od věci a ve vaně se nebudou mlátit jako kapři pri výlovu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruprtZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Míra
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 12.7.2006
Příspěvky: 19


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2006, 12:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2006, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo jo to že už nemůže sem taky slyšel bodet jo po 3 hodinách Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2006, 13:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ruprt napsal:
Mě to vzbudilo a zprvu mě napadlo že snad někoho venku mlátí! vykouknu a sousedů veselo, poté nějaká slečna začala zlostně tleskat a volat bravo. No a tak nějak kolem té třetí hodiny po několikaterém opakování slovního spojení "já už nemůžu ty ku..o" zhasla opona. Tato pozdní premiéra se nesetkala s velkým ohlasem a tak doufám že hlavní aktéři si přečtou těchto pár řádků a show se nebude opakovat. Aspoň si zavřou okno, roubík by taky nebyl od věci a ve vaně se nebudou mlátit jako kapři pri výlovu.
Možná by to chtělo zjistit, jestli se nejedná o nějaký S/M salón ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 14:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jooooo....taky jsem si to vychutnal...chodím kolem jedný spát,takže to vypuklo,než jsem usnul...hihi
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 14:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Stalo by za to nejak vysilat o obrazovou stopu, ne jen zvukovou :p
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 15:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Stalo by za to nejak vysilat o obrazovou stopu, ne jen zvukovou :p


hehehe, myslis jako nejakou "SpyWebCam"? ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to ale musime zjistit do jakeho okna si SpyWebCam namirit Very Happy
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dobrej nápad..hihi..lepší než TV...jenže jak by skončili oni, začal by zbytek baráku... Very Happy)
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 18:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2006, 03:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile


neboj...nepropásneš to....oni se ozvou..
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.8.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim vsechny,nevim zda to nekdo ze spolubydlicich z C-vychod zaregistroval,ale vcera okolo 00:30 do toho nekdo taky pekne busil.To ze rusili nocni klid tim jak se desne hlasite smali,televize poradne nahlas-jeste budis,ale ze budu poslochat nejdrive rev pana,jak kdyby mlel z posledniho a posleze pani( slecnu) jak kdyz ji vrazdi???
Bohuzel nevim o jaky byt se jednalo,ale bydim ve ctvrtem patre,takze je to blizky okruh mych sousedu...
trocha zamysleni se nad tim,ze cely dum nechce poslouchat vase "postelove hratky" neuskodi. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2006, 11:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

třeba se smáli pánově výbavě...hihi..Je to docela děs.Mohli by si u toho aspoň zavírat okno.Ještě, že už přijde chladnější počasí.Já byl naštěstí do včerejška pryč,tak jsem to tentokrát prošvihl....Slečna je asi dobrá herečka..... Mr. Green
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2006, 13:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
třeba se smáli pánově výbavě...hihi..Je to docela děs.Mohli by si u toho aspoň zavírat okno.Ještě, že už přijde chladnější počasí.Já byl naštěstí do včerejška pryč,tak jsem to tentokrát prošvihl....Slečna je asi dobrá herečka..... Mr. Green
Třeba se tam něco točí ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2006, 20:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
třeba se smáli pánově výbavě...hihi..Je to docela děs.Mohli by si u toho aspoň zavírat okno.Ještě, že už přijde chladnější počasí.Já byl naštěstí do včerejška pryč,tak jsem to tentokrát prošvihl....Slečna je asi dobrá herečka..... Mr. Green


Kdyby to jen bylo slyset z venku-oknem,tak zavru a neresim,ale bylo to slyset v koupelne...Musim mit do koupelny otevrene dvere,protoze mi tam chodi spinkat kocicky...Takze jak kdyby byli vedle me.Fakt hukot
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 13:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
třeba se smáli pánově výbavě...hihi..Je to docela děs.Mohli by si u toho aspoň zavírat okno.Ještě, že už přijde chladnější počasí.Já byl naštěstí do včerejška pryč,tak jsem to tentokrát prošvihl....Slečna je asi dobrá herečka..... Mr. Green


Slečna je trochu hysterka. Není od věci, že hystera znamená děloha. Dnes už se ten termín "hysterický" v psychologiii nepoužívá; dnes je to porucha osobnosti Laughing Nemá to chudák lehký.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 20:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

máte pravdu....CG to postavil hodně špatně, když už si tam lidi nemůžou ani zašpásovat v posteli aniž by hned nebyli propraný na foru....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 20:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
máte pravdu....CG to postavil hodně špatně, když už si tam lidi nemůžou ani zašpásovat v posteli aniž by hned nebyli propraný na foru....


Nerikam ze nemuzou.ale aby to nekoho budilo v pul druhe rano a jeste takovy rev,to je trochu moc ne?A ver,ze je to dost neprijemne...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 20:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já věřím, že to naštve, ale zase je zvláštní, že se tady tomu tolik věnujete...třeba tohle se může stát zítra tobě, napiješ se , užiješ si a okamžitě tě ostatní zavrhnou, budeš za hysterku a buhví co....možná, že ostatní opravdu nesouloží a třeba se jim to nikdy nestane, ale pokud to jednou někomu ujede, proč je hned troska vašeho vebu.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 20:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
já věřím, že to naštve, ale zase je zvláštní, že se tady tomu tolik věnujete...třeba tohle se může stát zítra tobě, napiješ se , užiješ si a okamžitě tě ostatní zavrhnou, budeš za hysterku a buhví co....možná, že ostatní opravdu nesouloží a třeba se jim to nikdy nestane, ale pokud to jednou někomu ujede, proč je hned troska vašeho vebu.....


Ja si uzivm i bez piti a bez hlasiteho a sousedy obtezujiciho revu.Tot vse....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 20:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to v tom případě promin
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera v noci som si v posteli spomenul na tento topic Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 23:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:

zda se mi celkem blbý hned psat na net kdyz slyším že si soused uživá....
nebo jak tady bylo tema s nakou tou holkou s amateru nebo co to bylo..
taky blbost, kdyz neco vidim na netu hned to cpat lidem na foru aby o tom vědelí všichni..
jak se pak nekteří budou na sousedku koukat?Nebude se citit sousedka trochu trapne?
no takovich veci je tu hafec moc...


no s tymi fotkami z amaterov by som to teda vobec takto nevidel, ked si niekto zavesi fotky na cesky web ktory ma navstevnost radovo v stotisicoch za den tak je uz imho celkom jedno ci to niekto posle aj sem alebo nie, s tym predsa musi v takom pripade ratat ze jej fotku uvidi minimalne niekolko susedov ktory ten web navstevuju a v pripade ze tam je rozoznatelny ksicht/hocico ine tak ze ju aj spoznaju.
A okrem toho tam slo skor o ten interspar ako o to ze by to niekto posielal ze aha, toto je susedka z bytu c.XY

ale ohladne toho hlasneho sexu, co ja viem... ja teda pocas toho nezvyknem vykrikovat Very Happy ale chapem (a mam skusenosti ze niekto ano, s tym sa nic neda robit, prikazat niekomu aby bol pocas sexu tichsie sa neda Very Happy A prikazat hodiny pocas ktorych je dovoleny sex sa tiez neda
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2