Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 01:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
já věřím, že to naštve, ale zase je zvláštní, že se tady tomu tolik věnujete...třeba tohle se může stát zítra tobě, napiješ se , užiješ si a okamžitě tě ostatní zavrhnou, budeš za hysterku a buhví co....možná, že ostatní opravdu nesouloží a třeba se jim to nikdy nestane, ale pokud to jednou někomu ujede, proč je hned troska vašeho vebu.....

Kdyby to ujelo jednou.....ale tohle je řev, jako když mamka večer svolává děti k večeři.....mě je to fuk, ale až se mne jednou budou ptát děti, které probudí ze spaní, budu jim vyprávět o hejkalovi?Když někomu občas ujede nějakej vzdech apod. je to ok.Ale tohle vypadá na pokus vraždy.Jsem tolerantní,sex zbožňuju...ale co je moc...
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 02:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
dcom napsal:
LOL ...
dana....nechápu, co tím chtěl básník říci.....já jsem jen chtěla přijatelnou formou napsat, že občas se to tady mění v udavačství a psaní nesmyslnosti nejvyššího kalibru a prostě se mi jen příčí to, že se tady někteří vyjadřují jako ctnost sama a chybí jim trochu sebekritičnosti.....anavíc sem lidí chodí opravdu kvůli poradenství ohledně CG a ne aby tady řešili jakej soused jak chrápe a kdy chodí na záchod....a přijde mi hnus řikat paní nováková nesebrala hovno po svém psovi, zažalujeme ji.....ale faktem je, že spousta lidí si tady asi myslí něco jiného....takže hurá jdeme kamenovat sousedy a nazývat je hysterkama, jen proto, že si užívaj života........na druhou stranu, pokud řešíte jen tyto blbiny, tak je vlastně ten svět krásnej....

Nic proti,ale jestli se pohoršuješ nad tím, co tu lidi řeší,proč to řešíš taky?A jen tak mimochodem....kritizuješ, že se lidi chodej radí s CG...tak co děláš tady na Orgasmech?...hihi...Nic ve zlém... Confused
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 08:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
Dana napsala:
QWER napsal:
uplne souhalsim s tanou.. a myslim ze tohle neni jedine takove tema
Není to třeba tak, že zloděj volá chyťte zloděje? Nemusí se každému líbit vše, co se na tomto fóru probírá. Ale možná že by stálo za zamyšlení, kolik času to stálo osoby, které Vám tady radí a jim neradil nikdo. Proto bylo toto forum založeno, že?

Co tím chceš řict? Shocked nak to nechapu.. jesli to ma neco společnyho stou kradeží autoradia tak se musim zasmat ..skus popsat co jsi tím chtela řict


zda se mi celkem blbý hned psat na net kdyz slyším že si soused uživá....
nebo jak tady bylo tema s nakou tou holkou s amateru nebo co to bylo..
taky blbost, kdyz neco vidim na netu hned to cpat lidem na foru aby o tom vědelí všichni..
jak se pak nekteří budou na sousedku koukat?Nebude se citit sousedka trochu trapne?
no takovich veci je tu hafec moc...


Evidentně jsi nepochopil... Dana rozhodně o žádném ukradeném rádiu nemluvila.

Taky jsem doteď neměla k tomuhle tématu co říct, ale už mě celkem štvete. Přesně kvůli těmhle tématům je tu Offtopic a jestli to někoho tak strašně pohoršuje číst tyhle "bláboly", tak ať si prostě vybírá jen témata, která ho zajímají... proč tím zabírat dvě stránky tématu tím, že tu budu diskutovat jestli se to sem hodí nebo ne. Některý lidi to tu zřejmě zajímá, tak jim to nechte, někteří se tu tím pobaví a hotovo. Ale když je vám to tolik proti srsti, tak sem prostě nechoďte! Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dana
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.1.2006
Příspěvky: 21


blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Evidentně jsi nepochopil... Dana rozhodně o žádném ukradeném rádiu nemluvila.

Taky jsem doteď neměla k tomuhle tématu co říct, ale už mě celkem štvete. Přesně kvůli těmhle tématům je tu Offtopic a jestli to někoho tak strašně pohoršuje číst tyhle "bláboly", tak ať si prostě vybírá jen témata, která ho zajímají... proč tím zabírat dvě stránky tématu tím, že tu budu diskutovat jestli se to sem hodí nebo ne. Některý lidi to tu zřejmě zajímá, tak jim to nechte, někteří se tu tím pobaví a hotovo. Ale když je vám to tolik proti srsti, tak sem prostě nechoďte

Bravo, Niko, konečně se projevil někdo inteligentně. Ani já nejsem pro to, aby se rozebíraly intimní záležitosti na veřejnosti, což svým způsobem toto forum je. Ale na druhou stranu se domnívám, že když se někdo po vysilujícím pracovním dnu musí probudit v noci řevem jakýmkoliv, je bez sebe zlostí a toto forum je dobré místo na prezentaci jeho nelibosti. Ale samozřejmě lidi, kterým to připadá normální, těžko uznají jeho argumenty. A co jsem tím myslela předtím? Právě toto. A že na těchto stránkách čtu spíš kritiku na adresu lidí, kteří projeví svou nespokojenost, se mi taky nelíbí. Spíš by se měl každý zamyslet nad tím, aby druhým pomáhal a ne jim otravoval život psími exkrementy nebo sexuálními orgiemi. Jestli toto mé vysvětlení nestačí, nevím, jak bych to měla těm, co nepochopili, napsat.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 22:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky...koukám, že jsem zde nechtěně rozpoutal bitvu.Přečtěte si pozorně prosím můj první příspěvek. Chtěl jsem se o tom jen zmínit a bral jsem to s nadhledem. Vím, že někteří z nás prožívají hodně nahlas a nic s tím neuděláme.Šlo mi jen o to, že dělám na šichty dvanáctky a docela mne to ruší. Nechtěl jsem , aby dotyční přestali se sexem, ale myslel jsem, že by mohli být ohleduplní a zavřít si u toho okno.Nic víc, nic míň. Proč má být 30 rodin plných pochopení? Není jednodušší ze stran aktérů být taky ohleduplní a to okno si zavřít? Jinak si nemyslím, že jim to vadí. Jestliže se projevují takto, asi si ze zveřejnění nic nedělají.Proč mám být stále ohleduplný jen já???
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Toto asi nikto nevyriesi. Ono totiz su ludia (a par som ich poznal), ktori pri orgazmoch revu ako paviany a bez toho ich proste sex neuspokoji.

V jednom z mojich predoslych byvani som mal na podobny par stastie, jakozto mojich susedov. Mozem vsetkych ubezpecit, ze nepomozu ani zatvorene okna, ani pancierove steny. Jedine, co pomohlo bola na polhodku vypeckovana hudba v sluchatkach, podla moznosti dead metal. Jedine stastie, ze dotycni mali sex iba raz za 2 dni... kazda licha noc bola tym padom celkom kludna.

Takze sa o tom sice da nekonecne hadat, ale vysledok bude vzdy rovnaky. Pre jednych pravo na dobry sex, pre tych vedla totalna pohroma.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 23:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukám, že se nám ta debata o orgasmech pěkně rozjela ... No nic, jelikož se to začalo ubírat jiným směrem, než by mělo, přesunuji část diskuze do nově vytvořeného tématu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 00:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Toto asi nikto nevyriesi. Ono totiz su ludia (a par som ich poznal), ktori pri orgazmoch revu ako paviany a bez toho ich proste sex neuspokoji.

V jednom z mojich predoslych byvani som mal na podobny par stastie, jakozto mojich susedov. Mozem vsetkych ubezpecit, ze nepomozu ani zatvorene okna, ani pancierove steny. Jedine, co pomohlo bola na polhodku vypeckovana hudba v sluchatkach, podla moznosti dead metal. Jedine stastie, ze dotycni mali sex iba raz za 2 dni... kazda licha noc bola tym padom celkom kludna.

Takze sa o tom sice da nekonecne hadat, ale vysledok bude vzdy rovnaky. Pre jednych pravo na dobry sex, pre tych vedla totalna pohroma.


no, presne ako vravim btw - death metal, nie dead metal
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.5.2006
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 12:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co to tady resite? meli jste si poridit rodinny dům a nestehovat se sem...
   OfflineOsobní galerie lenkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 13:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mel na takovouhle dvojici "stesti" jako na sousedy... Jelikoz se to nedalo vydrzet tak jsem nasadil nasledujici protiopatreni:

1) jejich vystoupeni jsem si nahral citlivym mikrofonem
2) skompiloval jsem CD s 4 hodinama vystoupeni v mp3
3) pockal jsem az budou mit navstevu a vysledne CD postil na plne koule s bednama obracenejma ke zdi jejich bytu a odesel do hospody
... je potreba rict, ze z toho pavianiho revu se dalo diky menum i poznat o koho jde Smile

Jiz nikdy se vystopeni teto dvojice neopakovalo - asi pochopili.
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 13:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ringo7 napsal(a):
Ja mel na takovouhle dvojici "stesti" jako na sousedy... Jelikoz se to nedalo vydrzet tak jsem nasadil nasledujici protiopatreni:

1) jejich vystoupeni jsem si nahral citlivym mikrofonem
2) skompiloval jsem CD s 4 hodinama vystoupeni v mp3
3) pockal jsem az budou mit navstevu a vysledne CD postil na plne koule s bednama obracenejma ke zdi jejich bytu a odesel do hospody
... je potreba rict, ze z toho pavianiho revu se dalo diky menum i poznat o koho jde Smile

Jiz nikdy se vystopeni teto dvojice neopakovalo - asi pochopili.


Metoda cukru a bice?
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenka napsal(a):
co to tady resite? meli jste si poridit rodinny dům a nestehovat se sem...
Naprosto nesmyslný a zcestný argument proti neohleduplnosti některých spoluobyvatel jednoho domu ... Když někdo nemá základy slušného vychování, tak si to mám podle tebe nechat líbit, mlčet a pořídit si jiné bydlení?!? To asi ne, že?!? V tomto případě jde asi o to nejmenší, co tu padlo, ale v jiných případech je ta míra omezování a neohleduplnosti kolikrát až neskutečná ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 15:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
lenka napsal(a):
co to tady resite? meli jste si poridit rodinny dům a nestehovat se sem...
Naprosto nesmyslný a zcestný argument proti neohleduplnosti některých spoluobyvatel jednoho domu ... Když někdo nemá základy slušného vychování, tak si to mám podle tebe nechat líbit, mlčet a pořídit si jiné bydlení?!? To asi ne, že?!??


Podle jejího názoru bych soudil spíše na ano. A až bude bordel i kolem toho rodinného domu, tak řekne, ať se ten člověk nediví, vždyť tady ve městě je přece pochopitelné rušno a doporučí mu, ať se přestěhuje do hlubokého lesa.
A až se ta neúcta k soužití s druhým pronikne i do toho lesa, tak mu navrhne, ať jde na Měsíc a přitom si pomyslí: "když se mu tahle civilizace nelíbí, ať se vystřelí, stěžovatel jeden..."
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ringo7 napsal(a):
Ja mel na takovouhle dvojici "stesti" jako na sousedy... Jelikoz se to nedalo vydrzet tak jsem nasadil nasledujici protiopatreni:

1) jejich vystoupeni jsem si nahral citlivym mikrofonem
2) skompiloval jsem CD s 4 hodinama vystoupeni v mp3
3) pockal jsem az budou mit navstevu a vysledne CD postil na plne koule s bednama obracenejma ke zdi jejich bytu a odesel do hospody
... je potreba rict, ze z toho pavianiho revu se dalo diky menum i poznat o koho jde Smile

Jiz nikdy se vystopeni teto dvojice neopakovalo - asi pochopili.


Very Happy Tak to je dobre Very Happy Metal
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 23:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenka napsal(a):
co to tady resite? meli jste si poridit rodinny dům a nestehovat se sem...


Nastehovat se do rodineho domu? Jo to je dobry napad pro tu kra... co tu svym rvanim (ne vzdychanim) rusi spoustu lidi (a strasi deti), kteri chteji spat. Pak by se tu mohlo probirat jine tema. At si kazdy dela ve sve loznici co chce, ale jen po tu miru kdy svym jednanim neotravuje zivot ostatnim.
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som to teda aj tak pochopil, ze to dufam myslela tak, ze sa maju do rodinneho domu nastahovat ti, ktori musia pri sexe revat ako paviany.

Ak tym naozaj myslela, ze maju odist vsetci ostatni a nemyslela to zo srandy, tak k tomu potom fakt uz tazko nieco dodat
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 12:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenka napsal(a):
co to tady resite? meli jste si poridit rodinny dům a nestehovat se sem...

...řekla bych Luboši, že ta slečna to myslela tak,že jsme měly počítat s řvající spolu obyvatelkou, že by to byla právě ta slečna z danné garsonky ... no jestli ano alespoň víme, že ona to měnit nebude takže si pořídíme asi špunty do uší a necháme se překvapit Rolling Eyes ... a nebo otevřeme okna a až zase bude řvát ... tak jí můžeme fandit a volat na ní jménem Wink Very Happy ...pokud jsem to špatně pochopila já tak se omlouvám Embarassed
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kdyz ctu novi odpovedi na toto tema tak se musim smát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
kdyz ctu novi odpovedi na toto tema tak se musim smát


A ja kdyz ctu co pises a divam se na tvou gramatiku tak mi do smichu moc neni.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 19:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkkk napsala:
QWER napsal:
kdyz ctu novi odpovedi na toto tema tak se musim smát


A ja kdyz ctu co pises a divam se na tvou gramatiku tak mi do smichu moc neni.

aa too jooo nooo.. moje gramatika stoji za ... ale kdyz se snažim tak je to O.K
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 20:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkk...proč tady řešíš gramatiku.....na to si založ nové téma slečno chytrá.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
evikkkk napsala:
QWER napsal:
kdyz ctu novi odpovedi na toto tema tak se musim smát


A ja kdyz ctu co pises a divam se na tvou gramatiku tak mi do smichu moc neni.

aa too jooo nooo.. moje gramatika stoji za ... ale kdyz se snažim tak je to O.K


 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 21:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
evikkk...proč tady řešíš gramatiku.....na to si založ nové téma slečno chytrá.....


Byt tebou tak si to neberu tolik k srdci... Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikk......když ty tvé příspěvky mě vážně baví....víš, jak seš ušlechtilá a rozumná a navíc jsi nám dokázala, že umíš gramatiku.....prostě žena roku...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 21:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkk...tak jak jsem koukala na tvé příspěvky ono to ani u tebe nebude s tou gramatikou tak horký...ale neboj, to časem zvládneš ..... a jestli se nepletu, jednou jsi tu psala, že neděláš druhým to , co nemáš ráda, takže bys asi nebyla štastná, kdyby tady někdo řešil konkrétně tvou češtinu, co...tak proč komentuješ qwer?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.9.2006, 22:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no uz to tu radsej fakt zamykam...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2