Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Téda vy ste si dali do nosu! Kdybych bejvala neměla už něco domluvenýho, tak mě tak Niko zase máš nakvartýrovanou! Už jsem u tebe přecijen dlouho nebyla. Cool
A Johny, ty foudou mě ták vyhladověly! Proč mi to děláš!!!!? Wink


No, však to byl záměr... aby si všichni rvali vlasy, že nepřišli

A znáš to... kdo pozdě... sám sobě... a kdo vůbec... tak o tom už ani radši nemluvim Wink
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Leika napsala:
Téda vy ste si dali do nosu! Kdybych bejvala neměla už něco domluvenýho, tak mě tak Niko zase máš nakvartýrovanou! Už jsem u tebe přecijen dlouho nebyla. Cool
A Johny, ty foudou mě ták vyhladověly! Proč mi to děláš!!!!? Wink


No, však to byl záměr... aby si všichni rvali vlasy, že nepřišli

A znáš to... kdo pozdě... sám sobě... a kdo vůbec... tak o tom už ani radši nemluvim Wink

... tak si to teda budu pamatovat. Šetři mátou, pani, bude se hodit! Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 12:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehehe tak vam treba, kto zavaha nezere Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
MUSTANG napsal:
Nika napsala:
Skleničky jsou z Ikei... jen na ně netrefíš mezi skleničkama, ale v oddělení se svíčkama


takze jsou pravdepodobne plny olova. Pokud bude mit detako 2 hlavicky, nepropadejte panice Wink


Tý jo, Mustang mi to sebral! Pani Nika mě s těma zdravotníma předpisama už nenávidí, tak je lepší, že jsem to nenapsala první
Olovo a jiný těžký kovy se usazujou v organismu - proto já ráno nemohla dopnout ty kalhoty!


a preco su plne olova? preto ze su z ikei alebo preto ze su medzi svieckami?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ne kazde sklo je vhodne k potravinarskym ucelum. Ja se jen dohaduju, ze kdyz ty sklenky nestaly mezi sklenickami ale mezi svickami. Olovo se do skla bezne pridava, aby se lepe zpracovavalo, dale je velmi casto v barvach.

http://www.luckyglass.cz/cs/kristal_sklo.html

Přítomnost olova změkčuje sklo a tím ho činí přístupnějším pro broušení a rytí. Olovo přidává sklu na hmotnosti a způsobuje, že sklo láme světlo, takže tříští paprsky procházející sklem do duhových barev.

a dále:
http://ekonomika.idnes.cz/pozor-na-sklenicky-mohou-uvolnovat-jed-d9h-/test.asp?c=A060414_479038_test_plz
http://www.spotrebitel.cz/article/articleprint/8565/-1/5/
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych to tak nehrotila.
Z křišťálu se u mě rozhodně nepije a takové šíleně barevné skleničky taky nemám... asi tuhle kapitolu uzavřeme, ne?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2