Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 20:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a sry za moji gramatiku Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 21:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
Vonka napsal:
QWER napsal:
to trideni znamena jako ze doma mam mit x košu a hazat zvlast papir,plast,sklo atd? Very Happy

Presne tak! A nevidim v tom zas takovy problem....


sry ale jinak to nešlo.. od ceho sou tady ty černy popelnice na smišeny odpad? hmm nevim nevim no..
třidit odpad, davat si pozor aby nahodou nebyl treba moc zaplej zvuk u tv ci u pc,koupat se ne moc pozde vecer protože pac to pak ruší ostatní, kdyz si nekdo chce uživat tak jedine potichu a nevim na co dalšiho by si tady človek měl davat pozor.. hmmm asi by to chtelo nakyho šerifa co to bude vsechno hlidat.. a kdo to poruší tak je neslušnej,neohleduplnej,nevychovanej a ješte nevim co dalšího by byl

edit: jo jo koukam ze tobe de o tu přirodu.. takže jezdis na kole do prace ci autobusem? snad ne autem.. jinak teda jako nevim jesli neco zmeni 3-4 kontajnery, když jich jsou desitky tisic... no ale dobře.. kdo třidá tak bude o jeden kontajner min no.. a to urcite pomuže...
tet možna napíšeš že tohle si rekne kazdej a tridit se nebude nikde a priroda pude do ...... ale vono si to vic jak 80% rekne tak je blbost to třídit.. kdyby to bylo třeba nak zakonem dany a delala by to vecina obyvatel tak ok.. dělal bych to taky..


no tak ale teraz fakt trepes hovadiny... ze by niekto tvrdil ze to nema zmysel to fakt pocujem prvy raz Very Happy a ze 80% ludi si povie ze to je blbost tak to tiez prvy raz pocujem, to by asi nebol problem s tym ze by boli tie kontajnery plne...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 21:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mylsel sem to tak ze 80% lidi si rekne že ostaní to netřídi tak je to zbytečny.. jelsi si to tak pochopil.. a myslim ze kdyby byl nakej pruzkum tak to tak dopadne.. ješte sem u nikoho nevidel x košu... neřikam že nekdy třeba pet lahve nehazim do spravnyho kontajneru.. kdyz jich mam najednou hafec na stole kdyz sem celej den doma tak je hodim do jednoho pytle a venku vyhodim do kontajneru.. to je jasny.. ale jako ze bych tridil neco jinyho se mi zda blbost.. rozsekam skleničku ci taliř tak hodim přece normálně do koše a ten hodim do smíšeneho odpadu... a ne do skla.. a tak to je i treba s nakyma krabičkama/obalama s plastu.. mě to příjde normální.. spiše by se mělo vymyslet neco aby odpadky neměly takovej vliv na přírodu.. i když asi takovich lidi je moc a moc a nic pořád nevymysleli... a nebo jo a bylo by to drahy a to by u nás težko prošlo když silnice jsou jak děravej eidam a na to taky penize nejsou Very Happy
hmm no už asi melu pěkny ...... Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 23:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

qwer....to máš teda pravdu....stejně to odvezou všechno na jednu skládku.....no, upřímně řečeno, tak já taky třídím vlastně kvůli tomu, že se nám to jinak nevejde do popelnice ....tak a ted mě tady ukamenujíííí........pomooooooc
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 01:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To all: Zrovna jsem si prošel celou debatu a po dlouhé době píšu nějaký příspěvek. Asi před měsícem jsem četl nějakou studii, že jsme ve třídění odpadu na předních místech v Evropě. I tak ale vytřídíme na hlavu asi pětinu toho, co Němci, kteří jsou bezkonkurenčně nejlepší.
Mám doma v komoře 2 krabice, do kterých ukládám plasty a papír a jednou za čas to prostě vynesu a hodím do barevných kontejnerů ať už tady nebo kdekoli jinde. Jakýmkoli směrem je potkáte u silnice nebo v sídlišti každých 250 metrů. Cokoli jiného než třídění je tedy lenost. Kdybysme netřídili, tak se tady teď z třináctiletého používání pet lahví pos....
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 06:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:


sry ale jinak to nešlo.. od ceho sou tady ty černy popelnice na smišeny odpad? hmm nevim nevim no..
jinak teda jako nevim jesli neco zmeni 3-4 kontajnery, když jich jsou desitky tisic... no ale dobře.. kdo třidá tak bude o jeden kontajner min no.. a to urcite pomuže...
tet možna napíšeš že tohle si rekne kazdej a tridit se nebude nikde a priroda pude do ...... ale vono si to vic jak 80% rekne tak je blbost to třídit.. kdyby to bylo třeba nak zakonem dany a delala by to vecina obyvatel tak ok.. dělal bych to taky..


ses idiot... Typicky nazor hodne lidi u nas, se kterymi jsem se setkal. Ale porad to vsechno zas vyplyva jen z lenosti a pohodlnosti. NIC VIC!!! U nas se totiz daji zakony resit jenom tak, ze lidem sahnes na penize (a to na hromadu penez), pak teprve zacnou neco delat a dodrzovat (viz. treba novy bodovy system). To same se tridenim. Jelikoz je zlenivelych jako ty vetsina, tak to ani jinak, nez daleko vetsim zpoplatnenim normalnich popelnic nepujde.
Myslim, ze jinak vubec nemas pravdu. Nemyslis, ze bys mohl treba zacit u sebe? Mel sis mozna zajit tenkrat na Kampu na vystavu fotografii, byly tam taky celkem zajimavy informace o dopadu civilizace na zivotni prostredi. Bohuzel clovek sam toho moc nezmuze, ale tohle je jedno z toho mala co muzes udelat a zmenit a nijak te to neomezi.A ne jen porad neceho jen vyuzivat...

Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no myslim, ze mu hned nemusis nadavat, je to jeho nazor.A s tim bodovym systemem ses taky jinde tam to je o necem jinym a ne o tom, ze se sahlo na penize, coz kazdej vi.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
stejně to odvezou všechno na jednu skládku....

Okdud mas informace??
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
no myslim, ze mu hned nemusis nadavat, je to jeho nazor.A s tim bodovym systemem ses taky jinde tam to je o necem jinym a ne o tom, ze se sahlo na penize, coz kazdej vi.

Ja si nemuzu pomoct, na ty kraviny co tam psal, sem jinak reagovat nemohl...
A bodovy system zatim funguje,ne? Neco jineho je pak snaha o jeho zneuzivani..Ale tohle sem nepatri, mozna by to chtelo vlastni topic
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
Mel sis mozna zajit tenkrat na Kampu na vystavu fotografii, byly tam taky celkem zajimavy informace o dopadu civilizace na zivotni prostredi. Bohuzel clovek sam toho moc nezmuze, ale tohle je jedno z toho mala co muzes udelat a zmenit a nijak te to neomezi.A ne jen porad neceho jen vyuzivat...


Tam prave bol popis k jednej fotke ze vytriedenim jednej A4ky papiera sa usetri nejake velke mnozstvo niecoho ineho, ale zabudol som co to presne bolo a nemohol som si spomenut tak som to ani nenapisal do toho mojho prispevku, ale bolo to fakt vela niecoho, aj mna to prekvapilo
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Vonka napsal:
Mel sis mozna zajit tenkrat na Kampu na vystavu fotografii, byly tam taky celkem zajimavy informace o dopadu civilizace na zivotni prostredi. Bohuzel clovek sam toho moc nezmuze, ale tohle je jedno z toho mala co muzes udelat a zmenit a nijak te to neomezi.A ne jen porad neceho jen vyuzivat...


Tam prave bol popis k jednej fotke ze vytriedenim jednej A4ky papiera sa usetri nejake velke mnozstvo niecoho ineho, ale zabudol som co to presne bolo a nemohol som si spomenut tak som to ani nenapisal do toho mojho prispevku, ale bolo to fakt vela niecoho, aj mna to prekvapilo


Mozna jestli by mel nekdo zajem, tak mam fotky z te Kampy, vcetne tech textu o zivotnim prostredi. Jsou docela zajimave a stoji za precteni...Bohuzel na netu je najit nemuzu.
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 07:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

Vonka: promiň, ale nezdá se mi, že by se za názory (byť špatné) mělo hned takhle zhurta osočovat...A mimochodem, když už jsi zmínil bodový systém (což by bylo téma to jiného topicu) - nezdá se mi, že i poměrně přísně nastavený systém bodů a pokut něco moc radikálně změnil. Jezdím takřka denně (musím Neutral ), a mám možnost to vidět v praxi (většinou jsem jeden z nejpomalejších).
Co se týče debaty o třídění odpadu ve smyslu ochrany přírody - třídění odpadu je jedna věc, další je třeba důsledné vypínání elektroniky (ne pouze do stand-by), šetření pitné i užitkové vody, ježdění MHD resp. vlakem na delší vzdálenosti (a na kratší vzít kolo nebo jít pěšky), pokud jsem v přírodě, tak se chovat, jak se má (to bych mohl napsat pěkných pár řádků) atd. atd. atd.
Někdy se dá udělat víc, někdy míň. Nepodporuji názor o jakýchsi většinách nebo menšinách - myslím, že jde o osobní odpovědnost a s tou se musí začít vždy u sebe. Nehledě na to že (jak psala Gretička) - příklady táhnou. Pěkný den všem, Fr.
P.S. - Třídím. A nejen to.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vonka....byla o tom reportáž v televizi, ale je to delší dobu a třeba se situace změnila...přátelé a nerozčilujte se, vždyt tady jen tak přátelsky kafráme a stejně nic nezměníme.....jestli jste si všimli, tak tady většinou přispívají ti samí lidé a ostatní jen mlčky čtou naše téma typu orgasmy...hihi.....a je fakt, že já tramvají taky nejezdím a přitom je to pro přírodu lepší než auto...... Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
JoHnY napsal:
Vonka napsal:
Mel sis mozna zajit tenkrat na Kampu na vystavu fotografii, byly tam taky celkem zajimavy informace o dopadu civilizace na zivotni prostredi. Bohuzel clovek sam toho moc nezmuze, ale tohle je jedno z toho mala co muzes udelat a zmenit a nijak te to neomezi.A ne jen porad neceho jen vyuzivat...


Tam prave bol popis k jednej fotke ze vytriedenim jednej A4ky papiera sa usetri nejake velke mnozstvo niecoho ineho, ale zabudol som co to presne bolo a nemohol som si spomenut tak som to ani nenapisal do toho mojho prispevku, ale bolo to fakt vela niecoho, aj mna to prekvapilo


Mozna jestli by mel nekdo zajem, tak mam fotky z te Kampy, vcetne tech textu o zivotnim prostredi. Jsou docela zajimave a stoji za precteni...Bohuzel na netu je najit nemuzu.


tak to daj niekam na web ak mas kam... alebo sem do galerie (ak sa ti chce)
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Ahoj,
Vonka: promiň, ale nezdá se mi, že by se za názory (byť špatné) mělo hned takhle zhurta osočovat...A mimochodem, když už jsi zmínil bodový systém (což by bylo téma to jiného topicu) - nezdá se mi, že i poměrně přísně nastavený systém bodů a pokut něco moc radikálně změnil. Jezdím takřka denně (musím Neutral ), a mám možnost to vidět v praxi (většinou jsem jeden z nejpomalejších).
Co se týče debaty o třídění odpadu ve smyslu ochrany přírody - třídění odpadu je jedna věc, další je třeba důsledné vypínání elektroniky (ne pouze do stand-by), šetření pitné i užitkové vody, ježdění MHD resp. vlakem na delší vzdálenosti (a na kratší vzít kolo nebo jít pěšky), pokud jsem v přírodě, tak se chovat, jak se má (to bych mohl napsat pěkných pár řádků) atd. atd. atd.
Někdy se dá udělat víc, někdy míň. Nepodporuji názor o jakýchsi většinách nebo menšinách - myslím, že jde o osobní odpovědnost a s tou se musí začít vždy u sebe. Nehledě na to že (jak psala Gretička) - příklady táhnou. Pěkný den všem, Fr.
P.S. - Třídím. A nejen to.

Samozrejme se ochrana prirody to netyka jen trideni.. Urcite je to na dlouhe debaty. Jsem v tomto topicu chtel upozornit jen na to trideni, protoze v popelnicich na NZM (a nejen zde) se objevuje spousta netridenych odpadu. Tak me zajimal pristup lidi k tomuto. A u nekterych me dost zarazil. Reagoval jsem jak jsem reagoval. A nerekl bych, ze jde jen "osobni odpovednost", pokud se to tyka vsech... Question
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:

tak to daj niekam na web ak mas kam... alebo sem do galerie (ak sa ti chce)

Ok pokusim se...Ale je toho docela dost, nevadi?


Naposledy upravil Vonka dne 6.9.2006, 08:24, celkově upraveno 1 krát.
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

qwer.......mě neobalamutíš, já jsem tě moc dobře viděla, jak třídíš odpad....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 08:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
vonka....byla o tom reportáž v televizi, ale je to delší dobu a třeba se situace změnila...přátelé a nerozčilujte se, vždyt tady jen tak přátelsky kafráme a stejně nic nezměníme.....jestli jste si všimli, tak tady většinou přispívají ti samí lidé a ostatní jen mlčky čtou naše téma typu orgasmy...hihi.....a je fakt, že já tramvají taky nejezdím a přitom je to pro přírodu lepší než auto...... Wink

tano, ja bohuzel taky nemuzu potvrdit, ze trideny odpad je pak zpracovavan vzdy jak by mel. Ale verim, ze tomu tak je. Protoze to uz by me opravdu zklamalo Crying or Very sad, aspon neco by fungovat mohlo...
Ja nikomu nechci zakazovat jezdit autem nebo podobne, protoze jsou nektere veci, bez kterych se bohuzel v dnesni dobe neobejdes nejsi ani schopna bez nich ve spolecnosti existovat. Ale roztridit odpad nikomu neublizi a pokud si najde nejaky duvod proc ne, vidim v tom jen vymluvu.
Ale asi mas pravdu, rozcilovat se kvuli tomu nema cenu Wink
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana: dík.. ja probelmy stím že se to do popelnice nevejde nemam tak netřídím...




jinak kdyz sem ja idiot tak Vonka je debil..
nevim ale příjde mi to směšný tady nekomu nadavat.. to co sem psal je muj nazor tak proc mi ho beres? muže ti to bejt snad jedno.. ja to napsal a ty když se ti neco nelibí tak nemusis odpovidat ci dokonce nadavat..
psal si neco s bodovim systemem.. ten se mi taky zda jako blbost.. když je krasnej dlouhej usek a mel bys ject 50km/h.. když mužeš jet třeba 70/80 km/h... no ale tak co se da delat.. ja se rovnou přiznám že ho nedodržuju teda aspon v ty rychlosti a možna ješte v nakych maličkostech... nemusis zase rikat ze jsem idiot že jezdim jako blazen.. budu takhel jedzit porad..treba se mi to jednou vymstí... To by jsi byl urcite strašne rad že hned je o jednoho ,,pirata selnic,, min Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
tana: dík.. ja probelmy stím že se to do popelnice nevejde nemam tak netřídím...




jinak kdyz sem ja idiot tak Vonka je debil..
nevim ale příjde mi to směšný tady nekomu nadavat.. to co sem psal je muj nazor tak proc mi ho beres? muže ti to bejt snad jedno.. ja to napsal a ty když se ti neco nelibí tak nemusis odpovidat ci dokonce nadavat..
psal si neco s bodovim systemem.. ten se mi taky zda jako blbost.. když je krasnej dlouhej usek a mel bys ject 50km/h.. když mužeš jet třeba 70/80 km/h... no ale tak co se da delat.. ja se rovnou přiznám že ho nedodržuju teda aspon v ty rychlosti a možna ješte v nakych maličkostech... nemusis zase rikat ze jsem idiot že jezdim jako blazen.. budu takhel jedzit porad..treba se mi to jednou vymstí... To by jsi byl urcite strašne rad že hned je o jednoho ,,pirata selnic,, min Very Happy

A kdyz bude mit vrah svuj nazor na zabijeni lidi a bude podle nej tak cinit, tak mu ho taky nemame brat????
To jen, ze ne vsechny veci se vzdy tykaji jen tebe osobne. A trideni odpadu mezi ne patri, je to veci vsech...
Jinak si jezdi jak chces, pokud tim neohrozis jine.
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 14:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vrah a netřídeč odpadu.. je to je dobry přirovnaní Very Happy řek bych brat ci nebrat nazor zaleží na situaci.. to nejde přirovnavat..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hele Vonka.. ukončil bych tady to debatu tím že sme proste kazdej uplne jinej... mej se
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
hele Vonka.. ukončil bych tady to debatu tím že sme proste kazdej uplne jinej... mej se

OK
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 16:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
A kdyz bude mit vrah svuj nazor na zabijeni lidi a bude podle nej tak cinit, tak mu ho taky nemame brat????
To jen, ze ne vsechny veci se vzdy tykaji jen tebe osobne. A trideni odpadu mezi ne patri, je to veci vsech...
Jinak si jezdi jak chces, pokud tim neohrozis jine.
Nezbývá než souhlasit ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 23:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pánové, vy jste si to teda vyřikali na férovku, to se musí nechat......
qwer.......ty ale víš moc dobře co píšeš, vid.....a zatím se ti daří.....ještě pár takových vychytávek a vážně nás tady budou mít rádi jako drobky v posteli
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 06:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:

qwer.......ty ale víš moc dobře co píšeš, vid.....a zatím se ti daří.....

Nerekl bych, zatim bohuzel argumentoval jen vymluvami, nic rozumneho..
Ale nema cenu se o tom takhle dohadovat. Ani jsem to tady s nikym nechtel probirat osobne. Jen jsem chtel vedet obecne jak to u nas je se tridenim. Jestli uz se neco zlepsilo. A taky jestli to treba neoslovi a nenapadne dalsi. Bohuzel zatim zadny pokroky, jak koukam...
Podle reakce tech co tridi nas moc neni z te hromady lidi na NZM.
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 06:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
tana napsala:

qwer.......ty ale víš moc dobře co píšeš, vid.....a zatím se ti daří.....

Nerekl bych, zatim bohuzel argumentoval jen vymluvami, nic rozumneho..
Ale nema cenu se o tom takhle dohadovat. Ani jsem to tady s nikym nechtel probirat osobne. Jen jsem chtel vedet obecne jak to u nas je se tridenim. Jestli uz se neco zlepsilo. A taky jestli to treba neoslovi a nenapadne dalsi. Bohuzel zatim zadny pokroky, jak koukam...
Podle reakce tech co tridi nas moc neni z te hromady lidi na NZM.


Taky bych řekl, že není dobré někoho přesvědčovat k třídění tím, že mu nadám do idiotů.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 07:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):

Taky bych řekl, že není dobré někoho přesvědčovat k třídění tím, že mu nadám do idiotů.

Jenze to co napsal presne odpovida tomu, jak jsem ho nazval... I kdyz to mozna nekoho pohorsilo, ja myslim, ze to bylo naprosto adekvatni prirovnani.
Spis by me zajimalo opodstatneni nadavky na me Ale to je jedno...
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
manzele napsal(a):

Taky bych řekl, že není dobré někoho přesvědčovat k třídění tím, že mu nadám do idiotů.

Jenze to co napsal presne odpovida tomu, jak jsem ho nazval... I kdyz to mozna nekoho pohorsilo, ja myslim, ze to bylo naprosto adekvatni prirovnani.
Spis by me zajimalo opodstatneni nadavky na me Ale to je jedno...


Nejde o to, že to někoho pohoršilo, ale zcela jistě to zaseklo toho, který měl být přesvědčen. Nemá se moc tlačit "na pilu" tam, kde jde o dobrovolnost (třeba v třídění). Tak se mu místo přesvědčování dostalo nadávek.
Nemyslím, že je to správný postup. Když se někoho snažím přesvědčit o výhodnosti něčeho, tak bych se měl snažit odůvodnit proč to dělat a ne rovnou říci, jseš debil, když nesouhlasíš s tím, co já považuji za rozumné, protože já mám na to ten nejlepší názor a ty bys měl mít papíry na hlavu.....
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 07:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jako nadavat misto argumentovat je dost ubohy.Proto bych te taky nazval tak jak te nazval QWER a jak rikaji Manzele misto nadavek dej rozumny argumenty proc jo a treba nekoho presvedcis, ale tim ze kazdymu kdo ma jinej nazor budes rikat idiot, toho trideni opravdu nedosahnes
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2