Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
lenkaii napsala:
Držím palečky. Pokud bude s něčím potřeba ráda pomůžu. Včera jsem koukala na hromadné stěhování. Dům D se nám slušně zabydluje.


Hromadné stěhování? Nemělo by proběhnout až po kolaudaci celého domu (kromě instalace kuchyňské linky apod)?


Take jsem to spozorovala..A nekteri opravdu uz bydli...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Do kolaudace se nebydlí (oficiálně) ale hlídá majetek Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen tak by me zajimalo, kam ti lide co se ted zacinaji stehovat, davaji odpad a to je ho az dost, popelnice ani kontejner jsem nevidel...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Jen tak by me zajimalo, kam ti lide co se ted zacinaji stehovat, davaji odpad a to je ho az dost, popelnice ani kontejner jsem nevidel...


Pokud si ho neskladují zatím v bytě (a to si myslím, že asi těžko), tak je to myslím dost jasné - do kontejnerů, které platí A,B,C.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Do kolaudace se nebydlí (oficiálně) ale hlídá majetek Wink

Však mi jen hlídáme majetek a přijímáme návštěvy jako jsou elektrikář apod. Kdo tady mluvil o stěhování??? Wink
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 15:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
lusvec napsal:
Do kolaudace se nebydlí (oficiálně) ale hlídá majetek Wink

Však mi jen hlídáme majetek a přijímáme návštěvy jako jsou elektrikář apod. Kdo tady mluvil o stěhování??? Wink


ale majetok sa strazi zasadne v pyzame!
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 19:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Suzan napsala:
lusvec napsal:
Do kolaudace se nebydlí (oficiálně) ale hlídá majetek Wink

Však mi jen hlídáme majetek a přijímáme návštěvy jako jsou elektrikář apod. Kdo tady mluvil o stěhování??? Wink


ale majetok sa strazi zasadne v pyzame!


Jak jinak
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 21:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdepak odpad dávají do kontejnerů Cčka.. Zítra píšeme na CG, ať jim kontejnery a popelnice přistaví... ty naše už přetékají...
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 21:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leni dík ... opravdu v neděly nebylo kam vyhodit odpadky a to popelnice ráno vyvezly Rolling Eyes ... chápu obyvatele domu D, ale opravdu nikdo nechce za nikoho platit a hlavně teď tam jsou ještě krabice vedle popelnic ... my jsme taky doma skladovaly krabice než byl volný kontajner ... Embarassed
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2006, 18:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže zpráva pro všechny obyvatele domu D kteří zanechaly své krabice a odpad ze svých bytů u popelnic sousedního domu C ... je přistaven kontajner !!! Takže obyvatelé domu C a i všichni pořádní obyvatelé celého NZM Vám budou vděční když ten svůj bordel odnesete do přistaveného kontajneru...předem moc děkuji Very Happy
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2006, 21:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Supéér, takže to zabralo. To jsem ráda
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.11.2006, 09:21  Předmět:  kontajner Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já vím, také jsme konečně mohli odnosit to co jsme doma skladovali Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.11.2006, 13:41  Předmět:  Letáčky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jináč ještě k letáčkům - na všech vchodech by měly být (kromě toho vchodu co je ukázkový byt) a pak už jsou i ve schránkách v celém domě D. Jen se pořád nemohu dostat do žádného z vchodů E... Ach jo. Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.12.2006, 13:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
lenkaii napsala:
Držím palečky. Pokud bude s něčím potřeba ráda pomůžu. Včera jsem koukala na hromadné stěhování. Dům D se nám slušně zabydluje.


Hromadné stěhování? Nemělo by proběhnout až po kolaudaci celého domu (kromě instalace kuchyňské linky apod)?
Podívej se do některých diskuzí ke kolaudaci dříve postavených domů, dozvíš se tam spoustu zajímavých věcí, např. jak svůj byt hlídat v pyžamu a tak ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.12.2006, 18:39  Předmět:  Letáky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dnes jsem okoukla jak to vypadá s letáčkama na vchodových dveřích a zjistila jsem, že už nikde nejsou... Opětovně jsem je vylepila. Jen škoda, že mi zatím barevné provedení došlo Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 10:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chceš nějaká vytisknout??
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 17:45  Předmět:  Letáčky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Chceš nějaká vytisknout??

Zatím asi ne, dneska jsem koukala a ty co jsem včera vylepovala tak zatím držej a nějaký ten kousek ještě mám... Děkuji za nabídku Very Happy , když budou potřeba ozvu se.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2