Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartinaPilna
Kolemjdoucí
KolemjdoucíZaložen: 10.5.2007
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.10.2007, 19:30  Předmět:  ES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Davide, tak bydlení je zatím docela fajn. Domek je ještě cítit novotou, takže hodně větráme a topíme, aby všechno rychle vyschlo. Jinak už máme skoro vybaleno, naskládáno ve skříních, ale bude trvat ještě nějaký čas, než si to tu zútulníme a doděláme. Tím myslím poličky, obrazy, kytky a tak. Doufám, že vám kolaudace projde a taky se brzo nastěhujete. Davide, koukám, že jsme si z tohohle odkazu udělali takovou soukromou korespondenci. Very Happy Tak ahoj.
   OfflineOsobní galerie MartinaPilnaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DavidS
Kolemjdoucí
KolemjdoucíZaložen: 17.3.2007
Příspěvky: 12


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.11.2007, 19:57  Předmět:  Martina Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak máme taky zkolaudováno. Dopadlo to dobře. Za týden budeme mít kolaudační rozhodnutí. No tak to jsem rád, že už je to všechno za námi. Úplně mi spadnul kámen ze srdce. Už teda jen pár papírů na úřadech, ale hlavní je, že to takhle dopadlo a že jsme neměli smůlu a neskončili u soudu, jako někteří jiní. David
   OfflineOsobní galerie DavidSZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kirkon
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.11.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2007, 20:04  Předmět:  Ekonomické stavby Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, mate pravdu, opravdu jste si tu vy dva vytorili peknou diskuzi. Razz Ale aspon jste dobre pokecali. Ja mam zkusenosti s Ekonomickyma stavbama obdobne jako vy. Se stavbou jsem docela spokojeny. Vy jste to meli asi uplne bez problemu, my tam jeden zadrhel meli a tak nam to predani trosicku nevyslo. Nakonec jsme teda bydleli o mesic a pul dyl, ale to se nechalo prezit, protoze jsme meli strechu nad hlavou.
   OfflineOsobní galerie kirkonZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dali
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 17.12.2007
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.12.2007, 15:00  Předmět:  ES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moje zkušenost s ES je taková, že přípravné práce byly pro všechny hodně dlouhé, trvalo to skoro rok, pak samotná stavba také téměř rok. Kdybych se měl vyjádřit ke kvalitě stavebních prací, tak si troufám jako laik říct, že poměrně solidní práce. Někde jsem četl, že ES najímají samé Ukrajince a Romy, kteří práci odbývají, ale to nebyl náš případ. Dělníci pracovali docela dobře. Asi dvakrát jsem, ale musel volal do firmy, že se stavba opožďuje, jednou mi bylo vyhověno a dělníci přišli hned za dva dny zase pracovat k nám, po druhé jsem bohužel musel čekat, protože dělníci museli přednostně na stavbu jinou. Dle mého to není úplně ideální přístup, ale budiž. Celkové zpoždění bylo tedy cca měsíc. Takže obdoba vaší stavby. Ale už přes rok bydlíme. Zatím žádné postavební problémy nemáme.
   OfflineOsobní galerie DaliZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DavidS
Kolemjdoucí
KolemjdoucíZaložen: 17.3.2007
Příspěvky: 12


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.1.2008, 18:15  Předmět:  ES - první vánoce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak ahoj diskutující – hlavně tedy tobě Martino Very Happy, je po Vánocích, začal nám nový rok a my strávili první svátky ve svém novém domě a musím říci, že to bylo super. Veliký stromeček, vyzdobená okna, bylo to fajn. A jak se slavilo tobě Marti?
   OfflineOsobní galerie DavidSZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartinaPilna
Kolemjdoucí
KolemjdoucíZaložen: 10.5.2007
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.1.2008, 17:54  Předmět:  ES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Čauky, tak my to měli podobně. Vánoce se povedly a vzhledem k tomu, že to byly naše v první v novém domě, tak jsme si je náležitě užili. Byla to pěkná oslava, spousta jídla, pití - na dárečky sice letos moc nezbylo ale není nad větší a dražší dar, než je vlastní domek. Jinak vyvětráno už máme důkladně, všechno je pěkně suché, tak doufám, že se nám neobjeví žádné plísně nebo jiné problémy. PAPA MartinaP Razz
   OfflineOsobní galerie MartinaPilnaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
havran
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 16.1.2008
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2008, 13:42  Předmět:  zkušenost s Ekonomickými stav. Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravíme všechny , rádi bychom informovali o spolupráci s ES- náš článek najdete na www.havranuv.blog.cz . Podotýkáme ,že je to jen lehké přiblížení .K vysvětlení všech problémů by jsme potřebovali nejméně 5 stran . Plně ale souhlasíme se všemi negativními příspěvky ,v naší stavbě také bohužel byly spíše problémy než to pěkné, zaměstnanci ES při potížích nereagují na tel. jedině na písemné stížnosti a to ještě po několika urgencích.CHování se po delší spolupráci zhoršuje. atd... Díky tomu ,že jsme neustále vše urgovali ,jsme dopadli snad lépe nežli jiní Nechceme se dál již rozepisovat ,většinou se nám vrací zpět ty nepěkné chvíle .Rádi bychom na ES brzy zapomněli. Jsou to těžce vyškolení lidé ,kteří umí klamat klienta,dokáží přesvědčit o čem koliv( ten kdo nezažil - nepochopí) NEDOPORUČUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   SkrytýOsobní galerie havranZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kirkon
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.11.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.1.2008, 11:38  Předmět:  ES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Havrene, koukal jsem na ty vaše stránky. Je to tam pěkně popsané. Nesouhlasím tedy úplně se vším, ale to je asi věc názoru a věc té které stavby. Ono to nemusí být všude stejné. My s nima měli v celku zkušenosti dobré, jak už jsem říkal, problém tam byl, ale už je to vyřešené. Takže já si je doporučit troufám, ale jak píšeš ty v tom svém blogu, určitě hlídat a kontrolovat, pořádně vše číst a tak.
   OfflineOsobní galerie kirkonZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.1.2008, 12:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martino, Davide, Dali a další, vy se teda máte, že už bydlíte. Závidím vám to. My s Ekonomickýma stavbama také stavíme, ale jsme teprve v tak v polovině. Začínali jsme dělat základy v půlce srpna a teď máme hotovou hrubou stavbu. Přes zimu teda moc nedělali, přestože nebyly nějaké extra mrazy, ale teď už máme slíbeno, že zase dělníci přijdou a budou pokračovat.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Verča
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 10.3.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.3.2008, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den, také se chci připojit do této diskuze a vyjádřit svůj názor, jak se nám s ES stavělo. My tedy oproti Jitus, která právě staví už dva roky bydlíme. Koukám, že i ostatním stavba dopadla podle jejich představ. My zatím teda žádný problém, který by se nedal řešit nemáme, jen takové ty obvyklé, co se řeší asi na každém novém domku a to třeba popraskané spárny na dlaždicích nebo prasklinky v sádrokartonu atd. Sádrokarton se za rok přebílí, tím se to vyřeší a dlažidičky nám přijde firma opravit. V předsíni se nám pár dlaždic asi brzo odloupne, takže jsme domluveni na opravě. Takže až na tyhle malé nedostatky ta spolupráce byla dobrá. Teď už nás čekají ty hezké starosti, jako zařizování, kupování doplňků a dodělávání dětského pokojíčku. No, máme asi všichni teď dost podobné starosti.
   OfflineOsobní galerie VerčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2008, 12:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vy se máte Verčo, také už se těším, až se k téhle fázi dopracujeme. My si, ale musíme ještě nějaký měsíc počkat. Sice už letos zase začali stavět, ale stejně to bude ještě nějaký ten pátek trvat, než bude všechno hotové. Vnitřky zaberou určitě mnohem více času než hrubá stavba. Ale, abych jen neskuhrala, také se za chvíli dočkáme.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Verča
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 10.3.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.4.2008, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jitko, také se dočkáte, nebojte. Ty vnitřky trvají jen pár měsíců a pak už se budete také stěhovat. My už jsme měly doma řemeslníky, přisli asi 3 týdny po tom, co jsme do firmy volali, že se nám odlupuje ta dlažba a už to všechno předělali, tak doufám, že tentokrát už se to nerozbije.
   OfflineOsobní galerie VerčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zdenek 2
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 4.4.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj! Také stavím s ES. Rozhodl jsem se vytvořit stránky o probíhající stavbě, takže Vám to třeba pomůže:
http://www.stavimdum.estranky.cz/
   OfflineOsobní galerie zdenek 2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2008, 13:30  Předmět:  pro Zdeňka 2 Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dívala jsem se na ty vaše stránky, máte to hezky udělané. Když jsem to pročítala, tak ani nevím, jestli jste spokojený nebo ne. Na jedné straně ES chválíte, na druhé se vám něco nelíbí. Ale myslím,že nejvíce starostí vám zatím způsobili úředníci než samotné ES. Zatím si myslím, že to berete tak, že prostě stavba není jednoduchá věc a že zatím se docela daří. Snad vám to vyjde jako nám. Nám už dělají vnitřky, takže jsme přeci jen o kus dál než vy. Very Happy
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zdenek 2
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 4.4.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2008, 17:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přiznám se, že taky úplně nevím, jestli jsem nebo nejsem spokojen, opravdu tak napůl, ale snad to alespoň vypadá objektivně
   OfflineOsobní galerie zdenek 2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
pepa
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 15.4.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2008, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den, připojím se k lidem, kteří už v domě od diskutované stavební firmy mají. Kdybych měl shrnout průběh stavby, tak fáze projektování domu, stavebního povolení a vyřizování hypotéky byla pro mě trochu zdlouhavá, všechny ty zákonné lhůty, nabývání právní moci a další čekací doby.Kdyby toto neexistovalo, mohlo by vše být vyřízeno za polovinu času. Hrubá stavba byla hotová asi za 3, 5 měsíce a za dalších 5 jsme bydleli. Myslím si tedy, že je to poměrně dobrý čas, že stavba svépomocí trvá rozhodné déle.
   OfflineOsobní galerie pepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2008, 13:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak to máte pravdu Pepo, že představební příprava trvá dlouho, ono to papírování v naší zemi obecně vyžaduje trochu více času, než je zdrávo. Rolling Eyes Ale zase to za ten vlastní dům stojí. Do stavby svépomocí bych také asi nešla, trvá to určitě déle, než když staví firma. My už s Ekonomkama několik měsíců spolupracuje, dělájí nám teď už vnitřky a tak si myslím, že když už jsem takhle dalako, tak už nás žádná krize nečeká. Very Happy
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.6.2008, 19:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to zatím stále pokračuje dobře. Vypadá to, že už brzo budeme bydlet. No brzo, tak za dva měsíce, ale to už vlastně docela brzo je.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vrtakova
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 3.7.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.7.2008, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky. Tak to vám závidím všem, co se chystají nově bydlet. Našla jsem zatím hodně negativních zkušeností. Byl by zde někdo, kdo též s nimi dostavěl a bydlí někde v okolí středních Čech? Chtěla bych zjískat nějaké informace. díky
   OfflineOsobní galerie vrtakovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 17:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dva měsíce jsou pryč a my už se snad blížíme ke konci. Zatím ještě není úplně všechno hotové, ale myslím, že do dvou týdnů by mělo být a pak už se konečně budeme stěhovat.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
aja
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 7.8.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: ČR

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2008, 12:12  Předmět:  NE Ekonomické stavby Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

NE NE a jeste jednou NE. Umi mluvit, slibovat, vse vysvetlit, nic neni problem. Ale vy musite solit a solit a porad je to malo, 170 litru je nutnost, jinak se nezacne ... a kdyz se zacne, najednou je vsechno problem,ale pry Vas.... Takze NEDOPORUCUJI.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie ajaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 13:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ajo, já myslím, že se začne stavět, i když lidi nemají žádné peníze, myslím, že mají nějaký program, kdy financují i pozemek, a když náhodou někdo těch 170000, co chtějí na začátku nemá, tak jim je půjčí, ale na směnku a to už je otázkou, jestli do toho lidé půjdou nebo ne. Samozřejmě vám váš názor na ně neberu, já jsem pravý opak, zatím převažuje spokojenost s jejich prací a to asi proto, že už se nám to bydlení hodně přibližuje.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
michala_01
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 18.8.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2008, 20:12  Předmět:  Dotaz na stavební dozor Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý večer, stavíme s Ekonomickýma stavbama a zajímalo by mě, jestli jste si brali vlastní stavební dozor nebo vám stačil ten jejich, co nabízejí. Zatím tedy problémy nemáme, jsme v té prvotní fázi, kdy máme vyhloubené základové pásy a teď je budou vylejvat betonem a tak během týdne nebo 14 dní asi bude hotová základová deska, tak pořád s manželem zvažujeme, zda si najmout nějakou osobu nebo firmu, která na jejich práci bude dohlížet. Nemáte někdo představu, kolik takový dozor stojí? Děkuji za odpověď.
   OfflineOsobní galerie michala_01Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2008, 12:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michalo, ono je těžké někomu radit, jestli si stavební dozor vzít nebo ne. Já bych se asi rozhodovala podle té stavební party, kterou na stavbě máte. Pokud vám přijdou dělníci solidní a pracují kvalitně, tak je to asi zbytečné. My takovou partu na stavbě měli. Ale zase vám nikdo nezkontroluje materiál, který do stavby dávají. Ale z osobní zkušenosti říkám to, že my ho neměli, s Es budume každým dnem kolaudovat, nejsou tam žádné viditelné vady, problémy nebyly, takže si myslím, že je to v pořádku.
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kirkon
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.11.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2008, 20:31  Předmět:  stavební dozor? asi ano :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já jsem pro stavební dozor, my měli vlastní plus navíc ten, co zajišťují ekonomky. Já jsem za něj rád, mám tak jistotu, že je stavba v pořádku. Sice na nic odstrašujícího nepřišel, takže si teď říkám, že to byly vyhozené peníze, ale zase mám ten dobrý pocit, že bydlíme v kvalitním domě. Very Happy
   OfflineOsobní galerie kirkonZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
michala_01
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 18.8.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2008, 19:39  Předmět:  stavební dozor Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Děkuji vám za vaše názory. Každý sice máte na věc jiný názor, ale my to asi uděláme tak, že to zkusíme jen s tím dozorem, který nabízí ES a teprve pokud se nám nebude něco zdát, tak si připlatíme ten nezávislý dozor. Poptávala jsem se v okolí, tak cena je tak kolem 30 000. Je to možné?
   OfflineOsobní galerie michala_01Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kirkon
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.11.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2008, 13:28  Předmět:  stavební dozor Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to možné, my za něj dávali asi 43000 a měli ho od začátku a až do konce. Promyslete to dobře. Asi máte dobrou strategii, vyčkat, jak ekonomky budou stavět a podle toho si ho buď najmout nebo ne. Ona to opravdu není levná záležitost.
   OfflineOsobní galerie kirkonZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jitusN
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.1.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 15:07  Předmět:  kolaudace Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak už máme hotovo.Very Happy)) Konečně jsme se dočkali. Předpokládané třítýdenní zpoždění se sice protáhlo na měsíc, ale já jsem „šťastná jak blecha“, že po tom, co jste tady o firmě ES psali a naháněli mi strach, to takhle dopadlo.Jediné co ještě musíme dodělat jsou přední ploty a stání pro auto.To nám trochu zkomplikovalo stěhování. My si to od ES nechtěli nechat udělat, to jsme si plánovali s manželem, že si uděláme postupně sami, ale protože je to předmětem kolaudace, tak jsme to ještě ES zadali jako vícepráce, aby to bylo dříve hotové. Tak já se vámi už asi loučím, o naší stavbě jsem vás tu celou dobu informovala a chci jen popřát všem, aby to dopadlo jako nám. Very Happy)
   OfflineOsobní galerie jitusNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tomasx99
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 23.9.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.9.2008, 20:11  Předmět:  ES znovu? :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý večer, tak to jsem rád, že slyším další pozitivní informace o stavbě firmy Ekonomické stavby. Před lety jsem s nimi také postavil dům a byl jsem spokojen a najednou jsem narazil na nějaké diskuze a příspěvky tam mě trochu znepokojili. Chystám pomoci dceři postavit dům a opět uvažuji o této stavební firmě, tak jsem se díval na internet, jaké domy nyní nabízí a jaké jsou reakce lidí. Myslím ale, že se nenechám ovlivnit diskuzema a že budu věřit své zkušenosti.
   OfflineOsobní galerie tomasx99Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kirkon
Bezdomovec
BezdomovecZaložen: 28.11.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 19:55  Předmět:  pro tomasx99 Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomáši, já si myslím, že je dobré věřit sobě, protože vy sám moc dobře víte, jak ta stavba ve skutečnosti vypadala a v případě, že jste byl s něčím nespokojený, tak víte i na co si dát pozor.
   OfflineOsobní galerie kirkonZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2019 CBACK.de
Powered by phpBB2